Opinie o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. w Kalisz

całe szczęście-były pracownik

Dramat! Nie polecam tego pracodawcy... Jest lipiec, a wciąż brak zapłaty reszty wynagrodzenia za grudzień! Zero informacji o przypuszczalnym nawet (!) terminie realizacji wypłaty, zwyczajne zbywanie, żadnych konkretów, nikt nic nie wie.

@całe szczęście-były pracownik

Został tylko pozew

Zorro
@całe szczęście-były pracownik

Spytaj Anety może ona coś wie.

Aneta

@Były wieloletni pracownik i @Worker, Wasza analiza sytuacji nie napawa optymizmem i z racjonalnego arsenału trudno wydobyć argumenty, których można by przeciwko niej użyć. Niemniej jednak, pozwolę sobie zapytać, czy wśród osób zatrudnionych w NOVAMEDIA INNOVISION są jeszcze takie, które wierzą w powrót lat świetlanych firmy? Na czym Waszym zdaniem można opierać taką niepopularną wiarę?

driver
@Aneta

@Aneta co Ci do tego wszystkiego? czy tym gadaniem swoim pomozesz nam w sadzie? Nie wydaje mi sie, czy tym gadaniem pomozesz innym sie zatrudnic lub nie zatrudniac w NMI? Nie wydaje mi sie. Wszystko juz zostalo powiedziane, jaki jest pan (specjalnie z malej bo juz go nie szanuje) prezes, jaka jest sytuacja w firmie i oddzialach oraz wiadomo jak jest z wyplatami. NIE SPAMUJ, wszytskie te informacje pojda tak w dol, ze osoby chcace sie chociazby zainteresowac firma nie beda scrollowac goworka celem wyssania najciekawszych informacji. Krotko, zwiezle i na temat: jak sie cos poprawi (na lepsze) to na pewno ktos da znac, a poki co to jak pisalem. Nie spamuj!

Były wieloletni pracownik
@Aneta

Powrót firmy na rynek?, ....... wydaje mi się możliwy (odzyskanie dawnej świetności) -- bo możliwe są najbardziej niezwylkłe rzeczy. Jednak obawiam się, że trzeba na nowo wykonać te kilka lat ciężkiej pracy, której dokonano w okresie od 2008 do 20015 roku. Czyli zbudować od nowa firmę i zaufanie do niej. Ciężki temat i wymaga gruntownej zmiany ... "podejścia". Utrata zufania do firmy to przecież nie jest zbieg okoliczności tylko wynik konkretnych zdarzeń. To co tworzymy jest pochodną tego jakimi osobami jesteśmy i jakimi wartościami się kierujemy. Zbudowanie dobrze funkcjonującej firmy to trudne zadanie i wymaga nie tylko dyscypliny i planowej pracy, ale przedewszystkim kierowania się właściwymi wartościami. Raczej nie zechcesz pracować z kimś kto ma problem z poszanowaniem twojej osoby. -- Wydaje się że chyba w tym punkcie trzeba zacząć budowanie od nowa.--- Pozdrawiam wszystkich pracowników i trzymam kciuki za "narodziny na nowo".

=)
@Były wieloletni pracownik

Krzysztof znowu ty

misio
@Aneta

Aneta dzięki za troskę ale fakt tak nudnego bota jak ty z świecą szukać po internecie

podpowiedz do chatbota Aneta

ludzie!!! wy naprawde myslicie ze Aneta to jest prawdziwa osoba przeciesz specjalnie portal gowork podgrzewa atmosfere aby mieli wiecej wejsc na strone i nabijaja sobie liczniki a pozniej chwala sie tym w prospektach reklamowych sprzedajacych swoje uslugi itp dlaczego nie napisze komentarza na pozytywny komentarz (bo takie tez sie zdarzaja). Naprawde myslicie ze jakas Anete obchodzi wasza sytulacja to moze napiszcie do niej niech wam rate kredytu zaplaci, tak jak napisal uzytkownik driver jak sie cos poprawi na lepsze (bo gorzej byc nie moze) napewno ktos da znac

Prezes to imię, nie funkcja

Tekst na dziś: - Panowie, nie płacę wam za gadanie w pracy - A my właśnie gadamy o tym, że prezes nam nie płaci

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Aneta

@Gość właśnie to mnie zastanawiało - jak to jest możliwe, że firma nie wypłaca nagrodzeń, a mimo to są osoby, które nadal w niej pracują. Czy to faktycznie jest kwestia ich wysokości i odpowiednich oszczędności, jakie wskazał @Gość2? Są to informacje przydatne wszystkim osobom, które przeszukują forum w poszukiwaniu pracy w okolicach Kalisza.

