Opinie o Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski w Kędzierzyn-Koźle

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski?

leo

Czy ktoś wie co się dzieje z firmą bo mieszkania na ul. Horoszkiewicza stoją od maja w miejscu. Termin oddania mieszkań miał być na koniec roku a jak na razie to tam nic się nie dzieje. Kupiłem jedno z mieszkań i zaczynam się niepokoić.

Zoja
@leo

Witam , jesteśmy w takiej samej sytuacji. Nie wiemy co robić dalej. Pan już zrezygnował z mieszkania, czy jeszcze nie? Wie Pan może cos wiecej na temat budowy? Szkoda tak fajnej lokalizacji i projektu.

leo
@Zoja

Czekam. Od trzech tygodni budowa ruszyła i dużo się dzieje, mam nadzieję, że do końca roku wprowadzimy się. Skąd jesteście i jak możemy się zdzwonić żeby pogadać.

zwzwzw
@leo

Haha, do konca roku to może skonczy te male domki szeregowe... Ale nie blok!! Nie wie, na co sie porwal. Mury zle wykonane, moj doradca budowlany ogladal to i odradzil, jak zobaczyl sposob wykonania... Realnie to developer skonczylby taki blok w terminie, jak w wiekszych miastach. Ale mamy juz maj, a @leo chcesz sie wprowadzic w grudniu?? W grudniu to stanie z budowa bo Ci najemnicy, ktorych ma teraz na bufowie, pojada do cieplych mieszkan na remonty i wykonczenia instalacji w zamknietych obiektach budowlanych. Trzech pracuje w szeregowkach, trzech na bloku. Smieszne… W tym tempie nie widze. tego... Jest maj, ma skonczone scianki dzialowe od klatek E do H. A sa jeszcze klatki A do D, potem pietro, potem poddasze, potem dach, potem stolarka, instalacje. Na koniec odbior do 3 miesięcy od skonczenia budowy i wprowadzicie sie, jak dobrze pojdzie, minimum za rok. Ciekaw jestem, ile @leo wplaciles na to mieszkanie?? Bo z Twoich pieniedzyu jest to, co widzisz aktualnie na "placu budowy". Wszyscy sie napalili na to... i niestety wszyscy dali sie wciagnac bo teraz Pan AB nie odda kasy. Myslicie, ze dlaczego stanal z budowa na tak długo, jak tam jezdzilem to tylko widziałem zarastające w krzakach "fundamenty" i nie dokończone piwnice bloku. Wtedy to jeszcze tych szeregowek nie było.

heya123
@zwzwzw

A może skończy ten blok. Moi znajomi zrezygnowali. Nie mogli dłużej czekać. Tak czy siak też słyszałem niepochlebne opinie nt. współpracy z tym Panem.

Lokator
@zwzwzw

jakieś namiary na kontakt do Ciebie ? Bo widzę że też dalej w to brniesz ?

lokator
@leo

jakieś namiary na kontakt do Ciebie ? Bo widzę że też dalej w to brniesz ?

Mała Nowy wpis
@leo

@leo dalej Pan czeka? Jeśli tak to czy orientuje się Pan jak aktualnie ida prace?

leo Nowy wpis
@Mała

Czekam, czekam, prace się ślimaczą ale powoli idą. W minionym roku wszystko stało ok. 8 m-cy, natomiast na jesieni ruszyło i jak obserwuję (jestem tam co tydzień) to wygląda to całkiem nieźle.

Ani Nowy wpis
@leo

@leo @Mała dalej czekacie na mieszkanie od p. Bandurowskiego ?

Rozczarowany

Wyszukałem ta ofertę na Otodom i tam twardo oddanie inwestycji pod koniec 2020. Niestety pewnie rozczaruje niektórych ale na stronie(usunięte przez administratora) ta inwestycja jest z opisem „koniec 20121”. Kolejny developer, który słabo liczy silki na zamiary. Szkoda, że za czyjeś pieniądze i zrujnowane marzenia o swoim własnym m.

zdegustowany
@Rozczarowany

(usunięte przez administratora) ma swoją ofertę kktenis%pl (należy % zamienić na .), gdzie podaje termin 03.2021. Poprzednio był to koniec roku 2019. Ale widząc stan i tempo prac na budowie to marnie to widzę. Tym bardziej, że jako starej daty "Rzetelny inwestor z doświadczenie z 20-letnim" Pan AB buduje kolejne nieruchomości z wpłaconych mu zaliczek.

nie polecam
@zdegustowany

Ogólnie tragedia współpracować z tym człowiekiem. Niesłowny, nierzetelny, kombinator. Nie płaci. A jakość wykonania i fachowcy z łapanki którzy tam robią... ehh szkoda pisania.

Lokator

No niestety w lipcu miał być stan surowy a tam może z 2/3 parteru.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy w firmie nowych pracowników obowiązuje okres próbny?

zleceniobiora

Niestety bardzo nieprzyjemnie zakończona współpraca. Nie tylko z naszą firmą. Z rozmów innymi zleceniobiorcami na budowach wszyscy jasno twierdzą, że zleceniodawca pan Bandurowiski nie płaci za wykonane prace ani złotówki!!! Skandal. Cóż spotkamy się zapewne w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski - Kędzierzyn-Koźle

Firma Handlowa Ban-Art Andrzej Bandurowski
  • Bolesława Śmiałego 2