Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Karol

To hodowla?

Marysia

Dzień dobry, czy ma ktoś psa z hodowli Dżeki?

mariola
@Marysia

wiecie co... lepiej nie kupować, to jest kolejna pseudohodowla rasowych psów... tutaj nawet kundlowi za nieduże pieniądze załatwią rodowód :D

Kamil
@Marysia

Ja mam , proszę o kontakt

Kupowałaś ktoś psa z hodowli KACPER? Jakieś opinie ?

Witam, czy macie może opinie o hodowli "Nad Stawem" w Sochaczewie chcę kupić owczarka niemieckiego ale się trochę boję. Proszę o podpowiedź

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do Kuchni szkolnej?
Winania

Witam kupował ktoś może pieska z hodowli baron?

Osoba która kupiła

Ja kupiłam jack russel terrier jego metryka jest poprawna , prawdziwa byłam przed kupnem zobaczyć warunki pieska były bardzo dobre pieski miały w domku swój pokój . Było to w domku widać nowym , piesek jest zdrowy ma już 8 miesięcy nie mieliśmy z nim żadnych problemów tylko jak byliśmy na działce to zjadł coś co mu zaszkodziło i miał leczenie . Bardzo polecam ma Chip . Poznałam matkę bardzo przyjazna ojca widziałam na zdjęciach i na filmiku Mam o nich dane spisaną umowę .

Ccer

Witam Domi to tylko stowarzyszenie zwierzęta kupujmy u ludzi ja kupiłem pieska labradora w Stromcu 2019 roku jestem bardzo zadowolony

Brak słów !! Kategorycznie nie polecam kupować z tego stowarzyszenia!! Po tygodniu od zakupienia pieska biegunka i wymioty. Psy w ogóle nie odrobaczone i bez szczepień. Zmagamy się z ciężkim pasożytem nie wiadomo jak to się skończy dla naszej suczki.(oczywiście nie ma to teraz znaczenia ale leczenie kosztuje już około 700 zł a wiemy, że to jeszcze nie koniec) Stan ciężki od 2 tygodni na antybiotyku dziś dostała na kolejne 3 tygodnie. Pieski są "przechowywane" bo inaczej nie da się tego nazwać w tragicznych warunkach. Niedowaga pomimo najlepszych karm nie jesteśmy w stanie nadrobić braków jakie nagromadziły się przez pasożyty. Na dzień dzisiejszy waga 7,4kg gdzie już powinno być miedzy 10-12kg!! Jeżeli chcecie kupić zwierzaka z tego stowarzyszenia bo myslicie że sie wam uda trafić dobrze to przygotujcie się na emocjonalną i finansową walkę o jego życie!!!

Radek

Wzielismy z tamtad psa zdechl po 4 dniach na parwowiroze na naszych oczach w domu z wszystkich otworow poszla krew pies niasampwicoe sie meczyl. Sprawa bedzie zglaszana do wszystkich instytucji.

@Radek

Miałam podobną sytuację, piesek w 2 dobie u Nas już był kiepski,walczyliśmy 3 dni,niestety....wady genetyczne.

Iwona

Moj pies miał świerzb tragedia nie polecam powinni och skontrolować

Maaagda
@Iwona

Proszę mi powiedzieć jakiej rasy zakupiła Pani pieska.. ? Wraz z mężem zakupiliśmy za 1200zl Westa.. suuczkę Nie jest to jakaś cena kosmos za takiego pieska jednakże zdjęcie które okazało się jedną wielką sciema nas urzekło... Trasę jaka pokonaliśmy z mężem to w sumie 460km w jedną stronę.. sporo Ale to co zobaczyliśmy na miejscu było szokiem.. Właściciel?.. stwierdził że piesek biega po ogrodzie ,że posiadają kilka szczeniaków Ale już,,zaplaconych".. Na miejscu wielkie rozczarowanie.. obskurny budynek komunalny (Nie mam tutaj nic przeciwko Ale po co oszukiwać człowieka... ). Drugie piętro i nagle widzę biały szczeniak.. całkowicie sam bo podobno w przeciągu 24 h wszyscy odebrali psy A są w czasie przeprowadzki i rodzice suczki zostały w innym domu.. już wtedy nie dało mi to spokoju... Pies zupełnie inny Ale nie byłam w stanie jej tam zostawić.. Po oczywiście przekazaniu gotówki.. Bo przelew z konto na konto nie wchodzi w grę zapytałam o umowę... informacja zwrotna bo się Pani nie chciałbym się rozliczać A poza tym jak pani zależy prześle Pani jutro poczta... Do dnia dzisiejszego oczywiście jej nie dostałam.. Pies niestety ale nigdy nie był odrobaczona A w książeczce zdrowia widnieje ,,naklejka" i podpis weterynarza... Polecam poczytać opinie... koniował który nie powinien zajmować się zwierzętami.. Pies w przeciągu 24h trafił do weterynarza i co usłyszeliśmy.. Pchły, zero odrobaczona, zapalenie ucha i nie dożywianie A karma która dostaliśmy Max 200gram w woreczku podobno Royal.. A to najtańsza karma z Tesco dla psów.. !!!! Po kilkunastu kosztownych wizyt u weterynarza udało nam się wyjść z tego wszystkiego... Nie sądziłam nigdy z mężem że można tak bezczelnie oszukiwać ludzi A co najgorsze tak nie dbać o te szczeniaki :( Serce mi się kraje bo najchętniej bym pojechała tam teraz i wykrzyczala to wszystko Ale to szkoda słów i nerwów.. dla nas najważniejsze jest to że jest w normalnym kochającym domu .. Przestrzegam wszystkich dla dobra tych psów! Proszę nie kupować żadnych zwierząt z Hodowli Leśne skrzaty z Przysuchej.. Pies panicznie boi się kartonów i reklamowej i to do jakiego stopnia... ucieka panicznie się trzęsie i zdążą jej się A ma już przeszło rok posikac że strachu... jeśli kto kolejek to przeczyta kto mieszka nie daleko błagam sprawdźcie proszę co tam się dzieje.

M
@Maaagda

Ja przeszlam podobną sytuację, skad kupila pani pieska prosze o nazwe miasta Pozdrawiam

Michasia

Rozumiem ze w Tej firmie nie zatrudnia się pracowników ?

Filip

Ale opinie klientów firmy nie powinny się tu znaleźć ponieważ to forum pracownicze!!

Oszukana

Nasz piesek zakupiony jako (nie podam rasy) zmarł po tygodniu walki w lecznicy, parwowiroza, robaki i grzybica skory, objawy po 2 dniach, wetrynarz stwierdził iż pies przebywał w tragicznych warunkach i podawane mu byly sterydy zeby ,,dobrze" funkcjonował na poczatku...podstawiona suczka i historia o wychowaniu z malym dzieckiem. Zwyrodnialcy, produkuja psy każdej rasy jak świnie!!!! Ale tej sprawy nie odpuszczę!!!!!

Mario

(usunięte przez administratora)sprzedali mi psa nie rasowego jako rasowego.pozniej wypieraja sie ze to oni(mam potwierdzenie kupna).sprawa bedzie zgloszona w Prokuraturze Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zlikwidowac dzialalnosc

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi - Słomczyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi