Opinie o Proassist w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Proassist. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Proassist na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proassist w Kraków

Elikser

Polecam, naprawdę spore ułatwienie w pracy - mi się korzysta z tego bardzo wygodnie !

@Elikser

Widzę, że na goworku pojawiają się nasi klienci coraz częściej... miło, że znajdują chwilę, aby nasze narzędzie ocenić pozytywnie :)

Buźka

Kiedy przewidują Państwo nabór nowych pracowników?

@Buźka

Dziękujemy za zainteresowanie. W tym momencie prowadzimy rekrutację. Do dnia 24.07 będziemy kompletować CV i w tygodniu od 27/07 do 31/07 będziemy umawiać rozmowy kwalifikacyjne. Zapraszamy do składania CV:)

Atenna

Super aplikacja! Rejestracja wizyt jest prosta i intuicyjna!

@Atenna

Dziękujemy.... miło, że na goworku pojawiają się tez użytkownicy naszego systemu :)

Dobra praca,miła atmosfera dobre pieniądze. Ja jestem bardzo zadowolony.

@Andrzej

Dziękujemy :)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Proassist. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Development Representative?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Dziękuje za zainteresowanie i za to, że poświęciła nam Pani czas na rekrutacji. Przede wszystkim musimy jednak stwierdzić, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi ofertami pracy, możemy ją zapewnić jedynie dla części zainteresowanych. Natomiast muszę jednoznacznie podkreślić fakt, że w firmie Proassist nie ma rotacji pracowników. Od chwili powstania firmy w Radomiu jeszcze ani jedna osoba nie odeszła z pracy, zapewne dlatego, że tak skrupulatnie podchodzimy do rekrutacji. Przez to być może cierpi nasza reputacji wśród osób, które nie znalazły u nas pracy... ale nie ukrywamy, że jednak opinia ludzi u nas pracujących jest dla nas dużo ważniejsza.

Ivet
@Proassist

Proszę mi więc wytłumaczyć dlaczego co chwilę szukacie pracownika?zatrudniacie 5tys osób?widzę, że wymagania do pracy na sluchawce z kosmosu.

@Ivet

Nie mamy 5 tysięcy pracowników, natomiast z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej klientów, a wiec z miesiąca na miesiąc poszukujemy nowych pracowników do ich obsługi. Nie wiem czy wymagania do pracy są kosmosu czy nie, natomiast są osoby, które je przeszły i mamy nadzieje ze cieszą się z pracy w Proassist. Mniej nas interesuje dotychczasowe doświadczenie kandydata a bardziej jego otwartość, życzliwość i podejście do pracy na zasadzie współpracy. Jeszcze raz chce podkreślić, ze bardzo nam przykro, ze nie znalazła Pani u nas zatrudnienia, jednoczenie zachęcamy do rekrutacji w przyszłości. Pozdrawiam i dziękujemy za zainteresowanie.

Xxx
@Ivet

Wymuszacie dane?!!!!od 1,5 roku ogłoszenia o pracę. Z Radomia.

@Xxx

XXX Nie. Nie wymuszamy danych. Nie wiem w jaki sposób się to robi przez ogłoszenie o pracę i nie wiem po co miałyby być takie dane komuś do czegoś potrzebne. Kilka razy już tłumaczyliśmy, że ogłoszenie jest wystawione, ponieważ mamy co miesiąc nowych klientów, a więc zapotrzebowanie na pracowników z miesiąca na miesiąc coraz większe. Półtorej roku temu w Radomiu było 3 pracowników a dzisiaj jest 15. Jeżeli to wytłumaczenie nie będzie dla Pana/Pani wystarczające to przepraszam, ale proszę nie kontynuować tego wątku.

Dzień Dobry. MISIA/X Komentarz został usunięty: a. z tego powodu, że nie dotyczył pracy ani rekrutacji w firmie b. z tego powodu, że była wyrażona opinia o sprawach "polityczno- gospodarczych", które nie dotyczą ani pracy ani firmy. c. z tego powodu, że była tam opinia o majątkach właścicieli, d. w opinii X/MISI jednoznacznie można wyczytać, że interesuje ją jedynie zbrukanie dobrego imienia firmy, nie mając pojęcia o jej funkcjonowaniu wewnątrz. Jednocześnie zastrzegam, że ponowne tego typu komentarze, które nie dotyczą rekrutacji ani pracy będą również usuwane.

pracowNICA

Jak chodzi o pracę wydaje się ona przyjemna i łatwa lecz niestety bardzo częsta rotacja pracowników co chwile nowe ogłoszenia o pracę, wysokie nawet bardzo wymagania

