Opinie o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pepco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pepco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepco Poland Sp. z o.o. w Poznań

Pracownikkkk

Czy są tu sklepy które mają już jakis czas kasy samoobsługowe? Zabrali wam etat? Jeśli tak to ile?

Nekla

Ja jestem szczęśliwa że mnie przenieśli na inny sklep, oczywiście pani W nic nie zrobiła musiałam się sama o to postarać. Jestem spokojniejsza w tym miejscu ale zobaczymy jak tu kierownictwo działa. Pozdrawiam.

Hsj

Zero szacunku do swojego pracownika. Budżety chcą zeby robic ale z czego? Nie dość że w większości przyjezdza towar brzydki, ktorego jest pelno na polkach w wielkich ilosciach a coś fajnego przyjedzie to np. 2szt. To jeszcze budżety z kosmosu. Wysylacie nas na pomoc na inne sklepy a na większości sklepów tniecie etaty i co dalej? UWAGA my NIE jesteśmy robotami!! To jest wasze podziękowanie za naszą pracę? Za to że pracujemy jak mroweczki by wszystko pięknie wyglądało, by wszystko było zrobione i do tego być na pierdnięcie każdego klienta. Może zejdźcie z tych ciepłych stoleczkow i przyjdźcie (usunięte przez administratora) w takim systemie jak nam zarzucacie po 2 osoby na zmianie i oczywiście wszystko musi być zrobione, gwarantuje że po paru dniach będziecie mieli dość. A gdzie są związki zawodowe? Dlaczego siedzą cicho? Dlaczego nie walczą? Czas w końcu pomyśleć o SWOICH PRACOWNIKACH i ich docenić a nie ciągle kopać pod nimi dołki, bo gdyby nie my nie byłoby WAS. Czas docenić swoich pracowników zamiast bez sensu otwierać kolejne sklepy, bez sensu robic te wszystkie remonty, zmieniać dobry system na beznadziejny po co to? My chcemy być docenieni nie chcemy tych wszystkich zmian. Dziwne ze jeszcze Inspekcja Pracy się nie zainteresowała tym co się tutaj dzieje..

Niusia

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w pepco??

@Niusia

Pracy jest dużo. Trzeba pamiętać, że to nie tylko obsługa na kasie, ale też tryliard innych rzeczy. Z grubsza nie jest to lekka praca, zwłaszcza teraz, kiedy etaty są poucinane. Zmiany zależne jak się w sklepie dogadują. W moim większość zmian to całe dnie i wtedy więcej wolnych dni. Dużo zależy tez od tego jaki jest zespół.

Anonimka
@Niusia

Jeżeli chodzi o kasjera to wygląda tak: -Wycieranie kurzu -Zamiatanie i zmywanie podłogi -Obsługa na kasie i wykładanie towaru (robisz 2 rzeczy na raz) -Porządki na sklepie -Przygotowywanie gazetek -Przerabianie danych sekcji zgodnie z planogramem, biuletynem, manualem -Przygotowywanie wyprzedaży Mniej więcej tak to wygląda ???? no i jeżeli jest planowana inwenteryzcja to zapierniczasz czasami parę dni po 12h codziennie i masz tydzień wyjęty z życia ???? pozdrawiam

Ejka

Tu chodzi bardziej o to że masz kilka dni pod rząd po 12 godzin. Czyli tak jak np u nas jest. 4 dni po 12 godzin dzień wolnego i później znowu do pracy

Kierokiero
@Ejka

Czyli ile godzin tygodniowo pracujesz? 4x12=48, a po wolnym dniu jeszcze +12? 60 godzin to 1,5 etatu, w 2,5 tygodnia masz wypracowany cały etat. Albo masz mnóstwo nadgodzin albo mijasz się z prawdą.

