Opinie o Huger Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Huger Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Huger Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huger Sp. z o.o. w Kalisz

Już były pracownik

Ta firma to (usunięte przez administratora) nie zapłacili mi do dnia dzisiejszego za ponad 2 miesiące pracy nie wspomnę już o nie zapłaceniu zusu za okres 6 miesięcy. Pan O to dno takie samo jak ta firma dłużny jest ludziom kupę pieniędzy to ukrywa się i wysyla osoby trzecie żeby nadstawialy karku za niego bo on boi się spojrzeć ludziom w oczy. Nie płaci rachunków za nic, prąd odłączony kilka razy w roku, nie odbiera telefonu nie odpisuje na żadne wiadomości ma ludzi za (usunięte przez administratora).Ostrzegam przed tą firmą, omijajcie jak najdalej takie firmy i takie osoby jak Pan O bo i tak was oszuka ten typ tak ma. Błaga ludzi żeby pracować a wypłat nie chce wypłacić twierdząc że po prostu nie ma. Ale co się dziwić mam nadzieję że coraz szersze grono poznało się już na tym człowieku.

Poczwarek

Skoro huger kupił novamedia to odda zaległe wypłaty pracownikom? Ten sam prezes, Ci sami ludzie!

@Jordan 23

W ogóle żadnych wypłat? Do tej pory nie uregulował zaległości? Pytam bo przydałaby się aktualizacja czy firma w ogóle funkcjonuje jak ludzie przestali przychodzić do pracy ze względów finansowych. Pozwalniali się czy sytuacja wróciła do normy?

Jaka sytuacja z tym wypłacaniem pensji co pisaliście, że są problemy? Unormowało się? Miałem pytać tez o opcje pracy jako operator CNC co było ogłoszenie parę mies temu ale jak nie płacą no to po co. Ew dajcie znać jaka stawka obecna jest ? Zakładając że wszystko ok

Nela Nowy wpis

Aż tyle razy firma splajtowała? Szok. Co było tego głównym powodem? No i co, koniec końców komuś udało się odzyskać pieniądze?

Ktoś Nowy wpis
@Nela

Część ludzi udało się odzyskać tak z 10% tego co im wisiał ostatnio jak o tym słyszałem(może do tej pory wyciągnęli więcej, nie wiem), ja takim szczęściarzem nie jestem. Generalnie to problemy tej firmy to efekt kar za niedotrzymanie pewnych warunków umów z klientami i próby łatania niepłynności finansowej przez dawanie najtańszych ofert w kolejnych kontraktach z nimi, chyba licząc na to, że w końcu uda się produkt(y) dopracować zanim ta spirala nie rozwali firmy no ale rozwaliła. Odsłona pod nazwą "Huger" to już chyba była brzytwa za którą chwycił się pan prezes(nie ten co za słupa stoi), żeby nie utonąć.

anionim Nowy wpis

Firma zbankrutowała, nie wypłacili wynagrodzeń pracownikom co pracowali, prąd odłączony, nie ma nikogo. na zakłądzie całkowity Armagedon. były prezes Krzysztof O. splajtował po raz drugi . Huger - bankrut, Novamedia - bankrut

Ida Nowy wpis
@anionim

Dawno ta firma zbankrutowała? Orientujesz się, czy nie działa teraz ona gdzieś pod inną nazwą?

W starej ofercie widzę ze pracodawca zapewnia wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji. Czyli im więcej mam szkoleń, tym wyjde na tym lepiej? Przykładowo, jeśli zrobię certyfikat na obrabiarki, automatycznie dostanę wyższą stawkę startową i różni się ona od innych pracowników? Zastanawiam się w jaki sposób jest to rozwiązywane. I ktoś pisał o tym ze firma ma problemy z pieniędzmi, to faktycznie prawda czy może konkurencja takie opinie pisze ? Jak oceniacie stan firmy ?

