Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Milka

Dzień dobry - czy kupował ktoś pieska z hodowli Milusiowe ? Mam bardzo mieszane uczucia - piesek jest u mnie miesiąc, miał być yorkiem ...

Mb
@Milka

Dzien dobry, ja kupilam niecały miesiąc temu. Z pieskiem póki co wszystko okej ale zastanawia mnie czy to ma pewno york ma dość długie łapy jak na yorka, jego puszczek zaczyna wyglądać bardziej jak u liska niż yorka.

milenka
@Milka

u mnie to samo...miał byc, to są własnie te całe pseudohodowle, to jest żenada i dramat !

@milenka

Bardzo proszę o nr telefonu - mój piesek (kupiłam 13 września) miał być yorkiem - a jest kundelkiem !!!

@milenka

(13 października) pomyłka - jamilenka.k@gmail.com -bardzo proszę o kontakt

@Mb

Bardzo proszę o kontak - jamilenka.k@gmail.com (miał być york - okazl się kundelkiem ...)

All
@Milka

Dzis znalazlam ogłoszenie z tej hodowli na shih tzu i mają wystawione kundelki więc różnie może być z yorkiem :/ niestety

Nela
@Milka

Ja również kupowałam sumie w tym czasie u nich jest śliczna i cudowna nie zauważyłam żadnych uchybień.

Psiara
@Milka

Kupiła pani kundelka w pseudo hodowli i chce aby wyglądał jak rasowy?

Paula

Proszę o opinię czy ktoś kupował psa od Pana Tomasza z hodowli love buldog? Kupiliśmy samoyeda, od samego początku jest chora, nie ma pelnych szczepień ani odrobaczeń. Kaszle, w odchodach jest krew... Nie polecam.!!!! Prosze o info czy ktoś mial podobna sytuację z tym Panem?

janka
@Paula

no cóż w tej hodowli na pewno dobrze nie kupicie, o ile nie jest to żadna mieszanka..

Marlena
@Paula

Dzien dobry. Ja planuje kupić samoyeda od tego pana. Proszę napisać czy piesek dalej choruje czy może to było chwilowe. Pozdrawiam

Jola
@Paula

Dziwne... bardzo mnie to, zdziwiło. Ja kupiłam od tego Państwa szczeniaka i bardzo ładnie się chowa, mój Gordonek ma przecudny biały włos, rodzice których widziałam na miejscu przepiękni, z papierami FCI. Dostałam jeszcze wiele porad od właściciela, które mi są przydatne w rozwoju pieska. I będę polecać tą hodowle każdemu! Jestem z nimi w kontakcie non stop, na każde pytanie mogę dostać cenna wskazówkę! ❤️ Polecam hodowle z całego serca, a cena piesków nie jest wygórowana. Pozdrawiam.

Zuzka
@janka

Nie zgadzam się z Pani opinią. My zakupiliśmy pieska miesiąc temu. Rasa 100%.Chowa się zdrowo. Metryczka i książeczka zdrowia szczeniaka ze zgodnością. Polecam szczeniaczki z hodowli Love Buldog????❤️

Beata z Wroclawia
@Zuzka

Dobry wieczór Pani Zuzko. Ja też kupowałam dziewczynkę z hodowli "love Buldog" od Pana Tomasza i również jestem mega zadowolona. Moja Suri ????jest przepiękna!!! Pozdrawiam Państwa z hodowli LOVE BULDOG. Oby więcej tak wspaniałych hodowli????

Wiktoria
@Beata z Wroclawia

Zgadzam się w 100 %

Am
@Paula

Nasza suczka tez miala problemy ze zdrowiem. Krew w kupce. Kaszel .. zapalenie węzłów chłonnych. Odbioŕ psa byl na ulicy we wskazanym miejscu. Aby nie zobaczyć domu hodowli . Jest już ok. Na szczęście pomoc weterynarzy pomogła. Rozwija się prawidłowo. Ma juz 7 mcy

AM
@Paula

my kupiliśmy w grudniu 2020 - na początku była krew w kupce, zmiana karmy na rybią pomogła od razu, a jeśli chodzi o kaszel - antybiotyki na zapalenie węzłów chłonnych - 2 dawki pomogły. teraz suczka ma 7 m-cy - jest zdrowa , świetnie rośnie, wszystko ok.