Święty Krzysztof
@Aneta

Nie wiem jak inni ale ja tu pracuję bo mam syndrom sztokholmski.

Hans
@Święty Krzysztof

Syndrom sztokholmski- kwintesencja, wyjaśnienie dla pozostałych

ale to już było ..
@Aneta

Pracują ale tych już coraz mniej .... za to pozwów w sadzie o wypłatę zaległych wynagrodzeń jest kilka i będą kolejne ... . jak się oszukuje pracowników obiecankami to tak musi się skonczyc ...

Aneta

@Święty Krzysztof jak rozumiem to wypowiedź dość ironiczna? Naprawdę jest to kwestia zastanawiająca. Osoby, które nie są i nigdy nie były zatrudnione przez NOVAMEDIA INNOVISION nie znają sytuacji w firmie. Tym samym mogą zadawać sobie właśnie takie pytania. Możesz napisać w tej kwestii coś więcej?

@Aneta

A co takie osoby może obchodzić sytuacja firmy???

Szykuje sie pozew zbiorowy za zaleganie z wypłatami za 3 miesiące

OwczarekPodhugerański
@Worker

Pozwy indywidualne są równie skuteczne. Ludzie, nie dajcie się zastraszyć. Sam podałem do sądu byłą firmę (inną) o wypłatę wynagrodzenia i wygrałem bez problemu. Sądy nie gryzą a sądy pracy są przychylne wam, pracownikom!

@OwczarekPodhugerański

Jak długo czekałeś a wynik sporu?

OwczarekPodhugerański
@Worker

Przygotuj się na parę miesięcy czekania, ale to zależy jak obłożony jest sąd. Nie wiem jak teraz to wygląda w Kaliszu. Tak czy inaczej lepiej dostać swoją kasę później niż wcale. Pamiętaj, że dostaniesz ją z ustawowymi odsetkami. Idź do prawnika niech Ci napisze pozew, naprawdę warto. Ludzie, nie dajcie się wykorzystywać Januszom biznesu, miejcie szacunek do samych siebie i swojej pracy.

NieRobot
@OwczarekPodhugerański

A kogo mamy się bać? Bez przesady. Każdy robi, co uważa za najlepsze dla siebie. Wujek dobra rada się znalazł.

Aneta

@Trex od jak dawna firma nie wypłaca wynagrodzeń swoim pracownikiem? Widzę z różnych komentarzy, że to już kilka miesięcy? Wszystkie dodatkowe informacje na ten temat będą dużą pomocą. Czy w takim razie pracownicy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. nadal pracują na rzecz pracodawcy?

@Aneta

Z pieniędzmi zalegają od marca, ludzie w tym momencie zwalniają się nagminnie.

@Worker

Aneta a raczej bocie po co Ci te informacje???

@Aneta

Wypłat nie ma za miesiąc marzec kwiecień i teraz już trzeci miesiąc maj. Firma częściowo zalega jeszcze z wypłata za grudzień . Hmm tam pracują chyba sami bogacze, ze pracują za darmo ... pewnie dobrze zarabiali i odłożyli na gorsze czasy. A Janusz biznesu się cieszy ...

Gość2
@Aneta

W Novamedia zawsze były wysokie zarobki, więc nie trudno było sobie odłożyć na gorsze czasy ;)

Jan Gruszka

iod@gip.pip.gov.pl

Były

Firma odświeżyła swoją stronę. Ciekawe ile to kosztowało? Podobno to charakterystyczne dla firm w stadium przed upadkiem - inwestują w marmury i prezencję a nie we właściwe działania.

Wojtek

Idealnych firm nie ma ale i pracowników również.

wafel

Wsadzam codziennie pasztet Kaliski w du...pę bo nie wiem czy go jeść bo mogą nadejść te ciężkie czasy

Ktoś

Pieniędzy z nmi nie było widać już od marca.. teraz idzie kolejny miesiąc a już wiszą ludziom po dwie wypłaty. . Heh juz widzę jak wszystko będzie oddane i zapewne + odsetki Haha śmiech i nic więcej! Pieniędze można tylko odzyskać jak na chwile obecna poprzez sąd i tego wszystkim życzę, obudźcie się i złożymy pozew zbiorowy !