Ejka
@Kierokiero

Dużo sklepów pracuje systemam po 12 godzin zmiana. Wtedy jest np pół ma pół czyli 15 dni wolnych, 15 pracujących. Logiczne

Kierokiero
@Ejka

Napisała, że ma 4 "dwunastki", dzień wolnego i znów do pracy. Zrozumiałam to tak, że przy takim grafiku ma wypracowany etat po 2,5 tygodnia a później już tylko wolne.

@Niusia

Praca jak praca na mogach troche dzwigania praca przeważnie po 12h wszystko zależy od kierownictwa

Edzia
@Niusia

Nieciekawie ,coraz gorzej , wyzysk i bardzo dużo ciężkiej pracy .A trzeba wspomnieć że ostatnio tną ostro etaty . Chyba że rejonowa jest przyjaciółką kierowniczki wtedy można wprowadzić jakiś nowy program pilotażowy i etat zostaje. Na dużym sklepie 5 etatów niech sami sobie pracują. Odeszłam i można żyć bez Pepco. W nowej pracy szanują dobrego pracownika.

@Ewela

Nie polecam wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy aktualnie pracuję dwa dni w tygodniu po 10h tyle, że dwie zmiany i mam tyle samo co tam a nawet zdarza sie, że więcej ????

Nigdy więcej nie bede aplikować na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Pepco, bo dziś dostałam odpowiedź od nich że nie jestem odpowiednim kandutatem na to stanowisko, tel ani rozmowy ani pytań nie było. Nigdy wi3cej swojej aplikacji tam nie wyśle.

Nie było.

logo firmy FPGA Programmer Engineer
Piaseczno
Creotech Instruments S.A.
ciekawa

Widziałam ogloszenie do pracy i powiedzcie mi ile wynosi pensja dla kasjera ?

O.n.a

A skąd takie info? Ja jestem kasjerką i jest więcej niż najniższa

Łukasz
@O.n.a

O ile więcej? Pochwalisz się? Masz wyższą podstawę i do tego premie? Są jeszcze inne benefity?

@Łukasz

Kasjerzy zarabiają niewiele więcej niż obecna najniższa krajowa. Co do premii to ona jest jeśli sklep wyrobi budżet. Benefity? Jest premia świąteczna zależna od twojej sytuacji finansowej. Czasami są tez organizowane konkursy i mozna wygrac różne nagrody dla sklepów. Z benefitow to jeszcze można korzystać z karty multisport.

Edzia

100 zł więcej od najniższej krajowej to niewiele jak na ilość pracy a obowiązków wciąż przybywa i etaty ciągle tną. To pomyślcie czy warto? Ja podjęłam jedyna słuszną decyzję i odeszłam. Jak zaczynałam to było parę stówek więcej i nas na sklepie było więcej. Kiedyś to była super praca a teraz szkoda gadać.....

TajemnicaPanstwowa

Praca w centrali Pepco bardzo fajna, przyjemna, mnóstwo ciekawych projektów

Kasjerka
@TajemnicaPanstwowa

Te niby ciekawe projekty my musimy potem realizować? Wy sobie siedzicie i wymyślacie nie mając pojęcia jak wygląda praca na sklepie

@Kasjerka

W punkt. Oni wiedzą wymyślają a ty w 2 osoby ma sklepie masz to zrobić

Kaja

Hejka, czy macie jakieś szkolenie w Sapie odnośnie nowego systemu? Bo ja nie mam nic.

@Kaja

Szkolenie jest dla kierowników i menadżerów ale to bardziej chdzi o otwarcie dnia i zamkniecie na komputerze kasjerzy idą ma żywił...

