Opinie o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Kasia Grudziądz

pracuje w Borysie 7 lat praca jest na prawdę przyjemna , ciekawa a przy tym jest ścieżka Kariery zaczynamy od Sprzedawcy , po przez bycie Kierownikiem Sklepu , najlepsi z Was zostają Kierownikami Regionalnymi to na prawdę prestiżowa i odpowiedzialna praca . w Borysie można zarobić , w Borysie można się nauczyć , w Borysie na prawdę można budować relacje na długi czas polecam pracę w Borysie

Wszystko gra

Beczka. Zgadza się jestem byłym pracownikiem tego sklepu. I wiem co tam się działo. Z dnia na dzień różne zmiany. Z godziny na godzinę zwolnienia. O towarach po terminie też mogę sporo napisać. Także potwierdzam żadnej pracy tam. Omijać szerokim łukiem. Za dużo nerwów i straty kasy na wyzyskiwaczach. Bo ty tracisz oni na tobie zyskują.

@Wszystko gra

O zmywaczu nie słyszałam... ale każe za 5 minut spóźnienia do pracy dostalam czyli byłam w pracy za darmo bo 100 zł policzyli... przyjęła bym to na klatę gdybym nie była dzien wcześniej do 23 w pracy a rano na 8 otwierałam. Człowiek ma prawo zaspać tylko nie w tej firmie. Fakt palić nie można, przerw nie ma.

Beczka
@Wszystko gra

No niestety tak to tam wygląda. Tylko każdy pracownik to akceptuję i boi się odezwać. Moją koleżankę zwolnili .. za 10 min ja się zwolniłam. I już koleżanka mogła zostać. Bo nie miał kto pracować. Śmieszna firma.

Szanowna Pani
@Byly pracownik

Zasady , zasady i jeszcze raz zasady . Gdybyśmy się umówił ze dostanie Pani , Pan 100 zł na wypłatę , a dostałabym / 80 to czy byłabyś / byłbyś zadowolony

Paulina

100zł za spóźnienie? Chyba Cie lekko poniosło teraz

Premie? O czym Ty mówisz? Ile eypracujesz godzin tyle dostajesz wypłaty więc o jakiej premi my mówimy? Gdyby była premia tak zwana dochodzeniowa ok rozumiem ale tu czegoś takiego nie ma. Cały dzień człowiek jest za darmo w pracy. Chyba to nie jest odpowiednia kara za kilka minut spóźnienia.

@Paulina

Oczywiste że tak jest! Za wszystko kary! Nawet jak do sklepu. Pójdziesz na minutę po bułkę masz karę 100 zł Ci Co dobrze Palca w (usunięte przez administratora) kierownikom regionalnym trzymają nic nie będą mieli

Monika 1,5 roku

pracuje w Braniewie w Borys Monopolowy zarządza Rejonem Monika bardzo o nas dba jest to świetny pracodawca polecam pracę w Borysie

Barbara
@Monika 1,5 roku

Dzięki za polecenie. A ogólnie na jakim poziomie macie zarobki? Też sobie chwalisz?

Bolek
@Monika 1,5 roku

Monika bardzo wporzadku szkoda że nie każdy kierownik jest taki sam reszta to (usunięte przez administratora)

Nie polecam pracy w sklepach monopolowych Borys , żałosne zarządzenie , odpowiedzialność materialna, śmieszne inwentury za 50 zł + opłata za brakujący towar i siedzenie do 4 w nocy. Nawet z najniższej krajowej zabierają pieniądze. Ludzi nie szanują w ogóle. Omijajcie prace w tych sklepach.

Halina
@Anna

Hej, wspomniałeś o siedzeniu do 4 w nocy. Jak w takim razie wyglądają godziny pracy i generalnie grafik w Borysie? Ile miesięcznie się przepracowuje godzin?

