Opinie o Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak w Kalwaria Zebrzydowska

Jak w Restauracja Tam Gdzie (usunięte przez administratora) Rośnie Mariola Kopańska-Mlak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Karol Nowy wpis

Po tym jak przekazałem kelnerce, aby przekazała delikatnie, ze mozzarella nie jest prawdziwa, dostałem reprymendę, ze jest, Pani w dredach kupując ser nie wie, ze prowadząc pizzerie nie powinno się kupować najtańszego seropodobnego produktu w sieciówce typu makro, ja tylko zasugerowałem, a dostałem zje*e, całkiem do, a nie, jedna z gorszych, które jadlem

@Karol

Dzien dobry Panie Karolu! Postanowiłam ustosunkować sie do Pana opinii. W punktach, krótko i na temat. 1. Owszem zwrócił Pan uwagę kelnerce, że produkt jest seropodobny, ponieważ siedziałam z Gośćmi na sali i bylam tego świadkiem poprosiłam kelnerkę, aby przyniosła Panu opakowanie. 2. Nie uważam, aby to była reprymenda, ser był mozzarella I nienajtansza. 3. Nie uważam rowniez za karygodne kupowanie produktów w sieci Makro. 3. Zachował się Pan delikatnie mówiąc niegrzecznie imputujac, że za 10 minut wróci Pan z prawdziwą mozzarella. Minęły dwa miesiące... 4. Po pizzy również ślad nie został, jeśli komuś coś nie smakuje, to wystarczy zwrócić zakupione danie. Trudno się ustosunkować do dania skonsumowanego w całości. 5. I chyba pomylił Pan portale...

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Restauracja Tam Gdzie (usunięte przez administratora) Rośnie Mariola Kopańska-Mlak?

Panna Nikt

Typowy przykład siania nienawiści w odwecie za zwolnienie. Do Izkal: Czy Twój Partner nie mógł się zwolnić , skoro warunki pracy były takie fatalne?? Czy został ubezwlasnowolniony?

Franek
@Panna Nikt

Otóż to...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Teresa

Restauracja ma dobre opinie w internecie więc trochę dziwią mnie te wpisy.

Izkal

Nieuczciwy pracodawca

@Izkal

O! Witaj Izabelo, a co takiego nieuczciwego spotkało Cię z mojej strony??? Jestem zaskoczona, Twoja opinia,możesz sprecyzować?

@Izkal

Czy zatrudnianie pracowników na czarno jest uczciwe? Rozumiem, że wg Pani tak skoro moja opinia tak Panią zszokowała

@izkal

Szanowna Pani (usunięte przez administratora) Nie wiem w jakim celu zabiera Pani głos,skoro nigdy u mnie nie pracowała? Po natarczywym zasypywaniu mnie różnej treści wiadomościami Pani "partner",którego sprawa dotyczy ,dzwonił do mnie i bardzo przepraszał za Pani zachowanie. Może proszę najpierw wyjaśnić sprawy w zaciszu domowym,a nie na forum publicznym.

@anonymous

O ile mi wiadomo to Pani dzwoniła , to że Pani zatrudnia na czarno jest faktem i to jest nieuczciwe. Mój partner jest z natury łagodnym człowiekiem i daje się wykorzystywać, co Pani skutecznie robiła. W moim zachowaniu nie ma nic nagannego czego o Pani nie można powiedzieć. Proponuję nie atakować mnie i nie denerwować. Może niech się Pani zajmie uczciwym zatrudnianiem

@izkal

Nigdy nie obiecywalam Panu (usunięte przez administratora),ze dostanie umowę o prace! Wręcz przeciwnie Pan (usunięte przez administratora)miał szukać nowej pracy ,bo do tej się kompletnie nie nadawał,a ja miałam szukać nowego dostawcy. Ponieważ nie poczynił żadnych kroków,aby się wyzwolić z tej "niewolniczej " roli, rozstalismy się z mojej inicjatywy. Tyle w temacie. A Pani wylewa falę hejtu na wszelakie możliwe sposoby,powtarzając jak mantrę, ze zatrudniam na czarno. Szanując Pani łagodne usposobienie i słabe nerwy na więcej wiadomości nie odpowiem.

