Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

Opinie o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi

hans service

Oferujemy pomoc finansową wszystkim osobom, które zaciągają kredyt na finansowanie działalności gospodarczej na projekt, nawet jeśli komórki opiekują się mniej niż 5 000 do 358 000. Als je geïnteresserd bent, neem dan contact op meet EMAIL: hansfiancialservice@gmail.com nasza firma chciała skorzystać z okazji, aby nadal witać naszych lojalnych klientów w zeszłym miesiącu, dziękując im za zaufanie.

Holi

Witam . Kupował moze ktoś pieska w hodowli mirabella nowy targ ?

Adrian92
@Holi

Dzień dobry, ja kupowałem.

Adrian92
@Holi

Piesek oczywiście chory. Nie polecam tej hodowli. Gdybym pamiętał gdzieś odbierałem pieska, to bym tam pojechał i spuścił gościowi manto.

Mario z Wrocławia
@Holi

Kupiłem w roku 2017 wspaniałego maltańczyka - suczka Inka , żadnych kłopotów zdrowotnych budowa ciała idealna usposobienie i charakter zgodny z opisem rasy. Kochana suczka sprawia rodzinie ogromną radość.

Ramona
@Holi

Mam dwa yorki z tej hodowli suczke i psa bardzo ich polecam po zakupie również jest z nimi kontakt tel jeśli jest taka potrzeba zaznaczę że mam do nich 200 km i gdybym jeszcze kiedyś kupowala pieska to tylko tam

@Ramona

Z chęcią byś znowu wsparła pseudohodowlę cudowny przykład.

@Anonim

Nauczą się barany jakiegoś wyrazu i tak powtarzają. Pseudohodowla i pseudohodowla. A co to takiego ta pseudohodowla? Bo Domi czy co. Jakoś w telewizji ciągle widzi się hodowle klatkowe w złych warunkach i to są w 90% hodowle FCI. Ale Fci to już nie pseudohodowle. Domi jest tak samo legalne jak i FCI. Poza tym w niektórych stowarzyszeniach jest duzo wiekszy nadzór nad hodowlami niż Fci ale oczywiście jest problem bo chciałoby się za pieski po 10 tysi brać z metryka FCI

Pisarex
@Nicke

Proszę o podanie źródła tych danych... bo coś się nie zgadza...

Lola
@Holi

Tak mam maltańczyka piesek kupiony z umowa metryczką i pełną informacją jak postępować ze szczeniaczkiem.

York

Dziś doszła krwista biegunka.. pies nie je i nie pije... Pani Malgosia (wlasciciel hodowli love princess) co dostrzegłam dopiero dziś, nie podpisała umowy która sporządziliśmy... dostalam psa na schodach z pakietem 2 podkładów i karmą w woreczku , niby royal starter ... i umowe do podpisania na kolanie. Przywitały mnie po otwarciu prze nia drzwi 3 rasy psow (po ówczesnym przybyciu tydzień wcześniej zeby pieska zobaczyc niestety pokazała tylko mamusie, szczeniaków nie widzialam bo kwarantanna bo choroby... a żeby piesek został dla nas "zarezerwowany" musieliśmy wpłacić 500 zł zadatku.) , teraz widzę.. bajka o dostępie psiaków do ogródka... socjalizowany z dzieckiem w domu .. ratujemy pieska, kochany malec cierpi (waga 750 gram , piesek wszedl w 9 tydzien ) . Ale to co się tam wyprawia to jakaś makabra...

Mari

Witam czy ktoś ma informacje na temat hodowli lawendowa dolina? Jestem zainteresowana psiakiem z tej hodowli, zastanawia mnie tylko fakt, że znalazłam dwa ogłoszenia z dwóch różnych miejscowości...

Ada
@Mari

Mamy pieska z tej hodowli

Maja
@Ada

I jak? Chwalicie sobie tą hodowlę?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię Kucharza/Kucharkę do Kuchni szkolnej?

