Opinie o Medgo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medgo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Medgo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medgo Sp. z o.o. w Warszawa

nabywca oczekujący

Ciekawe, bo moja - tak jak b. wielu piszących tu osób - w ogóle nie dotarła, pieniądze wzięli i co tydzień przysyłają automatyczny mail nie na temat od jakiegoś boota "Łukasza". Piszę do Prokuratury i Policji + KAS, ZUS, PIP, PIH, UOKIK, zobaczymy co im się uda wyjaśnić. Ci panowie reklamują się na wielu portalach, też tam napisze do nich. I bardzo boją się negatywnych opinii na CENEO. Tam po każdej negatywnej pojawia się seria jakby automatycznych wiadomości pozytywnych, zawsze podobnych i krótkich

@nabywca oczekujący

Ja nigdzie nie byłem ale wielokrotnie ich takimi krokami straszyłem.Postępowanie tej firmy uważam za karygodne i nieuczciwe.

nabywca oczekujący

ciekawe, bo moja - tak jak b. wielu piszących tu osób - w ogóle nie dotarła, pieniądze wzięli i co tydzień przysyłają automatyczny mail nie na temat od jakiegoś boota "Łukasza". Piszę do Prokuratury i Policji + KAS, ZUS, PIP, PIH, UOKIK, zobaczymy co im się uda wyjaśnić. Podobnie jak inni tu piszący ODSTĄPIŁEM OD UMOWY i ZAŻĄDAŁEM ZWROTU PIENIĘDZY. Nie oddają ani nie przysyłają zamówienia przez prawie 2 MIESIĄCE. Ci panowie reklamują się na wielu portalach, też tam napiszę do nich. I bardzo boją się negatywnych opinii na CENEO. Tam po każdej negatywnej pojawia się seria jakby automatycznych wiadomości pozytywnych, zawsze podobnych i krótkich.

zawiedziony

Dzisiaj znalazłem moją przesyłkę na China Post - National Postal Service of China - http://parcelsapp.com/en/tracking. W sumie to nie wiem, w jakiej części świata przesyłka aktualnie się znajduje. Jest tam też treścć: "Estimated date of arrival at the post office - Today, 13 Cze 2020 - 21 Cze 2020, about 8 days remaining. The forecast is not 100% certain, and is based on 53 packages delivered in the last 60 days". Czyli jest szansa. Oczywiście nie zmienia to faktu, że w sprawie tych masek sklep postępuje, a w zasadzie postępował, skrajnie nieuczciwie.

@zawiedziony

Zapomniałem dopisać: 2020-05-08 21:55:14 Shanghai Dispatched from Office of Exchange 2020-05-19 05:23:09 Shanghai Handed over to Airlines Nowszych wpisów nie ma.

rudka
@zawiedziony

Zamówiłam maski 26 kwietnia ,niestety zapłaciłam i do tej pory nie mam ani pieniędzy ani masek.Sprawdzam pocztex -przesyłka tkwi w Szanghaju ,nieuczciwy sklep nie informuje że towaru nie ma w Polsce. Firma zwodzi mnie że paczka w drodze Równolegle zamawiałam w innych firmach - towar przychodził do 4 tygodni

@rudka

Wejdź na tę stronę którą podałem wczoraj, na końcu wpisz numer przesyłki. Marne to pocieszenie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ja zamówiłem 24 kwietnia.

