Filar Fijałkowscy sp.j.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Filar Fijałkowscy sp.j.

Pracownicy

W Filarze nieustannie trwa rotacja....cały czas nowe ogłoszenia na ważne stanowiska w firmie.Czym jest to spowodowane?Szanowana kadra przez pracowników zakładu odchodzi,przychodzą nowe osoby i jeszcze prędzej uciekają.Z takim zarządzaniem widać nadchodzącą upadłość!

Pracownicy

Śpieszmy się szanować pracowników,tak szybko odchodzą z tej firmy!

Ta firma to jakaś masakra.Beznadziejne pieniądze a norma ciągle podnoszona i ciągle nas obserwują co robimy.(usunięte przez administratora)

Zdzisiek

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko, ale wystarczająco długo by móc stwierdzić, że był to największy błąd w mojej karierze zawodowej. Już po kilku dniach zorientowałem się, że źle się tu dzieje . Bardzo duża rotacja pracowników, wypowiedzenia umów składane przez doświadczonych pracowników, bardzo niskie wynagrodzenie za odpowiedzialne stanowiska, fatalna atmosfera. Nie polecam

Laborant

Szefostwo przedstawiło tylko jakąś 1/6 obowiązków (w stosunku do rzeczywistego zakresu) na danym stanowisku, zero pytań do potencjalnego pracownika. Szefostwo nastawione na jak najszybsze zatrudnienie.

Brak pytań oprócz tego jak szybko mogę wykonać badania i rozpocząć pracę.

Pracowałem w tej firmie bardzo krótko, wystarczająco długo by móc stwierdzić,że to był mój największy błąd jeśli chodzi o karierę zawodową. Bardzo niskie wynagrodzenie za odpowiedzialne stanowisko, zła atmosfera i bardzo duża rotacja pracowników. Po kilku przepracowanych dniach zorientowałem się, że źle się tu dzieje. Ktoś z dużym doświadczeniem składa wypowiedzenie, ktoś inny z jeszcze większym stażem przebywa na zwolnieniu.......czy to normalne? Chyba nie. Fatalne traktowanie pracowników, współczuję bardzo wszystkim tym , którzy tam pracują bo już się przyzwyczaili do pewnych standardów. Wszystkim zamierzającym aplikować do tej firmy,stanowczo mówię NIE

Julia

Bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat firmy Filar, ale żeby opinia była pomocna, to fajnie byłoby, gdyby była dłuższa i zawierała jakieś uzasadnienie. Dlaczego nie odpowiada Ci ten pracodawca? Co Twoim zdaniem jest nie tak w tej pracy?

janka

jakie godziny pracy są tam, jakie zarobki i atmosfera tam panuje

Jest oferta pracy w Filar na stanowisko laboratn.. Czy ktoś ma wiedzę o Firmie i wakacie. Będę bardzo wdzięczna.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Filar Fijałkowscy sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Polak

Przecież tam nikt nie umie angielskiego, to ludzie bez większego wyksztalcenia

...

Ale obstawiam że Zbyszek :)

Aaa

Ja obstawiam artura????

Maciek

Nie rozumie was ludzie skoro wam tam tak zle male pieniądze niecale 2 tys yo po cholere tam siedzicie ..podejrzewam ze nie nadajecie sie do niczego wiecej tylko do negatywnych komentarzy wstawianych anonimowo bo nikt w oczy nie powie żenada!!!

Wesołek

Kto nazywa tego człowieka kierownikiem.on tylko siedzi za biurkiem kierownika.Nie umie udzielić informacji co do załadunku,czy jest towar,kiedy będzie ładowany i gdzie podjechać.on chyba nic tam nie wie ale co się spodziewać po człowieku co nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry

Zostaw merytoryczną opinię o Filar Fijałkowscy sp.j. - Zaryń

• Jak się pracuje w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Filar Fijałkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filar Fijałkowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Filar Fijałkowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Filar Fijałkowscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Filar Fijałkowscy sp.j.