Opinie o Peri Peri Janusz Kaczmarczyk w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Peri Peri Janusz Kaczmarczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Peri Peri Janusz Kaczmarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peri Peri Janusz Kaczmarczyk w Wadowice

RRSap Nowy wpis

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Misia Nowy wpis

Dostałam tortile takie jak zamawiałam ale były całe spalone sos zamiast łagodny takie jak zamawiałam to dostałam ostry i to już nie pierwszy raz jeszcze wcześniej zamawiałam tortile Wadowicką to dostałam bez frytek tak że przetem byłam bardzo zadowolona zamowienia a teraz nie jestem wg zadowolona

Racus Nowy wpis
@Misia

Droga Pani, to forum bodajże ukierunkowane jest na opinie o pracy, o pracodawcy zwłaszcza. Nie na Pani opinie o sprzedawanym produkcie. GOWORK.pl powstało z myślą o potencjalnych pracownikach - żeby mogli się czegoś dowiedzieć o nowym pracodawcy, o warunkach pracy, warunkach rekrutacji. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do produktów sprzedawanych w tym miejscu niechże Pani doda opinię na serwisie Pyszne.pl czy też ogólnie w Google.

Margrit

Najsmaczniejsze jedzonko w Wadowicach- kubełek z ryżem mogłabym jeść codziennie???? coś innego, coś inaczej przyrządzonego, szczególnie kurczak, którego panierka jest nie do podrobienia ????numer 1 obecnie ????

Zeelus
@Margrit

Do jedzenia nie ma jak sie przyczepić. Zaczęłam pracę niedawno i wszystko jest robione na bieżąco. Zapraszam na tortille Wadowicką bo jest mega. Jedzenie to prawdziwy kurczak oczywiście nie każdemu może podejść do gustu przez kupki smakowe

Edyta
@Zeelus

Skoro jesteś pracownikiem firmy to może od Ciebie się czegoś dowiem. Jak wyglądają godziny pracy w firmie i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jako pracownik możesz faktycznie napisać jaka jest jakość sprzedawanych produktów i należy docenić, że w tym przypadku można liczyć przede wszystkim na to, że są świeże oraz robione na bieżąco.

Zeelus
@Edyta

Godziny można ustalić z kierowniczką oraz ustalić w granicach możliwości,które dni chciałoby się mieć wolne. Ja pracuję różnie 10:30/12/16 do zamkniecia (głównie kierowca czasami kuchnia (oni zaczynają inaczej)).Mięso to: - udo z kurczaka (glownie do tortilli ale na szt. też sprzedajemy bo są pyszne) - pierś z kurczaka - skrzydełka więc nie jest to zmielone mięso jak w mcdonald. Mięso jedynie jest wcześniej w marynacie dla dodatkowego smaku ale są robione na bieżąco przez pracowników i przechowywane w chłodni przez krótki okres - wszystkie produkty opisane datami. Szefostwo fantastyczne. Co do zarobków to póki co największa stawka jaką dostałam od 2 lat -14 zł na sam początek. Wypłata zawsze na czas. Praca w zależności od ruchu jak jest bardzo duży to na samym początku można się przerazić ale zadowoleni klienci rekompensują sytuację.

Edyta Nowy wpis
@Zeelus

A jeśli chodzi o tą początkową stawkę to czy później można liczyć na jakąś podwyżkę? Czy 14 zł obowiązuje już przez cały okres współpracy z Peri Peri? :D

@Racus a zdarzają się rekrutacje wewnętrzne?

Racus
@Michał

Co masz na myśli? Nabór nowych pracowników? Z tego co wiem dość często się tam zmieniają twarze, choć jak ostatnio byłem na tortilli to raczej tylko zmiany w kierowcach....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Peri Peri Janusz Kaczmarczyk.
Racus

Ta praca wymaga swego rodzaju poświęcenia, zwłaszcza ze strony życia prywatnego. Jeśli liczysz na pełny etat na umowie o pracę - pożegnaj się z tą mrzonką. Właściciel jest świetnym człowiekiem, bardzo sympatycznym choć czasem troszkę odrealnionym. Wśród pracowników tworzą się frakcje i kółka wzajemnej adoracji, do których możesz należeć lub nie - ale będąc w jak największej ilości frakcji masz szansę mieć dobry kontakt ze wszystkimi...

Z całego serca nie polecam lokalu peri peri w wadowiach , złożyłem zamówienie , na które miałem czekać około godziny , dzwoniąc po 1,5 godzinnym czekaniu pracownicy odpierają telefon , pytają czy zamówienie zostało złożone i się rozłączają

Zostaw merytoryczną opinię o Peri Peri Janusz Kaczmarczyk - Wadowice

• Jak się pracuje w Peri Peri Janusz Kaczmarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Peri Peri Janusz Kaczmarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peri Peri Janusz Kaczmarczyk?

Peri Peri Janusz Kaczmarczyk
  • Pl. Kościuszki B/N