Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

wow

wow, chyba żadna firma w Kaliszu i okolicy nie ma tyle podstron informacji o firmie ... wow

Aneta

@Nickt oczywiście, wcześniejsze komentarze mogą być cennym źródłem informacji, jednak każdy ma prawo do swojej oceny firmy i pytałam @driver bezpośrednio o jego zdanie. Również tak jak sam zauważasz sytuacja w firmie może ulec zmianie, a na wątek trafiają nowi pracownicy, czy też pracownicy z większym stażem, którzy wcześniej wątku nie znali. Piszesz o tym, że w firmie sytuacja ulega pogorszeniu. A czy mógłbyś podsumować jakie największe i najbardziej znaczące zmiany zaszły w niej w ostatnim czasie?

Aneta

@driver rozumiem, że w firmie pracujesz jako kierowca. Możesz powiedzieć jak wygląda praca w Novamedia Innovision właśnie na tym stanowisku? Czym firma wyróżnia się jako pracodawca?

Nickt
@Aneta

Aneta - poczytaj poprzednie setki wypowiedzi to znajdziesz informacje czym firma wyróżnia się jako pracodawca. Daleko szukać nie trzeba bo sytuacja w firmie idzie ciągle do przodu (z górki sukcesów w kierunku doliny krzyżowej).

driver
@Aneta

chyba sporo osob pracuje jako kierowca (dodatkowo) w tej firmie wiec nie sugorowal bym sie tylko nickiem na worku.

im-not-a-robot
@driver

Przecież Aneta to bot - chatterbot

asd

Wiadomo!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
kkkk

kasa nawet przed czasem jest. Dobry znak. Firma się odradza

driver
@kkkk

jedna jaskółka nie czyni wiosny ;) zobaczymy jak bedzie, oby in plus.

Doktor Jekyl

I znowu kasy nie ma i już nie będzie :(

Nickt

Od kilku miesiecy mnie tam nie ma. Nic sie nie zmienia na lepsze a z tego co uslyszalem od pracujacych to zmienia sie ciagle na gorsze. Dobrze ze odszedlem w dobrym okresie. Dobrze ze nikt nigdy nie napisze tutaj, ze "Firma wspaniała, tylko ludzie (usunięte przez administratora)

James Bond

Dostaliscie pieniądze po 2tyg i cicho siedzicie a tak to macie problem do calego swiata jesteście zdrowo poj.... ze tam siedzicie

Doktor Jekyl
@James Bond

Tam jest coraz mniej ludzi więc kto ma Ci odpisać?

Kris

Hahaha, przecież wszyscy z Łodzi dostali z odsetkami zaległe premie, tzn Ci co teraz pracują, nie umiecie sobie załatwić z Krzyśkiem to jesteście naprawdę lewi :)

Rambo
@Kris

Ty malo ogarnięty czlowieku my nawet wypłaty nie dostaliśmy s co dopiero premie zal

Szarik
@Rambo

Zapomnijcie robaczki o wypłacie.

RR

Dałem jedną szansę pod koniec zeszłego roku jak wypłaty opóźniały się miesiącami i było masowe wymieranie. Drugiej szansy za te opóźnienie nie dam i nikt drugi raz mnie nie przekona do pozostania tutaj. Czekam na wypłatę i w zamian daję wypowiedzenie. Dość tego.

ktoś
@RR

Popieram!!! Firma nie uczy się na błędach, nikt nie informuje pracowników, nikt nic nie wie!!! O poprzednich premiach można zapomnieć mimo głupich obiecanek!!!

może pracownik

skoro jest tak zle, to po co tam jeszcze siedzicie .... ??? Tak ciężko uciec ??? Czy o co chodzi ??? Chciałem złozyć podanie ale chyba tego nie zrobię ....

Wacek

Ja wam powiem o co chodzi z ta kasą której nie wyplacili mniej więcej chodzi o to że kasa jest tylko jako pierwsze muszą posplacac prad woda i inne oplaty tam gdzie sa pozadluzani ,bo jak tego nie splaca to syndyk może postawić firmę w stan upadłości i koniec Jak coś zostanie kasy to dostaną pracownicy plebs a jak nie to nie

Adams

najgorzej mają zdegradowani liderzy bo nie dostają kasy w porównaniu do kierowników a to boli

Kino

pytanie jest proste - dostaliście wypłatę czy nie ? bo u mnie cisza ....

kundel
@Kino

coniektorzy ważni to dostali tylko się nie chwalą

Euzebiusz
@kundel

Plebs nie dostał standart z poprzednich miesięcy ale niech poda termin dla plebsa chociaż

mój nick
@Kino

Ja będę miał 30 - jak zawsze zresztą i tak od czasu, gdy zwolniłem się "enemy". Jesteście dziwni ludzie, jak można tak siedzieć i czekać? Która to wypłata? Dwa miesiące można wybaczyć, 4-5 wytrzymać - ale rok/dwa - to nie jest normalne (z Wami też). Gospodarka w kraju rozwija się mimo wszystko.

Rambo

Prezesa.mie stac na uczciwosc wobec pracowników

Wacek

Jakis termin konkretny wypłaty

Bo

Bo z tej listy mailingowej nie idzie się wypisać.....

kopytko

Skoro Ciebie tam nie ma to czemu jesteś tutaj?

Maniek

Problemy techniczne z naliczeniem nie pozwolą wypłacić połowy pieniędzy :D hahaha dobre :D Przewidywane rozwiązanie .... pozostała kwota przy okazji następnej wypłaty? Dość tego, składam zawiadomienie do PIP i wysyłam przed sądowe wezwanie do zapłaty wynagrodzenia .... chociaż to w przypadku prawa pracy nie powinno mieć miejsca żeby o swoją wypłatę w ten sposób się dopominać. Krzyś próbuje zrobić z nas kretynów większych niż sam jest, pisząc takie bajki.

Mały
@Maniek

Czy na piateczek kasa bedzie dajcie znać kochani jak coś wiecie z góry dziękuję

Rycerz
@Mały

Czytajac te posty, przekonałem już po raz kolejny, że ta "firma" to wysokiej klasy dziadostwo. Nic się tam zmieniło. Dobrze , że już mnie tam nie ma........

@Maniek

"Dość tego, składam zawiadomienie do PIP i wysyłam przed sądowe wezwanie do zapłaty wynagrodzenia " Wiesz, że nie ma obowiązku wysyłania żadnych ostatecznych i przedsądowych wezwań? Można od razu iść do sądu i domagać się swoich pieniędzy wraz z odsetkami.

Pawulon

Zero poszanowania pracownika... to już chyba standard w NMI. Dzisiaj mamy 17.05.2017 i zero jakiejkolwiek informacji na temat zaległych wypłat. Podano 10.05.2017 jedynie i to jeszcze maksymalnie lakoniczą notatkę(to że ktoś nie zdąrzył naliczyć itp... ale środki finansowe są... WTF?). Oczywiście notatka jest tak napisana, że tylko można się domyślać o co w niej chodzi. Tak swoją drogą pracownicy NMI pracują dla peniędzy, nie dla Polskiej myśli technicznej, nie wszyscy się dorobili. Chyba PIP powinien się zaintersować sytuacją w firmie, ile razy można nie przewidzieć że w następnym miesiącu też jest 10.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.