Hotel Court

1.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hotel Court

staly bywalec

szczerze polecam,rewelacyjny hotel a personel na duże 6 dziwne te opinie chyba jednego niezadowolonego

kotek

najlepszy hotel w mieście załoga nie wiem jak wcześniej ale teraz nie może być lepiej .

BEZSTRONNY
@Fiu FIU

POLECAM EKIPA SUPER NA BOOKINGU OCENIANA 9,4 A USMIECH KTORY WITA OD DRZWI DO DRZWI BEZCENNY]]]]]]]]!!!!!!!!!!

Fiu FIU

Mają teraz fajną ekipę,polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Hotel Court?

xyz Nowy wpis
Klient

Nocowałam już wcześniej w hotelu Court, dlatego też po pewnym czasie, zdecydowałam się skorzystać ponownie z ich usług. I jestem rozczarowana. Począwszy od braku suszarki w pokoju... czystość w tym miejscu zostawia wiele do rzeczenia. Jak na "hotel 3 gwiazdkowy" z pewnością nie spełniają teraz jakichkolwiek standardów. Gdy chciałam się rozliczyć, na recepcji nikogo nie było... brak profesjonalizmu i oszczędność na pracownikach. Wstyd.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 106 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hotel Court odbywa się również w języku angielskim?

Martyna Nowy wpis

No a jak teraz radzi sobie firma w związku pandemią? Bo o pracy w firmie to z pewnością nie ma co wspominać?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hotel Court? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Anonim
@Pytanie

W żaden sposób. Tam nie uznają czegoś takiego jak święta dla pracownika :)

Kerny
@Pytanie

Praca w branży hotelarskiej jest specyficzna. Hotel działa 24h (piątek/świątek czy niedziela). Godziny i dni pracy zależą od stanowiska. Na stanowiskach operacyjnych trzeba się liczyć z tym, że praca może wypaść w niedziele czy inne święto. Taka specyfika branży.

staly bywalec

@staly bywalec

No tak, bo tylko jestes gościem w hotelu, a nie wiesz jak to wyglada od zaplecza. Zatrudnij sie i popracuj miesiac, to zobaczymy czy taki cwany bedziesz ;)

stały bywalec
@.

przykre to bo sam jestem pracodawcą i nie chciałbym mieć takiego pracownika który za cos brał wynagrodzenie i się piekniie usmiechal a potem napisał to jakiś horror hotel najlepszy w miescie a pracownicy/////jak szczury zawisni

@staly bywalec

Dziękujemy! Cieszą nas i bardzo motywują opinie tego typu! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Hotel Court Wellness&SPA

Midnight

Zostałam skierowana do Hotelu Court przez PUP KK. Prawdopodobnie na recepcję. I nie wiem czy warto. A mam jeszcze kilka ofert na oku. Odradzacie?

Fiu FIU

Mają teraz fajną ekipę,polecam

Madam. Durex

Nei polecam hotel court

BEZSTRONNY
@Fiu FIU

@BEZSTRONNY

Dziękujemy za wspaniałą opinię! Świetna motywacja dla nas, żeby być jeszcze lepszymi! Pozdrawiamy Zespół Hotel Court Wellness?&SPA

XOXO

Pracowałam w Courcie kilka miesięcy 2017 r i o kilka za dużo. Na rozmowie starsza Pani bardzo miła, obiecywała cuda na kiju. W czasie pracy okazało się, że jest całkiem inaczej. (usunięte przez administratora) Pozostali pracownicy bardzo mili i pomocni. (usunięte przez administratora)Ogólnie praca fatalna, nie polecam tego miejsca najgorszemu wrogowi. Całej sytuacji powinien przyjrzeć się PIP.

@XOXO

Dziękujemy za Pani opinię. Przykro nam, że ma Pani takie skojarzenia z naszym miejscem. Nieustannie pracujemy nad utrzymaniem dobrych warunków pracy oraz pozytywnej atmosfery panującej w naszej firmie. Liczymy jednak na merytorycznie poprawne wypowiedzi oraz konstruktywną krytykę, z której czerpiemy wiedzę oraz wskazówki do poprawy.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Hotel Court?