@Halina

170 h na cały etat

@Halina

Nie mają ludzi do pracy godzin masz nawet 200 .Umowe nawet 3 nie dostaniesz bo zmieniają spółkę żeby Ci nie dac na stałe. Dostajesz najnizsza krajową A resztę w kopertę. No i zabierają Ci 500zl z wypłaty na poczet renamentu który będzie za kilka miesięcy. Kary 20zl zaniezmienione ceny,za nie wyłożony towar,minus w kasie nawet 4zl, za wszystko. NIEMA STAŁYCH PRACOWNIKÓW CIĄGLE KTO INNY.NIE POLECAM

@Ania

200 godzin w pracy to już wyzwanie. Szczególnie, że kasa w kopercie. Bo to dla mnie bardzie słabe ze strony firmy. Nikt się nie buntuje że pieniądze na lewo i umowa śmieciowa?

@Jacek

Nikomu się to nie podoba. Wszystkie między sobą gadają ale żadna nie chce wyjść przed szereg. A jak się odezwiesz to jesteś do odstrzału.

@Byly pracownik

Nie powinno tak być. Zwalnianie za powiedzenie prawdy. Może warto zgłosić to anonimowo do PIP? Wtedy zrobią kontrole i nie będzie na nikogo.

@Anna

Szanowna nieudolna Pani Aniu Ja pracuje w Borysie przeszło 9 lat ! Najlepszy pracodawca w okolicy , dba o swoich Ludzi . Widocznie Aniu jesteś miska fajką robiona !!! Nie radzisz sobie w codziennym życiu , w Borysie tez sobie nie poradzisz ! Borys Tem to pozytywnie Fanatycy i aktorzy . Nie pasujesz do tego Towarzystwa i widocznie nieudacznikowi podziękowali ! Sflustrowani jesteś !!! Masz do tego prawo ! Leć po 500 + Kaczorek Ci Dz

Sławek
@Jacek

Polecam super płatnik Super Firma dla młodych energicznych Osób Mizesz zarobić nawet 6 tys zł Czy to źle Ja pracuje 2 rok Polecam

Sabina polecam
@Anna

Dobry , troskliwy pracodawca Pracownik na pierwszym miejscu !!!!

Sylwia plecam
@Jacek

Bardzo dobry pracodawca Współpracuje z Pip i us Kontrole są ba porządku dziennym Z każdej się czegoś uczą wyciągają wnioski i idą do przodu Polecam ta Firne Zatrudnia ponad 500 Osób Maja zasady ale dają zarobić Pracuje 1,5 roku

Magda
@Anna

Polecam Borys Company Najlepszy pracodawca na rynku pracy Żałosna i nieudolna to jesteś Ty Na pewno zwolniliśmy Cię za Twoje nieudolne sprzedawanie towaru Firma zatrudnia ponad 400 Osób zawsze zgniłe jabłko niezadowolone się znajdzie . Pozdrawiam Magda Pracuje 6 lat

Zbyszek polecam z pełna????
@Anna

Borys Company zatrudnia ponad 400 osób Większość Ludzi pracuje po kilka lat !!! Czemu tak jest ? Zgniłe jaja przychodzą i odchodzą tylko smród po sobie zostawiają . Idźcie po 500 plus a nie do Borysa . Facet ma ponad 100 sklepów Na byle jakie zarządzanie nie może sobie pozwolić . Firma szanuje dobrych uczciwych ludzi . Ja pracuje 10 rok . Nie wyobrażam sobie innej pracy !!! Polecam

@Jacek

I właśnie to jest szacunek dla pracownika xD

Lonbara
@Jacek

A Ty koleżanko bronisz tak Borysa bo pewnie pracujesz i latasz jako opiekun sieci i (usunięte przez administratora)bzdury, jeszcze kkacxke wbijasz który dał (usunięte przez administratora) żeby szefom Twoim dać zarabiać hipokrytka szkoda ze (usunięte przez administratora) kaczor nie wie że dziwnie zmieniane spółki i piwo za taką cenę że nikomu by się nie opłacało prowadzić biznesu i jeszcze rozwój firmy nie tam gdzie nie ma tylko tam gdzie jest, to właśnie Wasza konkurencja was zniszczy przez podejrzliwość że się (usunięte przez administratora), amen