c
@zawiedziony

UWAGA, OSTRZEŻENIE; Brak certyfikatu, danych producenta, kraju pochodzenia, parametrów. Brak ostrzeżenia ,że towar może pochodzić z Chin, Vuhan itp. Zamówiłem w sp. z o.o. medgo ponad miesiąc temu i naiwnie zapłaciłem z góry. Nadal nic nie dostałem. Reklamowali się, że wysyłka w 48 h - dostawa w 5 dni czy coś w tym rodzaju. Ta spółka nie odpowiada na żadne ponaglenia ani pytania. Z adresu tej spółki co jakiś czas prawdopodobnie (usunięte przez administratora) przysyła mi automatyczną wiadomość e-mail, że wkrótce towar będzie wysłany. Regulamin na ich stronie był zmieniany po zamówieniu. Zamówione maski zniknęły z tej strony. W regulaminie napisali, że dostwa 7 albo 14 dni albo więcej, czyli np. 365 dni i rzekomo nie można odstąpić od umowy. Regulamin jest więc nielegalny (sprzeczny z ustawą). Zawiadomiłem ich, że, zgodnie z ustawa, odstępuję od umowy i zażądałem zwrotu pieniędzy w określonym terminie. Nie odpowiedzieli, więc wezwałem do zapłaty. nie odpowiadają. Zawiadomię Rzecznika Praw Konsumenta, UOKiK, KAS, Policję, Prokuraturę celem wyjaśnienia. Poszukam w KRS danych personalnych osób odpowiedzialnych za to. Podobno bardzo reklamują się w social mediach. I nadal sprzedają. W internetach można przeczytać, że jest wielu tak potraktowanych klientów. Zapraszam do kontaktu w spr. wspólnych działań prawnych, medialnych itp.

@c

Gdy ja zamawiałem, termin doręczenia przesyłki wynosił do 14 dni roboczych. Późniejsze zmiany regulaminu mnie nie interesują. Wg tego, co sami napisali w swoim regulaminie, możliwość przedłużenia z przyczyn niezależnych od firmy dotyczy terminu realizacji zamówienia. Terminem tym jest, jak sami to określili, moment nadania przesyłki do Kupującego (powierzenia przesyłki przewoźnikowi trudniącemu się transportem oraz przekazania numeru paczki Kupującemu). W moim przypadku nastąpiło to w ciągu 48 godzin, czyli zgodnie z § 6 pkt 3 ich regulaminu.

@zawiedziony

Kupowałem maski i filtry do nich. Otrzymałem towar taki jaki zamówiłem. Towar dotarł po 4 tygodniach.

Dariusz
@Marcin

Obaj z Jarkiem robicie w jednej firmie? Bzdury opowiadasz.

@Marcin

Tak, dostałeś. Pewnie tak samo jak ci, którzy zamieścili podobne opinie tego samego dnia o godz. 9:16 i 9:27. Nie wysilaj się.

Mona
@Marcin

Jesteś z Medgo.To pewnik.

G.
@Marcin

To trzeba było kupować OD nich, a nie do nich. Pewnie wtedy byłbyś w takiej samej sytuacj jak wszyscy którzy zapłacili i nic nie dostali.

Project Manager

Neutralnie

Cześć wszystkim. Nazywam się Małgorzata. Jestem jedną z Klientek medgo tak jak wy. Naczekałam się na przesyłkę ponad 25 dni. Fakt jest to okropnie długo i powiem wam, że już myślałam, że paczki nie dostanę. Rzeczywiście wysyłka w 48 godzin może wprowadzić w zrozumienie że paczka dojdzie w 2 dni. Zagłebiłam się w temat całej wysyłki z Chin i ta firma faktycznie ma w Chinach swoją siedzibe i realizuje wysyłkę bezpośrednio poprzez 3 firmy logistyczne cargo/yun express i na koniec inpost albo pocztex - poczytalam na ten temat na roznych angielskich i chinskich forach. Na allegro jest wielu takich sprzedawcow i tez sprzedawali maski np. roneberg. Powiem wam ze na allegro podobnie jest u gory napisane wysylamy w 2-3-4 dni a dopiero na dole jak sie rozwinie szczegoly wyskakuje np. 21 dni roboczych. czy to jest klamsto os(usunięte przez administratora)o niby allegro duza firma nie oszukuja, ale kazdy chce sprzedac. jeden doczyta drugi nie. nerwy sie biora jak chcemy aby paczka dotarła na już tu i teraz. moze rzeczywiscie powinni u gory informowac ze 21 dni dostawa? moze allegro powinno robic tak samo? prawda jest taka ze wszedzie jest zamęt i dezinformacja w zwiazku z tym wirusem. nawet nacodzien jak wirusa nie ma to jestesmy narazeni ze ktos napisze nie napisze doczyta nie doczyta. trzeba byc uwaznym. myslec samemu odpowiedzialnie dopytywac o czas dostawy itd. tak jak u nas w kraju kazali nosic maski jak bylo 100 - 200 zachorowac. teraz jest 500 i mowia idzcie do hoteli knajp itd? czy to nie jest osz(usunięte przez administratora)zeciez to widac ze chodzi o kase zebysmy wydawali. nikt nie mysli o naszym bezpieczenstwie. nawet kraj. rozpisalam sie sory ale jak sami o siebie nie zadbamy to nikt nie zadba. medgo to maly pikus przy tym co nasz kraj robi z nami. uwazajcie na siebie. zycze zdrowia i pozdrawiam wszystkich