@pracowNICA

Nie wiemy skąd takie informacje. Ogłoszenia są aktualizowane co miesiąc ze względu na charakter naszej pracy. Co miesiąc zwiększa się liczba klientów, a co za tym idzie zwiększa się liczba pracowników, aby zapewnić wysoki standard obsługi pacjentów. Wysokie wymagania? Zero doświadczenia, wszystkiego uczymy od podstaw. Wymagana jest jedynie sprawna obsługa komputera oraz Internetu. Praca z klientem/pacjentem zawsze wiąże się z komunikatywnością oraz poprawną dykcją, także raczej wymagania standardowe. :) Warto aplikować i samemu się przekonać! :)

radomianka
@pracowNICA

Nie wiem, gdzie jest taka rotacja, bo u nas w Radomiu od chwili powstania biura jeszcze nikt nie został zmieniony :O:O:O

pr
@Proassist

Czy istnieje możliwość pracy zdalnej?

Kasia????
@pracowNICA

Zastanawiam się o co w tej firmie chodzi, może chodzi o dofinansowanie z PFRON a nie o pracownika? A ciągłe oferty pracy dziwne.

@pr

Póki co niestety nie. Zatrudniamy osoby do biura stacjonarnego. Aktualnie poszukujemy kandydatów w Radomiu. ????

@Kasia????

Ciągle oferty pracy - owszem, bo sukcesywnie zatrudniamy nowe osoby. W 2018 roku, dokładnie w Październiku zaczynaliśmy z 2 pracownikami w Radomiu, a dzisiaj zespół liczy 11 osób. Aktualnie jesteśmy w trakcie rekrutacji na kolejne dwa miejsca. Jeśli firma się rozwija i zdobywa kolejnych klientów nie jest w tym nic dziwnego, że powiększa zespół pracowników. ???? Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu, by móc się przekonać, że pracownik jest ważny w firmie. ????

Atka

Czy istnieje możliwość pracy na jedną zmianę?

@Atka

Generalnie jest to praca zmianowa - w miarę sprawiedliwie układamy grafik, zazwyczaj tydzień rano, tydzień popołudniu. Jednak nie wykluczamy pracy na jedną zmianę - kwestia dogadania się.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Proassist?

Premię uznaniową można otrzymać za dany miesiąc. Jest to nagroda dla wyróżnionych osób, które wzorowo i z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki, przez co podnoszą jakość świadczonych przez nas usług.

Tamara

Bardzo dobry pracodawca ale dla dobrych pracowników, którzy potrafią pracować i przede wszystkim chce się im pracować.

Aga

Mam zamiar aplikować i byłoby miło dowiedzieć się jak przebiega rekrutacja?

@Aga

Aktualnie jesteśmy w trakcie przeprowadzania rekrutacji do oddziału w Radomiu, także warto aplikować. :) Procedura standardowa jak w każdej firmie, najpierw należy przesłać swoje CV i czekać na kontakt z naszej strony. Następnie odbywa się rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami w naszym biurze przy ul. Grzecznarowskiego. Sama rozmowa nie jest straszna. :) Zadajemy proste i standardowe pytania, także nie ma co się obawiać. :)

anna
@Proassist

Witam Czy przewidują Państwo rekrutację dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności? Nie ukrywam, że chciałabym aplikować do Waszej firmy, ale za każdym razem w ogłoszeniach trafiam na wyżej wymieniony wymóg, którego nie spełniam...

@anna

Bardzo nam miło, że nasze ogłoszenie wzbudza zainteresowanie, ale niestety... Na to stanowisko zatrudniamy tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aktualność
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: TELEFONICZNA REJESTRATORKA MEDYCZNA/ TELEFONICZNY REJESTRATOR MEDYCZNY do naszego oddziału w Radomiu.
Stwórz z nami zgrany zespół - aplikuj już teraz!  :)
Ela

Bardzo przyjazna atmosfera, mili i życzliwi ludzie. Jak to bywa na początku - trochę się bałam, gubiłam, ale zawsze mogłam liczyć na pomoc koleżanki obok. Cieszę się, że udało mi się dostać pracę w tej firmie bez żadnego doświadczenia - wszystkiego uczą od podstaw, a co najważniejsze stopniowo i powoli, bez stresu oraz presji.Ela Moje sugestie dla Proassist: Wszystko bardzo dobrze; tak trzymac :)! Lubię atmosferę w Proassist za: Życzliwe podejście do pracownika, szacunek do niego oraz możliwość rozwoju i nauki

@Ela

Ależ nam miło czytać takie słowa! Dziękujemy! :) Są to dla nas bardzo cenne uwagi. Pozdrawiamy

Matti
@Proassist

Ja chciałbym zapytać o adres biura w Radomiu i o jakiś kontakt telefoniczny lub mailowy bo myślę aplikować do oddziału w Radomiu. Mam orzeczenie o niepełnosprawności. Mój mail to marek52_92@o2.pl.

