IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Opinie o IT Systems & Solutions Sp. z o.o.

Dominika

@Olopiszesz nie polecam, jednak nie mówi to tak naprawdę dużo o Twoim czasie spędzonym w firmie. Piszesz o rotacji doradców handlowych. Jednak to stanowisko wymaga posiadania pewnych predyspozycji i nie każdy się na nim odnajdzie. Czasem dopiero po rozpoczęciu pracy można się o tym przekonać, a żeby starać się o stanowisko Account Manager w IT Systems & Solutions nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie z pracy z klientem i w sprzedaży. Co masz na myśli pisząc o przeroście formy nad treścią?

Olo

Nie polecam. Przerost formy nad treścią. Mega rotacja DH

Dominika

@Mloodywidzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o tym co sprawia, że poleciłbyś tego pracodawcę innym? Jakie możliwości daje Ci ta praca? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy z działu w którym pracujesz? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

Mloody

Pracuję od niedawna ale na dzisiaj wszystko OK. Obecnie realizują duży i ciekawy projekt. Można polecić :)

Dominika

@DJchętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest IT Systems & Solutions Sp. z o.o. oraz jakie możliwości rozwoju oferuje. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Jeśli nie zgadzasz się z negatywną opinią zostawioną przez któregoś z użytkowników, to opowiedz o tym jak Ty oceniasz firmę oraz jakie widzisz plusy ze swojej pracy. Taki merytoryczny wpis będzie o wiele bardziej pomocny dla osób, które na wątek ten trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym pracodawcy.

DJ

Kochany Lolku, tu książę D. Dlaczego nie masz odwagi wyrazić swojej opinii prosto w oczy, a nie chować się za jakimś pseudonimem? Jeżeli nie pracujesz w tej firmie, to znaczy, że byłeś albo nieuczciwy albo niekompetentny i tyle. Firma stwarza możliwości rozwoju ludziom, którzy przejawiają w tym zakresie chęć, a leserów po prostu nie tolerujemy! Takim polecamy pracę w dużo większych organizacjach, w których można się "ukryć" w tłumie i nic nie robić. Powodzenia!

harrry

Jakie zarobki i umowa na stanowisku Specjalisty ds wsparcia sprzedaży(telemarketing) ?

nick

@bibi może lepiej zacząć od jakiegoś stażu? to też jest wyjście

maxximus

Hehe, post z linkiem do filmu z panią derektor wykasowaliscie :))))

brando

hehe, pan di.dżej powinien być jej wdzięczny :)))

Ona

Pracuję tu od kilku dni i jest .... Napiszę Wam po miesiącu :P

omg

Dalej są tam ludzie z potencjałem od których można się uczyć.

Były

ono
@Były 09.01.2016 11:30
Polecam prywatne szkolenia z AW są niesamowite.

Sama AW jest niesamowita w pozytywnym tego słowa znaczeniu -:)

Mazur
@Były 09.01.2016 11:30
Polecam prywatne szkolenia z AW są niesamowite.

Tak słyszałem że niesamowita ,a jak szkoli ,to podobno dodatek extra do pensji

ona

jak zarobki? (inwestuja w procowników szkolenia,certyfikaty ,itp?)

Grzegorz

Nie polecam tej Firmy, okropna atmosfera, gburowatość i próba udowodnienia że się nic nie umie. Dodatkowo bezczelność i pokazywanie wyższości na każdym kroku

jeronimo

iga czemu sie wypowiadasz skoro zaczynasz przygode? Nie wiem ale powiem.

xero

Polecam, pracowałam przez dłuższy czas. Wszystko co jest potrzebne do pracy - jest.

no way!

unikać jak ognia

Jak musi się komuś nudzić, że non stop wchodzi na to forum i śledzi na bieżąco wpisy. Czas zająć się swoim życiem i rozwojem, a nie ciągle narzekać i szukać winny w innych, a nie w sobie! Pomijając ITSS to jeżeli ktoś chce się rozwijać znajdzie taką możliwość, tylko trzeba mieć CHĘCI, a nie tylko oczekiwania.

Maniek 2

Jak można samemu siebie wystawiać pozytywną opinię? " możliwość rozwoju" śmiech na sali!

