Opinie o Merida Sp.z.o.o w Wrocław Karkonoska 59

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Merida Sp.z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Merida Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merida Sp.z.o.o w Wrocław Karkonoska 59

Pan Dobra Rada

Firma może kiedyś była godną polecenia, teraz jest to działalność chyląca się ku upadkowi. Kierownik magazynu centralnego okrada firmę, a ślepy zarząd pozwala takiemu człowiekowi pracować. Nikt nad niczym nie panuje. Nie jest to dobre miejsce do pracy. Brak szacunku, płaca na magazynie oparta na najniższej krajowej plus premia uznaniowa drugie tyle, zerowy socjal, atmosfera oraz morale to dno. Co do funkcjonowania "logistyki" to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pracują tam ludzie którzy niegdyś musieli być obiektem kpin kolegów z ławki, a teraz myślą że mogą swoje biedne poczucie własnej wartości podnosić kosztem innych. Pracownik nierówny pracownikowi - jeśli nie spodobasz się kierownikowi to stajesz się obiektem kpin. Mobbing i brak profesjonalizmu to chleb powszedni. Dobra rada: NIE POLECAM. Jest wiele lepszych firm na terenie Wrocławia i okolic. Ludzie szanujcie się. Pozdrawiam.

@Pan Dobra Rada

Rozumiem, że nie masz dobrych doświadczeń z firmą. Wspominasz o pracy w magazynie. Nowo przyjęte osoby muszą mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy można je zrobić już podczas zatrudnienia?

Pan Dobra Rada
@Marek

Spokojnie możesz bez uprawnień. Kiedyś Ci zrobią ale bez nich też będziesz jeździł :D

@Pan Dobra Rada

A ty to nie czasem ten który wyleciał za brak szacunku do podwładnych wraz ze swoim zastępca? Który większość czasu spędzal za kompem zamiast pracowac jak reszta?? Nikt po tobie nie placze Pozdro

@Pan Dobra Rada

Ciekawe rzeczy opowiadasz, na systemowych bez uprawnien? Bzdury

Nick2

Zgaduj dalej.

@Nick2

Nie za wiele was sfrustrowanych nierobów którzy polecieli słusznie zresztą eot

Nick10

Większość osób nie poleciała a sama dała wypowiedzenia bo chciała znaleźć miejsce z perspektywami wiedząc że tu zawsze będzie się tylko do czarnej roboty bez szans na jakikolwiek rozwój.

ROTFL

Nick 3

@Nick a mało to ludzi jeździło bez uprawnień bo nie było komu wsiąść na wózek? Szczera prawda! Każdy kto choć przez chwilę był w tym kołchozie to wie jak jest. Sam bez uprawnień jeździłem bo musiałem "przeszkolić sie na systemówce" za przyzwoleniem kierownika. Z resztą do dziś uprawnień nie mam bo pracuję w innej branży. Na szczęście szybko skończyłem przygodę z Meridą .

JJ

Już chyba lepszego przykładu braku szacunku do ludzi niż kierownik magazynu to w tej firmie nie było nie ma i nie będzie! Elo!

Mr Good Advice

Bzdurą jest co piszesz nie mając pojęcia co się w tej firmie wyrabia. ;) Tak, to było i jest na porządku dziennym. Zarządzanie magazynem i pracownikami to jedna wielka bzdura. A co do Twojej wcześniejszej odpowiedzi: Nie rozumiem w jakim celu ślepo bronisz tego miejsca, płacą Ci za to, czy dalej tam pracujesz i włazisz w cztery litery niedouczonym przełożonym? Każdy, kto czyta te komentarze dobrze wie jak było i jest, i pewnie dalej będzie, bo wielu ludzi jest tam kutych na cztery łapy i nic im nie można zrobić. GŁUPOTĄ OŚLEPIA SIĘ TYLKO GŁUPSZYCH. Wyciągnij wnioski. Pozdrawiam Was szczerze, polecam maść na ból (usunięte przez administratora)

Nick2

Oto prawdziwy przykład człowieka który pracuje w tej śmiesznej firmie. Dojrzałość na poziome zerowym.