Witam Czy jedna osoba w tym stowarzyszeniu może mieć dwie hodowle ? Przypuśćmy w jednej psy maltańczyki o nazwie xxx, a druga hodowla yorki o nazwie yyy. To podejrzane, czy istnieje taka możliwość ?

Ewelina
@Anonim

Ale dlaczego myślisz, że to podejrzane jest?

Basia

Czy ktoś kupował cocker spaniela z hodowli Bursztynowe skarby? Ma jakieś opinie na ten temat?

@Basia

Witam, ja kupowałam z hodowli bursztynowe skarby labradora i nie polecam

@Basia

My kupowaliśmy. Jest nadpobudliwy, agresywny. Mamy z nimi bardzo dużo problemów. Myśle że nie jest to najlepszy pomysł.

Sylwia
@olbien

Ale czy to kwestia wychowania go czy może genetycznie coś jest nie tak? Czy piesek był przebadany porządnie?

@Sylwia

Suczka Cocker jest nadpobudliwa, bywa agresywna, nie załatwiala się ani na maty ani na spacerach. Bardzo ciężko ją oduczyć robienia gdzie popadnie. Behawioryści z którymi mieliśmy styczność trochę rozkładają ręce. Jeśli się wkręci w coś, ciężko jest ja odciągnąć, warczy, szczeka, bardzo boleśnie gryzie, rzuca się. Pokochaliśmy ją, ale mamy ogrom problemów z Nią i niestety powiedziano nam że tak może już zostać. Sunia nie była odrobaczona w opinii lekarzy, mimo wpisów w książeczce nawet. Powiedziano nam, że problemem są hodowle Cockerow, które nie eliminują cech agresji w swoich hodowlach, które mogą mieć genetyczne uwarunkowania tego typu, nie zwracają na nie uwagi i tak może się dziać z pieskami. Nie wiedzieliśmy na co zwracać uwagi przy wyborze pieska i teraz musimy ponieść tego konsekwencje. Mamy nadzieję, że nie zrobi nikomu krzywdy, bo to dla nas jest najważniejsze przy wychowaniu jej w tej chwili.

Brygida

Poszukuje osób które zakupiły ‚,labradora retrivera’’ z hodowli Bursztynowe Skarby

Vincent
@Brygida

Niestety, w grudniu 2020 roku kupiłam szczeniaka, który nie okazał się labradorem.

@Vincent

Myśmy kupili Cockera trzy tygodnie. Czy moze Pan napisać coś więcej odnośnie sytuacji? Niepokoją nas pewne jej zachowania....

Vincent
@olbien

W grudniu 2020 roku kupiłam szczeniaka "labradora", czarnego. Mój błąd, że nie upierałam się, aby pokazano rodziców szczeniaka (dziwne tłumaczenia, że suka jest u siostry i inne wykręty). Później dopiero doczytałam się w metryce, że rodzice to labradory czekoladowe, a z tego co się dowiedziałam, nie mogą genetycznie urodzić się czarne szczeniaki z obojga czekoladowych rodziców. W książeczce, którą otrzymałam data urodzenia była zamazana i wpisana nowa, mogło to mnie zastanowić, bo chyba jednak było coś nie tak. Szczeniak zaczął rosnąć i powoli okazywało się, że nie ma cech typowych dla labradora, zarówno pod względem budowy ciała, ale także charakteru i usposobienia. Jest bardzo wymagającym psem, bardzo wrażliwym i nadpobudliwym. Wychodzenie na spacery to udręka, ciągnie, wyrywa się do każdego psa i człowieka, chodzenie bez smyczy jest niemożliwe. Nie pomogły dwa kursy profesjonalnych szkoleń. Nie pomaga wybieganie, codzienne szkolenie, nauka i zabawa. Zostawanie w domu - kolejna trudna sytuacja, szczeka, piszczy, nie śpi w tym czasie. Jest to mój drugi labrador (poprzedni odszedł od nas po 14 latach) i niestety stwierdzam, że zostałam oszukana jeśli chodzi o czystość rasy. Miałam ochotę jechać z psem, już 1,5 rocznym i pokazać właścicielce hodowli, jak wygląda i jak się zachowuje sprzedany przez nią szczeniak "labradora". Psa kocham nad życie, ale mam do siebie żal, że lepiej nie sprawdziłam hodowcy i stowarzyszenia przed zakupem.