Już były pracownik

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Huger Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Operator CNC.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czegoś tu nie czaję. 8 miesięcy temu szukali operatora CNC i spawaczy, a teraz nikogo. Czyli ludzie pracują i nie uciekają, w przeciwnym wypadku byłaby masa ofert zatrudnienia. I jak firma dawno martwa, skoro w KRS jest aktywna, czyli składa sprawozdania finansowe? @były pracownk możesz coś więcej, bo się Twoje dane na razie nie sklejają? Na teraz uważam, że kontrahenci podszywają się pod pracowników na tym forum. Zmieńcie moje zdanie.

Był pracownik

Tak firma może jest aktywna ale praktycznie martwa szukali ale jak nie płacą pensji ZUS to nie chętnych do pracy ,Prezes Owczarek jest wykreślony z KRS nowy jest słupem na który przychodzi zobowiązania od komorników windykatorów ,dodatkowo u wszystkich kontachentów są dług,i do końca roku lub na początku firma Huger ogłosi bankructwo Wszyscy najważniejsi pracownicy dali wypowiedzenie art 55

@Był pracownik

No to teraz wytlumaczyłeś czarno na białym. A co z tymi co nie złożyli wypowiedzeń? Dostaną na czysto ostatnie wypłaty, czy przewidujesz problemy już teraz zanim firma nie zaczęła się zamykać?

Ci co jeszcze nie złożyli wypowiedzeń i tak dostaną wypowiedzenia po bankructwie .To koniec Hugera i tej śmiesznej firmy Wierzytelności hulają po aukcjach skupu długu, prezes nowy słup nie wie w jaką minę wdepnął może skończyć marnie.

Huger Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Spawacz.

były pracownk

Firma jest bankrutem nie ma płaconych składek do ZUS od pół roku jak i pensji ,kooperanci zostali bez kasy ludzie uważajcie na takie firmy bo zostaniecie bez środków do życia .Prezes ,który tam sierdzi ma słupa został dawno wykreślony z KRS. Firma dawno martwa czytajcie jakie przekręty były w Nowamedia .

Firma nie placi od 3 miesięcy ogromne zaległości kontrahenci nie dostają pieniędzy Prezes (usunięte przez administratora) ,kradnie na litość boską nie róbcie z nim interesów zostaniecie bez pieniędzy.

Emilia

A pracownikom firma płaci czy od 3 miesięcy również przestoje w tym temacie? Podpisałeś się jako pracownik, więc powiedz mi czy każdy nowy dostaje tu umowę, pytam bo to dla mnie jedna z ważniejszych kwestii?

Kontrahent

Jeżeli ktoś rozważa pracę w tej firmie, to zalecam rozważyć swoją decyzję. Firma Huger nie posiada płynności finansowej a to pociąga za sobą zaległości w płatnościach u kontrahentów, tych którzy dali się wprowadzić w błąd przez jej prokurenta. Niestety zbyt późno zrobiliśmy rozeznanie o firmie wśród dostawców podzespołów elektronicznych na polskim rynku. Firma Huger w większość z nich albo ma zablokowane konto handlowe lub może dokonać zakupy towarów tylko po przedpłacie przed realizacją dostawy. Krótka kołdra. Dobre praktyki biznesowe w tej organizacji biznesowej to obce pojęcie, co widać również po historycznych wpisach. Chcesz mieć wypłatę na czas to może się okazać, że nie w tej firmie

Emilia
@Kontrahent

A długo już te zaległości występują czy jednak spłacają powoli zobowiązania? Są nowe ogłoszenia w necie do pracy w ich firmie, więc chyba nie jest tak źle. Chociaż już parę osób pisało, że w wypłatach też są opóźnienia :/ Ale może już się coś ustabilizowało w tej kwestii?

Kontrahent
@Emilia

Jeżeli nie otrzymasz wypłaty to Twój bank będzie pokornie czekał? Dziwne pytanie zadałaś… Każde zobowiązanie ma wyznaczony termin jego zaspokojenia. Jeżeli ktoś nie płaci ich terminowo to znaczy, że ma ich więcej od posiadanego budżetu, a to oznacza, że rachunek za energię zakładu, egzekucja komornicza będzie przed Twoją wypłata. Niekontrolowane zadłużenia zawsze zagrażają niewypłacalnością każdego z nich lub wszystkich razem.