Maniek

Firma naprawdę dobra: ciekawe projekty, możliwość rozwoju, ambitne zadania, konkurencyjne wynagrodzenie i co najważniejsze bardzo stabilne zatrudnienie

atmosfera

Tak rzeczywiście świetna , świadczą o tym powyższe wpisy i ich liczba. Nikt nie ma takiej opinii jak ta "firma",a z tego co słychać to grono "zadowolonych" pracowników rośnie

Ola

Żeby wydzwaniać po kogoś klientach to trzeba ich wcześniej mieć..dodam także, że tłumaczenie swojej nieudolności zachowaniem się firmy.. chyba nie jest do końca właściwą drogą. Czas wziąć się za swoje życie i zacząć pracować, a nie oczerniać innych. Jeżeli chodzi o atmosferę- bez zarzutu.

BTW

Paweł
@BTW 26.11.2014 15:22
Szkoda że na inne firmy nikt nie uprawia "czarnego PR" jak to nazwałeś tylko na tą Pseudo firmę.....

A które to komentarze są pozytywne? Te o zasysaniu bazy i wywalaniu czy o przeroście formy nad treścią? Czy może o atmosferze? A może zachęcają komentarze na temat wydzwaniania po Twoich klientach chwilę po tym jak CIę zwolnią? I opowiadają Bóg wie co na Ciebie?!

BTW

Szkoda na nich czasu

WWL

Idz zobaczysz.. wycisną cie jak cytrynę. Jedyne pocieszenie że ludzie którzy przeszli ich " szkołę życia" dobrze sobie radzą na rynku..

okm

A tak jest?

HH

ale żeby head hunterzy uprzedzali przed tą firmą???

Ewa

Zastanawia mnie zasadność pisania pod anonimowym nickiem zarzutów tak naprawdę będących rownoważnikami zdań, nic nie wnoszacymi. Masz odwagę rzucać pod adresem firmy i ludzi jakieś zarzuty, to miej tez odwagę przedstawić się. Trochę jak ten ratlerek co atakuje ze strachu i ucieka..... Ostatnią osobą z działu sprzedaży która odeszła, jestem ja- Ewa. W gruncie rzeczy nie żałuje tego ponad roku pracy w ITSS. Ludzie spoko, inżynierowie też. Gdyby mnie ktoś spytał czy polecam pracę w tej firmie, to myślę, żebym poleciła. Ogólnie jak w każdej firmie są wzloty i upadki, to praca z ludźmi więc ciężko wymagać aby zawsze było różowo, a czasami nawet czarno :-) Reasumując. POLECAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Sandokan
@Ewa 29.11.2013 21:14

Proszę się przedstawić skoro Pani uważa, że należy się przedstawiać...

leser?

NIe polecam. Firma nierzetelna, zatrudniają na chwilę. Przemiał okropny.,(usunięte przez administratora)

olo

Omijac szerokim lukiem

wycyckany

No cóż .... Może w końcu zebrali skład ludzi akceptujących takie a nie inne zasady (trudne do zaakceptowania dla większości normalnych ludzi) i jakoś ciągną ten "wózek". Z tego co widac to jeden z dotychczasowych Prezesow (ten mniej "ciekawy") odszedl z ITSS to jakiejs innej spolki (tworza grupe kapitalowa). W kazdym razie to co tu opisuja inni mialo miejsce i sam tego doswiadczylem. Czy tego typu praktyki skonczyly sie? Nie wiem ale jakos trudno mi uwierzyc, ze mogly sie skonczyc. Slyszalem duzo ciekawych opowiesci od ludzi, ktorzy ze mna tam pracowali (ale juz nie pracuja).

wirtualny

Firma jak firma , ani dobrze ani jakoś mega zle. Dwóch prezesów z tego co wiem został teraz jeden ( ten lepszy) ,,(usunięte przez administratora) jeśli miałbym polecić tą firmę to bym tego nie zrobił. ,(usunięte przez administratora).Zarobki na przyzwoitym poziomie , atmosfera fatalna , na uwagę zasługuje solidny skład inżynierski,(usunięte przez administratora) . Jakoś im sie wiedzie z tego co słychać ,

bono

napisał "KLIKA" a nie "KILKA"

Majka

Ciekawe, skąd informacja, że w ITSS pracuje kilka osób, skoro obecnie jest ich zatrudnionych 26 plus 21 osób na projekcie u klienta ale oni nie siedzą w biurze. [usunięte przez moderatora]

PIP

:-((( Tak jest - Z dala od nich!!!! [usunięte przez moderatora]

Trafiony

Potwierdzam, a nie nikt nie wierzył. Unikajcie jak ognia. ,(usunięte przez administratora)

B

Uwierz, że nie konkurencja to pisze (zresztą już wiesz, bo przetestowałaś osobiście... kondolencje - szkoda życia!). I niestety wszyscy co tam poszli się o tym przekonali na własnej skórze. Smutne mocno. ,(usunięte przez administratora)