@Vincent

Ja tez zostałam (usunięte przez administratora) i chęć złożyć sprawę do sądu. Suma która zapłaciłam za tego psa jest wygórowana biorąc pod uwagę, że to nie jest rasowy pies.

Magdalena

Kupiliśmy pieska rasy Coker Spaniel. Wszytko miało być w porządku, piesek miał być zdrowy ze wszystkimi szczepieniami. Mieliśmy psa 6 dni. Dodaliśmy go w 5 tygodniu a właściciel tej pseudohodowli (usunięte przez administratora) nam metrykę, ze pies ma ponad 7 tygodni. W dniu kiedy go zabraliśmy pojechaliśmy do weterynarza aby wszytko z nim sprawdzić. Po badaniach krwi okazało sie od razu, ze pies ma parwowiroze i jest w stopniu uaktywniania sie. Po dwóch dniach pies zaczął nam wymiotować, dostał ciężkiej biegunki. Każdego dnia było coraz gorzej. Zaczęły sie biegunki mocno krwiste, pies był apatyczny, nie jadł, nie pił, schudł do kilograma. Dramat po prostu. Umarł mi po 4 dniach leczenia ponieważ zatrzymało mu sie krążenie. Serduszko przestało mu z tego wycieńczenia pracować. Wydaliśmy na wizyty domowe i całkowite leczenie 2 tys złotych, które nie zwróci pieskowi życia. Najgorsze co może być jak pies umiera Ci na rękach, płacze, piszczy, skomle. Nie do opisania co czułam. Nie polecam nikomu. !!!!! Gwarantuje, ze poruszę wszystkie instytucje, które tylko zrobią co potrzeba aby im to całe (usunięte przez administratora) zamknać. Kontakt z rzekomym hodowca zerowy !. Blokuje każdy numer telefonu z którego dzwonię, nie odpisuje na żadne wiadomości, które również mu pisze. Jak można być takimi podłymi ludźmi, którzy dla zarobku sprzedają za małe pieski i wszystkie chorują. (usunięte przez administratora)

daga
@Magdalena

proszę o dokładną informację która to była hodowla ?

@Magdalena

Domi usuwa nie pochlebne im komentarze. To właśnie oznacza że kryją pseudo hodowle. Tą instytucją powinien się zająć prokurator.

Kati
@Magdalena

Witam Czy mogę prosić o dane hodowcy ? Wystarczy miejscowość , zamierzaliśmy zakupić spaniela ...

@Magdalena

Pani Magdo czy cocker spaniel był z hodowli bursztynowe skarby?

Jaka to była hodowla?

Zaonteresowany

Witam piszę odnośnie opinii napisanych na profilu. Nie ważne czy jest hodowla zarejestrowana w zkwp czy innym stowarzyszeniu, ponieważ tu i tu mozemy stwierdzić duże braki. Największą rolę pełni hodowca, czy zachowa wzorzec rasy itd. Miejmy też na uwadze ze np. Owczarek niemiecki hodowany w Belgii, różni się od owczarka niemieckiego.hodowanego w Niemczech. Każdy pies ma rożną linię genetyczną. Nie można stwierdzić że psy z zkwp są najlepsze, bo tak nie jest. Znam dużo hodowców którzy mają psy z tamtąd i rejestrują się w przybocznych stowarzyszeniach ( ze względu między innymi na idiotyczny regulamin zkwp). Reasumując, nie ważne czy hodowla jest zarejestrowana w związku kynologicznym, czy innym stowarzyszeniu. Ważne są warunki w jakich są trzymane zwierzęta, serce do hodowli, a przede wszystkim uczciwość. Dbanie o nie, dobra karma typu Brit, suplementacja( chociaż tu nie przesadzajamy). Posty pisane tutaj jak widać są przez konkurencję :) Suma- sumarum, jeżeli hodowcy z zkwp oczerniają inne hodowle i piszą bzdury często gęsto, to zadajmy sobie pytanie: 1. Czy ich hodowle są jasne i klarowne? Myślę, że sami znacie odpowiedź Pozd.

