Opinie o Proassist w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Proassist. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Proassist na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proassist w Kraków

Karol :)

Firma Proassist jest firma która spełnia oczekiwania pracownika. Szkolenie z zakresu obowiazków jest bardzo rzeczowe merytoryczne. Wynagrodzenie jest na czas nie ma z tym żadnego problemu. Atmosfera w firmie jest ciepła rodzinna. Grafik jest dostosowany do naszych oczekiwań ( oczywiscie w miare mozliwosci). Ogólnie jesli chodzi o prace w tej firmie to polecam każdemu dla kogo ważna jest stabilność pracy,dobra atmosfera. Szczerze zachecam do aplikowania do firmy Proassist.

Mona

Tu jest dokładnie tak jak w każdej firmie tzn. są plusy i minusy, jednak zdecydowanie więcej jest tych pierwszych i na tyle dominują te drugie ze pracuje w tej firmie już ponad dwa lata. Sama atmosfera na tyle pozytywna, że ciężko trafić na podobną gdzieś indziej, świetny zespól. Tolerancyjne i bezpretensjonalne szefostwo ???? Z miłych rzeczy jeszcze to karta MultiSport :)

Alicja

Proassist Piaseczyńscy poszukują osoby na stanowisko Telefonicznej rejestratorki/ rejestratora medycznego z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy ktoś z obecnych na forum pracował na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się doświadczeniem z nim związanym? Jak wyglądają warunki zatrudnienia?

Alicja

@Przemo, a jak wygląda rekrutacja do firmy? Jak przebiega ten proces? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę w Proassist Piaseczyńscy? @Maria, a jak wygląda kwestia grafiku? W jakie dni i godziny pracujecie? Czy weekendy są wolne?

@Alicja

Wiesz co grafik ustalany jest ok. 15 dnia miesiąca, do tego czasu musimy przesłać swoją dyspozycyjność, jeśli mam jakiś wyjazd, wizytę u lekarza to podaję i uwzględniają to w grafiku. Praca jest zmianowa głównie 8-15, 14-21 no i jedna sobota w miesiącu 8-15, która jest oddawana w tygodniu.

@Alicja

Alicja, ja na rozmowie kwalifikacyjnej było już bardzo trochę temu, jeszcze w starej lokalizacji, więc dobrze nie pamiętam,trzeba by pytać młodszych stażem :P

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Proassist. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Development Representative?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Alicja

@Maria, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że będzie pomocna dla wielu osób obecnych na forum. Czy firma Proassist Piaseczyńscy dba o rozwój swoich pracowników? Czy oferuje możliwość wzięcia udziału w dodatkowych szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

Alicja

@Maria, na jakim typie umowy jesteś zatrudniona? Czy oprócz wynagrodzenia możesz liczyć na premie? A może pracownicy otrzymują od Proassist Piaseczyńscy dodatkowe profity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? Każda merytoryczna wypowiedź będzie pomocna dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

@Alicja

Umowy chyba ze wszystkimi są na umowę o pracę od pierwszego dnia pracy. Jest dodatkowa premia za frekwencję, a jak ktoś chce to może skorzystać z karty multisport.

@Alicja

Oczywiście umowa o pracę - pełen etat, nie ma tu "śmieciówek" :) Podstawa i premia, która co jakiś czas jest zwiększana. Mamy od niedawna multisporta, no i co jakiś czas spotkania integracyjne. :) Na atmosferę nie możemy narzekać, zgrany zespół!

Przemo

Ja również polecam. Zresztą, widać to po tym, że ludzie jak przejdą okres próbny, to pracują tutaj długo i nie odchodzą jak w innych CallCenter. Nie ma tutaj windykacji, sprzedaży, reklamacji, tylko zapisywanie pacjentów na wizyty, a więc te rozmowy są całkiem inne. Oczywiście jest ciągła rekrutacja, bo cały czas dochodzą nowi klienci i firma się rozwija, a Pani Manager nie przyjmuje każdego, ale jak komuś się uda tutaj dostać to zazwyczaj jest zadowolony.

Maria

Polecam! Pracuję 2 lata i muszę przyznać, że panuje tu miła atmosfera, młody zespół. Wypłaty zawsze na czas, elastyczny grafik dostosowany pod potrzeby pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Proassist - Kraków

• Jak się pracuje w Proassist?

Zobacz opinie na temat firmy Proassist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proassist?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proassist
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Proassist