@Anna

Cała prawda.... Za to że wyjedziesz na chwilę do sklepu masz karę 100 zł za to że ci się należy przerwa 15 min i pójdziesz np zapalić papierosa 100 zł kary tam nie uznają przerw... Jeżeli pójdziesz na zwolnienie lekarskie odrazu jesteś zwalniany w dodatku wysyłają wypowiedzenie umowy pocztą....choć nie mają prawa Cię zwalniać bo jesteś chroniony....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ttttt

Jeden z gorszych pracodawców. Pracownika ma za (usunięte przez administratora) Myśli, że jak zapłaci 3500 zł, to wielka kasa a cały miesiąc pracujesz. Telefony i wiadomosci po pracy,ściąganie do pracy w dni wolne. Jedni są traktowani lepiej inni jak śmiecie. Zależy jaki robisz mu obrót. Chciwy,pazerny gad. Jeden z takich w końcu się powiesił, bo wpadł w chorobę przez kasę.

Dorota

Widziałam ogłoszenie na Magazyniera. Czy był ktoś na rekrutacji? O co pytają, kto prowadzi rozmowy i czy podczas rozmowy rekrutacyjnej jest omawiana kwestia pensji?

Agnieszka Elbląg

witam Was praca w Borysie sprawia mi przyjemność pracuje 8 rok i nie wyobrażam sobie lepszej pracy , w Firmie jest wewnętrzna możliwość awansu i zarobienia dużych pieniędzy polecam Firmę zwłaszcza że szykuje się dynamiczny rozwój ponad 1 tys. sklepów na razie umowy są podpisane na 115 sklepów zastanawiam się czy nie wrócić na stanowisko kierownicze .... polecam pracę w doborowym Towarzystwie każdy wie co ma robić

Beata polecam Borys Company

Szanowni Borys się przekształcił. Nie ma już żartów Borys Company Spółka Akcyjna Bardzo przyjazny i dobry pracodawca polecam Pracuje tu około 3,5 roku Dobry płatnik Dobre zarządzanie Lubi swoich Pracowników Lubi zasady Dobrze płaci Szanuje ludzi Lubi uczciwość Nie toleruje złodziejstwa i cwaniactwa Wszystkie sklepy i klienci szczęśliwi

@Beata polecam Borys Company

,,Nie toleruje zlodziejstwa i cwaniactwa" - bez komentarza...a wykorzystuje ludzi i obciąża wiecznie kosztami za renamenty. Pracownik nawet stanów nie może zobaczyć i nie wie za co płaci.

Kaczor
@Kacha

Nie (usunięte przez administratora) w każdym mieście narzekają a tu takie (usunięte przez administratora) opinie, a wszędzie im brak ludzi a jak są to takie galgany za kasa że masakra i wszyscy za 5 tysia? A osbzczerosci umowach i olacaniu podatków nie wspomnę, piwo za cenę mniejsza niż w hurtowni, taka piramida, na Siek gdzie można otwierać i jeszcze kasę ładować, bo spółka akcyjna inwestorzy będą widzieć o otworzyli 100 sklepów aż banka pęknie, przepraszam ale potrafię przewidzieć rynek

Wojtek

Czyli trzeba wciskać towar,bo jak nie to do widzenia albo najniższa krajowa

Barbara
@Wojtek

Najniższą teraz macie? Wyjaśnij jak możesz, jak tam z podstawą i prowizją, o ile jest teraz w ogóle. W necie cicho na ten temat, nic konkretnego nie widzę.