FESTINA
@Zaonteresowany

Prowadzę hodowlę domową tzw przez innych "pseudo hodowlę" od ponad 10 lat. Mam sukę kupioną w FCI / kupiłam ją w wieku 9 miesięcy /, mogę coś na ten temat napisać. I to raczej nic dobrego - (usunięte przez administratora) załatwiała się, brała to co wydaliła , wskakiwała na kanapę i pożywiała się tym. Podejrzewam, że te 9 mcy spędziła w klatce. Moje psy - to moje dzieci / córka zmarła na raka /. Nie mam nikogo więcej, a więc one dają mi tyle miłości ile ja daję im. Ale może, żeby nie być gołosłowną zaproponuję Państwu filmik pt " Z miłości do r/kasy " . Ja tego nie mogę oglądać, bo zaraz beczę - całego nie obejrzałam. PAMIĘTAJCIE !!! NIE JEST WAŻNA HODOWLA - WAŻNE, KTO JĄ PROWADZI. NIE JEST WAŻNY PAPIEREK, WAŻNE JAK WYCHOWYWANO WASZEGO SZCZENIACZKA.

Ner
@Zaonteresowany

Mam pod oknem taką "hodowlę "! Tylko kasa się liczy. Sprzedawanie zakupionych pokątnie szczeniąt jako własne to klasyka!

@Ner

Można wiedzieć jaka to hodowla

Alllll

Witam, czy ktoś kupował psiaczka z hodowli Tayson dog? Jeśli tak to co myślicie?

@Alllll

Kupowałam samoyeda. Nie mam dobrej opinii. Niestety.

Keyty
@Alllll

Ja kupowałam samoyeda suczkę i jestem bardzo zadowolona,poleciła mi siostra bo też ma z tej hodowli tylko chłopca,pieski zadbane i co najważniejsze obydwoje rodziców można zobaczyć na miejscu,POLECAM

@Alllll

Hej AIIII kupilam Chihuahua z hodowli Tayson Dog. Lajk ma teraz 3 miesiaca jest zdrowy i wszystko z nim dobrze. Mam dobre zdanie o hodowli. Beda polecac.

@Alllll

Pieski zdrowe co ważniejsze miły hodowca czyste

@Ania

Czemu niech pani powie?Ja kupowałem i wszystko było dobrzee

Barbara
@Alllll

a ja jestem bardzo zadowolona ,kupiłam piesełka w styczniu tego roku z tej hodowli

@Ania

Mogę wiedzieć dlaczego nie ma Pani dobrego zdania o hodowli Tayson dog?chce tam kupić Samoyeda

Aldona05

Witam, poproszę o informację i opinie na temat hodowli mam zamiar kupić pieska Nazwa hodowli: Spokojna okolica Stryków, Łódzkie Nazwa stowarzyszenia (związku): Domi stowarzyszenie miłośników zwierzat Numer REGON stowarzyszenia: 147265670 (usunięte przez administratora)

Oszukana!

