Opinie o PMC Hydraulika w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PMC Hydraulika. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PMC Hydraulika o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMC Hydraulika w Szczecin

Pepe

Czy tylko własny samochód jako dojazd do firmy. Czy jest autobus pracowniczy?

Poli
@Pepe

Na razie tylko własny. Niby są jakieś pomysły aby dogadać się z sąsiednimi firmami na wspólny transport ale to wciąż jest otwarty temat. Niektórzy dogadują się ze sobą i jeżdżą razem. Obok firmy jest jakby co przystanek autobusowy, niestety bardzo rzadko jeździ.

Danuta Nowy wpis

I to na każdym stanowisku są jakieś komplikacje z tymi feedbackami po rozmowie tak jak piszecie? :( mój chłopak chyba będzie szedł na tego testera urządzeń hydraulicznych i po prostu jak najszybciej musimy wiedzieć czy ma prace czy nie. nie wiecie czy trudno jest się dostać?

Zainteresowana

Więcej osób mogło mieć podobnie z ta rozmowa, że jednak informacji zwrotnej nie miało? Byłam zainteresowana oferta dla planisty produkcji, wiem że jeszcze jest dostępna i zastanawiam się czy nie spróbować. jest tu może ktoś z tego działu i mógłby opisać atmosferę na dziale? dodatkowo czy kojarzycie może przedziały płacowe?

Po rozmowie Nowy wpis
@Zainteresowana

Hej też byłam na rozmowie u nich. I również nie dostałam informacji zwrotnej. Stanowisko na które aplikowałam również ponownie pojawiło się w ogłoszeniach. Też nie wiem co sądzić o tym... Wypadałoby chociaż zadzwonić i dać ten feedback. Wiadomo szukają dla siebie najlepszego kandydata jednak niesmak pozostaje, chociaż też zastanawiałam się czy ponownie nie aplikować. Ale z drugiej strony? Skoro nie wiem co było nie tak... Inaczej by wyglądała sytuacja gdyby zadzwonili i po prostu podziękowali. Wtedy też mieliby furtkę otwarta w razie gdyby wybrany najlepszy kandydat się nie sprawdził. Może uda się w końcu uzyskać odpowiedź z samej firmy dlaczego jest brak odpowiedzi z ich strony? Co jest przyczyną?

Tamara Nowy wpis

Hej, ja też pozwolę sobie bezpośrednio spytać o zarobki, jak widać poszukują specjalisty ds. sprzedaży internetowej (specjalista allegro), niby w podglądzie jest napisane, że średnie wynagrodzenie wynosi od 5 do 15 tys ale w samej treści już tego nie widzę. Jak więc to wychodzi?

OperatorSprzętuCiezkiego Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy Firma PMC zatrudnia operatorów sprzętu cięzkiego ( suwnice lub wozki widlowe ) . Czy można na sprzęcie zarobić wiecej jak 6 tyś miesiecznie , a może wszystkim po równo czyli 4tyś a biurowi swoją drogą?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy PMC Hydraulika po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Monter Systemów Hydrauliki Siłowej. Jaki był jej rezultat?

Nie oddzwaniają po rozmowie. Słabe.

Oluś

Widzę, że ze trzy miesiące minęły odkąd jeden Pan pisał o zapoczątkowaniu tematu dojazdów. Czy do dziś udało już się dogadać z innymi firmami? I czy są jeszcze jakieś planowane zmiany odnośnie warunków? jakie benefity doszły w tym roku i czy będą jeszcze jakieś w planach?

Minion
@Oluś

Jeśli chodzi o dojazdy, to nastała cisza, są dwa rowery elektryczne i nie ma innego tematu. Jeśli także chodzi o warunki, to benefity zostały zmniejszone, o więcej niż połowę.

@Minion

Z jakich przyczyn doszło do ich zmniejszenia? Pod jakim konkretnym argumentem? Widziałem po prostu ofertę dla koordynatora ds. wysyłek. Interesuje mnie ta praca i zastanawiam się czy by nie aplikować. Dlaczego jednak piszesz o jakichś cieciach w warunkach? one już wcześniej były zapowiedziane?

Pepe

Czy tylko własny samochód jako dojazd do firmy. Czy jest autobus pracowniczy?

Irena

To ile mniej więcej tego miejsca tu mają? Ciężko kobiecie będzie zaparkować? Ludzie generalnie skrzykują się, żeby wspólnie w razie czego jeździć?