Bezimienny

Byłem, zobaczyłem, uciekłem. Jak mi pracownicy, którzy pracują tam dłużej niż 2 lata powiedzieli, że od ponad miesiąca nie mają wypłat, brak informacji dlaczego nie ma wypłat to stwierdziłem, że nie warto wchodzić do tego szamba. Pozdrawiam

Aneta

@Nickt, co to znaczy, że atmosfera w NOVAMEDIA INNOVISION była wyjątkowa? Możesz ją konkretnie na tym forum opisać? Ta kwestia będzie istotna dla osób, które chcą w najbliższej przyszłości aplikować do tej firmy. Co możesz powiedzieć o innych warunkach zatrudnienia w oparciu, o które współpracowałeś z tym pracodawcą?

Trex
@Aneta

Była fajna atmosfera bo była pensja wypłacana na czas.Teraz jest gorsza atmosfera bo pensja przestała być wypłacana ;)

Worker

Ktoś wie co się dzieje w firmie ponieważ ostatnio wiele osób zwolniło się?

=)

Krzysztof to ty?

Nickt

Nie pracije w nmi od ponad roku ale nie macie pojęcia jak się cieszę z tego powodu. Łatwo było zdobyć nową pracę i zarobki sa na czas. Jedynie brakuje atmosfery ktora byla wyjatkowa. Jak to mówił Dyzma... Mnie nie brakuje niech i wam nie zabraknie. Zmieńcie pracodawcę na takiego co szanuje pracownika i jego prawa.

Aneta

@Driver, z uwagi na cel tego forum, bardzo ważne, aby aktualizować informacje o wewnętrznej kondycji NOVAMEDIA INNOVISION i innych ważnych aspektów dotyczących zatrudnienia w tej firmie. Może jest coś co warto Twoim zdaniem poruszyć w tym wątku, co może zainteresować innych użytkowników?

kompetentny

Ludzie rynek pracy jest otwarty, po co narzekać nie lepiej coś zmienić. Ciągłe wylewanie frustracji niewiele wniesie do sprawy...tyle pracy w regionie...ale co lepiej poklikać w komputerze tylko na tyle Was stać (polecam więc messengera :) )....to jest żałosne, kiedy tu nie wejdę to ciągle brak wynagrodzeń albo bee Krzysiu.. To nie jest absolutnie rzetelny obraz firmy tylko takie ble ble ble....

Ex
@kompetentny

Właśnie, dobrze powiedziane - przecież „pieniądze szczęścia nie dają”

RR
@Ex

No właśnie, jak jeszcze Ola pracowała to w Krzysiową nutę powiedziała "pracuje się nie tylko dla pieniędzy"

niekompetentny
@kompetentny

sam jesteś ble ... a co jest rzetelnym obrazem firmy .. ??? jak nie obecna sytuacja, która nie trwa od wczoraj a od dawna i lepiej nie jest a w obiecanki prezesa juz nikt chyba nie wierzy ... "10-tego marca i kwietnia pieniądze są zapewnione" ...hehe chyba na jego koncie bo nie u pracowników . . my za 12.2017 jeszcze nie mamy całości ( niektórzy dostali ponoć całość - takie to jest równe traktowanie w Novamedia ...) ... moze i "pieniadze szczescia nie daja" tez tak uwazam, ale be nich ... niech sobie kazdy dopisze co mysli

Aneta

Niektóre Wasze komentarze na temat NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. informują o zaległych wynagrodzeniach lub częściowo wypłacanych. Co jest powodem takiego stanu rzeczy? Możecie przedstawić aktualną sytuację wewnętrzną tej firmy? Rzetelne opinie w tej kwestii będą ważne z perspektywy osób, które interesują się tym pracodawcą pod kątem zatrudnienia.

Aneta bis
@Aneta

Przecież to jest wolontariat. O jakich zaległościach mówimy?

Driver
@Aneta

"Co jest powodem takiego stanu rzeczy?" Mysle, że to pytanie wypadaloby zadac Prezesowi.. "Możecie przedstawić aktualną sytuację wewnętrzną tej firmy?" Uważam, że już dosc duzo zostalo tu powiedziane i nie ma sensu spamowac..

Zostaw merytoryczną opinię o NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVAMEDIA INNOVISION Sp. z o.o.