Opinie o Sznurkowski Marek Fhu Mars w Pruchna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sznurkowski Marek Fhu Mars. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sznurkowski Marek Fhu Mars o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sznurkowski Marek Fhu Mars w Pruchna

Wiesław Nowy wpis

Przez sześć miesięcy szukania wymarzonego auta , obejrzałem około 30 sztuk rozbitków, szpachlo wozów i aut po korekcie licznika itp... któregoś dnia zobaczyłem ogłoszenie od firmy Auto dla ciebie z miejscowości Pruchna i postanowiłem sprawdzić ten egzemplarz w serwisie, gdzie wszystko było zgodne z opisem !!! Orginalny Lakier, prawdziwy oryginalny przebieg, no i stan auta -:) Perfekt!!! Kupiłem po długiej passie rozczarować mojego wymarzonego Golfika. Pan Marek właściciel Firmy bardzo miły i kompetentny człowiek !!! POLECAM !!!

Karol Nowy wpis

Polecam ten komis . Kupiłem Renault Grand scenic i jestem mega zadowolony. Kwestie bezwypadkowości oraz pełnej dokumentacji potwierdziły się. Mechanicznie mój mechanik był pod wrażeniem tak zadbanego auta. Gwarancję również otrzymałem w cenie samochodu. Sprzedawca uczciwy i słowny, kompletnie nie pasuje do stereotypu "polskiego handlarza-oszusta". :) Polecam na 1000% Pozdrawiam Karol.

Andrzej Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie prawie rok i było wszystko ok.

Marek Nowy wpis

Może ktoś napisać rzetelna opinie o tej firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Sznurkowski Marek Fhu Mars? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gregor

Tylko, że to jest forum pracownicze i nie widzę związku z opinią o pracy w firmie.

Robert

Kupiłem w tym komisie auto w tym komisie w 2014 roku, niestety po niecałym miesiącu okazało się ze ubywa w silniku płynu do chłodzenia. Głębsza analiza wykazała że silnik ma przedmuchaną uszczelkę pod głowicą i auto na 2 tygodnie unieruchomione zostało - remont silnika. Auto przed zakupem było weryfikowane w ASO i według nich było godne polecenia. Wyszło jak wyszło. Robert

Kazimierz

Zakupiłem u Pana Marka 3 samochody, każdy z tych samochodów jest idealny nie mogę złego słowa powiedzieć, z czystym sumieniem gorąco polecam. Teraz szykuje się zakup czwartego samochodu

Franciszek

Po raz trzeci zakupiłem samochód u Pana Marka. Zawsze byłem i jestem w 100% zadowolony. Nigdy niczego nie ukrywał odnośnie stanu pojazdu. W razie usterki która nie wynikała z winy sprzedającego od reki dostałem samochód zastępczy. Bylem bardzo zadowolony z naprawy oraz z sposobu w jaki została załatwiona. Uczciwy sprzedający. W 100% POLECAM.

Przemek k.

Witam,ja mogę polecić z czystym sumieniem kupiłem moją Cytrynkę pół roku temu i wszystko ok.

Sam

Nie polecam nikomu VIP gwarant odradzam

Nejm

Witam zakupiłem samochód w kwietniu autko fajne ale tylko z zewnątrz nie polecam tego komisu od kupna samochodu już dolozylem 3tys a sprzedający tak zachwalal i jeszcze wcisnol mi VIP gwarant tego również nie polecam i odradzam każdemu jednemu jak zadz z usterka to odpowiedź była że nie podlega gwarancji

Vip Gwarant Service
@Nejm

Witam,przy zakupie na pewno dostał pan Certyfikat Gwarancji Vip w którym są wymienione elementy które podlegają Gwarancji. Jeżeli w pana samochodzie wystąpiła usterka która jest w Certyfikacie , proszę o kontakt i przedstawienie rachunku za wykonaną naprawę ,a koszty zostaną panu zwrócone . kontakt@vipgwarant.pl ••INFOLINIA 732-732-112 lub poprzez sprzedawcę samochodu. Pozdrawiam

Jacek

Witam,kupiłem auto u pana Marka w lutym 2013 i jestem bardzo zadowolony,samochód po dokładnym sprawdzeniu przez mojego mechanika okazał się w bdb stanie i jak do dzisiaj służy my bezawaryjnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sznurkowski Marek Fhu Mars - Pruchna

• Jak się pracuje w Sznurkowski Marek Fhu Mars?

Zobacz opinie na temat firmy Sznurkowski Marek Fhu Mars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sznurkowski Marek Fhu Mars
  • Główna 19