Opinie o Necc Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Necc Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Necc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn do tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Necc Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Sprzedaży w firmie Necc Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Krzysiek Nowy wpis

Ktoś napisze jaka sytuacja w firmie? Ostatnio pojawiło się kilka ofert pracy. Taka rotacja czy rozwój?

Baśka Nowy wpis

Chłopak chcialby aplikować na stanowisko Inżyniera Projektu, ale widzi, ze miejsce już chyba obsadzone. Dobrze nam się wydaje, czy warto uderzyć do firmy ze swoją kandydatura? :) Jakie tam widełki tak poza tym obowiązują? Piszą o ciekawych i renomowanych projektach, podacie przykłady jakieś?

Firma realizuje bardzo ciekawe projekty. Fajne miejsce na start aby poznać całą procedurę tworzenia produktu ponieważ praktycznie na każdym etapie jest się zaangażowanym. Począwszy od projektu po zamawianie części, wydawanie dokumentacji, weryfikację prac na hali. Ma to też swoje minusy bo ma się bardzo dużo na głowie ale jak najbardziej można to ogarnąć. Szefowie są bardzo dobrymi konstruktorami, którzy intensywnie uczą się zarządzać ludźmi. Czasem im to wychodzi lepiej, czasem gorzej... przez co, wiele sytuacji i zdarzeń nie powinno mieć miejsca. Jeśli chodzi o stawki, nie są wygórowane, na hali często można spotkać ludzi z agencji(jest to jak najbardziej uzasadnione gdyż przez cały rok nie ma urwania głowy tylko przez kilka miesięcy i wówczas potrzeba większej ilość rąk do pracy). Zarobki wynikają zapewne z małej marży jaką firma narzuca na swoje produkty. Jest to też uzasadnione dla firmy, która chce ugruntować swoją pozycję na rynku a jakby nie patrząc jest to "młoda firma" opierająca się na doświadczeniu konstruktorskim szefostwa. Ekipa poza szefostwem też zgrana, trzymająca się razem, nikt nikomu nie kopie dołków tylko się wspierają. Warto próbować nowych doświadczeń a z każdej firmy można wyciągnąć coś dobrego co zaowocuje na przyszłość Pozdrawiam ;)

Renata

A to w których miesiącach zazwyczaj przychodzą Ci nowi z agencji? Mimo jakby ktoś z nich później chciał zostać to nie ma takiej opcji?

Hmmmm??? Nowy wpis

Czyżby znów trzech muszkieterów pisało o sobie? Bardzo ciekawe

Rozmowę kwalifikacyjną w Necc Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inżynier Mechanik - Konstruktor?
Marian

Super firma. Szybko sie zmienia i rozwija, pozytywnie. Fajna atmosfera, ciekawe i duze projekty. Polecam

Sylwia
@Marian

A czy jest stabilność zapewniania tych projektów? Tak aby wiedzieć, że perspektywicznie można zostać tu na dłużej?

Marian
@Sylwia

Tak, projekty są ciekawe i jest stabilność.

Podobno w soboty pracuje się za free? To prawda czy można sobie potem odebrać ten dzień? Bo wolałbym nie być potem zaskoczony jak wyśle CV i okaże się że muszę siedzieć w weekendy.

jordan
@Michał

Tak słyszałem ale dla pewności popytaj.

NECC Sp. z o.o.
@Michał

Jeżeli jest potrzeba pracy w sobotę to firma stara się oddać dzień wolny, a jak nie ma takiej możliwości to wypłacane jest wynagrodzenie z dodatkiem zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Abcd
@Michał

Znajdz gdzies indziej prace jak chcesz pracowac a nie tyrać za miske ryżu

Renata
@Abcd

Azjaci tak tyrają i popatrz jak zdrowotnie się świetnie trzymają! ;) Ale wyczuwam ostry negatyw u Ciebie, może rozwiniesz swoją opinię jakoś? Bo ciekawa jestem po jakich osobistych doświadczeniach masz ją wyrobioną

@P brzmi super ! Łatwo o awans ? Czy raczej zostaje się na swoim miejscu, ale rozwija mimo tego?

B
@Monika

Jaki awans, to mała firma, pracuje kilka osób. Warunki pracy tragiczne tylko Panowie właściciele mają o sobie wysokie mniemanie. Wszędzie monitoring. Szczerze nie polecam.

