Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Opinie o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Halina

Gratuluję i cieszę się razem z Tobą. Bardzo chcę żeby mi się też udało, ale czekam już 6 miesięcy. Miałam nadzieję, że sprawa się rozstrzygnie po 3 miesiącach (A WIĘC PRZED PANDEMIĄ ) i chyba mam pecha

@Halina

Teraz to już nie wiem co będzie. Czy doczekam się pozytywnego załatwienia sprawy, czy zjedzą mnie firmy windykacyjne i komornicy?

Aga N.
@Halina

Mocno trzymam za Ciebie kciuki, nie martw się na zapas. Na pewno lada chwila wszystko będzie już za Tobą :) Życzę Ci dużo cierpliwości i z całego serca pozytywnego rozwiązania sprawy :)

@Aga N.

Agniesiu bardzo Ci dziękuję za dobre słowo i pocieszenie. W sprawach finansowych pół roku to bardzo długo, bo firmy windykacyjne chcą cię porozdzierać na wszystkie strony a ja nie wiem czy wyrok Sądu będzie pozytywny, czy negatywny?

Dorota

Obiecano mi przeprowadzenie upadłości konsumenckiej, przy rozłożeniu opłaty na dogodne raty ze względu na moją sytuację finansową, za poradę telefoniczną zapłaciłam 500 zł, gdzie w innych instytucjach porady prawne przez telefon są bezpłatne. Czy to jest realne szanse że mi pomogą?

@Dorota

Jak spłaci Pani w ratach całą sumę, to dopiero zaczną działać.

@Halina

Mi przeprowadzili sprawę naprawdę sprawnie.. Spłacałam ratalnie, cały czas dostarczałam kolejne dokumenty, byłam informowana na bieżąco o przebiegu sprawy. Nie było tak, ze nic nie robili póki nie spłaciłam całości - wniosek był mega gruby więc w jedną noc go nie napisali. Po opłaceniu całości wyszedł wniosek do Sądu - no ale to raczej logiczne, czemu mieliby go wysłać wcześniej? Wszystko było dokładnie tak, jak mi to przedstawiono przed podpisaniem umowy.

Kancelaria Prawna RIO
@Dorota

Opłata, o której Pani wspomina wynikała z konsultacji prawnej - Klienci w wyjątkowo trudnych sytuacjach są na nią kierowani w celu ustalenia konkretnego planu działania. Sama rozmowa z Doradca prawnym, była bezpłatna. Niestety nie znając Pani tożsamości nie mogę zweryfikować, czego dotyczyła konsultacja - tym samym ustalić z jakiego powodu była Pani na nią skierowania. Pozdrawiam serdecznie

Lipa

Witam takze moge wiele powiedziec o prowadzeniu sprawy przez rio.Chetnie podziele sie swoja historia.

@Lipa

Lipa proszę opisz swoje prawdziwe doświadczenia, bo ja wpłaciłam 5000zł i czekam już prawie 5 miesięcy i nic się nie dzieje w mojej sprawie.

Renata
@Lipa

Witam, jestem również w trakcie prowadzenia sprawy o upadłości przez Rio. Od 4 miesięcy po wpłaceniu 4500zl nadal trzeba czekać. Żadnych konkretnych informacji. Czy mogłabyś się wypowiedzieć?

@Renata

Niestety, wszystko zależy od pracy Sądu... myślę, że żadna Kancelaria nie ma na to wpływu. Ja czekałam 3 miesiące, ale to nie było podczas pandemii - być może przez to dłużej musisz czekać?

Kancelaria Prawna RIO
@Renata

Pani Renato, niestety nie mamy wpływu na pracę Sądu. Należy czekać na wyznaczenie terminu rozprawy. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią.

Gabriela

Jak oceniacie usługi kancelarii Rio? Są skuteczni? Bardzo mi zależy na opiniach o tej firmie.

@Gabriela

Przeprowadzili mi sprawę bardzo sprawnie, miałam rozłożoną usługę na raty. Upadłość ogłosiłam w styczniu. Całość trwała około pół roku - ale to dlatego, że miałam większość dokumentów potrzebnych do wniosku i zdążyłam przed pandemią. Jestem bardzo zadowolona z całej współpracy, bardzo się dziwię negatywnym opiniom. Zresztą ogłosili też upadłość M.Wiśniewskiemu, też nie wygląda na niezadowolonego : ) Więc nie wiem, chyba jakaś konkurencja wystawia te negatywy ;P Ja ogólnie polecam z całego serduszka :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. na stanowisko ASYSTENT PRAWNY? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Oooo

Nie polecam. Łącznie 9 tyś wpakowane i sprawa przegrana. Rok czasu stracony, a problemów przybyło. Bajerowali że tylko jedną sprawę przegrali i to przez klienta, który zataił pewne informacje. Szczerze nie polecam tej kancelarii. Są inne, bardziej oddane sprawie i tańsze.

