Opinie o Henryk Kaleciński Auto Serwis Test w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Henryk Kaleciński Auto Serwis Test. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Henryk Kaleciński Auto Serwis Test na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henryk Kaleciński Auto Serwis Test w Bukowno

Adek

Polecam warsztat jak najbardziej konkretna fachowa diagnostyka na sprzęcie Bosch, miła obsługa, wysoka jakość wykonanej naprawy.

Sylwek Nowy wpis
@Adek

PODOBNIE JAK KOLEGA PISZE ODDAJE SAMOCHÓD DO PANA HENRYKA I NIGDY NIE MIALEM PROBLEMU NAPRAWA SZYBKA DORADZI CO I JAK.

Gorąco polecam! Moje wiekowe już BMW i jeszcze starszy Citroen po każdej wizycie odżywają. Serio! Aż chce się jeździć! Naprawy (nawet tez skomplikowane- ostatnio wymieniali mi filtr i olej w automatycznej skrzyni biegów) są wykonywane szybko i fachowo! Wstępna diagnoza odbywa się w obecności klienta, jeśli tylko jest miejsce w warsztacie:-) Ceny są bardzo przystępne, a i na promocje można liczyć! Tak trzymać! Do następnej wizyty! PS. Szefa nie zagnie się na niczym z wiedzy o naprawie samochodów. Recytuje z pamięci dokładnie to, co klient wcześniej mógł przeczytać na różnych forach. FACHOWIEC, a co ważne sam dogląda każdą naprawę! Polecam! Warto!

Peugeot Nowy wpis

Podejscie bez sensu .Nie polecam znajomym ani nikomu innemu.Bardzo zle podejscie do klijenta. Auto stało 3 tyg i nie mogli zdiagnozować usterki.Nastepny mechanik w ciagu jednego dnia naprawił powodem był przepalony bezpiecznik 80 A.Kazdy telefon to była zmylka a przyjehaniu to tylko w biurze śmieszne hihi i kawa na stole.

Paweł Nowy wpis
@Peugeot

Czy wziął Pan pod uwagę, że właściciel może być chory? Ostatnio był, pewnie trafił Pan na zły moment?! Dla mnie największą zaletą (jedną z wielu tego warsztatu) jest to, że o wszystkim decyduje właściciel - Pan Henryk, która zjadł zęby na naprawach aut. Do każdego auta podejdzie, doradzi, zatwierdzi. Zna się na rzeczy! U mnie zawsze było szybko, pewnie i w dobrej cenie. Do tej pory jeżdzę dwoma wiekowymi autami. Gdy coś się dzieję, to się nie martwię tylko jadę do Auto SERWIS TEST. A tak swoją drogą trzeba było zadzwonić do Pana Henia i jego zapytać, o co chodzi, a nie psuć mu opinię na forum. No niestety następców na rynku brak, więc gdy Pan Heniu choruje - WARSZTAT WARIUJE :)

Zenon

Niestety jestem zawiedziony, nie polecę znajomym ani nikomu innemu. Bardzo złe podejście do klienta.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Henryk Kaleciński Auto Serwis Test się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Stach

Bardzo rzetelna robota i profesjonalne podejście do klienta . Części samochodowe można zamówić w serwisie , przy czym możemy zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Polecam serdecznie.

Seba

Podejście profesjonalne, ciężko o takie w okolicy :) Wszystko na najwyższym poziomie. Będę polecać wszystkim ZNAJOMYM. W przyszłości na pewno będę korzystała z tego serwisu. Pozdrawiam

Aleksandra

Profesjonalna obsługa klienta, nie zastanawiajcie się z wyborem naprawy swojego samochodu, 100 procentach polecam!!!!

Milan

Polecam warsztat bardzo szybko zlokalizowali usterkę i je usunęli oraz są niskie ceny

Zostaw merytoryczną opinię o Henryk Kaleciński Auto Serwis Test - Bukowno

• Jak się pracuje w Henryk Kaleciński Auto Serwis Test?

Zobacz opinie na temat firmy Henryk Kaleciński Auto Serwis Test tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henryk Kaleciński Auto Serwis Test?

Henryk Kaleciński Auto Serwis Test
  • Spacerowa 1