Poli
@Pepe

Wanda

na goworku pojawilo sie pare ofert pracy do firmy w tym jedna ktora mnie interesuje a dokladnie : MANAGER KIEROWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO. Chcialam dopytac bo widze ze firma sie tutaj wypowiada czy jest mozliwosc pracy hybrydowej czesciowo zdalnej na tym stanowisku ?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy PMC Hydraulika. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Dyrektor Obsługi Klienta?

Kadry

Tak, jak pisałam poniżej. Firma PMC Hydraulika Sp.z o.o nie prowadziała i nie będzie prowadziła rekrutacji rekrutacji na stanowsko Dyrektora Obsługi Klienta.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w PMC Hydraulika na stanowisko Dyrektor Obsługi Klienta?

Kadry

Firma PMC Hydraulika Sp.z o.o nie prowadzi rekrutacji na stanowisko "Dyrektor Obslugi Klienta".

Agata
@Kadry

To ja podbijam pytanie o pytaniach na rekrutacji ale na stanowisko Pracownik sklepu internetowego. Tutaj widziałam że obecnie firma szuka kogoś. O co się pyta kandydata?

@Agata

PMC Hydraulika Sp z.o. o nie prowadzi rekrutacji na stanowkisko "pracownik sklepu internetowego"

@Kadry

A mogę wiedzieć gdzie w takim razie znajdę aktualne rekrutacje do firmy?

F

Pakowanie to najlepszy dział !

Irena

witam, jeśli chodzi i obecne stanowiska pracy dla kobiet to co firma miałaby do zaoferowania i jakie warunki przy tym mogłyby występować? co z zatrudnianiem osób bez doświadczenia, na co w tym przypadku można liczyć?

Czy jest możliwość pracy w PMC Hydraulika na część etatu?

Kadry

Nie ma takiej możliwości.

Robert
@Kadry

Czy na stanowisku monter systemów hydrauliki siłowej, pracuje się na zmiany, czy w stałych godzinach?

Odpowiedź
@Robert

1 zmiana 08:00-16:00 (czasem 1x w roku parę tygodni drugich, ale to nie jest reguła - w tym roku np. Drugich zmian nie było, w zeszłym były ~3 tygodnie w związku z pandemią Covid)

PMC Hydraulika poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Sklepu Internetowego. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Taksówkarz

Czy jeszcze pracuje kierowca co jeździ po Szczecin busem firmowym i nie zna się na przepisach. Kierunkowskaz w prawo a ww skręca w lewo idealny klient na stuczke tym trzeba mieć kamerkę w aucie.

@Taksówkarz

Poważnie? Ale w sumie to notorycznie to robi czy tylko raz widziałeś? W sumie to autobusy tutaj nie mają kamerek?

PMC
@Taksówkarz

Proszę o informację kiedy zdarzenie miało miejsce.

Komentarz
@Taksówkarz

Taksówkarz wytykający innym błędy na drodze, a to dobre. Każdemu może się zdarzyć (nie, to nie ja jechałem) błąd - jeśli nie wyłapałeś więcej niż 1x takiego manewru to lamentowanie w internecie jest co najmniej smutne i niepotrzebne.

Witam Ile wynosi stawka dla montera bez dodatków

Swiezak
@Zainteresowany

6000 brutto na poczatek

Agnieszka
@Swiezak

Dzieki @Swiezak. Dobrze wiedzieć. A czy myślicie, że można liczyć na umowę o pracę już przy rozpoczynaniu współpracy z PMC Hydraulika?

@Agnieszka

Firma zatrudnia pracowników tylko w oparciu o umowę o pracę.

@Kadry

A te 6000 na start w zeszłym roku to jakoś więcej w tym? Była może podwyżka od nowego roku? :)

Info
@Monika

To nieprawda, 6000 brutto nie jest kwotą oferowaną dla wszystkich na początek. Warunki finansowe są ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia, umiejętności etc. Kwota nie jest jawna.

Edward
@Info

Rozumiem że o zarobkach się tu nie dyskutuje więc może dowiem się jak jest z socjalem? Pracownicy mają jakieś benefity? Bo gdybym się przyjął zależałoby mi na takich dodatkach.

Info
@Edward

Wszystko jest opisane w poprzednich komentarzach, co najmniej dwukrotnie padło już podobne pytanie. Benefitów jest dużo i są to ciekawe rzeczy.

@Info

No właśnie czytam, rzeczywiście tego sporo :O I faktycznie można ze wszystkiego korzystać? Jak wygląda kwestia tego dofinansowania do dojazdów do pracy? Ciekawi mnie kto się może o to ubiegać.

