IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Opinie o IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Olek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników? Są szanse na pracę, świetna firma to pewnie nie jest łatwo się dostać.

Zespół ITSS
@Olek 10.10.2018 10:43

Drogi Olku, W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy równolegle wiele procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska w firmie. Z aktualnymi ofertami pracy możesz zapoznać się w zakładce 'Oferty pracy' na naszym profilu GoWork bądź na naszej stronie internetowej www.itss.pl. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

#pracowita

Cześć, polecam ITSS jako pracodawcę! Pracuje blisko 2 lata i z czystym sumieniem daję pozytywną ocenę. Wszystko co ustalaliśmy na wstępie zatrudnienia zostało dotrzymane. Firma rozrosła się jeżeli chodzi o ilość pracowników i atmosfera pracy też przez to zyskała :)

Rzetelny
@#pracowita 26.03.2018 18:11

Dwa lata pracy ale chyba nie w tej firmie skoro istnieje od kwietnia 2017 :-)))

ITSS
@#pracowita 26.03.2018 18:11

Szanowny Internauto, W odpowiedzi dotyczącej innej Twojej opinii informowaliśmy o już o tym niemniej dla porządku przytoczymy naszą odpowiedź raz jeszcze - spółka istnieje i aktywnie prowadzi swoją działalność począwszy od 2009 roku a w poprzedniej formie prawnej nawet od 2007 roku. Tego typu informacje można znaleźć w ogólnodostępnym rejestrze sądowym prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pozdrawiamy i dziękujemy za aktywność na naszym profilu, Zespół ITSS :)

MS

Współpracuje z ITSS od wielu lat i z tej perspektywy wystawiam solidną referencję. Oby tak dalej :) Polecam. MS

Rzetelny
@MS 11.04.2018 23:55

Bardzo rzetelna i solidna opinia zwłaszcza, że w dniu wystawienia opini firma działała od 12 miesięcy :-))) Gdzie te kata współpracy Panie MS? ;-)

Zespół ITSS
@MS 11.04.2018 23:55

Drogi Internauto, Cieszymy się, że śledzisz nasz profil i aktywnie uczestniczysz w budowie naszego wizerunku. Chcielibyśmy jednak sprostować informacje dotyczącą okresu funkcjonowania - spółka istnieje i aktywnie prowadzi swoją działalność począwszy od 2009 roku a w poprzedniej formie prawnej nawet od 2007 roku. Tego typu informacje można znaleźć w ogólnodostępnym rejestrze sądowym prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pozdrawiamy, Zespół ITSS :)

Czemu pracownicy firmy IT Systems & Solutions Sp. z o.o. nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

ja

spoko firma

Było minęło.

Cóż...większość opinii negatywnych jest uzasadniona. Pracowałem około półtora roku w tej "firmie" i nic dobrego z tego nie wyszło. (usunięte przez administratora)Pożegnano się ze mną w niefajny sposób - i nic miłego o zarządzaniu DH nie mogę powiedzieć. (usunięte przez administratora)

Dominika

@Olopiszesz nie polecam, jednak nie mówi to tak naprawdę dużo o Twoim czasie spędzonym w firmie. Piszesz o rotacji doradców handlowych. Jednak to stanowisko wymaga posiadania pewnych predyspozycji i nie każdy się na nim odnajdzie. Czasem dopiero po rozpoczęciu pracy można się o tym przekonać, a żeby starać się o stanowisko Account Manager w IT Systems & Solutions nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie z pracy z klientem i w sprzedaży. Co masz na myśli pisząc o przeroście formy nad treścią?

Olo

Nie polecam. Przerost formy nad treścią. Mega rotacja DH

Dominika

@Mloodywidzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o tym co sprawia, że poleciłbyś tego pracodawcę innym? Jakie możliwości daje Ci ta praca? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy z działu w którym pracujesz? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Mloody

Pracuję od niedawna ale na dzisiaj wszystko OK. Obecnie realizują duży i ciekawy projekt. Można polecić :)

Dominika

@DJchętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest IT Systems & Solutions Sp. z o.o. oraz jakie możliwości rozwoju oferuje. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeśli nie zgadzasz się z negatywną opinią zostawioną przez któregoś z użytkowników, to opowiedz o tym jak Ty oceniasz firmę oraz jakie widzisz plusy ze swojej pracy. Taki merytoryczny wpis będzie o wiele bardziej pomocny dla osób, które na wątek ten trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym pracodawcy.