Witam.. Zacznę może od tego że stowarzyszenie Domi.. Współpracuje z hodowla Leśne skrzaty!! Panowie współpracują tak by jeden drugiego krył! Zakupiłam początkiem kwietnia sucze w owej hodowli.. Zauroczylo mnie prześliczne zdjęcie na znanym portalu Olx.. Telefon... Oczywiście wszystko fajnie.. Mówię właścicielowi że mamy do niego prawie300 km.. Ze czekamy na naszą perełeke.. Wielokrotnie prosiłam o dodatkowe zdjęcia pieska jednakże Pan twierdził że ma zepsuty telefon.. :/do dnia dzisiejszego bo inna kolazanka chciała,, zakupic"psa i historia się powtarza.. Po przyjeździe na miejsce.. Okazuje się jest to tzw. Budynek komunalny przez stacji kolejowej.. Mała kawalerka na 2 piętrze.. Wchodzimy i widzę mała biała kulkę.. Oczywiście zdjęcie psa miało się ni jak do psa którego zobaczyłam jednakże.. Stwierdziłam że na pewno nie ma tam odpowiednich warunków żeby tam została.. Tzw hodowca przebywał wraz ze swoją,, kobieta''.. Oczywiście jak spytałam o rodziców.. Niestety nie ma ich tutaj.. Są w trakcie przeprowadzki podobno.. :/ Dostałam książeczkę zrobią gdzie były 2 szczepienia (odrobaczenie).. W małym woreczku karne, która okazała się niestety kiepskiej jakości.. Przywiozlam psa do domu.. Przez 2 dni pies był.. Hmm zbyt spokojny nie było wszystko ok.. Pojechałam do weterynarza.. Okazało się :(ze pies nie był odrobaczony!!!!!!! Mogła w każdej chwili zachorować.. Pies niestety miał pchły.. I zapalenie ucha. Całe szczęście przy szybkiej interwencji weterynarza i mojej piesek szybko doszedł do siebie.. Weterynarz zaproponowała mi bym przyniosła metryke.. Oczywiście hodowca nie daje metryczke, pies nie ma chipa i nie spisuje umowy bo jak to właściciel stwierdził nie chce się rozliczać,, dodatkowo''... Serdecznie ostrzegam wszystkich którzy będą chcieli zakupić psa od hodowcy.. Z Przysuchej.. Kolejne ogłoszenie z tym samym jedynym zdjęciem pojawiło się na olx i widnieje pod nr telefonu 533279633... Pod żadnym pozorem proszę omijać ta sekte szerokim łukiem.. Przetrzymuja psy w tragicznym warunkach!

Prosze o kontakt
@Oszukana!

Możemy sie jakos skontaktować ? Mogłaby Pani pomoc ... jak to z tym smz domi jest czy oni sprawdzają te hodowle w domu itp itd

Oszukana
@Prosze o kontakt

Witam proszę o jakiegoś maila tam wymienimy się telefonami..

Klaudia
@Prosze o kontakt

Witam. W sobotę kupiłam szczeniaka z tego stowarzyszenia pies walczy o życie dziś wymiotowal robakami jest niedozywiony i odwodniony. Jego rokowania są ostrożne. Zgłosiłam to na policję ale mam wrażenie że to nic nie da.

@Klaudia

Hej mogę prosić o kontakt jakiś??

Zientaz
@Klaudia

Witam proszę o pilny kontakt w sprawie pieska. Siostra kupiła prawdopodobnie dzień przed panią maltańczyka i też walczy o życie. Podaje maila zientaz@gmail.com

dropsik 102
@Oszukana!

Kupiłam w hodowli Bandera w Zakręcie Yorka. Miał być miniaturką stalowo złotą. Za 2500 zł. Pan wypuścił na podwórko dwie kruszynki sunie i maluśkiego pieska. Po pół roku wyrosła czarna sunia wagi 6 kg. Najprościej mówiąc to oszukaństwo. zapewne była jeszcze inna duża suka.

@dropsik 102

Nie ma czegoś takiego jak miniaturka yorka.

Celina
@Oszukana!

Witam serdecznie,mam podobny problem czy mogłaby pani się że mną skontaktować

boguskra
@Oszukana!

Czy zgłosiłaś ten fakt towarzystwu opieki nad zwierzętami ? Jeśli nie to nie ma się nad czym rozwodzić. Przykładasz rękę do tego procederu.Sorry

@Oszukana!

Bo to (usunięte przez administratora) że stowarzyszenia DOMI. Z daleka od cwaniaków. Powinna się nimi zająć prokuratura Ziobry.

@Oszukana!