@Matti

Adres: ul. Grzecznarowskiego 2. Oferta pracy: https://www.gowork.pl/oferta/telefoniczna-rejestratorka-rejestrator-medyczny-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,0j06CEn8VyMUxW0PoNjegE,radom Zachęcamy do aplikowania. :)

Dominika

Interesuje mnie praca w firmie i nawet widzę ofertę . Może ktoś podpowie jaka jest atmosfera w pracy?

@Dominika

Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego nowego oddziału w Radomiu, także zachęcamy do składania CV. :)

Plusy i minusy

Wypłata na czas. Minimalna krajowa. Umowa o pracę. Większość zatrudnionych, to osoby niepełnosprawne. Rotacja osób. Typowe call center.

@Plusy i minusy

Co do wypłaty na czas, to się zgodzimy, jednak co do minimalnej krajowej, to już nie. :) Aktualnie wynagrodzenie jakie oferujemy wynosi 2400 zł, a od nowego roku 2600 zł. Odnośnie stwierdzenia "typowe call center" hmhm każdy ma prawo do własnego zdania, ale u pracownicy sobie cenią, że własnie nim nie jesteśmy - u nas panuje przyjazna atmosfera w pracy, każdy sobie wzajemnie pomaga, tworzymy zgrany zespół. :) Myślę, że najlepszym tego dowodem będzie fakt, że bardzo dużo osób, zatrudnionych w typowych call center aplikuje do nas.

Alicja

@Mirella jesteś przedstawicielem firmy Proassist Piaseczyńscy sp.j.? Czy możesz opowiedzieć o warunkach pracy jakie oferujecie i jak opisałabyś atmosferę pracy? Czy oferujecie jakieś benefity pracownicze? Zachęcam do dzielenia się informacjami, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym!

Mirella
@Alicja

Tak. :) Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko telefoniczna rejestratorka/rejestrator medyczny. Więcej szczegółów dot. oferty: https://www.gowork.pl/oferta/telefoniczna-rejestratorka-rejestrator-medyczny-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci,3FkqU79b8pDhN7hNqhDg5b,krakow Młody i zgrany zespół. :) Z każdym jesteśmy na "ty", zawsze można liczyć na pomoc kolegi czy koleżanki. Ze zmianami też nie ma problemy, wszyscy ze sobą zgodnie współpracują. Odnośnie benefitów, to na chwilę obecną mamy kartę Multisporta, myślimy też o pakiecie medycznym. :)

Justyna

Może ktoś wie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? jakie umowy proponuje firma na poczatek?

Mirella
@Justyna

Tak, aktualnie poszukujemy osób chętnych na stanowisko "Telefoniczna Rejestratorka Medyczna". Oferujemy umowę o pracę - na początek na okres próbny, potem jest ona przedłużana.

Basia

Firma nastawiona na człowieka. Świetna atmosfera, zgrany i pomocny zespół. Nie mogę powiedzieć złego słowa - z grafikiem zawsze idą na rękę, wypłaty na czas! Rzetelność i profesjonalizm. Polecam!

Karol

Rzadko zaglądacie na to forum. Czy jest tak dobrze w firmie?

Przemo
@Karol

Wszyscy zajęci nowym klientem :P

Dorotka

To jest firma z innym podejściem do pracownika niż typowe CallCenter. Nie ma tutaj sprzedaży, wyników, wciskania czegoś osobie dzwoniącej, nie ma rozmów odnośnie tego, dlczego są takie a nie inne wyniki. Wiadomo, że jak pacjenta się błednie zapisze lub poinformuje, to nalezy to naprawić, ale jednak jest to całkowicie inaczej przeprowadzane niż w typowym CallCenter, gdzie wiecznie chodziłam na takie rozmowy zestresowana. Tutaj wiem, że szefowa, chce mi pomóc, a nie jedynie "zrugać"

Zostaw merytoryczną opinię o Proassist - Kraków

• Jak się pracuje w Proassist?

Zobacz opinie na temat firmy Proassist tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proassist?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proassist
3.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Proassist