Opinie o Medgo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medgo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medgo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medgo Sp. z o.o. w Warszawa

edi

Na towar czekałem ponad miesiąc. Kontakt telefoniczny z obsługą sklepu nieprofesjonalny.

Czarek

Okres oczekiwania na przesyłkę przekroczył czas określony w regulaminie sklepu.

Teresa

Złożyłam zamówienie 26 kwietnia...do tej pory przesyłki nie otrzymałam. . Przestali odpisywać na maile ...Proszę nie pisać że jest to opinia wyssane z palca ...bo zacznę podejrzewać że jest pani zamieszania w ten proceder...firma Maski Sklep to (usunięte przez administratora) .

karol

Medgo sp. z o.o. z Warszawy to są naciągacze, zgłosiłem już sprawę na policję, nie dajcie się nabrać, żerują na czyimś nieszczęściu

Project Manager

Neutralnie

Cześć wszystkim. Nazywam się Małgorzata. Jestem jedną z Klientek medgo tak jak wy. Naczekałam się na przesyłkę ponad 25 dni. Fakt jest to okropnie długo i powiem wam, że już myślałam, że paczki nie dostanę. Rzeczywiście wysyłka w 48 godzin może wprowadzić w zrozumienie że paczka dojdzie w 2 dni. Zagłebiłam się w temat całej wysyłki z Chin i ta firma faktycznie ma w Chinach swoją siedzibe i realizuje wysyłkę bezpośrednio poprzez 3 firmy logistyczne cargo/yun express i na koniec inpost albo pocztex - poczytalam na ten temat na roznych angielskich i chinskich forach. Na allegro jest wielu takich sprzedawcow i tez sprzedawali maski np. roneberg. Powiem wam ze na allegro podobnie jest u gory napisane wysylamy w 2-3-4 dni a dopiero na dole jak sie rozwinie szczegoly wyskakuje np. 21 dni roboczych. czy to jest klamsto os(usunięte przez administratora)o niby allegro duza firma nie oszukuja, ale kazdy chce sprzedac. jeden doczyta drugi nie. nerwy sie biora jak chcemy aby paczka dotarła na już tu i teraz. moze rzeczywiscie powinni u gory informowac ze 21 dni dostawa? moze allegro powinno robic tak samo? prawda jest taka ze wszedzie jest zamęt i dezinformacja w zwiazku z tym wirusem. nawet nacodzien jak wirusa nie ma to jestesmy narazeni ze ktos napisze nie napisze doczyta nie doczyta. trzeba byc uwaznym. myslec samemu odpowiedzialnie dopytywac o czas dostawy itd. tak jak u nas w kraju kazali nosic maski jak bylo 100 - 200 zachorowac. teraz jest 500 i mowia idzcie do hoteli knajp itd? czy to nie jest osz(usunięte przez administratora)zeciez to widac ze chodzi o kase zebysmy wydawali. nikt nie mysli o naszym bezpieczenstwie. nawet kraj. rozpisalam sie sory ale jak sami o siebie nie zadbamy to nikt nie zadba. medgo to maly pikus przy tym co nasz kraj robi z nami. uwazajcie na siebie. zycze zdrowia i pozdrawiam wszystkich

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Zawiedziona

Od połowy kwietnia czekamy, czekamy i czekamy. I ciągle proszą o cierpliwość. Ile można !!!?

Robert

PACZKA Z MASKAMI NA MIEJSCU. PRZESYŁKĘ PRZYNIÓSŁ KURIER INPOST. TERMIN BEZ KOMENTARZA!

zawiedziony

4 czerwca o godz. 9:16, 9:17 oraz 9:27 pojawiły się trzy opinie osób, które rzekomo właśnie otrzymały maski, chociaż z opóźnieniem. Sądzę, że opinie te pochodzą z tej firmy, a mają na celu wlać trochę optymizmu w serca czekających. Próżny trud !

@zawiedziony

Tak samo 3 czerwca - o godz. 8:31, 8:41, 8:42 oraz 8:51.