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
zawiedziony

U mnie dzisiaj jest tak: "Estimated date of arrival at the post office 21 Cze 2020 - 23 Cze 2020, 4 - 6 days remaining". Napięcie rośnie.

Ulka

Cześć wszystkim. Ja dostałam od nich paczkę po ponad 1.5 miesiąca oczekiwania, pisania. Moja przesyłka też stała na poczcie polskiej aż ruszyła i dotarła po 2 dniach. nie pracuje w firmie medgo. poprostu zamówiłam i dostałam paczkę. jeżeli ktoś czeka i ma pytania proszę pisać na adres - urszula559lewandowska@gmail.com Powodzenia

G.
@Ulka

To zrób zdjęcie tej paczki i zamieść w sieci. Może wówczas ktoś uwierzy w cuda.

@Ulka

poszkodowany

Witam wszystkich, Wysłałem zawiadomienie do właściwych organów. Teraz wyślę też do UOKiK, Rzecznika Praw konsumenta, PIH, PIP, ZUS, urzędu Skarbowego. Sądzę, ze jeśli ktoś zachowuje się w określony sposób w jednej sprawie, to może być podobnie w innych. Dalej zamierzam pobierać dane - jawne - osób odpowiedzialnych - z KRS, szukać ich na forach, profilach, kontach, zwłaszcza FB. Twitter itp. i pytać ich tam o tę sprawę. A także ich nowych klientów i pracodawców. Pewnie też media chętnie zapukają do tych osób - zwłaszcza w ich nowych firmach. Pozdrawiam serdecznie P.S. W ciągu najwyżej godziny, nawet w nocy, pojawią się tu zapewne wpisy osoby/osób twierdzących, że wszystko jest OK - )))

nabywca oczekujący

Teraz już chyba nie będzie chciał udzielać wywiadów, ale warto byłoby to sprawdzić

Maria
@poszkodowany

Chetnie zawiadomilabym odpowiednie organy o nieuczciwej firmie ale nie bardzo wiem jak.Zamowienie zlozone 26.04 2020 Zawiadomienie ze paczka w drodze 27.04..2020 .Po poltora miesiaca w zwiazku z nie otrzymaniem zakupionego towaru poprosilam o zwrot pieniedzy za niezrealizowana transakcje .Otrzymalam wiadomosc ze paczka w drodze Do dnia dzisiejszego 08.06.2020 brak przesylki .Kto pozwala na dzialanie tak nieuczciwej firmie?Dalej ukazuja sie ogloszenia o sprzedazy maseczek Zawiadomilam interie o podejrzanych ogloszeniach i nic!