@Ewela

Kasjerzy nie idą na żywioł, dla kasjerów jest przewidziane obowiązkowe szkolenie w SAP z xstora. To ile z niego wyniosą to już kwestia indywidualna. Ten xstore nie jest taki straszny jak go malują. Kwestia 1-2 tygodnia i kasjerzy śmigają na nim jak na TP.net. W moim sklepie xstore jest już od marca. Kasjerki wszystko na nim umieją zrobić. Zresztą teraz i tak jest upraszczany. Ma swoje plusy i minusy, ale da się na nim pracować równie szybko jak na TP.net o ile tylko komputery się nie zacinają.

xyz

@Pracodawca Nie polecam! Szczególnie sklepu w Szczecinie na Narutowicza. Miałam nieszczęście tam pracować. Kierowniczka (usunięte przez administratora) Nie umie ułożyć grafiku, który w praktyce właściwie nie istniał, bo potrafiła zmieniać go z dnia na dzień. Potrafiła z rana w dzień, który miał być dnie wolnym, wydzwaniać żeby przyjść do pracy. Wredna, nie tylko dla pozostałych pracowników, ale też klientów. Nie wyjaśni o co jej chodzi i co ma być zrobione, a potem ma pretensję, bo ktoś nie czyta jej w myślach. Non stop latała na fajkę, albo siedziała w swojej kanciapie pijąc kawkę z starszymi pracownicami, podczas gdy młode nowe dziewczyny odwalały za nie całą robotę na sklepie. Pozostałe starsze pracownice nie wiele lepsze - takie pseudo "miło"-fałszywe i strasznie wścibskie plotkary. Brak możliwości awansu - zamiast awansować kogoś kto pracuje już długo, to wolą zatrudnić na kierownicze stanowisko kogoś z zewnątrz, tak jak tą beznadziejną Darię. Jedna z pracownic z dłuższym stażem po kilkunastu (!) latach pracy dostała dopiero awans i to ledwie na starszego sprzedawcę. I to tylko dlatego, że na szybko była potrzebna osoba funkcyjna.

Xyz
@xyz

Pepco tonie! Wyzysk, (usunięte przez administratora), brak szacunku... dużo by można wymieniać... A już to co się dzieje w ostatnich dniach... Szanowny nowy dyrektorze, Aleksie... Jak byśmy były czarodziejami to za tak marną kasę nie pracowałybyśmy w tym bagnie... We dwie na zmianie nie wyłożymy towaru, zmienimy szczytów, nie zrobimy wyprzedaży i Bóg wie czego jeszcze... Bo wyobraźcie sobie, że ktoś musi stać na kasie... I robić zwroty, bo pozabieraliście przymierzalnie????‍♂️ Nie jesteśmy robotami! Klienci to widzą!!!!

Miki
@Xyz

Czyli wynagrodzenie nie jest adekwatne do liczby obowiązków? A zdradzisz na ile w takim razie możecie liczyć? Możesz napisać nawet tak mniej więcej. A macie jakieś dodatki albo może premię skoro jest tak dużo zadań do wykonania?

Mikk
@Miki

Premia jest jak sklep wyrobi budżet miesięczny A zarobki to niewiele więcej niż najniższa krajowa. Wynagrodzenie w żadnym wypadku nie jest adekwatne do nakładu pracy.

Kraj taki kraj
@Mikk

Zarobki są ok. Zawsze wyrabiamy budżet, no prawie. Nie masz tu najniższej krajowej, nie przesadzajmy. Tu wszystko jeszcze byłoby ok gdyby nie kiero czy liderzy. Zachowują się jakby były właścicielkami tego Pepco. Kawa po kawie, kubków już tyle nagromadza że aż nam nie dobrze iść na socjal. Telefony do rodziny i znajomych co chwilę, a jak coś powiesz to zaraz usłyszysz że jestem tu dłużej i Monika Ci nie uwierzy. Idź rób swoje na sklep. Dramat - szef całego terytorium by mógł się w końcu ruszyć i pozwalniac lub powymieniac co niektórych. Pozdrawiam.

@Kraj taki kraj

No to chyba pracujesz w nowo otwartym sklepie, lub nisko budżetowym. W większości sklepów, które są już parę lat na rynku budżety są tak wywindowane, że o premii to można pomarzyć. A pensja jest niewiele wyższa od najniższej krajowej.

