Opinie o Arc Consulting Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Arc Consulting Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arc Consulting Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arc Consulting Group Sp. z o.o. w Kraków

KS

Bardzo fajne miejsce pracy, pracuję tutaj niecały rok i bardzo dobrze wspominam proces rekrutacyjny. Firma nie jest ogromna (jeżeli chodzi o liczbę pracowników), ale bardzo prężnie działająca, z wieloma międzynarodowymi projektami. Dobry kontakt z przełożonymi, którzy od początku mile witają w gronie pracowników. Działania firmy bardzo mocno oparte na wiedzy i doświadczeniu pracowników, a właśnie tego tutaj nie brakuje - jest się od kogo uczyć. Polecam serdecznie!

Niestety
@KS

Niestety inne doświadczenie, bardzo nie profesjonalne podejście, mam wrażenie że to zbieranie CV tylko bo dzwonią i zawracają głowę a potem no i tak nie ma feedbacku ani odzewu... Potrafią przeciągać rekrutację i zawracać głowę a potem cisza ... Nikt ich nie bierze do odpowiedzialności za to co robią oni...

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie Arc Consulting Group Sp. z o.o.?

Zuzka Nowy wpis

Hej, jest oferta na stanowisko Junior SAP Functional Consultant’a i zastanawiam się jak może wyglądać rozmowa rekrutacyjna. Ktoś pisał o tym, że miał jakieś testy. Czy juniorów też tak sprawdzają?

@Pracodawca Nowy wpis

Rekrutacja to dramat w tej firmie, to już się domyslam jak wyglądać musi praca. Zawracanie komuś głowy testami Itd a potem milczenie owiec, dopiero potem okazuje się że jesteś tylko zapasówką i masz czekać w nieskończoność. Brak profesjonalizmu

Olga

Bardzo proszę o opinie, jeśli ktoś z czytających ten wątek, miał styczność pod względem zawodowym z tą firmą. Ciekawa jestem, ile oferują na stanowiskach juniorskich i czy warto się w ogóle angażować w tę pracę. Czy ktoś może wie, coś o rekrutacji (SAP FI/CO Consultant) i do kogoś już się odezwali?

Ona Nowy wpis
@Olga

A do ciebie się odezwali ? Bo rekrutacja tutaj w ten firmie to istny dramat i zawracanie komuś głowy i brak profesjonalizmu ... Milczenie i trzymanie kogoś

Arc Consulting Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant SAP FICO. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Patrzę właśnie na te ofertę dla konsultanta SAP FICO, która jest teraz dostępna i piszą w niej o tym by być gotowym na podróże służbowe. omówicie ich zakres? Nie ma możliwości na rezygnację?

KS

Kacha
@KS

A przybliżysz jak ta rekrutacja wygląda właśnie, ile jest etapów? Przymierzam się do aplikowania więc chętnie rady bym przyjęła :) Czy twoje oczekiwania względem finansów pokryły się z tym co zapoponowali ci na rozmowie? I czy w ciągu tego roku już miałeś/aś podwyżkę? Zastanawiam się jak często je przyznają i czy trudno je dostać tam.

xc
@Kacha

Phone screening, zdalna rozmowa z menagerem i może jeszcze jedna ostatnia rozmowa :)

xc
@xc

Stawki takie jak wszędzie indziej, jak wygórujesz swoje oczekiwania to wiadomo. Jak masz "normalną" stawkę to najpewniej ją dostaniesz.

Niestety

Ewcia

Tak dla pewności jakie są zarobki dla konsultanta SAP FICO? Ktoś pisał jeszcze w zeszłym roku, że mogą się one zdawać rynkowe. Czy do teraz tak jest? interesuje mnie konkret i stwierdzenie, czy warto próbować

Sylwia

Tutaj benefity to na każdym stanowisku są identyczne? Pytam bo ktoś tutaj pytał o opcję dla konsultanta, a widzę że sporo jest wypisanych w ogłoszeniu na programistę od SAPa. Przyszłam żeby zapytać o ostateczne zarobki bo niestety ich nie podali. pewnie są zależne od doświadczenia ale chyba są jakieś widełki, tak?

Ona

Cześć, czy możecie się podzielić informacjami na temat pracodawcy - stanowisko konsultant. Jakie benefity, atmosfera i czy warto? Z góry dziękuję.

May

Bardzo fajna atmosfera. Dużo projektów. Jestem bardzo zadowolony z wybory miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Arc Consulting Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Arc Consulting Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arc Consulting Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arc Consulting Group Sp. z o.o.?

Arc Consulting Group Sp. z o.o.
  • Królewska 57
    30-081 Kraków
  • NIP: 6772318389 REGON: 120781616 KRS: 0000314075

Arc Consulting Group Sp. z o.o.