Opinie o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. w Koteże

Mirek

Pracodawca wymagający ale w porządku a pracować trzeba wszędzie i się stosować do zasad zakładu . Plusem tej firmy jest to że dobrze można zarobić i wypłata na czas nigdy nie było spóźnienia , dobrzy pracownicy nagradzani premią.

soowa97

Praca w tej firmie zapewnia miłą atmosferę , stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie zawsze na czas, co się ceni w tych czasach. Jestem zadowolony z pracy w tej firmie zwłaszcza, że szef w porządku, pomoc od innych pracowników w razie potrzeby. Na okresie próbnym czułem się miło przyjęty pod skrzydła.

Damian

Bardzo miła atmosfera w pracy szef bardzo w porządku. Wypłaty bdb wypłacane na czas.

Adam P.

Firma prężnie rozwijająca się, jeśli chodzi o wynagrodzenie duży plus. Polecam!!! Adam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Michał P.

Super praca. Dobre zarobki, wypłaty na czas. Szef wymagający ,ale nie ma co się dziwić wynagrodzenie odpowiednie od zaangażowania. Możliwość rozwoju, atmosfera bardzo pozytywna, wszyscy pomocni. Polecam, warto spróbować.

Szymon

Praca w tej firmie jak najbardziej na plus , szefostwo wymagające ale niosące za Sobą docenienie tej dyscypliny poprzez godne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie . Pracownicy pomocni i chętni do dzielenia się doświadczeniem.

Jeśli ktoś jest osobą zdyscyplinowaną oraz pracowitą,to idealne miejsce dla niej.Praca w miłym oraz zgranym zespole ,wypłata godziwa oraz zawsze na czas.Polecam

Kacper

Pozytywni ludzie, gdy się ma problem zawsze ktoś pomoże, doradzi. Miła atmosfera, wypłata na czas.

Emilia

Jeżeli ktoś zastanawia się nad wysłaniem CV to zachęcam. Praca w fajnym, rozwijającym się zespole. Wynagrodzenie też na dobrym poziomie.

Paula

Praca w biurze rozwijająca, codziennie mozna nauczyć się czegoś nowego. Pracownicy mili i pomocni, wypłata zawsze na czas. Mamy zapewnione wszystkie narzędzia potrzebne do pracy oraz bardzo fajną firmową odzież. Takiej pracy szukałam!

Rafał

Bardzo miła atmosfera do tego premie i wypłata zawsze na czas. Polecam serdecznie.

Oskar

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku posiadająca bogatą ofertę narzędziową. Przedsiębiorstwo stabilne, dobrze prosperujące, nowoczesne i rozwijające się - we wrześniu oddajemy nowy obiekt 10 tyś m2 ( hala magazynowa wraz z zapleczem socjalno-biurowym ) Jeżeli chodzi o wynagrodzenia są na odpowiednim poziomie. Wypłaty są zawsze na czas i nie można tutaj się do niczego przyczepić. Nie ma wielkiej rotacji wśród pracowników - co jakiś czas powstają nowe stanowiska pracy więc zachęcam do śledzenia ofert pracy.

Justyna

Praca w zgranym zespole, współpracownicy są zawsze pomocni, pracodawca docenia kreatywne osoby.

Praca w biurze ok. Wszyscy mile nastawieni do nowych pracowników. Szefostwo też ok.

Czy pracodawca Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dawid

Nie polecam pracy tam . Byłem jeden jako magazynier. Szef jakiś dziwny bardzo nie miły wogle . Ciezka praca rozładowanie dwóch tirów towar od 15 do 40 kg . Niestety zrezygnowałem po jednym dniu . Zapłacone beż problemu do ręki. Pozdrawiam i nie życzę nikomu iść tam jako magazynier

Adammm

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to nie polecam- zapraszają na rozmowę rekrutacyjną, masz przyjść na dzień próbny to przekładają termin kilka razy po czym okazuje się że jednak nie potrzebują nikogo na to stanowisko. Po czym po miesiącu znowu wystawiaja to samo ogłoszenie. Z góry narzucone praca po 9h dziennie, facet od rekrutacji kilka razy wspomniał o nagodzinach które są dla chętnych i dodatkowo płatne ale "delikatnie" podkreślił że przyszły pracodawca lepiej patrzy gdy pracujesz codziennie po 10 h i w każdą sobote po 4 h. Więc raczej nie są to nagodziny dla chętnych tylko dla wszystkich. A gdy padło pytanie czy całą wypłata jest wypłacone na konto " to zależy, to indywidualna kwestia jak się dogada z pracodawcą" WTF ? Już od rozmowy rekrutacyjnej odniosłam bardzo źle wrazenie

@Adammm

nie dziwię się.xd A oni w ogóle dostrzegali Twoje zmieszanie / zdziwienie? Bo myślę, że na pewno mocno dało się to wyczuć. No ciekawa też jestem jeszcze tego dogadywania się odnośnie wypłat...