Nick10

To Nie ból (usunięte przez administratora) po prostu ludzie uczciwie piszą to co przeżyli tam, do czego tak na prawdę służy ta strona by osoby szukające pracy nie wepchaly się tonący okręt. Z tego co widać większość osób ma opinie negatywną, do tego w bardzo rozbudowanych wypowiedziach natomiast wiadomości broniące magazynu nie są jakos bardzo przekonujące a jedynie na siłę prubuja sprowokować negatywnych. Tak jakby chciano z magazynu zrobić nie uczciwie męczennika co jest kłamstwem które na siłę ma zaciągnąć tu ludzi bo po tym jak odeszła duża liczba osób trzeba znów zasilić szeregi robolami .

@Nick10

A ile przepracowales w tej firmie? Na jakim stanowisku?

@Nick10

W większości przypadków ta strona służy oczernianiu pracodawców przez sfrustrowanych pracowników. Jeden sfrustrowany może napisać wiele złych opinii pod różnymi imionami. Nie jest to miejsce do zweryfikowania uczciwości pracodawców.

@Andrzej

Ja tej strony nie używam do oczerniania czy klamania na jakiś temat, jestem szczery, kto nie wierzy może pójść zobaczyć a potem napisać tu że mam rację,tak jak wielu przedmówców przedemną. Z niczego się te opinie nie biorą, jedna osoba wcześniej napisała że odeszło ponad 20 osób. Słowo odeszło miało duże znaczenie , pokazało że nie zostali pozwalniani "nieroby" a odeszli bo poznali się na tej firmie. Więc kto nie chce niech nie wierzy, ale szkoda że opinie broniące firmy są większości zapewne wysyłane nie przez pracowników magazynowych a ludzi z biura. Nasze wiadomości nie są słowami rozżalonych pracowników a jedynie ostrzeżeniem by ktoś kto ma jakiekolwiek ambicje albo chce byc szanowany nie zawiódł się.

No name
@Nick10

Co Ty człowieku piszesz. Osioł, tyle co mam do powiedzenia.

Ja również chciałbym się wypowiedzieć na temat tego co tu wyczytałem: Mobbing jak najbardziej był, ale za kadencji poprzednich brygadzistów ( ludzie którzy wiecznie są obrażeni na cały świat i swoje prywatne problemy i złe humoru przenosili na pracę ) aktualnie tego nie ma, zabieranie premii? Od kilku lat tu pracuje i nigdy mi jej nie zabrano, a jeżeli ktoś nadużywa L4 i od 6 miesięcy miesiąc w miesiąc chodzi na zwolnienie to nic dziwnego, dlaczego taki pracownik ma mieć taką samą pensje jak ten który daje z siebie 100%, prawda jest taka że jesteście życiowymi nieudacznikami i nie radzicie sobie w życiu, świadczy o tym to że po kilka razy do roku zmieniacie pracę, widzę was tylko przy łopacie chociaż to może być za wiele i was przerosnąć, kierownictwo jest do dogadania i jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował, nie rozumiem was a te wszystkie negatywne komentarze wynikają z tego że macie żal że tu już nie robicie. Nie pozdrawiam!

Koniu

Dobra Praca szczerze polecam .Kierownik spoko gosc ,zawsze idzie sie z nim dogadac . Pieniadze zawsze na czas i stawki dobre patrzac na branze. Jezeli ktos chce pracowac i jest w porzadku w stosunku do innych pracownikow to bedzie pracowal i tyle w temacie magazynu centralnego.Pozdro

Pająk
@Koniu

Koniu co ty gadasz, w gorszym (usunięte przez administratora) nie robiłem a kierownik to bez kompetencji :) lepiej już w Amazonie jest ????????????