HONESTONE
@Administrator

Warto wiedzieć, że praca w hotelu bywa wymagająca, ale najważniejsze jest nastawienie oraz umiejętność czerpania satysfakcji z dawania. Goście często chcą czuć się gośćmi, a pracownicy hotelu to dobrzy gospodarze. Uśmiech oraz motywacja do podtsawa!

Święty

Pracowałem tam dwa miesiące temu przez kilka miesięcy. Dramat jakich mało.(usunięte przez administratora)Ludzie sa zdesperowani i dlatego u niej pracują zeby sie jakos zahaczyć.(usunięte przez administratora) Starałem sie jak mogłem(usunięte przez administratora) Lada moment kolejni sie zwolnią, bo kto przy zdrowych zmysłach tam wytrzyma? Zaczynałem na recepcji, a w pewnym momencie szorowalem prysznice. Nie składajcie tam CV bo szkoda Waszych nerwow i czasu. Lepiej wyjdziecie na kasie w lidlu.

Aggg

Samo to, że ktoś tak pisze o byłym pracowniku daje wiele do życzenia. Tym wpisem właśnie pokazaliście swój poziom szacunku do pracowników. Nic się nie zmienia w tym miejscu, nic.

@Aggg

Odpowiedź na wpis ŚWIĘTEGO nie została napisana przez żadną osobę związaną z hotelem. Cenimy wielozadaniowość oraz współpracę w tej branży, każdy z Nas potrafi dać z siebie wiele aby utrzymać najwyższe standardy oraz zapewnić komfortowy pobyt naszym gościom.

GMK

Pracowałam 5 miesięcy(usunięte przez administratora) Koleżanki z pracy pomocne, wdrażały mnie,(usunięte przez administratora)W międzyczasie jeszcze trzeba było ogarniać papiery i obsługiwać gości na recepcji. Przyjmowałam się na recepcję, a oprócz tego szykowanie śniadań, obsługa gości restauracji, zmywak czy sprzątanie pokoi miałam w obowiązkach. (usunięte przez administratora)

Emilia
@GMK

Super, że mimo tych przykrych doświadczeń, potrafiłaś znaleźć te dobre strony pracy w Hotelu Court. Martwi mnie wiele kwestii, o których nadmieniłaś. (usunięte przez administratora) Myślałaś, by zwrócić się o pomoc do wyżej postawionej instytucji?

Aggg

Odeszłam po kilku miesiącach pracy. Na prawdę bardzo chciałam pracować, bardzo lubiłam swoją pracę, ale nie dało się tam wytrzymać(usunięte przez administratora)

Jan
@Aggg

Pamiętaj o przestrzeganiu zasad regulaminu Gowork, które mówią, że nie wolno tu używać danych personalnych konkretnych osób. Chyba należy wybaczyć Właścicielce Hotelu Court jej zachowanie, bowiem na pewno nie brakuje jej sytuacji stresowych. A jak przedstawiały się zarobki w tym miejscu pracy?

Emilia

Rozumiem, że kiedyś pracowałaś w Hotel Court i masz negatywne doświadczenia z tym miejscem pracy. Napisz coś więcej. Czy tego typu sytuacje, które opisujesz, były gdzieś zgłaszane?

Dominika

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

BECIA

Idealny Hotel Moje sugestie dla Hotel Court: IDEALNY HOTEL Lubię atmosferę w Hotel Court za: FAJNE KLIMATY

kotek

Karolina

Każdy ma możliwość wyboru pracy i bardzo dobrze. Takie miejsce jak hotel musi trzymać wysokie standardy bo nie będzie gości.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hotel Court?

anonymous
@Administrator

Odradzam. Chyba, że ktoś lubi mobbing. Jest wiele spokojniejszych miejsc pracy.

BATMAN

Boże o co chodzi mała mieścinaHotel przez duże H.. 3 Gwiazdki ale nie powstydzilibyśmy się 4 pensja dla ambitnych na to miasto bardzo dobra dla miernot i plotkarzy może srednia litości pracownica A .blokowala kazdą osobę bo bała się o swoj (usunięte przez administratora) POLECAM

Iza

Dawno nie było nowych opinii na temat tego jak wygląda praca w Hotel Court. Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w nim zmiany istotne dla pracowników? Co możecie doradzić osobom, które myślą nad aplikacją do firmy? Na co powinny być przygotowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Court - Kędzierzyn-Koźle

Hotel Court