Opinie o Anna Grzonka Pcforce.Pl w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Anna Grzonka Pcforce.Pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Anna Grzonka Pcforce.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Grzonka Pcforce.Pl w Kalisz

Aga

Ja pracowałam dla sklepu pcforce jakiś czas temu i wszystko było w porządku. Dostawałam zlecenia na poprawę strony, banery itp. nigdy nie spóźniali się z płatnościami. Zatem jako pracodawca są spoko. Z tego co wiem nie zatrudniają na razie, ale jak są problemy z kontaktem to może zaczną :) Widzę że dużo negatywów wpłynęło od Klientów... ale zawsze szybciej wpłynie negatyw niż pozytyw.. tak wygląda życie :D

Aga

Długo z nimi współpracowałam, dawali nawet często zlecenia. Jednakże nie była to praca na etat. Zatem po wykonaniu pracy opłacali faktury i czekałam na dalsze prace. Niestety nie wiem jak wygląda obecnie zatrudnienie w Pcforce.

Adka Nowy wpis

Widzę wiele wpisów od klientów, a gdzie sa jakieś opinie pracowników. Weszłam na stronę sklepu i nie ma tam ofert pracy. No to wiecie, gdzie firma rekrutuje ludzi do pracy, na jakimś portalu, czy może mają od tego agencje? Mi chodzi o prace np. przy obsłudze klienta, reklamacji, pakowanie paczek.

Marco van Busten Nowy wpis

Niestety - jest to jeden z tych (usunięte przez administratora)sklepów na tzw słupa. Kupiłem półtora tyg temu produkt i zero odezwy. Pisałem kilka razy. Brak kontaktu z klientem, brak wysyłki produktu i brak zwrotu pieniędzy . Omijać szerokim łukiem - nie mają szczęścia bo jestem prawnikiem i już śmiać się długo nie będą. Jeszcze w tym miesiącu ich zaboli. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Praca na pełny etat na podstawie umowy o pracę wchodzi tu w rachubę? Bo raz, że podane na stronie sklepu godziny funkcjonowania sugerują, że nie bardzo (poniedziałek - piątek od 10.00 do 18.00 oraz piątek od 10.00 do 16.00). A po drugie wszystkie dotychczasowe opinie, związane z pracą wskazują na dorywczy charakter współpracy, oparty raczej o kontrakt b2b. Co jednak na chwilę bieżącą nie odpowiada moim potrzebom. Jak więc obecnie praca tu wygląda?

niezadowolony klient Nowy wpis

Nie odpisują na maile, nie odbierają telefonu, dziwne jak na sklep ktory istnieje od lat w internecie. Na szczescie zlozylem male zamowienie ale sklep weryfikowalem przed złozeniem zamowienia, na opineo nic o scamie nie pisali a gowork nie otworylem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Anna Grzonka Pcforce.Pl? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

- Kasa za towar wzięta 07.02 - Zero kontaktu przez 8 dni - 15.02 piszę maila o anulowanie zamówienia i zwrot kasy - Dzisiaj jest 15.03, kasy nie otrzymałem, na maile nie odpisują, dzwoniłem ze 20 razy nigdy nie odebrali. Sprawa zgłoszona do UOKIK tydzień temu, dodatkowo pójdę na policję w poniedziałek. Firma(usunięte przez administratora), mam nadzieję że właścicielka @Pracodawca skończy jak ten (usunięte przez administratora) z Cars4VIP czyli w areszcie, co nabrał kasy na allegro za macbooki i nigdy ich nie dostarczył.

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakim cudem ten sklep nadal istnieje i nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej za to co robią? Bo z tego co tutaj czytam, widzę, że robią tak już od kilku lat. Biorą pieniądze za towar, telefon wiecznie wyłączony, na czacie nigdy nikogo nie ma, na maile nie odpisują. Firma krzak.

Mirek
@Aga

Musiałaś mieć jakieś spore doświadczenie aby wykonywać u nich zlecenia?

@Mirek

Przesłałam swoje portfolio i się spodobało.. Nie miałam jakiegoś wielkiego doświadczenia. Ale współpraca była bardzo sympatyczna.