Pani Dobra Rada
@Koniu

Już wślizgnąłeś się gdzie trzeba ???? Kierownik ,,wydali ,, cie jak wszystkich ... to kwestja czasu . Ale spoko , dostałeś pewnie jakieś zapewnienie finansowe za tę opinię więc wszyscy czytający wiedzą co i jak . No i też pozdro oczywiście

Koniu
@Pani Dobra Rada

Pozdrawiam

RAZEM
@Pani Dobra Rada

Pani Dobra Rada musi być nieudacznikiem życiowym skoro myśli że w pracy trzeba sobie radzić wchodzeniem w …. :-)

żaba

Odradzam prace w tej firmie w szczególności w Tyńcu Małym Kierownictwo ma się za nie wiadomo co brak kompetencji a przede wszystkim wykształcenia pracowników traktują jak zwierzęta bez rozumne ,brak możliwości jakiegokolwiek awansu Wynagrodzenie na poziomie 2200 brutto plus premia uznaniowa raz jest raz nie ma Pójdziesz na L4 nie masz premii, weźmiesz na żądanie nie masz premii, masz jakieś zdanie NT. pracy nie masz premii PIP praktycznie co miesiąc brak jakiegokolwiek socjalu bony na święta wczasy pod gruszą a nawet multisport Najważniejsza sprawa pokazująca atmosferę na tym magazynie od początku roku zwolniło się 22 osoby

Marco
@żaba

Jak chcesz zarobić to trzeba uczciwie pracować, a nie szukać zatarć z szefostwem. Nie interesuje mnie wykształcenie ludzi, bo ja pracuję - zarabiam kasę. A jak chcesz, dobrze wiesz że można zarobić tu dobre pieniądze :-)

Żaba
@Marco

To pracujesz czy zarabiasz kase w tej meridzie? Bo to dwie różne rzeczy są w tej firmie

Firma Merida Sp.z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Merida Sp.z.o.o odbywa się również w języku angielskim?

Anka

A na jakie stanowisko aplikujesz? Malo kto w tej firmie zna języki obce, wiec mało prawdopodobne.

marco

Merida Wrocław - rekrutacja język włoski, niemiecki

krajowy

Leć na wyspy- tam po angielsku pogadasz ????

Bueno
@marco

@marco Bo jak to na magazyn to wystarczy 6 klas podstawówki by zajść na sam szczyt i zostać kierownikiem.

Niestety pracownicy dzielą się na tych którzy chcą zarabiać i pracują oraz tych którzy chcieliby tylko zarabiać , dlatego narzekają!

Witam, czy ma ktoś jakieś informacje na temat oddziału Meridy w Białymstoku? Dział handlowy albo magazyn? Zastanawiam się czy nie aplikować. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam serdecznie;)

olek

w temacie krakowa z jakiej paki dyrektor oddziału przekazaywał moje dane GPS swojej żonie ktora z nim pracuje i mnie kontrolowała i patrzyła gdzie rozwożę towar czy w meridzie nie obowiązuje RODO?

igi12

odradzam KRAKÓW, połączenie cyrku z domem wariatów, pozdrawiam paniom Dyrektor...

stary

Dla tych, którzy chcieliby pracować w Meridzie. Takiej atmosfery i tak uczciwego pracodawcy ze świecą szukać. Zarobki w dziale handlowym nie są najgorsze, a pensja wpływa na czas i wszystko co zarabiasz jest legalne. Wiekszość pracowników pracuje tu ponad 10 lat a nierzadko i 20 lat. Jeśli chodzi o relacje z kadrą zarządzającą, to wszystko zalezy od oddziału. Większość kierowników jest w porządku. Oczywiscie zdarzają sie czarne owce, zwłaszcza w kilku oddziałach franczyzowych. Widać też ochłodzenie relacji z zarzadem, ale to chyba wynika z tego, że firma staje sie coraz wieksza i inaczej zarządzać się nie da. Niektóre decyzje prezesów mogą wydawać się błędne, ale do tej pory firma sie rozwijała i jest liderem w swojej branży. Zawsze krok przed konkurencja, inni nas naśladuja. Reasumując. Jeżeli trafisz na dobrego kierownika i nie bedziesz kombinował to polecam, bo zyskasz stabilną posadę na lata.