@anonymous

Pani chyba nie rozumie słowa hejt. Ja stwierdzam fakty. Umowę obiecywała Pani w swoim ogłoszeniu. Skoro się nie nadawał, trzeba było się rozstać od razu. Absolutnie nie wymagam odpowiedzi, w których skupia się Pani na steku kłamstw pod adresem mojego partnera. Co do mojej mantry, po raz kolejny powtórzę, jest Pani nieuciwym pracodawcą bo zatrudnienia Pani na czarno. Jaki w tym hejt? Proszę nie odpowiadać, po co ma Pani znowu używać słów nijak się mających do rzeczywistości, to bez sensu.

@izkal

Patrząc na całą sytuację trochę od środka, a trochę z boku niestety nie mogę zatrzymać swojego zdania wyłącznie dla siebie. Pani Izabelo! Wypowiadanie się na temat, który zna się tylko z jednej strony, lub prawdopodobnie nie zna prawie wcale jest nieco niesprawiedliwe. Miałam okazję widzieć cała sytuację obiektywnie. W opisywanej firmie zasady postawione są jasno! W momencie zatrudnienia Pan Wojciech doskonale wiedział, że jest to praca tylko dorywcza bo jak można nazwać pracę 3/4 h dziennie przez 4 dni w tygodniu, nie można też spodziewać się "kokosow". Co do lojalności wobec pracowników nie mogę mieć tutaj zastrzeżeń, każdy doskonale zna warunki swojego stanowiska pracy i je przyjmuje lub nie. Jeżeli ktoś pracuje dobrze i szanuję swoją pracę to jest adekwatnie doceniany. W gastronomii liczy się również szybkość, nie ma tutaj miejsca na załatwianie spraw prywatnych w czasie kiedy cały zespół się uwija, by dotrzymać określonych godzin i myśle że wie Pani o czym mówię. Kończąc temat ostatecznie przyłączam się do prośby właścicielki, ktora jest tutaj niesłusznie oceniana - proszę najpierw omówić swoje sprawy między sobą, a dopiero później wylewać niesłuszne żale na forum publicznym.

@Anja

Czy Pani Mariola potrzebuje adwokata? Nie bardzo rozumiem. Jeśli Pani odpowiada praca na czarno to Pani sprawa. Nie widzę żadnego powodu, żeby się Pani wtrącała, nie wiem o jakich prywatnych sprawach Pani mówi i zupełnie nie interesuje mnie Pani opinia więc proszę się nie wtrącać z łaski swojej do czegoś, co nie jest Pani sprawą.

@izkal

Pani sprawą też nie jest... :) zrozumiałabym gdyby wypowiadał się Pan Wojtek, zatem Pani też wciela się w rolę adwokata z resztą kiepsko to Pani idzie. Ja na czarno nie pracuje. Żegnam.

@izkal

A czy 60-cio letni dojrzały mężczyzna , potrzebuje adwokata w postaci swojej konkubiny??

@Anja

Jest, bo to mój partner, rozumiem, że ustawia Panią Pani Mariola, proszę się nie wtrącać i nie oceniać mnie, bo zupełnie sobie tego nie życzę.

@JTM

O, kolejny obrońca pani Marioli, coś niewyobrażalnego, a gwoli wyjaśnienia, mój partner jest trochę młodszy

@izkal

JAK NA RAZIE TO TY KOBIETO ATAKUJESZ! POGODZ SIĘ Z TYM,ZE TEN PAN STRACIŁ PRACĘ I DAJ SPOKÓJ. NIECH LEPIEJ SZUKA NOWEJ, CHOĆ KIEPSKO TO WIDZĘ Z TAKIM BAGAŻEM NA PLECACH .

