Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

zyjacyNadzieja

No troche to przykre ze jest 12 marca i wyplate za luty dostane moze pod koniec marca. O grudniu nie wspomne. Plus jest taki ze wyplayta za styczen wplynela z malym opiznieniem. Pytanie czy firma z tego wyjdzie?

Ktoś
@zyjacyNadzieja

Znając realia wypłata za luty będzie 30 marca na koniec dnia i módlmy się by to było chociaż 50%. NIE WARTO pisać na KO i się denerwować. Moim zdaniem jak jeszcze spóźnią się jeden miesiąc to lepiej zakopać tą nadzieję i ruszyć do przodu.....

RysiekZBonczy
@zyjacyNadzieja

Ojjj masochiści ... pracy różnorakiej wszędzie pełno i zapewne za lepszą kasę...a tu od tylu lat ta sama rozpacz. Pozdrawiam zza drutu kolczastego ;)

kciN
@RysiekZBonczy

=)))

Pracownik NM

Nowa Media i pseudo właściciel Owczarek to jedna wielka porażka! Od grudnia zalega z wynagrodzeniem. W styczniu w ogóle nie było wynagrodzenia na konto. Za luty może wypłaci pod koniec marca a za połowę grudzia to chyba nigdy. Skarga napisania do PIP. Oby kontrolę i kary go dopadły może nauczyć się szanować swoich pracowników.

NieRobot
@Pracownik NM

Jak to, w grudniu była normalna wypłata, jeszcze dostałem dodatek stażowy 1000. Za obsuwę w wypłacie styczniowej kasy, dodatkowo 5% więcej. Poza tym nigdzie w Kaliszu mi większej kasy nie zaproponowali. Obsuwy mnie wkurzają, ale kasę wypłacają

nick
@NieRobot

"NieRobot" pewnie znalazł sie wśród pracowników szczególnie wyróżnionych... część ludzi dostała 100 % wypłaty a pozostali 50% ... dyskryminacja w biały dzień kto ile dostał zależne od widzi mi sie szefa. żenada

deniro

Po pierwsze to coś, to nie jest firma. To żenujący twór bez struktur, zaplecza, jasnych zasad itp. Twór ten nie płaci czynszów za lokale które wynajmuje, nie płaci najmniejszych faktur podwykonawcom. Bardzo często nie wypłaca wynagrodzenia w terminie. (opóźnienia po 2 miesiące, przelewy jakieś 50% pensji). Po drugie, ten, który każe zwać się prezesem nawet nie wie co to słowo oznacza. Furiat gbur i cham, bez szacunku do nikogo. Pan i władca wszystko wiedzący. Nie liczy się z nikim i nikogo nie słucha. Człowiek zakłamany i nieuczciwy. W tej chwili komornik na kontach firmy, bagienko z którego mam nadzieję już się nie wygrzebie. Przestroga dla każdego! Nigdy i pod żadnym pozorem nie współpracować z Owczarkiem. Zresztą po jednym zdaniu zamienionym z tym kimś odwrócicie się i odejdziecie

All Bundy
@deniro

Proszę nie wypisywać takich głupot. Pan Krzysztof to bardzo porządny, uczciwy, kompetentny facet, który ma przywódcze cechy. Własnie te jego cechy które podobać sie nie muszą ale bedą dzwignią która wystrzeli te firmę w kosmos jej mozliwości

@All Bundy

Ale dziś ostatki a nie Prima aprilis

@deniro

Ciekawe... Dostrzec cokolwiek pozytywnego w tej sytuacji graniczy z cudem. Ale bezczelnie krytykować jest zawsze bardzo łatwo.

RR
@All Bundy

SpaceX wystrzeliło Teslę w kosmos, więc pewnie KO wystrzeli swoją firmę w autobusie. Z wilczym biletem. Ach jak dobrze, że w grudniu mnie już nie było i nie musiałem czekać za wypłatą :) No bo ile razy w roku można, qr*a, czekać na wypłatę?

@All Bundy

cechy przywódcze? mówicie o obrażaniu ludzi z większym doświadczeniem i stażem niż ona sam? jeżeli o to chodzi to rozumiem podejście :( żenujące

Rodriguez Sanchez
@anonymous

ludzie miejcie trochę wiary w Pana Krzysztofa. On stworzył te firmę od podstaw i tylko on może ja podnieść na wyżyny innowacyjności. Poza tym jest jeszcze huger. Pan Krzysztof posiada odpowiednie cechy charakteru i charyzmę aby zamienić te chwilowe niepowodzenia firmy w murowany sukces. Nie bójcie się tego że wypłata się troszkę spóźnia. Będzie dobrze. Ja zamierzam z poświęceniem trwać na swym stanowisku do samego końca.