@stary

Premie są bez umów niestety, na piśmie zasad prowizji nie dostaniesz.

Natalia
@anonymous

Czy zasady/ warunki premii nie są opisane w umowie? Na jakiej zasadzie są przyznawane?

Bartek

Pracowałem kiedyś w oddziale Kraków. Nierozgarnięty kierownik oraz jego żonka która kieruje oddziałem z tylnego siedzenia Atmosferka w pracy katastroficzna jak najdalej od tych ludzi. Zero benefitów nie polecam chyba że ktoś jest masochistą

Dawid
@Bartek

Brak benefitów i innych dodatków do wynagrodzenia to pewna niedogodność dla pracowników. Takie motywacyjne benefity dobrze wpływają na wydajność w pracy. Nie pracujesz w firmie już od pewnego czasu więc, może jeśli chodzi o atmosferę coś się tam poprawiło. A co sądzą osoby obecnie zatrudnione w firmie Meridia? Czekam na Wasze komentarze.

xxx

Aduś chłopaku i jak awansowałeś już?:) Bogu Dzieki

Maja
@xxx

Zapewne wiele osób tu obecnych zastanawia się, do czego można byłoby właściwie odnieść Twoją wypowiedź. Pozostaje ona zatem całkowicie niejasna. Poza tym na forum publicznym nie posługujemy się żadnymi danymi personalnym pracowników firmy Merida - zabrania tego bowiem regulamin serwisu GoWork.pl. Zapewne tam pracujesz, więc zachęcam Cię do opowiedzenia nam tamtejszych warunków pracy. Zacznij może od kwestii benefitów pozapłacowych. Czy macie je zapewnione?

Aduś

Tak czytam te opinie i z niektórych śmiać mi się chce. Pracuje w tej firmie od ciut ponad roku, w dziale sprzedaży w oddziale który nie jest franczyzą. Czytam Wasze wpisy o zarobkach "1500zł" i tak sobie myślę jak bardzo jest mi was żal. 1500zł, co prawda prawie 1500zł netto to podstawa pensji, czemu nikt tu nie wspomina o premiach? A może pracować Wam się nie chce i takowych nie macie? Co prawda jestem tylko sprzedawcą ale wiem ile zarabiają u nas handlowcy i jaką pracę muszą wykonać i marze o tym by w końcu przyszedł na mnie czas na to stanowisko. Kierowcy i handlowcy mają nowiutkie auta co 3 lata, fakt faktem z gps-em ale nasz dyrektor oddziału praktycznie ich nie sprawdza. Co do atmosfery w pracy- jaką stworzycie taka jest i tyle. U nas w oddziale zdarzają się jakieś kłótnie, nieporozumienia ale to wszystko w granicach normalnego współżycia w pracy. Teraz typowo o kierowcach i magazynierach- jak wyglądają trasy, jaki jest porządek na magazynie i jak wygląda załadunek busów zależy tylko od nich samych, od ich wkładu, chęci i zapału. Praca jest w godzinach 8-16. Pensja zawsze na czas. Też nie zawsze się zgadzam z pewnymi rzeczami, które "ktoś u góry" wymyśla ale z drugiej strony w przyszłym roku będzie 25 lat odkąd firma powstała i cały czas się rozwija więc chyba to o czymś świadczy?! Ja polecam prace w tej firmie. Może to akurat ja trafiłem do ""fajnego" oddziału, ale Bogu dziękuje, że mam taką pracę.

Anka
@Aduś

Tak a na impreze z okazji 25 lecia mowi pracownicy nie zostali zaproszeni.

Aduś
@Anka

Anka a może tak warto wziąć się do pracy najpierw a nie o imprezie myśleć? to była impreza na prawie 500osób - tych co pracują i współpracują z Meridą od kilku lub kilkunastu lat. A w jaki sposób ty zdążyłaś tworzyć te firmę?

strachu

Czesc, Tyńcu M. poszukują na stanowisko Magazynier. Czy warto aplikować?? Jakich obowiązków, atmosfery w pracy i zarobków można się spodziewać??

Maja

Czy posiadacie informacje odnośnie nowych ofert pracy w Merida? Na jakie stanowiska ogłoszone są rekrutacje? Jakie są wymagania odnośnie kandydata i warunki zatrudnienia? Myślę, że odpowiedzi na te pytania pomogą osobom poszukującym pracy we Wrocławiu i okolicach.

Bo nowy pracownik ma sie wykazac w pracy, a nie Anka na imprezie chcialas zablysnac☺

Kuba

Jak się pracuje? Warto aplikować?

Autor

Potwierdzam zdanie, że klimat w firmie zależy od oddziału czyli od tego jak jest zarządzany. Ale jeżeli zamiast porządnego dyrektora masz dziada to czy firma nazywać się będzie Merida, Tork czy XYZ nie ma znaczenia. Zmiany jakie wprowadzane są w Meridzie uzależnione są w dużym stopniu od trendów na rynku. Ludzie chcą mieć taniej to trzeba ściągać część produktów z CHRL. @hehehe zastanawia mnie dlaczego firmy z kapitałem zagranicznym ,które nie mają tak szerokiej oferty jak Merida uważasz za liderów branży? Nie polskie to na pewno lepsze? Dla twojej wiadomości Tork swoje urządzenia produkuje w Chinach.A jak już jesteś takim specem to Kimberly Clark pisz poprawnie. Wszystkie ww firmy nie mają rozwiniętej swojej sieci sprzedaży, a działają tylko przez pośredników, którzy handlują wszystkim a znają się na niczym lub na poszczególnych produktach. Merida za to ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć swoich oddziałów, jest w stanie dotrzeć do klienta w każdym miejscu w Polsce i na pewno nie zostawia klienta z nie rozwiązanym problemem. Jednak trzeba pamiętać, że wszystko zależy od ludzi i ich podejścia do pracodawcy. @bas - jeżeli za minus firmy uważasz zamontowanie GPS bo wcześniej dorabiałeś sobie świadcząc usługi nie swoim autem to jeste (usunięte przez administratora) I z takim podejściem nigdy z pracy w żadnej firmie nie będziecie zadowoleni. Ja uważam, a pracuję już ponad dekadę, że praca w Meridzie nie jest taka ciężka, owszem zdarza się, że pracy jest czasami dużo, ale gdzie indziej to nie jest? Godziny pracy 8-16 poniedziałek - piątek, weekendy wolne, składki odprowadzane, paczki na święta dla dzieci, pensja na czas, szkolenia produktowe, branżowe, imprezy integracyjne, cały czas coś się dzieje. Oczywiście zawsze pensje mogłoby być większe, ale polakom zawsze będzie za mało. Za dużo osób wyznaje zasadę że najpierw płaca potem praca a to chyba tak nie działa. Ja mogę śmiało polecić pracę w tej firmie.

Jackman
@Autor

Z tymi paczkami na święta to poszalałeś - stare czasy :) , a podstawa poniżej średniej krajowej to też trochę przeginka!

@Jackman

1800 brutto podstawy.

Butterflyyx

Merida oddział SZCZECIN Porażka szef co to ma być?????Rodzinka.pl dosłownie. 8 godzin pracy dobre sobie.......Rączka rączke myje.....Brak mozliwosci rozwoju to mało powiedziane....Robisz nie swoja prace i jeszcze jemu mało!!!NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Andrew

Maja dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz . Ale... Skoro sami zwalniają się kompetentni i pracowici ludzie z doświadczeniem to o czymś musi świadczyć

@Andrew

Pytanie tylko czy da się tam dobrze zarobić i co Twoim zdaniem znaczy dobrze zarobić ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Merida Sp.z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Merida Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Merida Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merida Sp.z.o.o?

Merida Sp.z.o.o
2.8/5 Na podstawie 85 ocen.

Merida Sp.z.o.o