@Barbara

Basiu twój czas dobiegł końca , polataj , potestuj innych pracowników , dla Ciebie czas w Borys Company się skończył . Mamy stażowe , mamy premie , mamy umowy na cały etat , Ty się tułaj na śmieciówkach . Zarabiamy bardzo dobre pieniądze , Borys Company najlepszy Pracodawca na lokalnym rynku . obecnie nie mamy wolnych etatów . pozdrowienia dl Basi !!!!

Jihnson

Pani kochana a jakie składki ma Pani odporwadzabe i ile godzin kierowniku robisz, no tak to można

Jak najbardziej polecam pracę w Borysie. Pracuję, tutaj od 6 miesięcy, i faktycznie miałem zwątpienie po 3 miesiącach. Jeżeli chodzi o płatności, to zawsze na czas, jednakże jest to praca dla ludzi którzy lubią kontakt z klientem połączoną z niełatwą pracą. Trzeba być obrotnym. Jak wiadomo jest to sklep monopolowy, więc trzeba na bieżąco dokładać towar, piwo, napoje, alkohole, lodówki. Myślę, że bardzo dużo zależy od sklepu , gdzie się trafi i załogę, ja trafiłem na super ludzi, gdzie się fajnie dogadujemy. Kierowniczka dopasowuje grafik do naszych uwag, jednakże nie zawsze tak się da. Jednakże to nie jest praca dla ludzi, którzy myślą, że będą stać za ladą i pachnieć, no nie.

Beata staż 1 rok

Polecam prace w Borysach , sieć prężnie się rozwija i dba o swoich Pracowników . Zapraszamy na zakupy do Elbląga i Braniewa ????

Zakochany

A ja tam powiem Wam tak mam 19 lat i to była moja pierwsza praca gdzie się zahaczylem na wakacje dokładnie rok temu i jestem tam do dziś obecnie już drugie wakacje nawet nie wiem kiedy ten rok trzasnął i powiem Wam tak umowę mam na stałe problemu z cash nie ma problemu zawsze na czas a nawet szybciej przelewik na koncie żyć nie umierać a nawet dzięki tej pracy poznałem moje LoVe z którą planujemy ślub także szczerze praca rewelka można znaleźć zadowolenie i satysfakcję jeśli ktoś lubi kontakt z klientem i ma w głowie info o alko pozdro wszystkim i jak co dawajcie znać że Borys Company S.A to jest siła

Borysek
@Zakochany

Umowa na stałe? Tu nikt nie ma umowy na stałe, śmieszne przerzucanie na inne spółki

JAREK
@Borysek

Faktycznie umowy nie na stałe , ale za to cały etat , urlopy , premie możliwość awansu polecam BORYS , najlepsze zarządzanie , najlepszy Pracodawca !!! obecnie na 350 Osób brakuje 1 dobrego Pracownika zapraszamy

@JAREK

Premie? Uuuuu pierwsze słyszę xD owszem na święta coś do ale premie?

Sylwia

Bardzo polecam firmę, zarobki jak na Polskę dobre, przelewy zawsze na czas. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i handel to polecam. Ja niestety musiałam odejść z powodu wyprowadzki za granice, ale gdybym miała wrócić do Polski to tylko do Borysa. Pozdrawiam

Agnieszka Elblag

Pracuje w Borys Company 11 rok Polecam , najlepszy Pracodawca na lokalnym rynku , płaci na czas zarobki nawet po 6 tys złoty na rękę , różne formy zatrudnienia . Chcesz pracować , chcesz zarabiać najlepsze miejsce jest u nas !!! Zapraszany z całego serca , przyjdź sprobuj zostaniesz z nami na zawsze . ????