Byla pracownica

Czytalam tutaj wpisy i nie wierzylam. Na rozmowie o prace zapewniali mnie ze to konkurencja wypisuje. I dzisiaj jestem bez pracy, kontakty zostaly u nich. ,(usunięte przez administratora)

Były

Masakra - trzymajcie się z dala!!!

g

Mysla tam, ze to warzywniak i sprzedaz zaraz po przyjsciu pare ton ziemniakow... a realia kontraktow IT gdzie? ,(usunięte przez administratora)

Byly pracownik

Stary unikaj jak ognia.,(usunięte przez administratora) komentarze skads sie biora. A takich jak ty bylo juz baaaardzo wielu. Nawet osoba prowadzaca rekrutacje dla firmy stwierdzila ze mega duzy przeplyw handlowcow. A szkolenia? Prosze was. Dyrektor techn. Pokaze prezentacje i pa. Alez inwestycja w szkolenia

.t

Zastanawia mnie sensowność powyższych komentarzy, czy jeżeli ktoś zamykałby dużo projektów, z których oczywiście firma ma pieniądze to by się chciał pozbyć takiej osoby na rzecz kogoś nowego, którego trzeba przyuczyć, inwestować w niego od samego początku. bezsens. czasami warto się zastanowić nad własną pracą, a nie tylko oczekiwać od innych. firma jest małą firmą, nie ma się za wielkie przedsiębiorstwo, ale powoli buduje swoje struktury. każdy pracownik jest traktowany w sposób przyzwoity, nikt nikogo nie szykanuje, a że trzeba rozliczyć się ze swojej pracy to chyba normalne? nikt nie przychodzi poleżeć na fotelu i pooglądać trochę filmów w internecie? informacja dla osób, ktore chcą lub mają zamiar pracować w itss, firma jest porządna, zawsze płacą na czas, nie ma problemu z wychodzeniem wcześniej w razie potrzeby, czy wzięciem wolnego. pracują tam normalni ludzie, którzy chcą pracować a nie tylko zastanawiać się co by zrobić żeby się nie nar

Gosc

Czyli nie polecacie firmy? Dostałam zaproszenie na rozmowę na KAM, posiadam duża swoją baze Klientów...... Po poczytaniu komentarzy zastanawiam sie czy ma sens iść ;-(

Rob

Nie polecam. Słaba atmosfera, słabe rozliczanie. Wlasciciele firmy odeszli z Asseco zabierajac czesc ludzi za sobą i mniemania o firmie. ITSS to taki trochę paw. Strosi piura i próbuje grać większego i \\\"piękniejszego\\\"W rzeczywistości są firmą bardzo małą, ,(usunięte przez administratora) Odradzam

Flap

Drogi Były Pracowniku ! Z tej strony Flap , doskonale rozumiem Twoje rozgoryczenie pracowałes rok czasu i zamknłąłeś jeden projekt , w ten sposób nie zarobiłes nawet na 1/10 kosztów , które wygenerowałeś . Sukcesem nie jest projekt rozpocząć i wyświetlić w darmowym CRM-ie tylko go zfinalizować ,(usunięte przez administratora)Praca w ITSS jest dobrze płatna a od handlowców oczekuje sie wyników , i tylko tacy Pracownicy maja rację bytu w solidnych firmach ,(usunięte przez administratora)

Agro

ITSS jest niewielką firmą ale bardzo szybko się rozwijają, co stwarza również spore mozliwości rozwoju dla pracowników. Jak na małą firmę mają dużo ciekawych klientów, a co za tym idzie projektów. Poza tym płacą całkiem niezłe pieniążki...

Marian

Mój znajomy tam pracuje. Nigdy nie słyszałem żeby go oszukali . Mówi, że kasę płacą przyzwoitą i regularnie. Nie lubią leserów i tyle. Jak będę zmieniał robotę to do nich napisze.

robota w it systems jest interesująca. i to by bylo na tyle.(usunięte przez administratora) przerost ambicji nad mozliwosciami. i najlepsze. ostatnio spotkalem sie z jednym dosc wysoko postawionym czlowiekiem z VMware i cos sie zeszlo o ITSS. a on do mnie: a co to za firma? nie znam jej...! i moze ni byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze ITS uważa ze wirtualizacja to ich konik. chyba tylko ich bo nikt inny o tym nie wie (zwlaszcza producenci).

Zostaw opinię o IT Systems & Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Systems & Solutions Sp. z o.o.