Opinie o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Natalia

czemu tak piszesz? ponizsze komentarze są raczej w innym bardziej pozytywnym tonie o firmie ? co takiego ci zrobila ze jestes niezadowolony ?

X

Czy znajdą się jakieś opinie na temat pracy biurowej? Jak to rzeczywiście wygląda "od środka"? Płaca itp

Qwert

Czesc jest tutaj ktos kto pracuje bądź pracował jako serwisant? Możecie napisac jak przebiega rekrutacja? Jak sie pracuje na tym stanowisku i jakie sa zarobki?

Pio
@Qwert

Mi się dobrze pracowało, nie narzekałem, zarobki ok w porównaniu do innych firm w mieście, zawsze wszystko na czas.

Qwert

Czesc moze ktos sie wypowiedzieć o sytuacji na stanowisku serwisanta? Jak atmosfera, zarobki?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Szyna

Pracuję w DAWIKA od dłuższego czasu i wszystko jest jak najbardziej OK jeśli ktoś się stara.....Nie oszukujmy się ale jeśli komuś zależy na pracy i się stara to z łatwością odnajdzie się w ekipie.

Robson

Pracuje w tej firmie krótko jednak bardzo podoba mi się atmosfera w zespole.. No i wypłaty zawsze na czas, bez żadnych opóźnień. Praca jak praca, trochę wymagająca ale da się przyzwyczaić do wszystkiego ????

Firma jest rzetelna. Szefostwo wymagające to prawda, ale za swoją prace każdy jest właściwie wynagradzany. Jesli chcesz dobrze zarobić pracuj dobrze i proporcjonalnie do swoich obowiązków - wypłaty zawsze na czas, a koledzy i koleżanki z pracy to bardzo pozytywny skład :)

xoxo

Pracuję w firmie przez długi czas, polecam wszystkim, bardzo dobre warunki.

kontrahent

Odradzam sprzęt KraftDele. Ostatni sza.s, gwarancja 12 miesięcy śmieszne, chyba prawo mówi o 2 latach. Psuje się na potęgę a naprawa trwa 2-3 miesiące.

Wiktoria

Jak obecnie wygląda atmosfera w firmie Dawika? Bo przeczytałam zamieszczone tutaj komentarze i opinie są dosyć sprzeczne. Bardzo fajnie było poznać opinię większej ilości osób. Jeśli są tutaj jeszcze jacyś pracownicy firmy, to bardzo proszę, żeby się wypowiedzieli na ten temat.

POPO
@Wiktoria

Pracuję długo i jest OK : ) Wystarczy wykonywać swoje zadania jak się należy i nie ma żadnych problemów.

Zbyszek

Potwierdzam właściwie wszystko ! Dramat ! dramat ! Pracowałem 5m najgorszych 5 miesięcy. Zawsze wiem, że w takich opiniach na forach często pracownicy wyolbrzymiają i zwykle trzeba raczej samemu dopytać, spróbować . Ale tutaj to szok. Produkty jak produkty tani Chińczyk i tyle. Ale atmosfera szok. Tam nikt się nawet nie uśmiecha w czasie pracy, (chyba że szef rzuci jakiś dowcip jak będzie drwił z pracownika), jeden drugiego nawet nie spyta jak minął weekend czy coś w tym stylu ze strachu przed karami itp. Atmosfera najgorsza z możliwych. Zapłata nie zbyt wysoka ale na plus, że zawsze na czas przynajmniej w moim przypadku w tym elemencie było zawsze ok.

Fajna praca, miła atmosfera, zarobki uzaleznione od umiejętności oraz zaangażowania pracownika. Mogę polecić ale trzeba być też odpornym na stes - wiadomo wysokie wymagania ale zawsze widać rekompensatę tego na początku miesiąca. Jednym słowem 7.64\10

Karol

Dużo rzeczy trzeba opanować żeby się wdrożyć ?

