Opinie o Siltruck Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Siltruck Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Siltruck Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siltruck Sp. z o.o. w Skoczów

Gośka Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam dzisiejsza ofertę dla specjalisty ds. kadr i płac. Jestem nią zainteresowana, głownie ze względu na lokalizacje biura, które jest mi po drodze. proszę o dookreślenie doświadczenia, które jest wymagane. czy rok wystarczy?

Kandydatka Nowy wpis

Przychodząc na rozmowę w pierwszych 3 minutach zostałam już zapytana o posiadanie dzieci, plany na dzieci i stan cywilny. Jak twierdzi Pani rekrutująca to pierwsze 3 kwestie jakie interesują Pana Dyrektora. Trochę słabe podejście patrząc na to, że zatrudniając się w firmie w pierwszej kolejności podpisuje się papierki o zakazie dyskryminacji - w tym też kobiet na tle rodzinnym.

Dobre dla desperatów? Po dwóch latach jesteście w stanie jakoś to w ogóle uzasadnić? Są teraz powystawiane oferty dla sprzedawców części i usług, myślę o aplikacji, ale najpierw powiedzcie jak się średnio zarabia? i jak oceniacie współpracę w tym roku?

Siltruck Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Goszek Nowy wpis

Dobre dla desperatów.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac w firmie Siltruck Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
SEBEK

LUDZIE TE BARANY W MOIM IVECO ZAMONTOWALI KOSZ NA OPONĘ ZAPASOWĄ PO LEWEJ STRONIE JAK JĄ MAM WYJĄĆ NA AUTOSTRADZIE JUŻ NIE WSPOMNĘ ŻE ZAMONTOWALI MI TEN KOSZ PO PÓŁ ROKU OD ZAKUPU NOWEGO AUTA U NICH. A ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ TO W DRUGIM AUCIE ZROBILI TO POPRAWNIE. KUPILIŚMY U NICH 5 AUT DO MOMENTU KUPNA BĘDĄ CIĘ CAŁOWAĆ W TYŁEK A JAK JUŻ KUPISZ TO ONI MAJĄ CIĘ W (usunięte przez administratora) JEDNYM SŁOWEM TEN SERWIS TO JAKAŚ PORAŻKA. TO CO ONI ROBIĄ ZE MNĄ TO SIĘ TYLKO NADAJE DO PROGRAMU TELEWIZYJNEGO NA OSI.

Zostaw merytoryczną opinię o Siltruck Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Siltruck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siltruck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Siltruck Sp. z o.o.