DJ

Kochany Lolku, tu książę D. Dlaczego nie masz odwagi wyrazić swojej opinii prosto w oczy, a nie chować się za jakimś pseudonimem? Jeżeli nie pracujesz w tej firmie, to znaczy, że byłeś albo nieuczciwy albo niekompetentny i tyle. Firma stwarza możliwości rozwoju ludziom, którzy przejawiają w tym zakresie chęć, a leserów po prostu nie tolerujemy! Takim polecamy pracę w dużo większych organizacjach, w których można się "ukryć" w tłumie i nic nie robić. Powodzenia!

harrry

Jakie zarobki i umowa na stanowisku Specjalisty ds wsparcia sprzedaży(telemarketing) ?

nick

@bibi może lepiej zacząć od jakiegoś stażu? to też jest wyjście

maxximus

Hehe, post z linkiem do filmu z panią derektor wykasowaliscie :))))

bibi

a jak ogólnie jest u was z zatrudnianiem osób młodych po studiach?

brando

hehe, pan di.dżej powinien być jej wdzięczny :)))

coś

Hej, a jaka aktualnie panuje atmosfera u nich? Dzięki

Ona

Pracuję tu od kilku dni i jest .... Napiszę Wam po miesiącu :P

Ksią

To prawda że w IT Systems & Solutions Sp. z o.o. nadal są ludzie z potencjałem, moim zdaniem jest ich tam całkiem sporo i naprawdę zasługują na to miano, ja uważam, że warto próbować, bo przecież życie to ciągłe próby

omg

Dalej są tam ludzie z potencjałem od których można się uczyć.

Ksią

No i super to słyszeć @ano i bardzo się cieszę z takiej opinii. @wzik super z tymi szkoleniami muszę przyznac, powiedz mi czy wiesz jaka tu jest kasa??

wzik

Owszem szkolenia zawsze pomagają, jeśli nie w tej firmie to w kolejnej się przydadzą, sama praca też ciekawa, wiele interesujących projektów zwiększa doświadczenie.

Były

Polecam prywatne szkolenia z AW są niesamowite.

ono
@Były 09.01.2016 11:30

Sama AW jest niesamowita w pozytywnym tego słowa znaczeniu -:)

Mazur
@Były 09.01.2016 11:30

Tak słyszałem że niesamowita ,a jak szkoli ,to podobno dodatek extra do pensji

ona

jak zarobki? (inwestuja w procowników szkolenia,certyfikaty ,itp?)

Ugcv

@Grzegorz a ile tam pracował ze aż taką negatywna opinie napisałeś czasami jest tak ze pracodawcy się wywyższają no nie są to dobrze ceny niestety ale może akurat trafiłeś na nas gorszy dzień o ludzi firmy IT systems& solutions nie chce tu nikogo oceniac ale po prostu wiec jak to czasami bywa i jaka się robi przez to atmosfera

Grzegorz

Nie polecam tej Firmy, okropna atmosfera, gburowatość i próba udowodnienia że się nic nie umie. Dodatkowo bezczelność i pokazywanie wyższości na każdym kroku

dfuś

Może to jest związane z tym, że każda osoba, która przychodzi do firmy zawsze jest pełna nadziei, że praca którą podejmuje przyniesie i prestiż i jakieś solidne pieniądze. Dopóki nie pójdę na rekrutację to na sto procent tego nie będę pewny. Chociaż widać różnicę między nowymi a starymi pracownikami.

jeronimo

iga czemu sie wypowiadasz skoro zaczynasz przygode? Nie wiem ale powiem.

xero

Polecam, pracowałam przez dłuższy czas. Wszystko co jest potrzebne do pracy - jest.

Zostaw opinię o IT Systems & Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Systems & Solutions Sp. z o.o.