Mars Firma Handlowo-Usługowa Marek Sznurkowski

Pruchna

Opinie o Mars Firma Handlowo-Usługowa Marek Sznurkowski

Przemek k.

Witam,ja mogę polecić z czystym sumieniem kupiłem moją Cytrynkę pół roku temu i wszystko ok.

Sam

Nie polecam nikomu VIP gwarant odradzam

Nejm

Witam zakupiłem samochód w kwietniu autko fajne ale tylko z zewnątrz nie polecam tego komisu od kupna samochodu już dolozylem 3tys a sprzedający tak zachwalal i jeszcze wcisnol mi VIP gwarant tego również nie polecam i odradzam każdemu jednemu jak zadz z usterka to odpowiedź była że nie podlega gwarancji

Vip Gwarant Service
@Nejm 10.07.2016, 20:08

Witam,przy zakupie na pewno dostał pan Certyfikat Gwarancji Vip w którym są wymienione elementy które podlegają Gwarancji. Jeżeli w pana samochodzie wystąpiła usterka która jest w Certyfikacie , proszę o kontakt i przedstawienie rachunku za wykonaną naprawę ,a koszty zostaną panu zwrócone . kontakt@vipgwarant.pl ••INFOLINIA 732-732-112 lub poprzez sprzedawcę samochodu. Pozdrawiam

Jacek

Witam,kupiłem auto u pana Marka w lutym 2013 i jestem bardzo zadowolony,samochód po dokładnym sprawdzeniu przez mojego mechanika okazał się w bdb stanie i jak do dzisiaj służy my bezawaryjnie.

Zostaw opinię o Mars Firma Handlowo-Usługowa Marek Sznurkowski - Pruchna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mars Firma Handlowo-Usługowa Marek Sznurkowski