Klocek
@Jola

Zależy co dla kogo starcza i jakie ktoś ma wymagania. Pensja nawet z mała premia jest ok. Nie przesadzajmy że tak się narobimy żeby nie było to warte tej kasy. Co mają mówić w Biedronce czy Lidlu. Pozdrawiam.

@Klocek

A co mają powiedzieć.... w Biedrze w Lidlu...jak ja uwielbiam te teksty... No super praca bez premii bo tak zawyżony budżet....po dwie osoby na zmianie z roszczeniowymi klientami i 2-3 lub więcej paletami na stanie. Już nie wspomnę o pracujących sobotach...również po całym dniu. Cieszmy się!!! I to myślenie, bo inni mają gorzej...więc cieszmy się!!! Żal!

@Klocek

W sklepie wysokoobrotowym i przy 6 etatach cały czas się jest w biegu, więc nie mów, że się nie narobimy!

Ona

Praca za te pieniądze żenada... wymagań i ich wymyślanie z chęcią bym dała tych z góry aby przyszli tutaj chociaż na tydzień wtedy by wiedzieli jak to jest i że 5 etatów na duzy sklep nie zawojuje ich wymaganiom nawet jakby mozno chcial

Beata K.
@Miki

Ja się nie wstydzę powiedzieć ile zarabiałam jako kasjerka, 3800 brutto, w tym roku raz premia 40 procent wyrobiona i dwa razy 10 procent, reszta budżet nie wyrobiony czyli czysta podstawa, awans na lidera 4300 brutto po miesiącu od awansu rzuciłam bo to śmiech na sali, przeszłam do lidla na zastępcę 5800 brutto :) pracy tyle samo godziny lepsze. Dla nadgorliwych pracownik może mówić komu chce ile zarabia , nie może mówić jedynie ile zarabiają inni bez ich zgody ,ani pracodawca nie może mówić ile my zarabiamy bez naszej zgody,

@Agatka

Nawet jak był grafik to pewnego razu w poniedziałek po przyjsciuci na 11 do pracy , nie było dostawy po 1,5 godziny ( poTimsie) kierowniczka kazała mi iść do domu ,,dziś jesteś nie potrzebna Idź do domu,,,Byłam tylko na ,,Timsie żeby robić awentualne zwroty za kierowniczkę. A jak zapyta pani rejonowa to kazała mi skłamać ze po dziecko dz szkoły poszłam.... A NA DRUGII DZIEŃ OZNAJMIŁA ZE TERAZ BĘDZIE TAK ZAWSZSZE !!!! Po tym miałam dość było DUŻO przykrych sytuacji ale to już przeważyło czarę goryczy ....

Pracujesz a nie znasz kodeksu pracy? Zgodnie z ustawą urlop wypoczynkowy nie może trwać której niż 14 dni kalendarzowych. Weekendy nie wliczaja się w dni urlopowe, więc odpowiadając na Twoje pytanie, tak, 10 dni urlopu jest Ci przyznawane jako urlop wypoczynkowy. I to jest zgodne z ustawą.

Epe

Czy w pepco wypłacają wczasy pod grusza?

EWELA

Pracowałam w 2 punktach i powiem tak praca jak praca na nogach caly czas dość dużo dzwigania ale wszystkp zależy od organizacji i kierownictwa . Jesli jest dobry tim to można góry przenosić !!! Druga sprawa góra czyli regionalni itp nie liczą sie wogule z człowiekiem wyplata tez daje duzo do życzenia i to cięcie etatów żenada na tak duży sklep pracuje na zmianie 2 osoby .... no czasani pololudniu dochodzi 3 żenada.... i później się dziwią że kradną... jak jedna osoba na kasie a druga rozkłada dostawę

@Aga
@EWELA

Szybciutko usuwają ,,polubienia,, puki pracujesz i znosisz fochy kierowniczkii naprawiasz chaos po liderce jest super Ale kiedy masz dość i nie pozwolisz się okradać z dni wolnych to wtedy jesteś jak trędowata wszyscy się od Ciebie odsuwają....Już nie jesteś bardzo dobrym pracownikiem lecz jakomś tam kasjerkom i tak dalej i tym podobne ...

