Opinie o Stw Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stw Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stw Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stw Sp. z o.o. w Kalisz

Czy nowo zatrudnione osoby w Stw Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Jakub

Pierwsza i druga umowa jest na czas określony, tak jak jest to zapisane w K.P. Dopiero trzecia umowa jest na czas nieokreślony, oczywiście przy obopólnej zgodzie. Firma na miarę swoich możliwości zawsze starała się i stara utrzymać zatrudnione osoby, bo taki jest tego sens. Tylko długoletnia współpraca pomiędzy pracodawcą a pracownikiem przynosi wspólne korzyści.

Cześć, jest już kwiecień i teraz nie wiem czy źle patrzyłem po ofertach czy jednak się już za magazynierem / sprzedawca nie oglądali? Napisano tu wcześniej, że luty / marzec mogą kogoś szukać. będzie więc jeszcze szansa na zatrudnienie? godziny pracy na zmiany by mi odpowiadały, nie wiem tylko czy do dziś są aktualne

Cześć, czy w pracy magazyniera są jakieś nadgodziny aktualnie? Szukam pracy, ale to musi byc osiem godzin, nie chcę siedzieć już na 12-tkach, jak u poprzedniego pracodawcy, gdzie życia nie miałem i nie widziałem własnej żony prawie, dosłownie się mijaliśmy. Chciałem stare ogłoszenia przejrzeć sprzed roku, no i znalazłem, ale tam nie napisali.

RaV

Witam, nadgodzin u nas nie ma prawie wcale, a prawie dlatego, że czasem np. podczas inwentury lub innych rzadkich zdarzeń te nadgodziny są i nie da się ich uniknąć. Na szczęście tak jak pisałem 99,9% zadań odbywa się w ośmiogodzinnym czasie pracy.

@RaV

Fajnie to słyszeć. Wie Pan, kiedy znowu będziecie mieć wolne miejsce dla magazyniera i jak jest układany grafik? W tym wygasłym ogłoszeniu mówiliście o dwóch zmianach, 7-15 i 10-18 w tygodniu i pracy w soboty. Ile takich sobót może w miesiącu wypaść?

RaV Nowy wpis

Prawdopodobnie zapotrzebowanie na to stanowisko może pojawić się ok. Luty - Marzec przyszłego roku, ale nie wie tego na 100%. Grafik układa kierownik sklepu, natomiast co do ilości pracujących sobót w miesiącu to kwestia dogadania się z Kierownikiem. Soboty są dodatkowo płatne.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Stw Sp. z o.o.?

RaV Nowy wpis

Najpierw są dwie umowy na czas określony czyli tzw. okres próbny, a po nich jeśli obie strony wykażą chęć dalszej współpracy, jest podpisywana umowa na czas nieokreślony. Podsumowując, podpisanie umowy na czas nieokreślony może nastąpić max (chyba) po dwóch latach.

Jaka jest kultura pracy w Stw Sp. z o.o.?

RaV

Temat kultury pracy jest omawiany z kandydatem podczas spotkania. To pojęcie jest dla mnie zbyt szerokie aby pisać o nim na forum. Mogę jedynie powiedzieć, że jest to firma rodzinna a nie korporacja więc podejście jest też normalne.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stw Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Rav

Tak, każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje od pierwszych dni umowę o pracę.

Jakub
@Rav

Jest to umowa na czas nieokreślony? A jeśli nie od razu, to kiedy i czy firma stara się trzymać zatrudnione osoby u siebie, czy wręcz przeciwnie?

@Jakub

Normalnie

Atmosfera w pracy dla mnie to podstawa i tutaj zdecydowanie jest bardzo dobry klimat. I współpracownicy i szefostwo w porządku, przychylność i u jednych i u drugich. Możliwości rozwoju, dobre podejście do pracownika, wynagrodzenie- te rzeczy też na plus. Najważniejsze jednak jest dla mnie jest to, że z przyjemnością wstaję do pracy i w niej przebywam. Czuję się doceniony.

@Normalnie

Dla mnie atmosfera też jest ważna. A skoro jest tutaj o tym mowa, to firma dba o to jakoś specjalnie? W sensie spotkania, zabawy integracyjne dla zespołu są jakieś? Może imprezki od czasu do czasu?

Helena

Ilu tu przedstawicieli handlowych pracuje? Znalazłam tylko jakąs mega starą ofertę w sieci, może wiecie coś na temat aktualnych rekrutacji? Jakie są widełki płacowe dla przedstawicieli i czy są jakieś premie za wyniki? Warto tu składać cv?

@Helena

Przedstawicieli handlowych aktualnie pracuje trzech i w obecnej chwili przedsiębiorstwo raczej nie przewiduje zmian w na tym stanowisku.

@RaV

Przedstawiciele są podzieleni na jakieś rejony czy jak to wygląda? Są przewidziane na tym stanowisku jakieś szkolenia sprzedazowe?

@Helena

Tą kwestię przedstawiciele mają pozostawioną do uzgodnienia między sobą. Natomiast co do szkoleń to odbywają się cyklicznie w zależności od zapotrzebowania w sieci ASO. Odbywają się one na dwa sposoby: online lub wyjazdowe.

Lech

Pasza nie zgadza się z etykietą zamiast 19% białka ma 18 . Pasza rozkruszona . Krowy nie chcą jej pobierać. Zapalenia się pojawiają u krów i dodatkowo nie chcą się zacielać. Pasza z grzybem. Nie polecam . Dodatkowo szefostwo i handlowcy bardzo nieprzyjemni Trzymajcie się od nich z daleka!!!!

@Lech

Pomyliły się Panu firmy.

Rav

Uważam, że jest Pan jednak w błędzie. Pisze Pan opinię na temat pasz, tylko że STW Sp. z o.o. nie miało i nie ma nic wspólnego z handlem tego typu produktami. No chyba, że jest jeszcze w Polsce jeszcze jedna firma, która trudni się takim handlem. Dlatego zalecam sprawdzenie adresu firmy, na temat której się Pan wypowiada. Nasze przedsiębiorstwo działa w branży motoryzacyjnej nie agro. A handel dotyczy tylko produktów ropopochodnych, samochodów i części samochodowych.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Stw Sp. z o.o. dla pracy jako Magazynier są dla was satysfakcjonujące?

Rav

Tak, warunki zatrudnienia są dla mnie satysfakcjonujące. Na początku masz umowę o pracę na czas określony, jak się spodoba i wdrożysz się to umowę masz na stałe, zarobki również są dla mnie ok.

Honorata
@Rav

No to super, że ci się podoba. A co powiesz na temat kultury organizacyjnej i atmosferze w firmie? Jak wygląda polityka na temat równowagi między życiem prywatnym a zawodowym? Można spokojnie oddzielić te dwie kwestie?

Czy Stw Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

RaV

To zależy od stanowiska, ale też zatrudnia.

@RaV

I wtedy jest możliwość zdecydowania się na wybraną formę umowy? A co do tych stanowisk to można się dowiedzieć na jakie tak a na jakie nie?

@Wanda

Jest taka możliwość. Wszystko to kwestia dogadania się na miejscu. A co do stanowisk to nie umiem odpowiedzieć. Według mnie to raczej zależy od predyspozycji/umiejętności/chęci kandydata/-ki.

Beata
@RaV

A w zależności od tego jaka umowa to praca też wygląda inaczej? Przecież takie zlecenie tyczy się zupełnie innej formy pracy np, co umowa o pracę. Przynajmniej w teorii…

@Beata

Charakter/rodzaj pracy zależy nie od rodzaju umowy, a od zadań na jakie zgodzą się obie strony. Umowa to tylko papierowy ich spis. W STW praktykowane jest podpisywanie umów na czas określony (dwie pierwsze) i trzecia umowa na czas nieokreślony (tak jak mowa w KP).

Jest ok

Wszystko w porządku, warunki pracy zgodne z ustaleniami podczas rozmowy o pracę. Jak dobrze i uczciwie pracujesz, to dobrze zarobisz. Ludzie też bardzo w porządku.

Marian
@Jest ok

Zgadzam się

@Marian

Jak dużo osób potwierdza że firma w porządku to chyba można traktować ją poważnie i czekać na wolne stanowisko :) czy ktoś może wie jak często są tutaj rekrutacje?

@Ewa

Rekrutacje nie odbywają się często. To zależy od aktualnych potrzeb kadrowych. W przedsiębiorstwie dużą uwagę stawia się na stałość kadry.