Tess
@Maria

Złożyłam zamówienie 26.04. Zamówionego towaru nie otrzymałam....po 30 dniach zażądałam zwrotu pieniędzy powołując się na Kodeks Cywilny...jednocześnie napisałam meila do Krajowej Izby Gospodarczej o zaistniałej sytuacji ...tego samego dnia otrzymałam informację że otrzymam zwrot środków na konto i tak się stało. Życzę wytrwałości

@Tess

Ja na podstawie Kodeksu cywilnego najpierw wyznaczyłem im dodatkowy termin na przekazanie rzeczy, a po upływie tego terminu wysłałem pismo o odstąpieniu od umowy. Taki tryb przewiduje Kodeks cywilny dla umów konsumenckich. Czekam 2 tygodnie na zwrot pieniędzy, a później będę działał dalej.

@zawiedziony

Qrcze, na tej chińskiej stronie śledzenia przesyłki zniknęła informacja o "Estimated date of arrival at the post office"

@Tess

To gratulacje, tylko się zastanawiam jak to możliwe. Bo ja dzwoniłam do Krajowej Izby Gospodarczej i powiedzieli, że nie mają z tą firmą nic wspólnego w oczywiście nie wierzę.

Mi paczkę dostarczyli też Inpostem, ale ja czekałem krócej bo 18dni. Powodzenia w walce z tą słabiutką firma...

werty
@Michał

nie wierzę w ten wpis, ja czekam już 60 dni i nic

@Michał

A moja w ogóle nie dotarła, pieniądze wzięli i co tydzień przysyłają automatyczny mail nie na temat od jakiegoś boota "Łukasza". (usunięte przez administratora)

Maski

Ja mam to szczęście, że kupiłem przez allegro i pieniądze odzyskałem, ale tylko dzięki allegro. Oby jak najdalej od tej firmy. Jakie cuda opowiadali, o matko. Masakra.

Klient

BEZ KOMENTARZA PACZKA WŁAŚNIE DOTARŁA. TERMIN I JAKOŚĆ OBSŁUGI ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA

Wkurzona
@Klient

A można poznaç szczegóły? co pan zamówił, jakie Konkretnie maseczki I ile trwał czas oczekiwania?

Konrad

Moja paczka dotarła po 1,5 miesiąca. Żal (usunięte przez administratora) ściska

zawiedziony

Już wcześniej pisałem o tych niby pozytywnych wpisach - pojawiają się najczęściej po trzy, w odstępach kilku-kilkunastu minut. Nie wierzę w ich autentyczność. Moje maski zostały wysłane, rzekomo, 25 kwietnia, a 8 maja przesyłka została nadana w Szanghaju. Nie odpuszczę im 350 zł. W momencie zakupu w ich regulaminie nie było nic o tym, że to będzie przesyłka z Chin. Zapis o pochodzeniu niektórych przedmiotów z Chin pojawił się na początku III dekady maja. Co jest nieakceptowalne, regulamin ten w wersji po zmianach obowiązuje od 10 kwietnia, czyli wstecz.

Agnieszka

Czy jeśli zrobią reportaż na ten temat w Uwadze ktoś jest chętny wystąpić? Jest na to szansa. Proszę tylko o zdecydowane osoby. Moj mail (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Jeśli Pani chcę wystąpić w mediach proszę o kontrakt (usunięte przez administratora)

Ryszard

Złożyłem zamówienie na maski 25.04.20120 - do dzisiejszego dnia nie otrzymałem towaru. Mój przypadek potwierdza wszystkie zamieszczone opinie. Pierwszy raz trafiłem na tak nierzetelny sklep.

@Ryszard

Ja też, a kupuję często w sklepach internetowych.Zdecydowanie nie polecam tej firmy.To pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

max

Ta firma to jest jedna wielka ściema.czekam już 1.5 miesiąca.Zero kontaktu ze sprzedawcą.Sprawa zgłoszona na policję.

Mona
@max

Mnie odpisuje ale ciągle to samo na zasadzie kopiuj-wklej.

klient

Gdyby nie ten czas oczekiwania to byłoby ok.

@klient

Nic nie jest OK.Rozumiesz?