Chcą kupować w jak najmniejszej cenie a potem pretensje. Że nie miał czipa, nie było metryki itp. No chyba przy zakupie miała Pani świadomość że pies nie posiada metryki ani czipa. Szkoda że nie napisała Pani rasy i ceny za jaką Pani kupiła szczeniaczka. No i te uwagi o warunkach. Bo z kawalerki . No ludzie mieszkają z dziećmi w kawalerkach i z tym nie ma problemu ale piesek już nie może.

@dropsik 102

A kto Pani powiedział że szczeniak będzie wielkości rodziców. Z tego co twierdzą weterynarze i kynolodzy szczeniaki wradzają się do trzech pokoleń wstecz. Czy Pani wie ile będzie ważyło Pani dziecko jak będzie dorosłe? Poza tym może źle było karmione. Pędzone kurczaczki z biedronki robią swoje. Następnym razem proponuję kupić yorka z rodowdem Fci trzy pokoleniowym choć i z takim nie wiadomo jaki wyrośnie.

Aga
@Oszukana!

Witam, również kupiłam szczeniaka z hodowli Leśne skrzaty - na trzeci dzień wet zapalenie uszu, spojówek. Leczymy ponad miesiąc w między czasie wyszło że pies najprawdopodobniej nie był odrobaczony, mimo zapewnień Pani że wszystko było robione ,badanie kału- pasożyty. Co najlepsze dostaliśmy metryczkę i książeczkę z wpisami o odrobaczaniu, które raczej nie miało miejsca.NIE POLECAM

@Oszukana!

Ludzie mieszkają w kawalerkach z dziećmi i nikomu to nie przeszkadza ale piesek to już nie ma właściwych warunków. Dziwne ze przy zakupie nie przeszkadzało Pani że piesek nie posiada metryki. Czy czasem nie było tak że chciało sie zakupić pieska za połowę ceny? A teraz pretensje. Stare przysłowie mówi że chytry dwa razy traci.

@Klaudia

Policja nie interesuje się takimi sprawami. Sprawa tylko w sądzie cywilnym.

@dropsik 102

A kto Pani powiedział że dziecko będzie identyczne jak rodzic. Wystarczyło zapytać weterynarza nawet takiego od krów to by wytłumaczył że krowy też różni się wagowo od rodziców.

@Boguskra

Tyle że oni robią wszystko zgodnie z przepisami. Mają swojego prawnika. A w prokuraturze można się zdziwić jak się okaże że piesek zakupiony nie legalnie i 5000 zł grzywny za taki zakup.

Arleta

Witam, piszę odnośnie tych wszystkich wpisów. Ja osobiście kupiłam pieska rasy buldog francuski w hodowli która należy do Związku Kynologicznego. Piesek w chwili zakupu miał 3 miesiące, nie miał książeczki zdrowia właściciel wciskał mi kit że szczeniaki szczepi się dopiero jak skończą minimum 4 miesiące. Nie dostałam nawet metryki urodzenia. Piesek miał okropne pchły i grzybka na grzbiecie. Rodzice psiaka posiadają rodowody FCI mimo iż wymiarów książkowych na pewno nie mają{chodzi o długie ciuki i obcięte ogony po samym grzbiecie}. Pieska kupiłam za grosze bo mi było go szkoda gdyż siedział w starej drewnianej komórce a za posłanie służyła mu zimna betonowa posadzka. Psiak na olx był wystawiony za 5500 zł a ja kupiłam go za 300 zł. Pseudohodowca przystał na moją propozycję bo postraszyłam pana że zgłoszę całą sprawę odpowiednim służbą {oczywiście sprawę i tak zgłosiłam}. Po paru dniach na stronie olx znalazłam piękną dziesięciotygodniową suczkę rasy buldog francuski, cena 2500 zł. Hodowca który mi sprzedał sunę należy do stowarzyszenia DOMI, suczka mieszkała w domu z resztą domowników, czysta, dwukrotnie zaszczepiona, dostałam książeczkę zdrowia suni oraz metrykę urodzenia. Więc proszę nie piszcie tych kłamstw że tylko w hodowli należącej do Związku Kynologicznego można kupić psa czysto rasowego. Nikt nie prowadzi tam żadnych kontroli a wszystkie dokumenty można załatwić na gębę. A i jeszcze jedna sprawa w internecie hula tzw czarna lista stowarzyszeń nie ma na niej Związku Kynologicznego bo ta lista została stworzona właśnie na zlecenie Związku Kynologicznego ponieważ chcieli się wyzbyć konkurencii. Ta tzw czarna lista stowarzyszeń jest mało wiarygodna bo kupujemy u ludzi a niedociągnięcia są wszędzie. Pozdrawiam

