TOMKOM Telefony Komórkowe

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o TOMKOM Telefony Komórkowe

Marek
użytkownik zarejestrowany

Witam, ja również naprawiałem u nich telefon, a w zasadzie dwa :) Jestem bardzo zadowolony, fakt chwilę to trwało, ale trzeba było części zakupić. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ceny nie są przesadzone. Polecam :)

klient

a zalaciles za naprawe????czy oddali ci pieniadze za naprawe??!!!dostales zwrot pieniedzy a teraz płaczesz na internecie:((((ciekawe czy w innym serwisie ci oddadza???pzd dobry klient firmy Tomkom

meggie

Najgorszy serwis telefonów komórkowym w naszym mieście. 3 razy naprawiali telefon i za każdym razem po tygodniu przestawał działać. [usunięte przez moderatora]ludzi na kasę zamiast od razu powiedzieć, że nie są w stanie wyeliminować usterki. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw opinię o TOMKOM Telefony Komórkowe - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMKOM Telefony Komórkowe