Opinie o MJMM Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MJMM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MJMM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MJMM Sp. z o.o. w Kraków

Elżbieta Nowy wpis

Mjmm istniej bez zarządu, a to znaczy, że nie odpowiada za żadne zobowiązania. Może okraśc kogo chce w świetle prawa. Brawo Pani Giergiel, mistrzyni polskiego (usunięte przez administratora).

Agnieszka Nowy wpis

To prawda ze firma ma problemy w sądzie ?

Dominika Nowy wpis

Był ktoś ostatnio w pracy za granicą z MJMM? Jakie języki obce trzeba znać, żeby się tam dostać? Interesuje mnie ta firma, będę wdzięczna za odpowiedzi.

Marcin Nowy wpis
@Dominika

Uwaga ta firma to (usunięte przez administratora) W 2019r osukali wielu klientów, teraz kończą się sprawy sądowe. Ja czekam na prawomocność wyroku.

Tedy

Jeśli ktoś lubi taką prace i potrafi sobie radzić za granicą ,to spokojnie polecam bo firma dobra!

Brałeś udział w rekrutacji do MJMM Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
QCD

Uwaga (usunięte przez administratora) !!!. Firma winna 1380 Euro 453 dni po terminie

Radek

Dobra praca, zarobki atmosfera tylko to może wpływać na taki spokój!

Karol

Jakiś powód macie żeby nie pisać na forum? Warto starać się o pracę?

VDS

Prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

Wind.

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: (usunięte przez administratora)

pit

proszę o kontakt

VFC

wirus

Uważajcie na firmę nie płaci należności obecnie jest nam dłużna ponad 2500€, brak kontakti

ellisa

Firma nie płaci swoich zobowiazań

Proszę o kontakt w sprawie

Zostaw merytoryczną opinię o MJMM Sp. z o.o. - Kraków

MJMM Sp. z o.o.
  • Królewska 65A lok. 1