Emilia

Można prosić o jakiś kontakt do Pani? Mój email damianj1007@gmail.com

Lena
@Paula

Kupiłam samoyeda z tej hodowli, zdecydowanie polecam i proszę nie pisać że szczenięta nie posiadają pełnych szczepień i odrobaczeń, mogła pani spojrzeć do książeczki szczepień i wszystko by się okazało... mój Nerwo jest po rodzicach FCI gdy go odbieraliśmy posiadał cała wyprawkę jaka jest potrzebna do nowego domku, zdecydowanie polecam i pozdrawiam

Nowa
@Paula

Czy hodowlano która opisujesz to hodowla z Elbląga? Bo teraz ma wystawionego rocznego samoyeda

Anonin
@Jola

Zacznijmy od tego że to nie jest hodowla, tylko PSEUDOHODOWLA, więc nie wiem czemu polecasz kupować psa(kundelka) podobnego do wybranej rasy, jeśli byś kochała zwierzęta i interesował by cie ich los to byś tego nie robiła. I jeśli chciałaś psa po TANIOŚCI ,,A CENA PIESKÓW NIE JEST WYGÓROWANA" to chyba w ogóle nie powinnaś go mieć, skoro chcesz psa taniego, z pseudo to raczej nie masz wystarczająco pieniędzy na jego utrzymanie. Możesz adoptować jakiegoś za darmo a nie płacić za kundla:)

Anonin
@Lena

To że ty polecasz bo twojemu nic nie było a x psów umarło u nowych właścicieli to twoim zdaniem dobrze świadczy o hodowli!? Poczytaj odpowiedzi innych i zobacz czy ŻADNEMU z tych psów nic nie było, a zapewniam cie że większość z nich skoro robiła kupy z krwią jest chora nie sądzisz?

boguskra
@Anonin

Nie koniecznie. Skoro spisujesz umowę z pseudo hodowcą to zawsze masz możliwość wystąpić na drogę sądową i gnębić typa i doprowadzić sprawę (usunięte przez administratora)do końca.

@Anonim
@Anonin

Zastanówcie się w końcu, że gdyby nie te "pseldohodowle" jak piszesz to nie byłoby stać nikogo na pieska. Porównaj ceny z FcI. A szczerze powiedziawszy to szczeniaki nie różnią się niczym. Ja będę polecać bo jestem bardzo zadowolona i zdania nie zmienię. Poza tym w schronisku jak piszesz nie znajdzie się rasowego pieska ponieważ oni za nim dotrą do schroniska to są sprzedawane. Widziałeś w schronisku kiedyś prawdziwego samoyeda? ????

Edi
@Paula

Tak, Ja kupiłam szczeniaka z hodowli Love Buldog. Kaszel utrzymywał się przez wiele miesięcy pomimo ciągłego leczenia. Krew w kale, lamblie, którymi zaraziły się w rezultacie inne moje psy oraz moja rodzina. Wszyscy przeszliśmy leczenie z tego powodu. Metryka ze stowarzyszenia Domi - jest to nic nie warty świstek papieru. Piesek był wogóle niesocjalizowany, wyalienowany, nie znał dotyku człowieka , bał się, gdy braliśmy na ręce... teraz ma 10 miesięcy i już poradziliśmy sobie ze wszystkimi tymi problemami, ale niestety hodowla ta nie dba o psy. Nie mieszkają one w domu z ludźmi. Są brudne. Słabo to wygląda

Edi
@Beata z Wroclawia

Naprawdę? Wspaniała hodowla? Hodowca nie wpuścił mnie nawet za bramę swojego podwórka!! Przynieśli trzęsącą się sunię za bramę, nie mogli się zdecydować gdzie rodzice. Nie chcieli pokazać rodziców Pomeranianki. W metryce wpisane, że matka jest biała, a oni przysłali mi zdjęcie czarnej podpalanej suczki twierdząc, że to matka jest. Kombinatorzy i kłamcy. Suczka kilka miesięcy była leczona z powodu kaszle, który nie ustępował