@@Aga

Oh tam dziewczyny mam pytanie czy u was jak jestescie na kasie i nie ma co robić ( klipsowanie ...) to pomiędzy obsługiwaniem też dostajecie do sprawdzenia zwroty czy są trzy podpisy... Bo kierowniczka jest zajęta rozmowami przez telefon a ty dostajesz segregator i sprawdzasz kilka miesięcy w stecz... ,,Tylko sprawdź dokładnie trzy podpisy,, pamiętaj...Polecenie i co wtedy zrobić ?!...

@Agatka

Robi chyba ale mi dawała do sprawdzania 3 razy Przecież kasjerka musi cały czas coś robić jak nie podpisy to przekładanie wieszaków klamerek na średnie lub średnie na duże albo jak koleżanka wykładała towar i zrobiła to zawolno według liderki to kazała jej za karę wieszaki ,, pogumkowaći ,,które miesiącami dyły nie składane...dużo bym mogła jeszcze napisać . Sama w biurze drzemka lub pogaduchy przez telefon ....

lenka

Hej ile wam obcięli etatów po new looku z kasami samoobsługowymi?? U nas obecnie jest kierownik, 2 liderów i 5 kasjerów, duży sklep. I obcinali wcześniej czy dopiero po remoncie? Mamy osoby co mają koniec umowy na chwile przed remontem i takie z końcem na równi z końcem new looka. Zastanawiamy się czego można się spodziewać

Jadzia
@lenka

Podobno ucinaja 0.75 etatu przy sam. A i nawet sa sklepy z 4 etatami. Nie wiem czy to prawda ale patrzac ze najnizsza krajowa pójdzie do gory to napewno nalezy sie spodziewac ze zaczna tnac etaty przy najblizej możliwej okazji.

Jadwinia
@Jadzia

Chodzi o podwyżkę najniższej krajowej w lipcu? U nas w firmie kwota ta była uwzględniona w styczniu i podwyżki były wyższe po to, żeby w lipcu znowu nie robić aneksów.

Xcs
@Jadwinia

Chodzi o podwyzke ktora bedzie w 2024...

Milka
@lenka

Lenka możecie spodziewać się w najbliższym czasie zwolnień. Tak to niestety wygląda przez new looka. Tym bardziej, że macie sklep z kasami samoobsługowymi ;).

Tak dużo etatów macie?

@lenka

u nas kierownik 2 menadżerow i 2.5 kasjerki po new looku chca obciac 0.5 żenada... pracy tyle samo etat ucienty i dla ich wygody godziny skruca żeby nie bylo....

@Ewela

Godziny skrócą pewnie tak, że będziecie mieć 11h otwarte dla klienta. No i jedna z liderek pewnie będzie zdegradowana do kasjera, bo na 5 etatowym sklepie jest kiero i jeden lider plus kasjerzy.

Dron

Oczywiscie i kierownik daje klucze i wychodza przez magazyn. Przywileje maja !!!

Staż pracy to liczy ci się tylko do urlopu. Ewentualnie nagrody jubileuszowej, która u tak jest śmiechem na sali.

Klik

Pani W.M. niech w końcu Pani pokaże że naprawdę można na taką osobę jak Pani liczyć! Prosimy pozmieniać kierowniczki, dać je teraz na kasjera lub powiedzieć całkiem do widzenia! Dobrze wiesz gdzie na sklepie się coś dzieje, ale niestety wolisz nam zostawić pismo i niech wszyscy święci czytają jaka to jesteś dobra. Nic się nie zmieni za Twoich rządów. Czekamy na nowego k.r. pozdrawiamy.

