Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.

Ewa

Dużo tu wpisów od klientów ale tylko jeden i to jeszcze negatywny od pracownika. Czy ktoś może coś więcej napisać o warunkach pracy tam?

Kancelaria Prawna RIO

Przedstawiona opinia jest nie tylko dalece krzywdząca dla pracodawcy, ale również nieprawdziwa. Spółka zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę i jeżeli z kimkolwiek rozwiązywana jest umowa, następuje to zgodnie z przepisami Kodeksu pracy. Pracodawca dokłada wszelkich starań, aby pracownicy wykonywali swoje obowiązki w ramach zgranego zespołu, dba o komfort pracy i wkłada wiele wysiłku w regularne szkolenia pracowników. Tym bardziej nieprawdą jest, jakoby Spółka zmuszała kogokolwiek do założenia działalności gospodarczej, wręcz przeciwnie - żaden pracownik Kancelarii Prawnej RIO nie prowadzi działalności gospodarczej. Odnosząc się natomiast do sprawy sądowej, jest to pierwsza tego typu sprawa. Zauważyć jednak należy, iż sprawa jest na początkowym etapie, kwestię słuszności powództwa rozważy Sąd Rejonowy i nie jest powiedziane, że strona powodowa wygra te postępowanie.

Malenka

Polecam kancelarie rio, bardzo mi pomogli w ogloszeniu upadłości moglam liczyc na ich wsparcie. I będę korzystać chętnie z ich pomocy do końca mojej sprawy. Bardzo im dziękuję z całego serca,teraz wiem że mogę spać spokojnie.

Ewa

Polecam kancelarie rio z calego serca bardzo mi pomogli w ogloszeniu upadłości moglam liczyc na ich wsparcie i pomoc rowniez na rozprawie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Administracyjno – Prawnych ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. w mieście Gdynia nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o. - Gdynia

Kancelaria Prawna Rio Sp. z o.o.