Opinie o Vip Automobile Wiktoria Krenz w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vip Automobile Wiktoria Krenz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vip Automobile Wiktoria Krenz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vip Automobile Wiktoria Krenz w Kalisz

Omijajcie ten komis

Zadzwoniłem do właściciela komisu i umówiłem się aby obejrzeć samochód seat ibiza, po obejrzeniu auta stwierdziłem że nie jest wart tych pieniędzy i opuścilem komis. Właściciel komisu jak się dowiedział od pracownika że mi się samochód nie spodobał próbował się do mnie dodzwonić lecz mu się nie udało, więc napisał mi dwa obraźliwe SMS,y, jakim to ja jestem debilem że mi się jego auto nie spodobało. Piszę tą wiadomość aby ustrzec osoby przed tym aroganckim typem. Przeczytajcie tą wiadomość i podajcie dalej, typ jest bardzo arogancki.

Maniek
@Omijajcie ten komis

To komis który za nic ma klienta liczy się zysk sprzedali mi samochód z podwójnym VIN mimo odstąpienia od umowy nie oddali pieniędzy nie nabierzcie się na zaniżone faktury.

Bary

Znam człowieka wiele lat i proszę mi uwierzyć że jest to osoba bardzo zła i nie uczciwa ,poprostu jeżeli nie musicie to nie kupujcie ponieważ ten Pan nie ma żadnego pojęcia o autach i myślę że nie ukończył za wiele klas podstawówki

wika

jakie ukryte wady ,trzeba bylo sie skontaktowac z namia tu info brak

Cześć jaka stawka po nowym roku dla tych, co pracują tam?? Chciałbym wiedzieć, czy podniósł coś razem z podwyżką minimalnej i czy jest "na styk" czy coś więcej jednak macie :D Poza podstawą na jakieś dodatki od pracodawcy można liczyć tutaj?

Omijajcie ten komis

Kobieta
@Omijajcie ten komis

Dziwna sytuacja, a skąd właściciel znał numer i skąd ta pewność, że to on dzwonił? Przecież tam dzwoni w ciągu dnia pewnie wiele osób. Pomijając to wydarzenie, jak oceniasz kompetencje pracownika, miał odpowiednią wiedzę na temat aut, potrafił doradzić?

Maniek Nowy wpis

Warszawa Nowy wpis

Wszystko przebiegło super sprawnie, właściciel, Pan Allan bardzo pomocny , nic nie ukrywał, cała transakcja przeszła bardzo miło. Szczerze polecam.

Hania Nowy wpis
@Warszawa

Hej, to dobrze, ze jesteś zadowolony ze współpracy:) może przyuważyles, czy właściciel sam pracuje? Czy ma pracowników swoich przy sprzedaży aut?

Jarek

Interesuje mnie, czy firma ta zatrudnia handlowców do sprzedaży samochodów? Nie wiem, czy w ogóle można tu liczyć na jakieś zatrudnienie. Uwielbiam motoryzację i znam techniki sprzedażowe. Mógłbym nawet pracować dorywczo i rozliczać się w formie prowizji od sprzedaży. Pytanie, czy firma na coś takiego idzie i ktoś może tu tak pracował?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Vip Automobile Wiktoria Krenz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Beata

Cześć wszystkim :) Chłopak chce się przyjąć do komisu, jest spory, więc zakładamy, że trochę pracowników tu pracuje. Czy mamy rację?:D W necie nie ma nic na temat pracy, żadnych ofert, tutaj też nie widzimy wpisów od pracowników. Fajnie byłoby się czegoś dowiedzieć na temat warunków u źródła — czyli od was :)

zbigniew

kupilem opla merive ,wczesniej ogladalem pare szt ,ta okazala sie bezwypadkowaz pot przebiegiem ,polecam

Bary

Adriano
@Bary

Kupiłem auto 3 tygodnie temu . Niby wszystko ok. Zrobiony przegląd. Po zaprowadzeniu auta na wymiana rozrządu oleju filtrów. Okazało się co tak naprawdę jest. Ukryte wady . Nie kupujcie szkoda pieniędzy.