Agata
@Edi

Nikt nie kazał ci jej kupować, od razu mogłaś wsiąść w samochód i pojechać do hodowli która by cię wpuściła do swojego muzeum. Zrozum że niektóre hodowle nie chcą pokazywać swoich piesków, mało się słyszy o (usunięte przez administratora)rasowych piesków?? Istnieje również mnóstwo chorób które możesz wnieść do ich domu. Podam już ostatni przykład jest COVID - 19, jeśli nic o tym nie wiesz możesz włączyć radio. Pozdrawiam. Kupiłam szczenię i jestem zadowolona

Beata z Wrocławia
@Edi

Hodowla to nie muzeum, aby oglądać pieski. Jak chciałaś zwiedzać to mogłaś jechać do ZOO. A zastanowiłaś się, że bali się aby nie przenieść jakiejś choroby? Ja zdania nie zmienię na temat tej hodowli. Dla mnie wspaniali hodowcy!!???? Do tej pory mam kontakt. Jeszcze dodam, że około dwa miesiące temu z mojego polecenia znajoma też kupiła pieska i póki co ma się wspaniale i chowa zdrowo.

Beata z Wroclawia
@Agata

Potwierdzam Pani Agatko Pani wypowiedź. Pozdrawiam :)

Psiara
@Paula

Skoro kupiliście psa z pseudo hodowli w pseudo związku to jest normalne i można było się tego spodziewać, przeważnie kupują takiego psa trzeba zapłacić więcej za jego leczenie a i nie wiadomo czy piesek przeżyje

czy ktoś kupował kotkę zwisłouchą w Domi?

Boguskra

Na czym polega praca w stowarzyszeniu

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do Kuchni szkolnej?
landrynka

Czy ktoś kupował może pieska z szpic house przez to stowarzyszenie? Pies ma świerzb, pasożyty, walczymy razem z weterynarzem by ją wyleczyć... od jutra będzie pod kroplówką, żeby tak zaniedbać zwierzę... no tragedia. gdzie można coś takiego zgłosić by więcej psiaków nie cierpiało?

@landrynka

Ja kilka ładnych miesięcy temu zgłosiłem pewna sprawę do towarzystwa opieki nad zwierzetami, miałem dla nich zebrane pełno dowodów na to w jaki sposób i w jakich warunkach ludzie handlują pieskami. Wystarczyło zrobić prowokacje i by ich mieli. Olali sprawę zupełnie, nie zrobili kompletnie nic. Szkoda tych zwierzątek kochanych, ale ludzie którzy mogliby się tym zająć maja to w czterech literach. Niestety nieświadomość ludzi jest taka, ze kupują pieski z pseudohodowli a lampka zaświeca im się dopiero po odebraniu od hodowcy. Pozdrawiam

milenka
@landrynka

Te zwierzęta zapewne dlatego sa w takim stanie bo przecież karmi się je w odchodach nie odrobaczonych, zaniedbanych dorosłych zwierząt i szczeniąt. no jest to masakra...

janka
@Andrzej

warunki sa potworne.... cos strasznego, piątka dla zwierząt zniwelowałaby ten problem.

@landrynka

Zgłosić pewnie do jakiegoś stowarzyszenia pomagającym zwierzętom, I pisać gdzie się da żeby ludzie nie popełnili też takiego błędu jak ty

boguskra
@Andrzej

Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami to tylko z nazwy. Im się po prostu nie chce.