Rychu

Słuchajcie to jest firma uduś. Wpłaciłem pieniądze na maskę i filtry 26 kwietnia. Do dzisiaj zamówienie nie zostało zrealizowane. Pan z działu obsługi(usunięte przez administratora) przysyła różne (usunięte przez administratora) i tłumaczenia. Podpiera się regulaminem do 14 dni i przyczynami obiektywnymi. Jak w połowie maja napisałem, że nie potrzebuję maski w czerwcu to prosił o cierpliwość. Teraz przysłał mi dowód nadania z Chin - oczywiście bez żadnej daty. Idzie z Szanghaju od 11.05.20. Ta firma to jest jeden wielki przekręt, (usunięte przez administratora) Oczywiście odmawiają zwrotu pieniędzy bo w załączniku dowód nadania ( ten bez daty ). Powinni ich (usunięte przez administratora)z tego szumnego programu Rzetelna Firma. NIC U NICH NIE KUPUJCIE (usunięte przez administratora)

@Rychu

(usunięte przez administratora) i naciągacze, dziwne, że w ogóle ktokolwiek dostaje cokolwiek. Czekam już ponad 8 tygodni na profesjonalne maski po 70 zł sztuka. Do cęgi to podobne? Pewnie przez ten czas obracają pieniędzmi.

Sylwia Iwańska

PACZKA Z MASKAMI WŁAŚNIE DO MNIE DOTARŁA INPOSTEM. 34 DNI!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Sylwia Iwańska

A ja już 40 dni czekam i NIC

jarek

Wszystko zgodnie z opisem, tylko czas realizacji trochę dłuższy niż w regulaminie.

ULLA

Ta firma jest nierzetelna i kłamliwa . Zamówienie złożyłam w sklepie internetowym Maski-sklep dnia 24.04.2020, po kilku interwencjach mailowych , dostawałam te same odpowiedzi odwołujące się do regulaminu, tyle, że regulamin został przez nich pominięty bo termin dostawy był od 7-14 dni a ja czekam na realizację już 39 dni. Minują się na "Rzetelną firmę" - to skandal. Domagałam się zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie, niestety do dzisiaj nie otrzymałam. Dlatego występuję na drogę sądową . Ostrzegam !!! nie kupujcie w tej pseudo-firmie.

@ULLA

Ja też zamawiałem i też nadal czekam. Zgodnie z Kodeksem cywilnym wyznaczyłem im dodatkowy termin, po którym, też zgodnie z KC, odstąpię od umowy. Zobaczymy.

@zawiedziony

Zapomniałem napisać - też zamawiałem tego dnia.

słoń

tempo słonia. po miesiącu dostarczyli mi mój zamówiony towar w postaci masek...

termin

Gdyby nie tak długi okres oczekiwania, byłoby OK

sławek

czekałem na towar dość długo ale towar zgodny z opisem

herni81

Kontakt owszem był, ale z opisu nie wynikało że trzeba będzie długo oczekiwać na przesyłkę.

Tomasz

Długi czas realizacji. Średnia jakość towaru. Wygórowana cena.

zofia

Bardzo długi czas na dostawę. fIltry normalne

zofia

zamówienie zostało zrealizowane nie mam zastrzeżeń do zakupionej maski ale przebieg procesu był "niesmaczny" Nie byłam przygotowana na taki czas oczekiwania i czytając opinie o nierzetelności Firmy poczułam się oszukana /przykre to było bo to był pierwszy taki przypadek w moim doświadczeniu zakupów przez internet /ostatecznie po 3 tyg.przesyłka dotarła co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem bo już chciałam o tym zapomnieć.

Klient

Paczka z maskami i filtrami dotarła do mnie dzisiaj po 36 dniach oczekiwania. Nie komentuje tego dalej. Szkoda zdrowia i szukanie winnego czy to firma medgo czy firma logistyczna czy zawirowania zwiazane z wirusem. już mnie to nie interesuje.

ryszard

(usunięte przez administratora) pierwszego sortu, w umowie 14 dni na dostarczenie towaru , czekam juz ponad 40 dni i nic , zgłosiłem sprawe na policję, mam nadzieję, że poskutkuje, nie dajcie się nabrać to są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Medgo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medgo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medgo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medgo Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 188 ocen.

Medgo Sp. z o.o.