@Monika

Firma jest mała bo to firma inżynieryjno-produkcyjna, a nie jakaś stocznia, gdzie jest potrzebny tłum ludzi co nic nie potrafią i cały dzień zastanawiają się jak nic nie robić. W tej firmie każdy jest na wagę złota i nie ma miejsca na zakały. Jak ktoś chce i lubi pracować to się odnajdzie. Tematy są ciekawe i rozwojowe, pieniądze stosunkowo dobre i zawsze na czas. Poza tym firma się mocno rozwija i dlatego pewnie nie może sobie pozwolić na trzymanie takich co siedzą w pracy w kiblu na telefonie albo na przemian na fajce. Każdy pracuje na siebie i za to dostaje kase. Opinia tutaj to chyba kolegi co sam się dziwił jak dużo zarabia za nic nierobienie, bo był taki jeden, ale szybko się na nim poznali a wspominany przez nikogo dobrze nie jest bo tylko się op. i psuł robote (i to jest opinia z szeregów). Właściciele pracują ciężko z całą ekipą, to nie jacyś prezesi co wpadają na kilka godzin w garniturkach po-op-ać wszystkich, tylko doświadczeni spece. Wiedzą co jest potrzebne żeby robota była zrobiona i w tym kierunku kierują i firmą i ludźmi. Są wymagający ale tego wymaga ta praca, to nie praa w kebabie za ladą. Za to każdy kto zasługuje, może liczyć na pełny szacunek. Monitoringu i to co w innych firmach potrafią z nim robić to kolega B jeszcze chyba jeszcze nie widział. Z tego co wiem w firmie są kamery połączone z alarmem dla zabezpieczenia mienia i tyle. To na pewno nie jest firma dla każdego, nie dla takich "B". Również z tego co się słyszy to nie zatrzymują się z planami rozwoju i ekspansją na nowe rynki i szukają kilku techników i inżynierów żeby móc robić więcej projektów, a załoga jest taka, że tylko na to czeka, bo jak jest więcej roboty to w firmie można zawsze więcej zarobić. Awansuje się tutaj chyba przechodząc do ciekawszych i bardziej skomplikowanych i samodzielnych zadań, bo nie ma za dużo kierowników i dyrektorów póki co, a jak ktoś się wykazuje to może liczyć na dodatkową premię. Dla mnie firma jest ok. Nie wybieram się na razie nigdzie.

Robert
@P

Powiec mi czy 10k można zarobić?

@Robert

Pewnie jak w każdej firmie tego typu - ile zarabiasz to efekt tego co umiesz i jak i ile robisz, a nie jakie masz oczekiwania.

Witold
@P

Trafna uwaga ale nie sądzisz, że pewne widełki w danym miejscu pracy i tak obowiązują? Może wiesz, ile może zarobić nowo zatrudniona osoba w firmie Necc? Fajnie by było ustalić to za Twoim pośrednictwem, więc mam nadzieję, że mi pomożesz to zrobić. Pomóż, proszę.

KG
@Robert

Jeśli jesteś fachowcem od wszystkiego, znasz się na pracy produkcyjnej i montażach to nie zarobisz 10k. Firma bardzo mała która poszukuje pracowników znających się na całym etapie produkcyjnym nie masz wyznaczonego stanowiska chyba, że jesteś tokarzem lub spawaczem. Atmosfera bardzo przyjazna gdyby nie jeden z prezesów, może zna się na sprzedawaniu produktów ale podejście do pracowników ma bardzo słabe. Prezes G bardzo inteligentny, kulturalny i spokojny, prezes P porywczy, znający się na swojej robocie i bardzo konkretny, o prezesie A napisałem wcześniej mogę jedynie dodać, że miły dla ludzi którym coś wciska.

@P

Jesteś jednym z właścicieli to gdzie niby miałbyś się wybrać

Patrycja

@xyz czemu, zwalniają ? Z jakiego powodu?

@Patrycja

Jak nie chcesz pracować za darmo w soboty albo nie możesz to w pon dostajesz zwolnienie

OMG

Jaka stawka godzinowa - min-max dla doświadczonego spawacza MAG/MIG 135 i TIG 141 ze znajomością rysunku technicznego za wymagania wymienione poniżej przez "P"? Ekipa jest zgrana czy tylko na przetrzymanie zarazy i ma na wszystko wygięte?

Ile osób w tej firmie jest na ten moment ?

Xyz
@Adam

Coraz mniej.

P

Ciekawa firma, robią fajne i skomplikowane rzeczy. Wymagająca, ale w zdrowy sposób, ludzie szanują się na wzajem, a tych co się sprawdzają szanuje też firma. Jak znasz się na robocie i chcesz pracować to to jest to.

G

Moim zdaniem świetny startup. Kiedy faceci postanowili nie kupować-sprzedawać, ale naprawdę coś wartościowego. Zebrali całą swoją wiedzę i doświadczenie oraz zorganizowali produkcję skomplikowanych maszyn. Życzę powodzenia i pomyślności!

Spawacz

Mozna coś wiecej o tej firmie napisać? Jak sie pracuje i płace czy są dobre??? Dzieki.

xx
@Spawacz

Polecam.Uczciwa praca= uczciwa płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o Necc Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Necc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Necc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Necc Sp. z o.o.?

Necc Sp. z o.o.
  • Andrzeja Struga 76