Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o.

nieznajomy

Panowie wszyscy Włocławiacy którzy tak piszą to nygusy którym się nie chce robić tylko narzekać lubicie...weźcie się w końcu za robotę Zazdrość... to was męczy.

juzio

Lorenc Logistic Polska Sp. z o o ...zgodze się, atmosfera beznadzieja, donosiciele itp, szef ślepo słucha opini Pani pseudo ksiegowej, jesteś lepszy, stanowisz zagrożenie więc trzeba się Ciebie szybko pozbyc, nie polecam.

Tomuś
@juzio 11.04.2016 20:05
Lorenc Logistic Polska Sp. z o o ...zgodze się, atmosfera beznadzieja, donosiciele itp, szef ślepo słucha opini Pani pseudo ksi...

Zgadzam sie z przedmówcą w firmie jak tylko pojawi sie Tomaszek to kiero serwisu chodzi na paznokciach nie ma swojego zdania . Wyuczony znawca węgla prowadzi warsztat PARODIA a zarobki to ile by nie było godzin to i tak wedle uznania Dyrektora dostaniesz przelew. A taki głąb który nie ma doawiadczenia w mechanice okazuje sie wielkim czeladnikiem w serwisie ciezarówek i pensje dostaje wyzsza niz zajebisty znawca z ogromna wiedza napraw sam. ciezarowych . Stuknijcie sie w głowe. Mecenasik w okularach smarkacz siedzi gleboko w kale u dyrektora i a potrafi tylko zepsuc i na innych doniesc . Nie polecam pracy w firmie , czlowiek ktory potrafi i zna szie na rzeczy jest niedoceniany a mlody dzieciak wchodzi w du..e i ma pensje jaka ma , kazdy wie

wloclawek

W firmie panuje beznadziejna atmosfera, sami życzliwi ludzie , którzy tylko donoszą...

admin

Wiesz coś o zarobkach w firmie Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o. oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Zostaw opinię o Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lorenc Logistic Poland Sp. z o.o.