@izkal

Nikt mnie nie ustawia. Jak się lubi to co się robi i lubi się swoją pracę to nikt nie musi nikogo ustawiać. Jeśli myśli Pani, że swoimi komentarzami porozstawia kogoś po kątach to przykro mi - jest Pani w błędzie. Dalsza dyskusja jest bez sensu.

@JTM

Zaczyna mnie to śmieszyć. Napisałam prawdę i tyle. Mówienie prawdy to nie jest atak. Atakiem byłoby gdybym poinformowała odpowiednie instytucje o sposobie zatrudniania Pani Marioli czego nie zrobiłam, bo nie jestem takim typem człowieka, proszę przestać się wtrącać i nie tykać mnie, bo się nie znamy i nie nazywać bagażem, bo ja nikogo nie obrażam. Miałyśmy zakończyć temat więc nie widzę powodu prowadzenia dyskusji z osobami na takim poziomie. Tyle z mojej strony.

@izkal

KOBIETA JAK ANIOŁ BEZ SKAZY,UNIKAT...

@Anja

Moje myśli są moją sprawą i cała ta sytuacja to sprawa moja i Wojtka więc proszę przestać się wtrącać i prowokować mnie do polemiki, na którą Pani nie zasługuje, na Pani poziomie nie zamierzam dyskutować, koniec tematu, proszę skupić się na swoich sprawach.

@JTM

Dziękuję za tak wysoką ocenę mojej osoby, sama siebie tak wysoko nie oceniam

Weronika
@izkal

Uprzejmie wszystkich proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Miejsce, w którym się znajdujemy to forum opinii o pracy i pracodawcach. Rozmawiamy tutaj na tematy dotyczące zatrudnienia, warunków płacy, czy benefitów pozapłacowych w firmie. Każda osoba ma prawo wypowiedzieć się na temat konkretnego aspektu zatrudnienia pod warunkiem, że robi to w sposób merytoryczny i zgodny z zasadami regulaminu forum. W razie wątpliwości zachęcam do jego ponownej lektury: https://www.gowork.pl/regulamin

Nie znam osób tam pracujących, nie byłem nigdy w tym miejscu, lecz mieszkam w okolicach. Jeżeli ta osoba pracowała tam na czarno, to powinny się tym zainteresować odpowiednie organy. Nie znoszę wyzysku, oszustwa czy to ludzi czy państwa - czyli nas wszsytkich. Szczerze, to mocno nierozsądne zatrudnianie osób na czarno teraz, gdzie jest pełno kamer, dyktafonów, aparatów, a i ludzie pokrzywdzeni się już nie bawią, tylko składają sprawy do sądów starając się bronić swoich praw. Jeżeli ta osoba pracowała u Pani chociażby 1 minutę dziennie, to powinna mieć z Panią podpisaną umowę.

Tam Gdzie Pieprz Rosnie
@Adam

"Przypadkowy "czlowiek raczej nie zagląda na tego typu portale i nie interesuje się raczej nieznana mu firma. Pan\Pani wybaczy ale trudno uwierzyć w bezstronniczosc tego wpisu....

Kati1998

Ja tez pracowalam w tej firmie dorywczo i bylam bardzo zadowolona. Pewnie pozostalabym tam nadal ,gdyby nie powrot na Uczelnię. Nie odpisujcie tej Pani, to moze przestanie wylewac gorzkie zale i pozostanie jej dyskusja z jedynym wartym tego czlowiekiem, samym soba.

@Kati1998

Zdecydowanie lepiej rozmawiać z samym sobą niż z ludźmi wtrącającymi się w nie swoje sprawy. Dziękuję

Iza, zabrakło odwagi?

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak - Kalwaria Zebrzydowska

• Jak się pracuje w Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak?

Restauracja Tam Gdzie Pieprz Rośnie Mariola Kopańska-Mlak
4.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 3Go Maja 15 lok. 2
    34-100 Kalwaria Zebrzydowska