@Oooo

A może coś na temat oddalenia wniosku? Z czego to wynikło? O ile mi wiadomo - Sąd podejmuje decyzję, niestety nie zawsze taką jakiej oczekujemy.

To warto zgłosić się do nich???

@Andrzej

Nie wiem czy warto. Ja przesłałam wszystkie dokumenty i ponad 5000zł. Podobno wniosek został wysłany do Sądu i od tej pory czekam już prawie 5 miesięcy i nic się nie dzieje.

@Halina

A ma Pani z nimi kontakt ?

@Andrzej

Zawsze dostaję od nich informację że mam czekać. To wszystko.

@Halina

To że Sąd pracuje tak, a nie inaczej, nie jest przecież zależne od nikogo \./

Lipa

Byc moze u Pani sie uda niestety moj scenariusz byl czarny .Stracilam pieniadze , czas ,problemy pozostaly .Takze nie polecam

@Lipa

Na początku bardzo się ucieszyłam, że jest możliwe ogłosić upadłość i pozbyć się finansowych problemów. Wysłałam pół tony dokumentów. Byłam bardzo chora i w stanie ciężkim trafiłam do szpitala. Gdy wróciłam do domu dokończyłam przesyłanie dokumentacji, wpłaciłam ponad 5000zł i czekam. od momentu "wysłania" wniosku do Sądu minęło prawie 5 miesięcy. Niedługo chyba wpadnę w depresję. Obawiam się najgorszego.

Lipa

Zmarnowany czas i ponad 8.000zl takze po wplaceniu pieniedzy dlugie oczekiwania ,brak kontaktu, zbywanie,dopiero. Po ponagleniach z mojej strony napisali wniosek o up.Takze w podsumowaniu wielkie obiecanki a glupiemu radosc...

W potrzebie

Dziękuję z całego serca za pomoc którą otrzymałam z rąk pracowników Kancelarii prawnej Rio jestem już po wszystkim zaczynam nowe życie dzięki Wam Z szacunkiem

@W potrzebie

Napisz ile czasu minęło od złożenia twojego wniosku do rozprawy? Ja już czekam 4,5 miesiąca i nic. Piszecie fałszywe opinie żeby łatwowierni wpłacali kasę!

Iwona

Piszą nie prawdę w opiniach o wykonywanych obowiązkach podczas przebiegu stażu, Chodzi o stażystów z Programów Unijnych.Zastałam postraszona że jak nie podpisz to nie dostanę pieniędzy

Borys 77

firma wzięła ode mnie 5000 .sprawa w sądzie była z wynikiem negatywnymi.ta firma wielki przekręt.nie wierzcie konsultantom z tej firmy.naciagaja tylko na pieniądze odradzam .jest zbyt dużo osób poszkodowanych przez tą firmę RIO.odradzam każdemu współpracę z tą firmą (usunięte przez administratora)

Gosia
@Borys 77

Witam chce prosić o pomoc ta firmę czy mogę prosić o jakiś kontakt do Pana żeby uzyskać więcej informacji o tej firmie?

Borys 77

firma RIO to oszustwo.zaplacilem prawie 5000 i nic nie zrobili.odradzam każdemu współpracę z tą firmą

Barbara c

Polecam Kancelarię Prawną Rio gdynia za profesjonalną pomoc i zaangażowanie w napisaniu wniosku oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów. Dziękuję bardzo całej Kancelarii a także Pani mecenas z Torunia za to że była ze mną. Mam nadzieję że pomogą mi w dalszej drodze na chwilę obecną została ogłoszona moja. Barbara w

Kancelaria jak każdy usługodawca na biznesowym rynku - nie pracuje charytatywnie, a za swoje usługi pobiera odpowiednie wynagrodzenie, bo zatrudnia ludzi, których rzetelnie wynagradza. Jej cennik jest dla zainteresowanych znany, wspólnie akceptowany lub nie. Przecież nikt nie sprzedaje i nie kupuje kota w worku! Wybór zawsze należy do człowieka, który podobnie jak pacjent decyduje się na lekarza, którego zakres usług i cenę za wizytę akceptuje. Podobnie jak lekarz, który ma duże doświadczenie, powszechną renomę, pacjentów, którym pomógł - tak i w kancelarii RIO - płaci sie za 10 lat doświadczenia, uznanie wśród wielu zadowolonych klientów, setki pozytywnie zakończonych spraw. A, że nie wszystkim sie dogodzi? Cóż, takie życie ;) Więcej pozytywnej energii i wiary, że wszystko będzie ok, że sie uda!

Halina

Załamałam się, bo wpłaciłam 5000zł, przesłałam dokumenty i czekam już 2 i pół miesiąca. Niestety widzę że nie jest to uczciwa Kancelaria, więc jestem zgubiona.