@Olga

Oczywiście można korzystac ze wszystkiego. Dofinansowanie do wypoczynku, sportu-kultury-rekreacji, kolonie dla dzieci, itp przysluguja od momentu zatrudnienia. Premia frekwencyjna przysluguje za przepracowany pelny miesiąc ( wlicza sie w to równiez urlop wypoczynkowy), premia safety przysługuje gdy przestrzega sie zasady BHP. Karty Sodexo przysluguja po przepracowaniu min 9 mcy. Jesli chodzi o dofinansowanie do dojazdow to przysluguje osobom, które jezdza do pracy min. 23 km w jedna strone.

Aga

Są benefity.

Edward
@Kadry

Dzięki za tak szczegółową odpowiedź. Powiesz jeszcze czy jako nowy pracownik dostanę normalną umowę o prace? Bo w wielu firmach dają zlecenie. Mam nadzieję że tu tak nie jest.

@Edward

Oczywiście . Zatrudniamy tylko na umowe o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny 3 mce, kolejna 6 mcy na czas określony a niestępnie umowa na czas nieokreślony.

Agata
@Kadry

Czy to dofinansowanie dla kolonii dla dzieci ma ograniczenia wiekowe np. do 15 roku życia dziecka lub liczebnie, że np. tylko dla 2 dzieci pracownika?

@Agata

Dofinansowanie do kolonii / półkolonii przysługuje dzieciom w wieku 3-18 lat. Kwota jest roczna a nie z podzialem na ilosc dzieci.

prac1

Tak, dostaniesz.

Jakie są mocne strony pracodawcy PMC Hydraulika?

Ok

Wyplaty na czas, duzo socjalnych benefitow, brak ognia w pracy (jak w Amazon albo innych (usunięte przez administratora))

@Ok

A o jakich benefitach mówisz dokładnie? Macie prywatną opiekę lekarską albo coś w tym stylu?

Ok
@Olga

Tak, już niżej gdzieś w komentarzach kadrowa wypisywała. Prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie, fundusz socjalny (przyjemne zwroty np. Za wakacje, bilety na koncerty, siłownie etc.), "wczasy pod gruszą", raz na jakiś czas wyjścia integracyjne, konkursy (typowanie piłkarskich turniejów z nagrodami), owoce/słodycze i pewnie parę innych ;-)

@Ok

To fajnie tam macie :) Na święta też coś dostajecie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PMC Hydraulika?

On

Zależnie od stanowiska, ale zasadniczo tak (obecnie np. Rekrutacja na pakowanie, lakiernię, montaż). Warto spróbować niezależnie od posiadanego doświadczenia - firma mocno się rozwija i cały czas potrzebne są nowe osoby.

Agnieszka

Cześć, znalazłam tylko jedną ofertę pracy na Inżyniera procesu w PMC Hydraulika w Kołbaskowo, mnie jednak interesuje Szczecin. Czy ktoś z Was jest tam zatrudniony? Wiecie kiedy można się spodziewać rekrutacji?

On
@Agnieszka

Jedyna lokalizacja PMC Hydraulika w Polsce to Kołbaskowo (Rosówek) - to niedaleka okolica Szczecina (15km). Być może w ogłoszeniu o pracę był wybrany Szczecin jako jedyna możliwa opcja i stąd drobne niezrozumienie.

Czy doświadczenie jest istotne ?

Wojtek

Gorąco polecam, super firma. Przez 3 lata na malarni Netflix i HBO na bieżąco, przeplatane jakimiś pracami bez większego znaczenia. Wypłata na czas, zarządzający na poziomie "dyżurnego" z podstawówki. Raczej nie dla młodych którzy chcą się czegoś nauczyć a dla starszych "wyjadaczy"

Aaaaa
@Wojtek

a ty do której grupy się zaliczałeś, chyba nie do "modego, chcącego się czegoś nauczyć" jeśli cały Netflix i HBO w pracy obejrzałeś? Ambicja na poziomie mopa kuchennego, nic dziwnego że tam już nie pracujesz tylko ironizujesz sobie wesoło w komentarzach internetowych.

Zostaw merytoryczną opinię o PMC Hydraulika - Szczecin

• Jak się pracuje w PMC Hydraulika?

Zobacz opinie na temat firmy PMC Hydraulika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMC Hydraulika?

PMC Hydraulika
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.

PMC Hydraulika