Julia

Witam, potrzebuje opini o hodowli Gremlin od Pana Janusza Maliński Pozdrawiam

Xxx
@Julia

Odradzam. Państwo hodujący psy sami niestety nie potrafią o nie zadbać i nie zapewniają im odpowiednich warunków :(

anna

Nie mogę pojąć jak dorosła osoba decydująca sie świadomie na posiadanie zwierzęcia może kupować je mimo iż widzi, że hodowla, którą odwiedza to chlew, stodoła, brud, pchły, hodFca coś kręci etc...? Ja przed laty, chcąc kupić swojego pierwszego rasowego psiaka, po pierwsze kupiłam całą dostepną literaturę na temat rasy, po drugie zorientowałam sie w sprawie hodowli rasy na terenie całej Polski, po trzecie przekopałam setki info w necie i po kilku miesiacach wybrałam sie 400 km po zarezerwowanego wstępnie 6 mies.szczeniaka, który jak poinformowała mnie hodowczyni był zarezerwowany do Niemiec, ale kupujący zrezygnował.Na miejscu okazało sie, że to hodowla klatkowa, a rzekomy piesek na wystawy i do hodowli ma wadę zgryzu (co sama odkryłam) a jakby tego było mało - był "jednojajeczny" Hodowla pod patronatem jedynie słusznej organizacji ZKwP, która sprzedaje wyłacznie pełnowartosciowe, przebadane szczenieta i nigdy nie oszukuje okazała sie niewypałem a ja przejechałam w obie strony 800km na darmo. Rok pózniej kupiłam szczenię w innej organizacji i jestem b.zadowolona

Anite

Witam poszukuje osób ktore kupiły psa cane corso Nazwa hodowli: Grubson od pana grzegorza i rodzenstwa mojego psa urodzonego 05 08 2020

Mania

Ja kupiłam psa cane corso uspiłam go 30.05.2021 żył 5.5 roku dysplazja a później skręt żołądka człowiek z biegiem lat już wie czym się różni stowarzyszenie a hodowla fci ja brałam szczeniaki z wyklej komórki tak dbał o psy

Totka
@Mania

Witam czy moge sie dowiedzieć skad mial pan pieska

Julka

Czy ktoś z Państwa kupował jamniczka z Hodowli Łowickiej .Obecnie są 2 ogłoszenia Pani sprzedaje jamniczka czekoladowe i merle .Jeśli otrzymam jakąś informację będę bardzo wdzięczna

Majo
@Julka

Witam. Mamy zamówionego czekoladowego. Niestety nie znam opinii o stowarzyszeniu. Jeśli ktoś kupowal to proszę o opinie ;)

Nika
@Julka

My kupiliśmy jamnika mimiaturkę prawie miesiąc temu, chyba nawet z tego samego miotu. Urodzony 7 maja. Jechaliśmy po niego ponad 200 km. Na miejscu tragedia, zaniedbane obejście. Pani Renata przyniosła nam pieska, miał książeczkę szczepień i był odrobaczony. Trochę pchełek, sierść lśniąca, zwierzątko radosne. Ogólnie w dobrej kondycji. Kupiliśmy. Okazało się, że kupno bez umowy itp. Odwiedziliśmy weterynarza. Wszystko o.k. Piesek dobrze się chowa.

Julka
@Nika

Dzień dobry My kupiliśmy jamniczka ,ale z miotu z grudnia .Sunia ma już 8 miesięcy i strasznie rozrabia .Nam weterynarz zasugerował badanie kału psa na pasożyty .Niestety piesek był strasznie zarobaczony :glista psia i Gardia lamblia .Standardowe leki na odrobaczenie nie działają na pasożyty ,dlatego jeśli Państwo tego nie zrobili to dla dobra pieska zalecam .Na szczęście po 10 dniach terapii wszystko zostało wybite .

Dafi

Czy ktoś kupował psa ze stowarzyszenia mój przyjaciel chodzi o yorki

Weronika

Czy ktoś kupował pieska z stowarzyszenia Domi w Kielcach? Od P. JADWIGI Szymkiewicz tak podane w umowie mam. Proszę o kontakt wiktoriaweronika100@gmail.com

ak

Proszę o informacje o hodowli Tosiek.

Megi

Czy ktoś z Państwa zakupił może psa rasy maltańczyk z hodowli Malinowa Chmurka z okolic Mrągowa?