były2
@Rodriguez Sanchez

hej Rodriguez Sanchez życzę powodzenia....... dla mnie wystarczyło trzy razy spore opóźnienie by zrezygnować. mam rodzinę na utrzymaniu jak większość z nas..... nie każdy jest na utrzymaniu rodziców. nie stać mnie na to by nie być pewnym będę żył normalnie czy zastanawiał się na co mnie stać.....

fsldmfldskds
@były2

Powiedzcie mi tylko, gdzie jest normalnie? Bo czytając opinie o pracodawcach na tym uczciwym, rzetelnym, pomocnym portalu, dochodzę do wniosku, że wszędzie jest beznadziejnie

@Rodriguez Sanchez

były2 skoro masz rodzinę na utrzymaniu a nie masz oszczednosci to słaba z Ciebie głowa rodziny...

były2
@fsldmfldskds

jest normalnie. pracuję od ponad 3 lat w innej firmie w podobnej branży i nigdy przez choć 1 dzień nie było opóźnień. to raczej NMi jest spoza normy.

@były2

Normalnie to ja już zapomniałem o firmach, w których pracowałem 3 lata temu. Skąd wiesz, jak jest naprawdę teraz? Koledzy nie odeszli? To widocznie nie taka tragedia

Były 2
@pmz

pmz widzisz. wiem bo mam kontakt z ludźmi i wiem jak płacicie, a dlaczego nie odchodzą bo nie można zmienić na gwałt pracy tylko szukać rozwiązań.... i uwierz stracicie wszystkich wartościowych bo nikt nie będzie pracował w tak niestabilnych warunkach płacowych.....

@Były 2

3 lata szukania, to przecież nie na gwałt zmiana pracy. Raz jest lepiej, raz gorzej. Jak wszędzie.

Aneta

@Worker, czyli Twoim zdaniem NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. zapewnia odpowiednie doświadczenie swoim pracownikom. Jest to bardzo ważne. Czy pracodawca inwestuje w potencjał i zaangażowanie pracowników poprzez organizowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje? Jak wygląda możliwość ewentualnych awansów w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

@Aneta

Praca z takimi technologiami wiele uczy lecz niestety można popracować rok , nabrać doświadczenia i uciekać z tej firmy jak najszybciej ! Zero szkoleń, uczysz się u klienta uruchamiając system !

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Aneta

@Worker, pracujesz jeszcze w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to, jak możesz opisać swoje dotychczasowe doświadczenie w tej firmie i warunki zatrudnienia oprócz tych finansowych?

@Aneta

Jeżeli interesuje cię inżynieria to nauczysz się czegoś ale niestety nie zarobisz. Odnośnie pracy przy produkcji czy serwisie to lipton i omijał bym to dużym łukiem.

*omijałbym

były 2
@Aneta

pracowałem tam ponad rok i odszedłem, ale zawsze były to umowy o pracę z tym że i tak nie były przestrzegane. Wypłaty z obsuwami po ponad miesiąc.

nick

statek ten niestety tonie, a szkoda bo firma z dużym potencjałem. źle zarządzana... zarząd rzuca obietnice pracownikom, wiadomo nie dotrzymuje ich... brak wypłat... ludzie czekają na wypłatę za miesiąc grudzień a jest koniec stycznia... omijać szerokim łukiem

Do nick
@nick

To wybraz sobie co "zarzad" obiecuje nam swoim klientom. W calym kraju juz nikt sie nie nabierze na te wasze sciemy.

@nick

Czy statek jeszcze utrzymuje się na powierzchni?

Aneta

@Pracownik, czy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. poinformowała Cię o przyczynie opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Czy taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz? Może firma ma chwilowe kłopoty? Jeżeli znasz jej aktualną sytuację wewnętrzną to proszę Cię o opisanie jej tutaj w kilku słowach.

Janko Muzykant
@Aneta

Nie, firma nie poinformowała o przyczynach, nigdy tego nie robiła. Kłopoty raczej nie są przejściowe, zaczęły się już w 2016 i od tego czasu brak regularności w wypłacie pieniędzy. Pracownicy dostają suche informacje o dacie kolejnego maila z kolejnymi informacjami. Zero konkretów.

@Janko Muzykant

Jak wyżej, nie ma do dnia dzisiejszego wypłaty, ani też rzetelnych informacji.

Sławo
@Janko Muzykant

Zaczęły się chyba nieco wcześniej - jak pracowałem w 2013 to też były problemy z terminowością wypłat.

Janko Muzykant
@Sławo

Racja, w 2013 też był obsuwa, ale chyba jedna na cały rok. Wtedy też była rekompensata dla pracowników po 100 zł netto. Potem już tylko gorzej.