Lulek
@Klik

Tak prosimy o zmiane kierowniczek na sklepach tak jak to było kiedyś. Zobaczymy ile wyjdzie na jaw jak zmienicie kierowniczki. To co się dzieje to wielki szok będzie. Pepco prosimy o zmiane kierowniczek

Coś podobnego
@Lulek

A kiedy to tak się zmieniało kierowniczki? Ja już kilka ładnych lat pracuję i nie przypominam sobie takich zmian. Napisz konkretnie o jakie sklepy Ci chodzi, bo nie każdy kierownik jest podły i dwulicowy i nie każdy zasługuje na degradację. Są sklepy gdzie nie ma rotacji a to chyba świadczy o jakości pracy. Jak KR ma wiedzieć co się dzieje w sklepie skoro tego nie zgłaszacie. Ma się domyślać? Ma wirtualnie przenikać i podlsłuchiwać? Nie masz jaj się ujawnić , nie masz pomocy. ..

Właśnie od tego jest kierownik rejonu. To on w pierwszej kolejności powinien wiedzieć co się dzieje na sklepie, żeby dalej zgłosić to górze. Jeśli kasjerzy nie informują, że ta konkretną kierowniczka zachowuje się tak czy siak, to skąd ma wiedzieć, że ma interweniować. Pamiętajcie, że teraz nie jest tak łatwo kogoś zwolnić czy zdegradować, trzeba mieć solidną podstawę. W waszych socjalach/magazynach wisi numer na trudna sprawę. Dzwońcie i mówcie co się dzieje konkretnie. Nawwt poproscie KR by sie z wami spotkala poza sklepem, jesli blicie sie rozmawiac na sklepeie Na podstawie anonimowych wpisów tutaj ro nic się nie zadzieje.

Oleole

Prawdą jest to ,iż parę Kierowników z Bydgoszczy czuje się zbyt pewnie bo ma jakby przyzwolenie? Traktują sklep i pracowników jakby to ONE były pracodawcą i miały swoich pracowników a sklep Pepco należy do NICH.... Poniżanie jednej Kiero kasjerkę przy klientach bywa nadal na porządku dziennym... Ciągła i bardzo częsta rotacja pracowników u tej Kierownik zdarza się nader często .. Ten co mądrzejszy i chce dalej pracować przenosi się na inny sklep,inne się zwalniają lub zostają zwolnione.... Kierownik niestety z przypadku ,niejeden kasjer ma więcej pojęcia i wiedzy niż ta Pani Kierownik... Moja rada ???? Zgłaszać każdą zniewagę każdą nieprawidłowość, zbierać dowody i nie poddawać się... Poprosić P MW o rozmowę i nie bać się wszystko opowiedzieć. Trzymam kciuki za Was dziewczyny Tutaj na forum nic nie zdziałacie.

Ten słynny rejon
@Oleole

Dlatego muszą zgłaszać wszystko. Wierzę, że na którymś sklepie się tak dzieje. Bez przyczyny nikt by czegoś takiego nie pisał. Natomiast jeśli chcą zmiany to muszą zacząć działać w swoim interesie, albo zmienić robotę. Nie bójcie się zgłaszać, dziewczyny. Bo nic się inaczej nie zmieni w waszym sklepie.

Robot
@Oleole

KR M.W by była w szoku jakby się dowiedziała co kierowniczka z jednego ze sklepów odwala. Jak potrafi podejść na kasę i przy klientach poniżyć. Siedzi całe dnie w biurze nie pomaga w wykładaniu towaru, zostawia kod autoryzacyjny na kasie, bo nawet jej się nie chce chodzić na zwroty. Obgaduje swoich pracownikow każdą po kolei. Na grupie potrafi wypisywać w dniu wolnym i stresować pracownikow. Nie potrafi zwrócić uwagi jak coś jest zle. Nie motywuje zespołu. To co się odwala to przechodzi już dużo, ale jak człowiek ma się odezwać ? Jak się boi ??