@Agnieszka Elblag

Naprawdę 6 tysięcy????? Bzdura

Dziwne

Dziwne ze wszystkie dobre opinie pojawiły się w 2 dni. Nie wierzcie w to są sztuczne opinie pracowników biura. Tonący brzytwy Sie chwyta

BORYS COMPANY S.A. Monika
@Dziwne

Borys Company Całe umowy plus premie zarobki blisko 5 tys zł Polecam pracuje tu 7 lat . Jestem kasjerem sprzedawca Pracuje w Grudziądzu Najlepszy pracodawca w mieście . Gorąco polecam

@BORYS COMPANY S.A. Monika

Ile h miesiecznie wyrabiasz ze zarabiasz 5 tysięcy? XD

@BORYS COMPANY S.A. Monika

Ja też pracuje w Borysie ale niemam koło 5 tysięcy... Plus premia?? Bzudra

Zadowolona

Czytam te komentarze i zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą skoro było Wam tak źle to po co blokowaliscie miejsce osobom które chce pracować i są zadowolone moja historia zaczęła się kilka miesięcy temu kiedy dołączyłam do świetnego zgranego zespołu jaki otoczył mnie pomocną ręką miałam fantastyczne przeszkolenie i wsparcie w swoich przełożonych na obecną chwilę jestem częścią tej zgranej ekipy i jeśli ktoś szuka stabilnego zatrudnienia a co za tym idzie naprawdę fajnej kasy to polecam bez żadnego ale Borys Company to naprawdę fajna sprawa

Borys Company

Największa , najlepsza sieć sklepów monopolowych w Polsce . Pracuje tiu 14 lat Solidne fundamenty , uczciwi właściciele . Polecam Borys Company najlepszy płatnik na rynku pracy w swojej kategorii produktowej . Wszyscy umowy całe etaty do tego wysokie premie polecam z czysta odpowiedzialnością

@Borys Company

zarobisz "5tys" a na dwa przelewy z dwóch firm robią? Bo najniższa krajowa musi się zgadzać na koncie. Teraz takie piękne opinie w ciągu 2dni bo pracowników nie ma? Każdy wie z czym wiąże się praca w tej firmie. Pozdrawiam.

Kacha

Nigdy nie widziałam 5 tyś na koncie. Stawka od obrotu jest stała a nie elastyczna. Musisz podpisać dwie umowy przy zatrudnieniu.

Agata Tczew polecam prace w Bo

Nieszczęśliwi , zwolnieni , pracownicy zazwyczaj za swoje niepowodzenia obarczają wina pracodawcę Kierowników i pracowników . Szanowni , gdzie Wy jesteście , całe grono niezadowolonych Pracowników , co takiego się wydarzyło ze tak dobrze piszecie o Borysie ? Borys to najlepszy Pracodawca na Rtnku w Tczewie Zapraszamy do pracy do nas Mamy fajny TEAM !!! Dla handlowców najlepsze miejsce w Polsce !!! Polecany zapraszany Javpravuhe 2,5 roku

@Agata Tczew polecam prace w Bo

Większość odchodzi sama. Takie są fakty. Zwolnieni to 0,5 %.

Olka

Troskliwa firma??? Troszczą się tylko o siebie. Miła atmosfera??? Chyba gniazdo zmij! Tak przynajmniej jest w Tczewie. Borys obok dobrego pracodawcy nawet nie stał!

Polecam Borys Monopolowy Mart

Pracuje 8 lat , Kwidzyn . Borys Company to przyjazny Pracodawca. Bardzo dobry płatnik . Czytam opinie przeważnie byłych już Pracowników i powiem krótko ,nie do końca zgodzę się z obrażaniem Firny . Niezadowoleni Pracownicy którzy piszą negatywnie na pewno maja swoje za uszami . Pracodawca , nie zwalnia dobrych Pracowników dba o nich i ich szanuje . Polecam ta Firmę

Chętna do pracy w Borys
@Polecam Borys Monopolowy Mart

A jak wygląda praca w weekendy i święta(czy każdy weekend jest pracujący)Pracuję się po 8h czy więcej.... Pozdrawiam...

Iwona
@Chętna do pracy w Borys

Cześć . Praca jest elastyczna dopasowana do potrzeb Pracownika i chęci zarabiania pieniędzy . Dla każdego znajdzie się coś dobrego . Ja pracuje 9 rok . Jest super . Czekamy na Ciebie !!!