Amanda
@Aga

A przesłałeś im bo kogoś szukali czy ot tak po prostu? Bo ja właśnie pracą u nich jestem zainteresowana i się zastanawiam czy jest w ogóle sens podsyłania CV bez aktualnie trwającej rekrutacji. Ktoś wie czy jest szansa, że rozpatrzą w ogóle takie CV?

@Amanda

Nie wysyłałam cv, tylko ofertę poprawy strony ze swoim portfolio :)

@Aga

Czyli w taki sposób należy zgłaszać swoją aplikację? CV nie ma znaczenia? Nie biorą w ogóle pod uwagę wykształcenia, doświadczenia, które tam byłoby zapisane? Myślę nad aplikacją, proszę o rozjaśnienie. :>

Aga

ja wtedy nie szukałam pracy na etat, wykonywałam grafikę i robiłam poprawki w sklepie. wyłącznie zaoferowałam swoje usługi. Sądzę jak by szukali pracownika na etat to sprawa zapewne wyglądała by inaczej. :)

@Aga

Zatrudniają na umowy czy bardziej współpraca B2B ?

@Piotr

Nie tak dawno pytałem, czy do obsługi klienta przyjmują i jak z etatem oraz umową, to do dziś cisza. Pytanie więc, czy mają tu dość rąk do pracy i czy jakakolwiek praca w firmie odbywa się w ramach UoP i pełnego wymiaru czasu pracy, tzw. etatu? No i jak jest tu z finansami, czyli kasą na pensje pracowników? Tylko kto na to odpowie, skoro więcej ostatnio pytań, niż odpowiedzi?

@Piotr

Ja z nimi współpracowałam na zasadzie B2B

@Aga

To dlatego, że sama wybrałaś, B2B czy raczej dlatego, że nie było tu alternatywy? Firma opłaca urlop przy wyborze kontraktu?

A czy firma ze swojej strony po udanej współpracy proponuje przejście na etat? Ewentualnie inne zlecenia? Czy raczej mają podejście zadaniowe i po wykonaniu projektu kontakt się urywa?

Aga

Stanowczo odradzam zazkupu w tym sklepie. Oczywiście mają niskie ceny ale większość towarów ,,dostępnych,, jest niedostępna. Przy anulowaniu zamówienia pieniądze nie wracają. Sprawa aktualnie idzie do sądu. Kontakt ze sklepem zanikł

M.A

Szukam pracy w sklepie internetowym, zastanawiam się czy może z Nowym Rokiem szukają pracowników.

KARA
@M.A

Podbijam temat... Ktoś coś wie czy przyjmują, szukam pracy zdalnej.

Widzę, że jedna z piszących chwaliła sobie we wrześniu współpracę ze sklepem. Wyjaśniała, że dostawała zlecenia na poprawę strony, banery itp. i że nigdy nie spóźniali się z płatnościami. A co z pracą przy obsłudze klienta, obsłudze zamówień? Firma podaje nr. tel. czynny od 10.00 do 18.00 od poniedziałku do czwartku, a w piątki od 10.00 do 16.00. Oferują tu robotę na cały etat z umową o pracę?

Klient

Omijać sklep szerokim łukiem. Zamówiłam we wrześniu 2023 komputer, 100% "zaliczki", ponieważ komputer pod indywidualne zamówienie, baaaardzo drogi, do dzisiaj nie mam ani komputera ani zwrotu pieniędzy, sprawa w sądzie, w prokuraturze i wszystkich możliwych instytucjach. (usunięte przez administratora)

Pati

Dużo klientów pisze, że miało problem z płatnościami. Czy takie samo zdanie mają pracownicy, chociażby Ci dorywczy? Można spodziewać się pensji na czas i co ważne w całości? Jeśli tak faktycznie jest, to którego dnia miesiąca robią przelewy? Stawka jest do dogadania już podczas rekrutacji czy dopiero później?

Klient

towaru brak, na maile nie odpisują, po anulowaniu zamówienia po 3 miesiącach brak zwrotu pieniędzy - to jest czyste (usunięte przez administratora) widać, że zbierają kasę od klientów żeby opłacić pracowników, ale to się skończy, w sądzie powiem żeby zablokowali konto to się nauczą obsługi klienta..