Ludzie, nauczcie się w koncu, ze żeby mieć zdrowego psa po przebadanych rodzicach, dziadkach i pradziadkach z prawdziwym rodowodem czystości rasy to hodowla musi być zarejestrowana w ZKwP!!! Nie żadne stowarzyszenia! Szkoda Wam dołożyć kilku stówek, a później drugie tyle zostawiacie u weterynarzy kupując psa z pseudo! Pomyślcie na chłopski rozum dlaczego te hodowle należące do stowarzyszeń nie należą do Fci i zkwp? Ewidentnie cos ukrywają lub cos zaniedbują

On

Bzdura i brednie. Kupiłem psa z Zkwp FCI Pies ma wadę serca wrodzona i powiekszony przelyk czyli przelyk olbrzymi. Tak że nie zgadza się z opinią że jeżeli FCI to zdrowy pies. Wcześniej miałem pieska tak zwanego twoim zdaniem trochę tańszego i okazał się najwspanialszym psem na świecie. I oczywiście zdrowym

Joanna

Ja kupiłam psa ze Stowarzyszenia i nie żałuję, pies zdrowy, piękny. Dostaliśmy wiele cennych informacji jak dbać o psa, numer telefonu, dzwoniłam do sprzedawcy, zawsze był chętny mi pomóc. Nie można wkładać wszystkich do jednego worka,to zależy od człowieka A nie od tego czy to jest stowarzyszenie, czy ZKWP.

Ja aaaa

Co też pani nie powie? Nie liczy się to czy pies jest z Fci lub stowarzyszenia, chodzi o to by był zdrowy i rasowy, niech pani nie twierdzi że Fci to luksus a stowarzyszenie beee, jeżeli ktoś nie dba o zwierzę to czy to będzie fci czy stowarzyszenie to będzie to samo. Mówi pani że Fci kilka stów droższy, chyba kilka tysięcy bo łatwo można to sprawdzić.

Kaja
@On

Kupilam psa z zkwp on krotkowlosy sunie . Hodowca zatail fakt przedemna ze pies ma alergie na kurczaka po roku wyszlo na jaw ze pies ma guza w przelyku ktory mu pekl . Oczywiście pytalam weta ile mogl guz rosnac powiedzial ze min 1.5 roku i hodowca musial wiedziec o tym mimo to nie powiedzial mi nic o tym . Gdy napisalam do niego o tych wszystkich klopotach 0 reakcji z jego strony . Suke mial jako maszynke do mlodych gdy juz nie zarobił na niej pozbyl sie jej Na dodatek doszla dysplazja jeszcze . Ponioslam duze koszty leczenia a 0 reakcji z strony hodowcy . Sama mam hod poza zkwp i nie zaluje tego wyboru . Coraz częściej pseudo w zkwp wystepuje . Mam w mojej hod psy z dokumentami fci za granicy tam hodowcy nie widza problemu czy w Polsce należysz do fci czy nie .

All

Tu się nie zgodzę też robią numery już naprawdę nie wiadomo komu ufać.

Lola

Znam osobę która ma hodowle właśnie niedawno sprzedała szczeniaki z super pochodzeniem potwierdzonym przez zkwp. Tylko tata inny wpisany w metrykę. Bo ten co pokrył suke był oczywiście owej rasy tylko nie miał dokumentów wyrobionych bo za młody. Szczeniaki sz4 poszły za ok 5000 za szt. O co kto robi biznes. Pseudohodowle. Zkwp to jedna (usunięte przez administratora)

Marina

Jak w ogóle wygląda praca w stowarzyszeniu? Na jakich zasadach?

Tomczi

Witam, kupował ktoś może pieska z hodowli „Iskierki z Bursztynowej Doliny” z Rawy Mazowieckiej, konkretnie chodzi o pomeraniana. Jeżeli ktoś kupował to czy mógłby się wypowiedzieć na temat tej hodowli

Igor 13
@Tomczi

Kupiłem od Pana bodajże Tomka również pomeraniana. Piesek piękny i zdrowy. Pan Tomek dal jeszcze wiele cennych wskazówek i rad. Dużo opowiadał. Widać że kocha psy.

Zadowoleni

W 2019 roku kupiliśmy szczenię owczarka podhalańskiego w hodowli Olimp psiak ma już 2 lata i jest zdrowy oraz zgodny z harakterystyka rasy. Polecamy

lila

Ww jaki sposób można zapisać się do państwa hodowli

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi - Słomczyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi