NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.

wrona

ludzie przeciez wiadomo od dawna ze tutaj zale wylewa jedna lub dwie osoby pod roznymi nickami ktore czuja sie pokrzywdzone a reszta sie na to nabiera i prowadzi debate

konstanty

czy dostaliscie wypłatę?

Aneta

Proszę Was bardzo o pozostawianie wyłącznie takich komentarzy w tym wątku, które stworzą rzetelny obraz NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. jako pracodawcy. Pamiętajcie również, aby Wasze wpisy przestrzegały regulaminu tego forum, z którym możecie zapoznać się wchodząc w podany link https://www.gowork.pl/regulamin Opinie, które zamieszczacie nie mogą zawierać wulgaryzmów, nie mogą być obraźliwe itp.

CitiBank

{z pamiętnika ...} A Dżastina spokojnie śpi po tej akcji z kreatywną księgowością dla banków na koniec zeszłego roku? Bo to, że KO ma wszystkich głęboko w ... i okłamie wszystkich wokół, byle uzyskać to co chce, to jest oczywiste. Ale przyjdzie czas, że bank powie "sprawdzam".

Policjant

{z pamiętnika ...} - Panie Prezesie, znowu policja do Pana idzie. - Kurwanca, dziś też ucieknę im przez okno. (w myślach: przecież ja jestem ponad prawem)

Nm

Żałosne - podniecać sie z tak normalnej i oczywistej rzeczy jaka jest otrzymanie w terminie wypłaty za prace.

smtowiec

również kaska jest u mnie

szalony

przeciez kasa jest cala, ludzie ktorzy juz nie pracuja sieja ferment

Taki tam szaraczek

Komuś się chyba nudzi. Ja wypłatę dostałem. Pytam się tylko jak nie dostawać powiadomień o komentarzach z tej strony na maila?

kkk

jaka sytuacja? poszły wypłaty?

Pieniążki

Jutro wypłata! Pieniążki kochane, kiedy was dostanę!

jj

jak tam w ogole jakies projekty sa? linia smt lata?

Nkhdgvcxghj

Pracuje w tej firmie dwa lata, bywa różnie ale jak czytam opinie to się zastanawiam czy to napewno o nmi.

robert

novamedia juz nie wstanie w kolan a co do usuwania komentarzy niewiem co to ma na celu jesli firma nie placi to nie mozna sie dziwic ze nikt tam niechce pracowac a usuwajac skodzi sie ludzia ktorzy potrzebuja pieniadze na zycie nikt normalny nie przyjdzie do firmy w ktorej raz jest wyplata a raz jej nie ma zwykli oszusci bo nie mozna inaczej nazwac ludzi ktorzy nie informuja o tym ze umowa skonstruowana jest tak ze otrzymuje sie podstawe i premie ktorej nie wyplacaja okaze sie ze pracuje sie za 2000 na reke a 500 to premia ktorej nie wyplacaja bo nie maja z czego odradzam tam pracowac bo ludzie tam przychodza na miesiac i po miesiacu sie zwalniaja

bolec

Czyli co ? Kasy na wypłaty nie ma , ale na usuwanie komentarzy z tej strony już jest ? No nieźle ..

joint

i żadnej info co się dzieje. To jak strzał w pysk brudną skarpeta dla pracowników. Wypada by dali nam znać kiedy będzie należną nam kasa

maestro

Może i na "kącie" jest ale na koncie to na pewno nie ma, chyba że to kadra kierownicza/administracja taka ortograficznie poprawna i oni już mają na "kątach".

James Bond

Sentyment do firmy ktora nadal nie wyplaca kasy w terminie ?

gonzo

tak jest na kącie

maestro

Dostaliście wypłaty za ten miesiąc?

Czy firma istnieje?

Czy firma wróciła do wypłacania wynagrodzeń?

nieprezes

Wy to jesteście nieogary życiowe - zastanawiacie się jaka jest kondycja firmy i czy będzie następna wypłata. Wystarczy przejść się do czytelni KRS i zajrzeć do akt spółki - tam będzie wszystko - wyniki finansowe za kolejne lata, uchwały, umowa spółki i zmiany, lista środków trwałych (samochodów, komputerów itp) a nawet kserokopia dowodu osobistego prezesa zarządu i zaświadczenie o jego niekaralności.Firmy mają obowiązek składać takie dane do rejestru. Rejestr jest publicznie dostępny i każdy może go przeglądać oraz robić fotki. Wszystko legalnie.