Maria
@Adriano

Ja próbowałam się dostać na ich stronę gdzie wstawiają ogłoszenia odnośnie sprzedaży samochodów, ale jest usunięta. To pewnie teraz tylko osobiście można oglądać auta? I co, próbowałeś dalej odzyskać kasę albo chociaż jakąś zniżkę dostać za te wady?

Wika
@Bary

Właścicielem jest kobieta proszę nie mylić firm

wika

jakie ukryte wady ,trzeba bylo sie skontaktowac z namia tu info brak

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Izabela
@RRSap

Czyli rozumiem ze byłeś/byłaś recepcjonistą? A jakaś mikrofalówka albo lodówka jest, żeby sobie samemu jedzenie zrobić ? I na jakim pracujecie programie, jest on ciężki do nauczenia ? Bo kiedyś jak pracowałam w hotelu pamietam ze był taki program ze masakrycznie się pracowało na nim

Wika
@RRSap

Pomyliłaś miejsca pracy , my nie mamy recepcji to jest komis

Przybyszek

Po paru dniach spędzonych w gnieźnie skich autokomisach pojechałem w ciemno i kupiłem toyotę corolla verso w bdb stanie ... sprzedawca uczciwy auto sprawdzone wszystko się zgadzało. POZATYM skupili moje stare auto ... pozdrawiam serdecznie Michal z Gniezna

Maciek

Nie polecam omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Proszę ostrzegać innych . Nie wierzcie w opowieści i pokazywane

Renata

No cóż zdarza się... Chociaż skąd masz pewność, że była ukryta? Czego dotyczyła i co z tym zrobiłeś tak właściwie?

Mateusz
@Renata

Po 2 tygodniach auto wpadało w tryb awaryjny z błędów wynikało że uszkodzenie elektryczne nastawnika turbiny zaprowadziłem do elektromechanika i powiedział "błąd był od dawna tylko był usuwany"

Patryk

Za każdym razem jak dodaje tutaj post to jest usuwany, zostałem (usunięte przez administratora) w sposób perfidny przez tego właściciela proszę nie kupować tutaj aut!!

Dorota
@Patryk

A może Twój post był jakiś obraźliwy?

Patryk

Proszę nie kupować tutaj żadnego auta, właściciel to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w czystej postaci sprzedał auto w którym dokładnie wiedział iż cały silnik jest do rekontu.

Patryk

Nie polecam zakupu w tym komisie, auto zakupione po przejechaniu do domu zapaliła się kontrolka okazało się że cały silnik do remontu, właściciel wiedział o tym doskonale iż zaprowadzał auto do mechanika naprawiając rozrząd. Proszę omijać ten autokomis szerokim łukiem!!

@Patryk

I akurat centralnie przy podjeżdżaniu pod dom ta kontrolka się u was włączyła? Ile km od komisu to jest?

Krzysztof

Widzę, że klienci bardzo sobie chwalą te miejsce. A jak wygląda praca tutaj? Warto się tu zatrudnić? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Konin

Gorąco i szczerze polecam !!! Pełen profesjonalizm w każdym calu a do tego miła komunikacja. Samochód w pełni sprawny, w/g opisu wszystko się zgadza. Pomoc w każdej najmniejszej sprawie. Na pewno skorzystam ponownie i zachęcę innych do skorzystania z usług. Raz jeszcze POLECAM !!!

Kamil

Wszystko przebiegło super

@Kamil

Wszystko to znaczy co konkretnie? ;)

Robert

Wszystko przebiegło super, profesjonalne podejście do klienta, wszelkie formalności załatwione bezproblemowo.

Jolanta
@Robert

Ciekawe ze wszystkie komentarze tu wyglądają tak samo prawie. Może powiesz coś więcej? Co przebiegło super? :P

Bardzo rzetelny właściciel, wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, polecam z całego serca

Zostaw merytoryczną opinię o Vip Automobile Wiktoria Krenz - Kalisz

• Jak się pracuje w Vip Automobile Wiktoria Krenz?

Zobacz opinie na temat firmy Vip Automobile Wiktoria Krenz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vip Automobile Wiktoria Krenz?

Vip Automobile Wiktoria Krenz
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Częstochowska 140
    62-800 Kalisz