Krzysztof D
@Halina

Jestem klientem tej kancelarii i jestem w trakcie upadłości po ogłoszeniu 14 grudnia 2018. Jeśli chodzi o pierwszy termin rozprawy to trwa on około 3 miesięcy. Mój wniosek kancelaria RIO napisała bardzo dobrze przeszedł. Od 14 grudnia 2018 czyli od ogłoszenia upadłości syndyk zrobił tylko jedną rzecz oszacował majątek - mieszkanie i sporządził spis wierzycieli, ale jeszcze nie został zaakceptowany przez sędziego komisarza. Kancelaria oprócz opłaty abonamentowej 246 zł miesięcznie nie zrobiła nic. Syndyk robi swoich klientów, a ja kwitnę. Jeśli chcecie ogłosić upadłość trzy razy się zastanówcie czy warto. Mnie w ciągu roku syndyk do masy upadłościowej zajął 14 tyś zł z wynagrodzenia i co miesiąc zabiera kolejny tysiąc, a jestem osobą niepełnosprawną. Prawnik zawsze wyjdzie na swoje o tym pamiętajcie cały proces upadłości może trwać 54 miesiące i wszędzie są układy. Żałuję, że ogłosiłem upadłość, bo jeszcze może wyznaczyć sąd plan spłaty wierzycieli, do 36 miesięcy co razem daje 90 miesięcy sami policzcie czy warto.

Maciek

Ile zarabia sie jako adwokat ?

@tylko_ja
@Maciek

za leży od rodzaju sprawy, sądu i odległości toczącego się postępowania. na czysto z jednej podjętej sprawy 2 - 5 - 10 tys PLN razy ilość podjęty zdarzeń. Fakt że dużo ale niektórzy są naprawdę warci i większych pieniędzy.... szkoda że zdecydowana większość bo ściema i bajkopisarze. dodatkowo każdy wyjazd odpłatny 500 -1 000 PLN każdy dodatkowy napisany wniosek 500 -1 000 PLN jeśli masz wiedzę, jesteś bardzo rozgarnięty, cwany i przebiegły nooo i masz coś z wróżbity Macieja toooo.... masz roboty po pachy tylko po co ci wtedy przeogromna kasa skoro nawet nie masz czasu na spokojnie zjeść śniadania

@tylko_ja

No to oczytałem się trochę tu i tam o Kancelarii... jednak poszukam coś wiarygodnego i rzetelnego a przede wszystkim lokalnego sprawdzonego produktu. Plusy i minusy wszędzie są a i nie wszystko jest szablonowe. Mimo to podmucham na zimne i.... Zdrowych Wesołych i Rodzinnych Świąt wszystkim życzę .... bo przecież mamy Boże Narodzenie.

zenobia wawrzyniak

Z własnego doświadczenia wiem, ze ta kancelaria wszystko zrobi by pomoc, bardzo mi pomogli, do końca życia będę im wdzięczna, bardzo dziękuję, doświadczeni preofesjonaliści i każdemu polecam. Jeszcze raz RIO bardzo dziękuję dziękuję

Barbara C
@zenobia wawrzyniak

Polecam Kancelarię Rio gdynia za profesjonalną pomoc i zaangażowanie w napisaniu wniosku oraz pomoc w kompletowaniu dokumentów. Podziękowania dla Pani mecenas Anny BUFNAL DLA BARBARRY Marcinkiewicz. Nie mogę zapomnieć o jeszcze jednej osobie która miała najwięcej cierpliwości w stosunku do mnie a jest to Pani Angelika Grosz.. Teraz czekam na termin sprawy i wierzę że wszystko będzie dobrze.

Majcin
@Barbara C

Na każdym forum ten sam wpis, kopiuj-wklej hehe widać jak działa ta kancelaria

Zawiedziony

Na moja rozprawe wyznaczyli pania mecenas z Gdyni. Z kad? Gdyni przeciez rozprawa ma sie odbyc w Rzeszowie. Dzien przed rozprawa dowiaduje sie ze mam zastepstwo. Jakas malolata przyszla z teczka i mowi ze bd mnie reprezetowac. To ile mamy tego dlugu30 tys? Pyta. Ja odpwiadam ze jak bym mial 30 tys to bym chwilowke na splate wziol. Na pytania Sadu nie miala nic do powiedzenia bo przeciez z ksiezyca spadla! Wiec moja opinia na temay Rio jest taka!

patriss
@Zawiedziony

Proszę o kontakt chciałam zaczerpnąć więcej info o tej kancelarii niestety jestem w podobnej sytuacji

Dużo tu wpisów od klientów ale tylko jeden i to jeszcze negatywny od pracownika. Czy ktoś może coś więcej napisać o warunkach pracy tam?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.?

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.