mix

A mnie ciekawi kto wykupił opcję na domenę novamedia.pl w marcu. Ktoś chyba liczy na postawienie pod domeną novamedia.pl "serwisu dla urządzeń" :)

Taki tam szaraczek

I znów jest kasa przed czasem. Niech jeszcze nie będzie na co narzekać i dopiero się narobi... Jak żyć

driver

prawdopodobnie 12rc23b8 :P ;)

Aneta

@driver 2017-06-27 22:31 Dzięki za uwagę. Zawsze też można mnie poprawić, jeśli coś nie do końca zrozumiem. A jakie Ty masz doświadczenia z NOVAMEDIA Innovision?

wow

wow, chyba żadna firma w Kaliszu i okolicy nie ma tyle podstron informacji o firmie ... wow

Aneta

@Nickt oczywiście, wcześniejsze komentarze mogą być cennym źródłem informacji, jednak każdy ma prawo do swojej oceny firmy i pytałam @driver bezpośrednio o jego zdanie. Również tak jak sam zauważasz sytuacja w firmie może ulec zmianie, a na wątek trafiają nowi pracownicy, czy też pracownicy z większym stażem, którzy wcześniej wątku nie znali. Piszesz o tym, że w firmie sytuacja ulega pogorszeniu. A czy mógłbyś podsumować jakie największe i najbardziej znaczące zmiany zaszły w niej w ostatnim czasie?

Aneta

@driver rozumiem, że w firmie pracujesz jako kierowca. Możesz powiedzieć jak wygląda praca w Novamedia Innovision właśnie na tym stanowisku? Czym firma wyróżnia się jako pracodawca?

driver
@Aneta 21.06.2017 14:49

im-not-a-robot
@driver 27.06.2017 22:31
chyba sporo osob pracuje jako kierowca (dodatkowo) w tej firmie wiec nie sugorowal bym sie tylko nickiem na worku....

Przecież Aneta to bot - chatterbot

asd

Wiadomo!

kkkk

kasa nawet przed czasem jest. Dobry znak. Firma się odradza

Doktor Jekyl

I znowu kasy nie ma i już nie będzie :(

Nickt

Od kilku miesiecy mnie tam nie ma. Nic sie nie zmienia na lepsze a z tego co uslyszalem od pracujacych to zmienia sie ciagle na gorsze. Dobrze ze odszedlem w dobrym okresie. Dobrze ze nikt nigdy nie napisze tutaj, ze "Firma wspaniała, tylko ludzie ( usunięte przez administratora )

James Bond

Dostaliscie pieniądze po 2tyg i cicho siedzicie a tak to macie problem do calego swiata jesteście zdrowo poj.... ze tam siedzicie

Kris

Hahaha, przecież wszyscy z Łodzi dostali z odsetkami zaległe premie, tzn Ci co teraz pracują, nie umiecie sobie załatwić z Krzyśkiem to jesteście naprawdę lewi :)

RR

Dałem jedną szansę pod koniec zeszłego roku jak wypłaty opóźniały się miesiącami i było masowe wymieranie. Drugiej szansy za te opóźnienie nie dam i nikt drugi raz mnie nie przekona do pozostania tutaj. Czekam na wypłatę i w zamian daję wypowiedzenie. Dość tego.

może pracownik

skoro jest tak zle, to po co tam jeszcze siedzicie .... ??? Tak ciężko uciec ??? Czy o co chodzi ??? Chciałem złozyć podanie ale chyba tego nie zrobię ....

Wacek

Ja wam powiem o co chodzi z ta kasą której nie wyplacili mniej więcej chodzi o to że kasa jest tylko jako pierwsze muszą posplacac prad woda i inne oplaty tam gdzie sa pozadluzani ,bo jak tego nie splaca to syndyk może postawić firmę w stan upadłości i koniec Jak coś zostanie kasy to dostaną pracownicy plebs a jak nie to nie

Adams

najgorzej mają zdegradowani liderzy bo nie dostają kasy w porównaniu do kierowników a to boli

Kino

pytanie jest proste - dostaliście wypłatę czy nie ? bo u mnie cisza ....

Euzebiusz
@kundel 20.05.2017 06:19
coniektorzy ważni to dostali tylko się nie chwalą

Plebs nie dostał standart z poprzednich miesięcy ale niech poda termin dla plebsa chociaż

mój nick
@Kino 18.05.2017 21:38
pytanie jest proste - dostaliście wypłatę czy nie ? bo u mnie cisza ....