Alicja
@Robot

Najgorsze jest to jak pracujemy po 2 i człowiek musi stać 12h na kasie. Było mówione że kierowniczki mają zmieniac na kasie nas kasjerow to nie bo one maja inna prace. Jedyne co to lider potrafi zmienic bo tez same nie sa zmieniane na kasie przez kierowniczki. (usunięte przez administratora)

@Klik

Dajcie spokój tej kobiecie. Jeszcze Wam łezki popłyną nie raz jak przyjdzie inny KR. Pracuje w tej firmie siedem lat i uważam, że M.W. to złoty człowiek, potrafi zakasać rękawy i ciężko pracować i zawsze można na nią liczyć.To pierwszy taki K.R. w mojej kadencji. A Wam ciągle coś nie leży. Jeszcze będzie Wam przykro...

@Robot

Ale czego się boisz ? Zwolnienia? Do zwolnienia trzeba mieć solidną podstawę. Takie rzeczy trzeba zgłaszać, no chyba, że Ci nie przeszkadza to jak Twój kierownik się zachowuje względem Ciebie i twoich koleżanek. Zgłoście rejonowej co się dzieje. Jej numer przecież jest wpisany na trudnej sprawie. Jak ma sie coś zmienić jak nic nie mówicie?

Dramat pepcowy

Po wczorajszej sobocie z moją kiero jestem zmęczona psychicznie. Daje wycisk, rozkazy z(usunięte przez administratora) wzięte, a następnie idzie na telefonik do biura. Nic nie zrobiła przez cały dzień, nic !!!!!! Ja się zastanawiam gdzie jest sprawiedliwość i ręka nad nią. Kiedyś usłyszałam od koleżanki że w tej firmie ręka rękę myje i to chyba prawda. Mimo straszenia że zgłoszę to wyżej to nic nie daje, jak mnie zwolnią to trudno nie będę pracowała w takich warunkach. Bydgoszcz!!!!

Gucio
@Dramat pepcowy

Jestem zadowolony :) niektórzy maja pierwszeństwo

@Dramat pepcowy

Mnie to nie dziwi Dopóki tak będziecie pozwalać na to co się dzieje tak będzie nadal . Kiero mają gdzieś Wasze zgłoszenia bo doskonale wiedzą iż stawi się KR nie za kasjerem a za liżące d Kiero. Ręka rękę myje - to standard w Pepco W Bydg jest parę Kiero które już od dawna nie powinny pracować na tym stanowisku. Nadają się co jedynie na Stragan z jajkami ,lecz nawet i tam trzeba mieć kulturę i obycie.......

Czarus

W Bydgoszczy powinni wymienić kierowników to co sie odwala to tylko zglosic do Regionalnej bo Rejonowa nic z tym nie zrobi !! Wykorzystywanie ile sie da ! Faworywyzowanie między pracownikami ! Wychodzenie sobie z pracy szybciej, zostawianie kodu autoryzacyjnego na kasie. Bo len nawet nie chce wyjść z biura.

Grażyna
@Czarus

Sama prawda, kierownicy sklepów powinni zmieniać sklepy jak kierownicy rejonów rejony... Wtedy by się okazało, czy sklep ciągnie załoga, czy odwrotnie... Bo zazwyczaj tak jest, że jak dobra załoga to kierownik niepotrzebny!!!

Kwiat
@Grażyna

Ja uwazam ze jakby byly kontrole w weekendy to duzo juz by wyszlo tak samo popołudniami jak kierownictwo pracuje i te rozmowy na sklepach przez telefon. Klient o cos prosi a ta z wielka obraza podchodzic musi.

@Dramat pepcowy

Nie tylko kierowniczki rządzą. Pracownicy również którzy pracują długo (nie liderki). Myślą że są wyżej.

@Kwiat

No tak klient prosi a Ty biegaj jak (usunięte przez administratora) Po dwie osoby na zmianie jesteśmy a wymagań coraz więcej. Czas uciekać. Szkoda zdrowia. A klienci...cóż coraz bardziej chamscy...