@Katarzyna

A co, idziesz tam do pracy ? Ja po sobie nie pokazałem żadnego zmieszania, w domu na spokojnie analizowałem sytuację dało mi do myślenia te nadgodziny. Do mojego kolegi mówił to samo.

Kłamstwa..
@Adammm

To ciekawe, jak Pani/Pan pisze w swoich komentarzach: raz "odniosłam wrażenie", a raz "odniosłem wrażenie".. Pisze Pani/Pan w różnych płciach? Wydaje mi się że w kłamstwach idzie się szybko pogubić, i tak jest w tym przypadku. :) Proszę szukać szczęścia dalej - i dla kłamców praca się znajdzie pewnie.. gdzieś.. :)

@Kłamstwa..

Mały błąd z mojej strony i od razu jestem posądzony o kłamstwo? Narzucona z góry praca po 9-10 h to prawda, niesłowność jeśli chodzi o dni próbne też prawda, i dziwna odpowiedź rekrutującego jeśli chodzi o wypłate, albo dostaniesz całość na konto a jak nie to znaczy że coś kręcą i dają pod stołem

@Kłamstwa..

Ale to literówka już komuś zdarzyć się nie może?xd No nie róbmy sobie jaj już. A czemu uznajesz to wszystko za kłamstwa tak właściwie?

Wojciech
@Katarzyna

Pewnie dlatego, że jak widzi się na forum dotyczącym pracy w zakładzie, myśli się o dorosłych osobach, a gdy widzi się skrót "xd" to raczej nie są poważne wypowiedzi. :)

@Wojciech

Wiesz, mamy 2022 rok, dorosłe osoby aktualnie to pokolenie używające właśnie takich emotek, może trzeba się przyzwyczaić :) Pracowałeś może w firmie? Albo pracujesz? Zaglądasz na to forum, wiec zakładam, ze masz coś do powiedzenia na temat pracy tutaj?

Bob

Pracowałem w tej Firmie przez jakiś czas ale miło wspominam ten okres, wynagrodzenie zawsze na czas - nie było nigdy spóźnienia, ludzie w pracy są przyjaźni ;) Zmieniłem pracę ze względu na przeprowadzkę do innego miasta.

Wiktoria
@Bob

No tak, ale jakby wynagrodzenie na czas to taki podstawowy wymóg chyba? Lepiej powiedz, ile ogólnie płacili. To nie sekret chyba, czy się mylę?

Katarzyna

Analizując komentarze widzę, że firma w pewnym sensie chyba przeszła metamorfozę. Jeszcze w 2020 pracownicy się skarżyli na pracę w niej w 2021 widnieją już same pozytywne opinie na jej temat. Jakie metody zarządcze spowodowały taką pozytywną zmianę? Może coś innego jest tego powodem? Jest tu może jakiś pracownik z długoletnim stażem, który mógłby coś na ten temat opowiedzieć?

P.A.W.
@Katarzyna

Pracuję bardzo długo w tej firmie i sytuacja dla mnie jest bardzo dobra cały czas - naprawę wystarczy tylko wykazać chęci w tym co się robi : )

@P.A.W.

Mówisz chęci, a co z błędami? Czy za pomyłki pracowników są tu delikatne nagany lub zwracanie uwagi czy jak z czymś takim tutaj postępują?

P.A.W
@Katarzyna

Jeśli robi się błędy to wiadomo, że będzie zwrócenie uwagi od osoby nadzorującej całą pracę, to zupełnie normalne....

@P.A.W

Tak, tak. Chodziło mi bardziej o to, że w niektórych firmach to są pseudo kary typu potrącanie z pensji etc., że ludzie się raczej stresują co by niczego źle nie zrobić przypadkiem. :/ A wiesz błędy według mnie są normalne jednak, chyba każdy ma do nich prawo, co nie?

Qwert
@Katarzyna

Warto zaznaczyć, że szef otrzymuje systematycznie listę błędów pracowników "co, kto, kiedy", a zwrócenie uwagi polega na głośnym tonie przy wszystkich na całej hali. M. In. "co Ty masz w głowie?!" Raczej niska kultura rozmowy.

@Qwert

Kurcze aż tak? To raczej mało motywujące...No chyba, że przyzwyczajeni tutaj ludzie są już co do tego, bo wiadomo każdy ma całkiem inne podejście do tematu. Bo raczej nikt nie zwracał uwagi wprost, że komuś mogłoby to delikatnie mówiąc przeszkadzać?

Praca ok :)

Praca była ok, wymagająca, ale za nic pieniędzy się nie dostaje, jak to mawiaja. W biurze w porządku ludzie, magazyn też, serwis podobnie - pracowici i uśmiechnięci mimo czasem natłoku pracy. Szefostwo jak pisałem wymagające, ale słowne i wypłata zawsze na czas. Można liczyć na premie, co jest plusem bo w Starogardzie mało firm daje takie możliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. - Koteże

• Jak się pracuje w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 29 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Główna 1B
    83-200 Koteże

Dawika Sp. z o.o. Trade Sp.K.