Ja będę miał 30 - jak zawsze zresztą i tak od czasu, gdy zwolniłem się "enemy". Jesteście dziwni ludzie, jak można tak siedzieć i czekać? Która to wypłata? Dwa miesiące można wybaczyć, 4-5 wytrzymać - ale rok/dwa - to nie jest normalne (z Wami też). Gospodarka w kraju rozwija się mimo wszystko.

Rambo

Prezesa.mie stac na uczciwosc wobec pracowników

Wacek

Jakis termin konkretny wypłaty

Bo

Bo z tej listy mailingowej nie idzie się wypisać.....

kopytko

Skoro Ciebie tam nie ma to czemu jesteś tutaj?

Maniek

Problemy techniczne z naliczeniem nie pozwolą wypłacić połowy pieniędzy :D hahaha dobre :D Przewidywane rozwiązanie .... pozostała kwota przy okazji następnej wypłaty? Dość tego, składam zawiadomienie do PIP i wysyłam przed sądowe wezwanie do zapłaty wynagrodzenia .... chociaż to w przypadku prawa pracy nie powinno mieć miejsca żeby o swoją wypłatę w ten sposób się dopominać. Krzyś próbuje zrobić z nas kretynów większych niż sam jest, pisząc takie bajki.

Rycerz
@Mały 17.05.2017 17:44
Czy na piateczek kasa bedzie dajcie znać kochani jak coś wiecie z góry dziękuję

Czytajac te posty, przekonałem już po raz kolejny, że ta "firma" to wysokiej klasy dziadostwo. Nic się tam zmieniło. Dobrze , że już mnie tam nie ma........

Nick
@Maniek 17.05.2017 15:32

"Dość tego, składam zawiadomienie do PIP i wysyłam przed sądowe wezwanie do zapłaty wynagrodzenia " Wiesz, że nie ma obowiązku wysyłania żadnych ostatecznych i przedsądowych wezwań? Można od razu iść do sądu i domagać się swoich pieniędzy wraz z odsetkami.

Pawulon

Zero poszanowania pracownika... to już chyba standard w NMI. Dzisiaj mamy 17.05.2017 i zero jakiejkolwiek informacji na temat zaległych wypłat. Podano 10.05.2017 jedynie i to jeszcze maksymalnie lakoniczą notatkę(to że ktoś nie zdąrzył naliczyć itp... ale środki finansowe są... WTF?). Oczywiście notatka jest tak napisana, że tylko można się domyślać o co w niej chodzi. Tak swoją drogą pracownicy NMI pracują dla peniędzy, nie dla Polskiej myśli technicznej, nie wszyscy się dorobili. Chyba PIP powinien się zaintersować sytuacją w firmie, ile razy można nie przewidzieć że w następnym miesiącu też jest 10.

kuc

połowa teraz do środy a reszta z następna wypłata

Euzebiusz

Czy ktos cos wie kiedy ta wypłata będzie

Franciszek

Zaczynają się prace sezonowe, teraz łatwiej będzie popracować trochę w sezonówce i w trakcie znaleźć sobie normalnego pracodawcę, tu już nie ma ludzi którzy mogliby tą firmę podnieść, ostatnie osoby które mogły coś zrobić odeszły w ciągu ostatniego roku. Reszta udaje że coś robi, robiąc swoje rzeczy, szczególnie to widać w oddziałach. To co się dzieje od prawie roku to męczarnie psychiczne, komunikaty o komunikatach z których nic nie wynika konkretnego, żadnych planów nie można sobie zrobić, urlopu, wakacji, bo nie wiadomo czy będzie wypłata, tak jak w grudniu kiedy przetrzymał nas do wigilii z wypłatą, prezentów nie można było za co zrobić :( Przychodząc tu do pracy mam wrażenie że przychodzę do cyrku, a odszedłem z firmy która też miała dużo za uszami, ale w porównaniu z tą firmą tam było świetnie.

Aneta

@RRrozumiem, że nastąpiło opóźnienie w przesłaniu wynagrodzeń. Czy dzisiaj już je otrzymaliście? Czy często zdarzają się takie sytuacje?

dfbdfbdf
@Aneta 11.05.2017 12:12

Niestety nie otrzymaliśmy, ostatnie 10 miesięcy to jakiś dramat brak premii lub brak wypłaty .

Zostaw opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.