@Polecam Borys Monopolowy Mart

Jasne...Borys jest kryształowy! Wszyscy niezadowoleni to (usunięte przez administratora) Kodeks pracy radzę przeczytać o przepisy Bhp.

Sprzedawca z Borysa

Polecam pracę w Borys Company. Grafik elastyczny, kwestia porozumienia się z osobami z którymi się pracuje. Dobre zarobki, zawsze wypłata na czas. Jest odpowiedzialność materialna, ale jeśli się uczciwie pracuje i pilnuje towaru to inwentaryzacje nie są duże. Pracuje się na dwie zmiany. Umowa na cały etat. Nadgodziny dla chętnych. Firma nie zwalnia dobrych i uczciwych pracowników. Pracuje już 4 lata. Dużo zależy z jakimi osobami się pracuje na sklepie, jeśli jest fajny skład i atmosfera to i praca jest przyjemna :)

Jowita
@Sprzedawca z Borysa

Pracuje w Borysie 12 rok w Kwidzynie Borys Company S.A. To najlepszy Pracodawca na lokalnym rynku . U nas pracują Ochotnicy , Ludzie młodzi , energiczni , kreatywni ! Zdarzają się również w naszej Firmie (usunięte przez administratora) , którzy przychodzą potestować swojego Pracodawcę . Rola Borys Company jest zadowolenie Ochotników a przede wszystkim naszych Klientów którzy stanowią dla nas nadrzędna wartość ! To dzięki Klientom nasza Firma się rozwija . Z przykrością powiem ze (usunięte przez administratora) uwalniany najszybciej jak się da , szybko ich diagnozujemy i uwalniamy z naszej Firmy , puszczamy ich wolno . Zauważyliście Państwo ze w masie blisko 400 Osób które zatrudniamy (usunięte przez administratora) się trafiają i wystawiają nam niepochlebne oponie . Każda negatywna opinia jest w naszej Firmie analizowany i wyciągane są wnioski żeby sobie nie pozwalać na nie . Obsługujemy ponad milion Klientów co miesiąc i jest to naszą Dumą ze pomimo tego ze nie jesteśmy doskonali to do niej dążymy . Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych Klientów dlatego z wielka starannością dobieramy selektywnie do naszej Firmy Ochotników , Aktorów i młodych energicznych Ludzi z Pasją wizją i uśmiechem na twarzy żeby przyciągać każdego dnia naszych najważniejszych Klientów i służyć im na najwyższym możliwym poziomie , które wyznaczają najlepsi na Świecie Handlowcy . Mamy w tym temacie dużo do zrobienia , zmieniany się dla Was !!! Pozdrawiam Jowita , dla mnie Borys Company staje się legenda na lokalnym rynku i dumna jestem z tego ze mogę pisać Historie tej Firmy !!!

@Sprzedawca z Borysa

Nadgodziny? XD pierwsze słyszę o czymś takim w tej firmie ...

@Byly pracownik

dzień dobry pracuje w Borys Company 4 lata tu jest system wynagradzania zrobiony tak ,że Pracownik Ochotnik przychodzi do pracy pracować i zarabiać poważne pieniądze ile przepracuje tyle zarobi . to są tajemnice przedsiębiorstwa , zapraszamy do nas do zabawy , zdiagnozujemy Cię Kim jesteś , jeżeli (usunięte przez administratora) , puścimy Cię wolno nie będziesz u nas pracować , jeżeli Ochotnikiem to gwarantujemy Ci dożywocie w Borys Company S A wiem co pisze , zapraszamy już się nie mogę doczekać nowego świetnego Pracownika Kolegi , Koleżanki

@Sylwia

Dożywocie. Brzmi odpowiednio. Jak wyrok

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. - Mokre

• Jak się pracuje w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.