Jerr
@Emilia

Jak siegne pamiecia to ta firma tracila plynnosc juz w 2012 nazywajac sie Novamedia... wtedy to bylo cos kolo dwoch tygodni czekania na swoje... Lotus Notes? Prnscr :)

Poczwarek

Kazimierz
@Poczwarek

A o jakie sumy chodzi? To wypłata z jednego miesiąca czy coś więcej?

Dawno temu w nmi
@Kazimierz

W najgorszych przypadkach o jakich słyszałem 4 miechy.

Jordan 23
@Dawno temu w nmi

Uwaga Prezes nie płaci wogole pensji ludzie są zdenerwowani nie przychodzą do pracy firma upada długi u kontrahentów gigantyczne.

@Jordan 23

Czy rotacja pracowników w Huger Sp. z o.o. na Spawacz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 10 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Minionek

Nie polecam tej firmy . Zwolniłem się i czekam za wypłata za czerwiec i teraz dojdzie za lipiec . Paraodawca nie odbiera . Więc czas by inspekcja pracy się tam wbiła . I sądownie odzyskac pieniądze wraz z odsetkami .

Mari
@Minionek

Czy wcześniej płacili regularnie? Bo pojawiło się kilka komentarzy, że nawet w trakcie zatrudniania ludzie nie otrzymywali wypłat... Długo pracowałeś zanim się zwolniles?

Minionek
@Mari

Rok . Od kilku miesięcy spóźniają się z wypłatami. A teraz czekam już ponad miesiąc za wynagrodzeniem za czsrwic . I teraz idzie z lipiec . I prezes ściemnia. Większość ludzi się zwolniła . Nie polecam . Chyba ,że później chcesz walczyć w sądzie będzie trwało. A Ty zostaniesz bez środków do życia.

Dostawca
@Mari

Za dostawy towarów nic nie jest zapłacone. W rejestrach wierzytelności sporo zaległości za leasing i inni dostawcy tez mają w plecy. Z naszej perspektywy to trwa ponad 8 miesięcy

tony

Narazie płacą, jest wypłata

Jarosław
@tony

Skąd ta ostrożność, może nastał w Huger lepszy czas dla zatrudnionych? Zdradzisz, ile płacą i czy jest to firma do której warto przejść?

Krystyna

Ciekawe, jeszcze parę miesięcy temu ktoś tu wspominał o jakiś zaległościach i ich upadłości ale z tego co widzę po krs jakoś się na to nie zapowiada... Co do samych zaległości to czy faktycznie jakieś aktualnie występują?

Uwaga!

To jest novamedia innovision! W upadłości! Ogromne zaległości w wypłatach pracowników!

ABCD

Dzień dobry. Jak wygląda praca w tej firmie?jak z wynagrodzeniem? Na czas?

pan dzidek

witam czemu tutaj jest takie zapotrzebowanie na pracownikow?caly czas sie oglaszaja.czyli pewnie nie wyplacalna firma i przez to taka sytuacja?

Krystyna
@pan dzidek

A jak duże jest? Wiesz? Dlaczego tak negatywnie od razu do tego podchodzisz? A może się rozwijają sukcesywnie? ;)

Zofia

Było jakieś nowe otwarcie w tamtym roku? Oddziału czy coś? Bo tak tu jedna osoba pisała, ale trochę dziwne ze nikt więcej nie wypowiadał się o pracy tam. Od dawna, nie wiem czemu

Watchdog

Nowy prokurent, nowe otwarcie :)

Madzia

Czy w firmie pracują sami Polacy?

Zostaw merytoryczną opinię o Huger Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Huger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Huger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huger Sp. z o.o.?

Huger Sp. z o.o.
  • Złota 74