No i nowy projekt co miał ruszyć w styczniu ma miesięczną obsuwę. Można było się spodziewać po tej firmie. Ciekawe czy na tym się skończy. A jakby policzyć, że projekt ma ruszyć, potem wdrożenie i dopiero faktura z kasą na nasze wypłaty to sobie poczekamy.

Worker

Chodzi mi o to, że to jest już norma w tej firmie odnośnie przesuwania wypłat bez podawania powodu oraz terminu wypłaty. Było już kilka takich epizodów np. zabranie premii(bez powodu), czy brak wypłaty przez 1.5 miesiąca. Ogólnie słabo.

Moduł przyznawania premii
@Worker

Nie od dziś wiadomo jak jest w tej firmie i nic się raczej w tej kwestii nie zmieni. Pracy na rynku teraz ponoć nie brakuje, więc proponuję działać we własnym interesie. Większość pracowników tej pseudo firmy tak zrobiła i nikt wyboru nie żałuję. Więc szkoda czasu na komentarze bo i tak to nic nie zmieni. Pozdro dla tych, którzy jeszcze tam zostali.

Aneta

@Worker, Twój wpis jest niejednoznaczny i może być niezrozumiały dla innych użytkowników tego forum. Mógłbyś, w związku z tym wyjaśnić myśl przewodnią swojego komentarza?

Aneta

@Janko Muzykant, @Pracownik, rozumiem, że jesteście zniecierpliwieni tą sytuacją, Proszę Was jednak o zamieszczenie na tym forum informacji o finale tej sprawy.

@Aneta

Jak zwykle koniec oraz początek roku obfituje w niespodzianki które z przykrością muszę stwierdzić nie zaskakują.

Ktoś dostał już wypłatę za grudzień? ????

Aneta

@duck, Twój wpis mnie zaciekawił. Czy mógłbyś go rozwinąć? Czy w związku z wystartowaniem tej produkcji, będzie zapotrzebowanie na nowych pracowników? A NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. przewiduje jakieś dodatki do pensji lub premie? Twoja wypowiedź będzie ważnym źródłem informacji dla wszystkich osób aktualnie poszukujących pracy i interesujących się pod tym kątem tym pracodawcą.

driver
@Aneta

zródło znajdziesz na stronie novamedia.pl tam masz wszelkie informacje na temat elementów wynagrodzen

Ktoś wie coś więcej o tej nowej produkcji co ma ruszyć od połowy stycznia? Niby chodzą słuchy ale jak pytam ludzi to każdy nabiera wody w usta. Czy tylko wiadomo kto wie co i jak i jak zwykle nic nam nie mówi?

sdfbfg

tak mają produkować guziki info z pierwszej ręki

duck

tak. Ma ruszyć duża produkcja nie tylko dla solar ale też na Brazylię tak więc nie martwcie się

queudh

już nie jest jedyna w swoim rodzaju bo Ciebie brakuje teraz jest normalnie

driver
@queudh

hehehe :D

misiek z Nadarzyna

firma ta jest jedyną w swoim rodzaju. Kto pracował ten wie.

wrona

ludzie przeciez wiadomo od dawna ze tutaj zale wylewa jedna lub dwie osoby pod roznymi nickami ktore czuja sie pokrzywdzone a reszta sie na to nabiera i prowadzi debate

NieZfirmy
@wrona

Można zawsze zgłosić do admina strony, moja firma tak zrobiła. Sprawdzili, że wypisywała to wszystko jedna osoba, komentarze usunięte, a jego można było pozwać za pomówienia. Ale to nie zostało zrobione po rozmowie z expracownikiem i jest spokój.

konstanty

czy dostaliscie wypłatę?

Aneta

Proszę Was bardzo o pozostawianie wyłącznie takich komentarzy w tym wątku, które stworzą rzetelny obraz NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. jako pracodawcy. Pamiętajcie również, aby Wasze wpisy przestrzegały regulaminu tego forum, z którym możecie zapoznać się wchodząc w podany link https://www.gowork.pl/regulamin Opinie, które zamieszczacie nie mogą zawierać wulgaryzmów, nie mogą być obraźliwe itp.

Nm

Żałosne - podniecać sie z tak normalnej i oczywistej rzeczy jaka jest otrzymanie w terminie wypłaty za prace.

@Nm

Nikt się nie podnieca ale widzę, ze zal d...pe sciska ze odszedles...

Answer

O czym Ty piszesz ? Jak nikt sie nie podnieca ? Masz problemy z czytaniem ? Non stop tylko - weszła kasa, nie weszła, przelana, nie przelana, kiedy wejdzie itp. Powtarzam - dziwie sie, jak mozna w kółko rozstrząsac tak oczywista rzecz jak otrzymanie wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.