GOSKA

Cześć wszystkim. Nazywam się Małgorzata. Jestem jedną z Klientek medgo tak jak wy. Naczekałam się na przesyłkę ponad 25 dni. Fakt jest to okropnie długo i powiem wam, że już myślałam, że paczki nie dostanę. Rzeczywiście wysyłka w 48 godzin może wprowadzić w zrozumienie że paczka dojdzie w 2 dni. Zagłebiłam się w temat całej wysyłki z Chin i ta firma faktycznie ma w Chinach swoją siedzibe i realizuje wysyłkę bezpośrednio poprzez 3 firmy logistyczne cargo/yun express i na koniec inpost albo pocztex - poczytalam na ten temat na roznych angielskich i chinskich forach. Na allegro jest wielu takich sprzedawcow i tez sprzedawali maski np. roneberg. Powiem wam ze na allegro podobnie jest u gory napisane wysylamy w 2-3-4 dni a dopiero na dole jak sie rozwinie szczegoly wyskakuje np. 21 dni roboczych. czy to jest klamsto (usunięte przez administratora) no niby allegro duza firma nie oszukuja, ale kazdy chce sprzedac. jeden doczyta drugi nie. nerwy sie biora jak chcemy aby paczka dotarła na już tu i teraz. moze rzeczywiscie powinni u gory informowac ze 21 dni dostawa? moze allegro powinno robic tak samo? prawda jest taka ze wszedzie jest zamęt i dezinformacja w zwiazku z tym wirusem. nawet nacodzien jak wirusa nie ma to jestesmy narazeni ze ktos napisze nie napisze doczyta nie doczyta. trzeba byc uwaznym. myslec samemu odpowiedzialnie dopytywac o czas dostawy itd. tak jak u nas w kraju kazali nosic maski jak bylo 100 - 200 zachorowac. teraz jest 500 i mowia idzcie do hoteli knajp itd? czy to nie jest (usunięte przez administratora) przeciez to widac ze chodzi o kase zebysmy wydawali. nikt nie mysli o naszym bezpieczenstwie. nawet kraj. rozpisalam sie sory ale jak sami o siebie nie zadbamy to nikt nie zadba. medgo to maly pikus przy tym co nasz kraj robi z nami. uwazajcie na siebie. zycze zdrowia i pozdrawiam wszystkich

filozof
@GOSKA

Masz racje to wszystkie jest bardzo dziwne to co się dzieje w tym kraju.

@GOSKA

Co za brednie tutaj Pani piszę, pewnie jest podstawiona przez firmę. Maski nie sa zgodne z opisem. Sa śmierdzące bez atestów. Pozatym firma nie oddaje ludziom pieniędzy mimo, ze odstąpili od umowy!!!(usunięte przez administratora)

Romek

Otrzymalem przesylke jakis tydzien temu, jedna maska byla niekompletna, a sam towar mozna uznac za zwykle tanie chinskie wielkie G. (usunięte przez administratora)

Ziuta

Szanowny kliencie a kiedy Dokładnie te maski dotarły? Będę wdzięczna za konkretną informację. ??

Klient
@Ziuta

2 dni temu 9 czerwca

Ziuta

Ciekawe? Dziś w Boże Ciało dostarczyli

Henmar

Ja zapłaciłem 310 PLN 23-go kwietnia i jak dotąd NIC NIE OTRZYMAŁEM .. nawet e-maile zanikły.

Agnieszka

Ktoś na Ceneo napisał, że szykują pozew zbiorowy, ale nie ma danych. Proszę podać maila do kontaktu o ten pozew zbiorowy. Dziękuję

Oszukana

Ja zapłaciłam 800 zł z kilka masek i wymienne wkłady dwa miesiące temu. Od tygodnia już nawet nie odpowiadają na mejle

Zostaw merytoryczną opinię o Medgo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medgo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Medgo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medgo Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 188 ocen.

Medgo Sp. z o.o.