Staszek

Notoryczne klutnie Pana Dariusza z żoną aż się nie hce tam co kolwiek kupić wyładowują swoje nie dopasowanie na pracownikach i klijetach Dramat

Sebastian
@Staszek

KŁAMSTWO, tak właśnie działa NIEUCZCIWA konkurencja, gratuluje pomysłu.....BRAWO

(usunięte przez administratora) dna, towar niezgodny z opisem, brak odpowiedzi arogancja w rozmowie telefonicznej, odradzam!!!

West

Z pełnym zdecydowaniem odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie. Kupiłem dwa urządzenia i oba są wadliwe. Połączyć się z tzw. serwisem nie ma możliwości, Osoba która odbiera telefony nie jest w stanie nic konkretnego odpowiedzieć. Po czterech dniach wydzwaniania dowiedziałemn się od osoby, która sama określiła się jako nie mająca serwisowaniem żadnego związku, że mam wysłać sprzęt na własny koszt. Kompletna katastrofa, np, instrukcja nie ma nawet zestawu części, które powinny być w paczce nie mówiąc już o tym, że nie ma nic na temat jak to złożyć. I tak m.in. po złożeniu pilarki zostały mi cztery plastikowe rurki zakończone po obu stronach gwintami, Na moje pytanie co to jest odpowiedziano mi, że nie wiedzą a sprzęt mam złożyć tak żeby wygladał jak na zdjęciu znajdującym się na kartonie i tp. JESZCZE RAZ ODRADZAM

Dorota

Ile osób pracuje na serwisie?

Serwis gwarancyjny

Ostrzygam przed współpracą z tą firmą i całym pseudo serwisem, obciążają kosztami wysyłki mimo napraw gwarancyjnych firmy które z nimi współpracują. DRAMAT, nigdy więcej, najgorzej że nawet jak teraz sprzedawca chce oddać towar by więcej się nie męczyć z naprawami gwarancyjnymi to odmawiają.

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tym miejscu! Przepracowałem tam pół roku i jaki wynik? Leczenie psychiatryczne. Szef firmy uważa się za bosa mafii, nie ma do nikogo szacunku. Pracownikowi potrafi powiedzieć że jest "do (usunięte przez administratora) nawet do swojej rodziny nie ma za grosz szacunku. Bardzo jest niewdzięczny, jak daje wypłaty to najlepiej klęknąć przed nim i całować po stopach. Oszczędza na pracownikach, trzech ludzi ma rozładować cały kontener, a on będzie patrzył Ci na ręce i poganiał. W biurze też nie ma łatwo, codziennie po kilka "pogadanek" dlaczego niedokładnie wykonujesz polecenia, albo według innych standardów, które szef ustalił dwa dni wcześniej ale już zmienił zdanie. Kary za wszystko- za palenie (nawet jak raz podczas przerwy wyszedłem na fajkę to krzyk, że nie w tym miejscu i nie w tym czasie i mam wracać do roboty), za nie zamknięcie drzwi, użycie telefonu, zjedzenie czegoś na magazynie, za rozmowę. Na prawdę nie warto tak się poniżać.

Dominik

Ja również tam pracowałem ale prawie rok temu i też przepracowałem tydzień i się sam zwolniłem. Ludzie są dość mili i uprzejmi, ale sami ostrzegają przed szefunciem. Właściciel jest uczulony na jakiekolwiek spóźnianie. Pytałem czy mogę ze sobą mieć telefonik w razie gdyby coś pilnego się stało, to już z góry powiedział żadnych telefonów na zakładzie i nie dało się z nim dogadać. Miałem pracować jako "Serwisant" a wykonywałem szereg innych czynności w tym bardzo ciężkie kontenery. Podczas gdy rozkręcałem sprzęt to w trakcie szef potrafił przejść i kazać "posprzątać" podłogę, bo dopatrzył się jakiś "nieczystości" na podłodze. I pracowałem po 10 godzin, bo mniej nie można było. Gdyby nie ten surowy rygor w pracy to zapewne dalej bym tam siedział. Ps. Zarabiałem 15zł/h na rękę więc uważam, że nie jest źle, Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. - Koteże

• Jak się pracuje w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 29 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Główna 1B
    83-200 Koteże

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.