@Arleta

Co nie zmienia faktu, że jeśli pojedzie się po psa i widzi się w jakich warunkach zyje to chyba należy od razu to zgłosić odpowiednim służbą, a nie za niego PŁACIĆ. Właśnie przez takie osoby biznes się kręci i suki rodzą co cieczkę, tylko dlatego że istota( bo człowiekiem tego nie nazwę) chce zarobić.

@Arleta

Wreszcie ktoś prawdę napisał.

Pisarex
@Arleta

Każdy kto zna regulamin ZKwP i czyta te głupoty nie wierzy że ktoś może dać wiarę w te brednie.. to jest nie logiczne i tylko tyle jeśli bez metryczki zkwp to nie piesek z zkwp.. to właśnie jest pseudohodowla i(usunięte przez administratora) człowiek który słucha jakiś bajek zamiast zadzwonić do oddziału i zapytać o hodowcę i miot.. Smutne...

York

Witam,czy ktoś kupował pieski rasy york z hodowli Kruszynki, stowarzyszenie Domi?mam bardzo przykre doświadczenia....

Barbara

Kupiłam z hodowli Tyson Dog- pieska rasy Samoyed. Jechałam po niego ponad 250km.Po wejściu czekała na mnie Pani z psem na kolanach z czerwoną kokardą. Piękny ,zadbany szczeniak. Piesek po obowiązkowych szczepieniach, otrzymałam książeczkę zdrowia, metryczkę ,oraz wszelkie wskazówki co do karmienia i pielęgnacji . Zdrowie psa oczywiście potwierdził weterynarz na kontrolnych badaniach. Osobiście jestem bardzo zadowolona, kontakt z hodowcą jest utrzymany, co mnie bardzo cieszy ,ponieważ On też wie w jakie ręce poszedł psiaczek. Z pewnością hodowla godna polecenia.

Angelika

Kupiłam pieska z hodowli Tyson Dog. Piesek zadbany, czysty, zdrowy i grzeczny. Stały kontakt z hodowcą. Bardzo Polecam

Boguskra

Wszystko co najgorsze. Kryją pseudo hodowców, na krytykę nie reagują.

ania9926

Witam, czy ktoś kupował buldoga z hodowli Błonia nidziańskieu Pana Zbigniewa? Proszę o opinię

Paul

Dzień dobry czy kupował ktoś psa labradora z hodowli gryf Radom?

Dzień dobry. Czy posiada ktoś opinie o hodowli Arex trop? Jakie są warunki? Pozdrawiam

Nicke

A kto pokaże warunki hodowli jeśli są złe. No ludzie przecież to nie muzeum że można sobie bilet kupić i pozwiedzać albo jeszcze przewodnika opłacić. Jeśli ktoś trzyma w złych warunkach to nie wykluczone że sprzedaje szczeniaki z najpiękniejszego salonu. A hodowla może być w całkiem innym miejscu. Drugą sprawą jest to że do prawdziwej zadbanej hodowli nie wpuszcza się nikogo. Po pielgrzymkach oglądających wszelkie istniejące wirusy zapewnione. Wystarczy pogłaskać pieska w jednej hodowli i jechać do drugiej i trzeciej. We wszystkich trzech wirusik zapewniony.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi - Słomczyn

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi?

Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt-Domi