Merida

Olsztyn

Merida

Opinie o Merida

?

SZEF SPOKO GOŚĆ NATOMIAST [usunięte przez moderatora]TO CHYBA JAKAŚ PATOLOGIA - BRUDNY I ŚMIERDZĄCY DENATURATEM, WULGARNY I OBRZYDLIWY, SKUTECZNIE ZNIECHĘCIŁBY KAŻDEGO DO ZAKUPÓW. UBRANY W TURECKI SWETER I DRESY. KUPOWAŁEM TAM DUŻO TOWARU I PRZESTAŁEM PRZEZ [usunięte przez moderatora] W. RESZTA FIRMY TO BYLI SPOKO I MILI LUDZIE.TYLKO TEN CZŁOWIEK...NIE WIEM JAK TAKI KTOŚ MÓGŁ ZOSTAĆ [usunięte przez moderatora] I DO TEGO CIĄGLE [usunięte przez moderatora] MNIE NA CENACH. Z INNYMI JAK NAJBARDZIEJ A OD [usunięte przez moderatora] JAK NAJDALEJ, BO ZARAZIĆ SIĘ SYFEM MOŻNA

Zostaw opinię o Merida - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merida