Szymon

Nie polecam sklepu. Zamówiłem praktycznie 2 miesiące temu klawiaturę za ponad tysiąc złotych. Kontakt ze sklepem jest nikły, telefon udaje zajęty, nigdy nie oddzwaniają. Na maile odpisują losowo, nie udzielając żadnych konkretnych informacji. Niedopuszczalne praktyki i beznadziejne prowadzenie powodują, że poczułem się zmuszony ostrzec innych przed zakupami w tym scamie. Jeżeli chcecie Państwo zablokować swoje pieniądze to serdecznie polecam.

Kordian
@Szymon

Co masz na myśli, pisząc o pieniądzach, zapłaciłeś z góry za towar? A co do prób kontaktu, to najlepiej jakby ktoś z pracowników wyjaśnił, ilu ich tam jest, i ile mają pracy? Sam szukam roboty w obsłudze klienta, również zdalnej, ale ważne jest dla mnie ile płacą, porównując to zwłaszcza do ilości obowiązków.

Piszecie, że firma czasem daje zlecenia na jakieś grafiki czy w ramach funkcjonowania strony internetowej. A co z magazynem, często są przyjęcia? Ewentualnie na ile zmian i czy z weekendami? Jakie stawki, koło 5.000 da się zarobić bez nadgodzin? Dajcie proszę znać, dużo opinii klientów tu, a o samej pracy nic nie wiem praktycznie :(

Kowal

Widzę, że sporo negatywów się tutaj pojawiło . Ja mam pozytywne doświadczenie ze sklepem. Chłodzenie wodne zamówione i dostarczone w bardzo konkretnym pudle. Zabezpieczone na 5+. Możliwe ze jakiś zły okres był że sie negatywy wysypały. Ja osobiście polecam

Klient

Omijajcie ten żenujący sklep PCFORCE.PL szerokim łukiem. Takiego dziadostwa dawno nie widziałem. Nie mają towaru, nie oddają pieniędzy, nie odpisują na maile. Sklep widmo, który wziął prawie 2000 zł i nie chce oddać! Zamówienia oczywiście nie zrealizowali bo nie mieli towaru. Przyjmują tylko przelewy z góry - to już powinno dać każdemu do myślenia). Przed wpłatą szybka odpowiedz na maila, że towar jest i zamówienie będzie bez problemu wysłane. Po wpłacie kontakt zerowy, brak odpowiedzi na maile, brak odpowiedzi na rezygnację z zamówienia, brak odpowiedzi na prośbę o zwrot pieniędzy. Na chwilę obecną wysłałem przed sądowe wezwanie do zwrotu pieniędzy. Ten sklep to w moich oczach zwykli (usunięte przez administratora) Ja się naciąłem - was ostrzegam! Opinia może być tylko negatywna

@Klient

Również kupowałem produkty w tym sklepie i nigdy nie zostały wysłane ani zwrócone. Co się dzieje z Twoją sprawą?

Zamówione chłodzenie do procesora, niby w magazynie wysyłka w ciągu 2-5dni, opłata oczywiście tylko z góry, po półtora miesiąca nie ma ani informacji o przesyłce, zero odpowiedzi na prośby o zwrot pieniędzy, telefon wiecznie zajęty, Nie polecam

Jakub

Nie polecam! Nie mają towaru, nie odpisują na maile, nie oddają pieniędzy! Ostrzegam wszystkich!

Jakub

Odradzam! Sklep krzak (dlatego ma tylko wpłaty z góry przelewem, a nie oferuje wysyłki za pobraniem). Przed zakupem dopytałem o dostępność towaru. Dostałem potwierdzenie, że towar będzie wysłany w ciągu kilku dni. Po 2 tygodniach braku informacji wysłałem rezygnację z zamówienia. Do dziś nie oddali pieniędzy (minął ustawowy termin). Kontakt zerowy. Sprawa zapewne skończy się w sądzie bo od ponad miesiąca nie oddali prawie 2000 zł!

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Grzonka Pcforce.Pl - Kalisz

• Jak się pracuje w Anna Grzonka Pcforce.Pl?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Grzonka Pcforce.Pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Grzonka Pcforce.Pl?

Anna Grzonka Pcforce.Pl
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Gościnna 3
    62-800 Kalisz