Wanda

Czyli raczej nigdy nie doszło tutaj do takiej sytuacji, gdzie ludzie w większości nagle by się zwolnili? Kto w tej kadrze ma najdłuższy staż ile lat mniej więcej wynosi?

@Wanda

Pracuje w tym przedsiębiorstwie od 2003 roku i do dzisiaj nie było przypadku grupowych zwolnień. Zarząd stawia na stałość ekipy. Największy staż mają pracownicy stacji paliw oraz kilku mechaników, którzy pracują tutaj od lat '90.

Jak wygląda ścieżka kariery w Stw Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

To zależy od stanowiska.

Nils

Awans w STW ale na kogo? Brak możliwości rozwoju Po wypłacie tracisz motywację do wszystkiego.

STW nie jest dużym przedsiębiorstwem ani korporacją, a struktura hierarchii jest bardzo spłaszczona. Tak więc trudno o awans stanowiskowy. W miarę możliwości można spróbować przenieść się do innego działu, gdzie charakter pracy będzie bardziej odpowiadał.

@Nils

Możliwość rozwoju jest zawsze, trzeba tylko chcieć i o tym rozmawiać. Leni i roszczeniowców nigdzie się nie toleruje.

Katarzyna

A to są jakieś organizowane szkolenia? Czy w jaki sposób można uzyskać rozwój?

@Katarzyna

Tak, szkolenia są organizowane, a ich częstotliwość zależy od stanowiska jakie się zajmuje. Oczywiście można też zaproponować inne szkolenie, które wspomoże Twoją codzienną pracę.

Wanda

A jak to wygląda w przypadku zaproponowania szkolenia zewnętrznego? Firma opłaca całość?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Stw Sp. z o.o.?

Kierownictwo to normalni inteligentni ludzie, podobnie jak pozostali pracownicy. Wszyscy odnosimy się do siebie z szacunkiem.

TEN

Z wieloletniego doświadczenia zprostuje wszystkie odpowiedzi: wyplata na czas, nieadekwatna do tego co kto robi sumiennie i dobrze, w oczach zarządu pracownik to zło konieczne, masz robić nawet jak nie ma co do roboty bo i takie dni się zdarzają, nigdy pracownik nie dostał pochwały nie mówiąc juz o honorarium finansowym(głupie 100zł) a wszystkie komentarze pozytywne pisze sam zarząd a te które są usuwane to za opłata zarządu STW. Pozdrawiam

Rekrutują?

Czy ktoś wie czy poszukują teraz pracowników?

Kris
@Rekrutują?

szukają elektromechanika.

Dan

Dobra atmosfera, godziny pracy tez ok. Co do wynagrodzenia napiszę krótko...jeśli pracujesz uczciwie to zarobisz i będziesz zadowolony, jeśli chcesz dobrze zarobić za sam fakt, ze jesteś zatrudniony, nic z siebie nie dając, to chyba nie licz na to u żadnego pracodawcy. Umowa, uczciwość, ja polecam.

Klient serwisu

serwis oceniam dobrze, w biurze panowie ogarnięci. Drobne opóznienie w naprawie ale dostałem wcześniej informację. Dobry serwis, ludzie w porządku.

Bart

Jak długo czeka się na wynik rekrutacji? Oddzwaniają z inf.czy samemu dzwonić? Ma ktoś doświadczenie?

Oddzwaniają
@Bart

Czekałam ok 2 tyg. za informacją

Mich
@Bart

Do mnie długo nie dzwonili, sam zadzwoniłem. Niby mieli do mnie dzwonic.

Tttt
@Mich

Całe STW przerost formy nad treścią.

Dzwonili
@Oddzwaniają

Do mnie tez dzwonili ok tygodnia po rozmowie.

Marco

Dobry pracodawca, polecam zainteresowanym!

Oddzwaniaja
@Marco

Oddzwaniają. Ja czekałam ok 2 tyg.

XYZ

Pracuję od wielu lat w tej firmie. Jeśli się nic nie zmieni to mam nadzieję pracować tam do emerytury. Wiele możliwości zarówno dla młodych pracowników (z obserwacji) jak i takich jak ja z doświadczeniem. Solidna firma z dobrym zapleczem szkoleniowo- finansowym. Oczywiście zawsze można coś tam znaleźć, czepiać się… Ja szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stw Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Stw Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stw Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stw Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wojska Polskiego 31
    62-800 Kalisz