Osoba

Obecnie liczy się kieras i rejon , reszta ma zapierd......bez prawa głosu. Tak jak ktoś pisze reka reke myje , nie ma sensu zgłaszać. Jak to mówi rejonowa MARTW SIĘ O SIEBIE. Nawet przy 100% rotacji ( prócz kierasa) rejon nie widzi problemu.

Klientka

Jestem stałą klientką pepco na błoniu i nie zgodzę się z Pani opinią. Robię zakupy w tym pepco od wielu lat i parę lat temu rzeczywiście obsługa byla tam nie miła, (usunięte przez administratora) Teraz jestem bardzo zadowolona, obuga super. Pozdrawiam Panią, która nie ma ciekawszego zajęcia niż oczernianie innych.

Lena

Dużo wchodzi jutro promocji jeżeli chodzi o odzież ? Jakie ciuchy letnie ?

Przyszła mama

Witajcie, czy ktoś może jest w temacie i mógłby odpowiedzieć, czy nasza firma przewiduje jakiś benefit, cokolwiek za urodzenie dziecka? W zeszłym roku była taka informacja w Pepco Voice, a nikt nie potrafi udzielić mi informacji.

da
@Przyszła mama

powinna byc paczka o ile wpisalas chyba SAP informacje ze masz dziecko

Mamamama
@Przyszła mama

Nic nie dostaniesz. Sama urodzilam dziecko nic nie dostalismy od firmy. Wstyd. Inne zaklady pracy daja paczki powitalne, ale to nie u nas. ????

Zosia
@Mamamama

Bez przesady , dostaniesz 500+ czy 800+ plus od państwa także nie marudź że jeszcze firma mąci coś dawać .

Ja dostałam paczkę na urodzenie dziecka i co w tym złego. Był ładny kolorowy kartonik a w nim kartka z gratulacjami, świeczka kocyk, pajacyk, body skarpetki i pozytywka i chyba coś tam jeszcze. Ogólnie przemiły gest. Dla tych co się rzucają w Lidlu dziewczyny dostają (poza bonami na święta) paczki dla swoich dzieci, z resztą z tego co wiem to w innych firmach tez, więc to chyba miły gest od firmy że chociaż na urodzenie dziecka się dostaje.

Przyszła mama
@Ewa

A czy gdzieś zgłaszałaś urodzenie dziecka? Tak jak wcześniej było napisane SAP, czy coś jeszcze???

Lily
@Przyszła mama

Zgłaszałam tylko w sapie,ale paczka przyszła po 3 miesiącach dopiero od zgłoszenia :)

Leila

Było tu trochę pytań odnośnie paczki po urodzeniu dziecka,więc paczki jeszcze są tylko późno docierają,dostałam dzisiaj a minęły 3 miesiące od porodu

Najrzetelniej na te pytanie odpowie ci twój własny kierownik. Jeśli tylko go o to zapytasz. Rejon rejonowi, sklep sklepowi nie równy.

Nowa

W sapie jest już coś 8 godzin grafik

Lidka
@Nowa

To sklep bedzie otwarty 8h tak ? Czy jak to będzie wyglądać ?

@Lidka

Nie ,poprostu praktycznie będziesz dzień w dzień w pracy np od 8 do 16 pierwszy tydzień a następny np od 13 do 21 itp.... Dziękuję sobie i gratuluję jednocześnie że już w Pepco nie pracuję. To była moja najlepsza decyzją jaką w życiu podjęłam

@Nowa

W sapie co miesiąc jest grafik po 8h, dopóki nie zostanie wgrany ten, który jest ułożony na dany miesiąc. W żadnym newsletterze nie ma info o 8h dniu pracy. Przy tak małej ilości etatów na sklepach musieliby trzymać sklepuly otwarte po 8h bo 6 dni pod rząd nie można pracować. Nie siejcie fermentu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pepco Poland Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pepco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1400.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pepco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1217, z czego 116 to opinie pozytywne, 358 to opinie negatywne, a 743 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pepco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pepco Poland Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pepco Poland Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 686 ocen.

Pepco Poland Sp. z o.o.