Opinie o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. w Mokre

Paulina Nawotka

Jestem już na szczęście byłym pracownikiem, który miał do czynienia z tą syfiastą pracą przez okres prawie 5 miesięcy. Od początku zdawałem sobie sprawę, że to nie będzie praca w której zakotwiczę na dłużej, gdyż moje ambicje sięgają wyżej, jednak z uwagi na trudny okres na rynku pracy, a przede wszystkim zamieszkanie w nowym miejscu, zdecydowałem się podjąć współpracę. Było to zdecydowanie najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi jak dotąd pracować. Najpierw brałem udział w sześciodniowym szkoleniu w Grudziądzu, gdzie nie nauczyłem się za wiele poza obsługą kasy. Później przyszło mi pracować w nowo otwartym sklepie w Świeciu, gdzie pracowałem z miejscowymi dziewczynami, które pracę za najniższą krajową przeżywały jak mrówka okres i codziennie chodziły z tzw.(usunięte przez administratora) Oczywiście punkt był usytuowany w fatalnej lokalizacji, co oczywiście odbijało się na niskich obrotach, które przekładały się później na wynagrodzenia. Jednak nawet gdy nie było klientów, a zrobiłeś wszystko co było do zrobienia, nie miałeś prawa usiąść, gdyż w całym sklepie i na zapleczu jest 30 kamer, na których obserwują Cię niczym w Big Brotherze ludzie z siedziby firmy w Kwidzynie. Następnie przyszło mi pracować w Chełmnie, gdzie od początku panował jeden wielki chaos.(usunięte przez administratora)ciągłe zmiany w grafikach, dezorganizacja ze strony kierowniczki regionalnej, która nie potrafiła zarządzać personelem. (usunięte przez administratora)

Polecam Świetne zarobki

Polecam świetne zarządzanie . Pracuje tu 1,5 roku . Chciałam tylko na dwa miesiące . Zostałam super atmosfera super zarządzanie jasne przejrzyste warunki pracy . Pracujesz , sprzedajesz zarabiasz . Ja zarabiam blisko 5 tys zł mam umowę o prace na cały erat plus premie Lubię swoją prace . Czytam te negatywnej komentarze i trochę się nie dziwie . Na blisko 500 osób które Firma Borys Company zatrudnia zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony . Powiek wprost 10 tys na razie na kasie mie zarobisz ale w dziale handlowym to standard . Borys dba o sępich Pracownikow. Pozdrawiam Borys TEAM !

Pola

Serio takie coś jest wprowadzone? Przecież to nie wina pracownika, że coś nie zeszło z półek. Czyli co, macie potrąconą cenę danego produktu z pensji czy jak to wygląda? Są jeszcze jakieś zapisy w umowie albo potrącenia, na które warto zwrócić uwagę?

Uprzedzony klient

Nie polecam Sklepu Borys w Elblągu. Zatrudniają nie kiedy mało kompetentnych ludzi .A kierowniczka regionalna zjadła wszystkie rozumy i uważa że jak jest regionalna to może wszystko a sklepy które kontroluje uważa jak by była ich właścicielka i decyduje kto może a kto nie robić zakupy w Sklepie a jest tylko jakaś śmieszna kierowniczka na której miejsce jest 100 osób o tym to ona zapomina .Tylko zastrasza pracowników .Powinni zlikwidować te sklepy ,pewnie w każdy jest (usunięte przez administratora) .A ta śmieszna pseudo regionalna na Elbląg powinna wylecieć z art.52 .

Obecny Pracownik
@Uprzedzony klient

W tej firmie pracuje od 2 lat. Każdy kierownik regionalny ma pod sobą sklepy oraz pracowników . Pani Monika jest jedną z najbardziej kompetentnych osób na tym stanowisku, zawsze można na nią liczyć ale nie oczekiwać cudów. KR ma nad sobą także przełożonych, którzy od niej wymagają. Robi co może i się stara i nie mówcie że tak nie jest. Dla mnie jest jedną z najbardziej odpowiednich osób na tym stanowisku, Kiedy trzeba to pomoże ale powie co jest nie tak. Ma dużo obowiązków,ale jeszcze nikomu nie odmówiła pomocy. Więć nie wiem skąd taka nagonka na Panią Monikę. Każdemu życzę takiego kierownika. regionalnego, Do przodu Pani Moniko. Trzymamy kciuki.

Julka 2,5 roku

Borys Monopolowy najlepszy Pracodawca na lokalnym rynku pracowałam z Obywatelem TTTTT nie ma odwagi napisać Kim jest chodzący zwiedzający Firmy ......... lepkie ręce został złapany na gorącym uczynku wylewa swoje niepowodzenia na Pracodawcę Firma dobrze Zarządzana jest Hierarchia każdy wie o ma robić i za co odpowiada polecam pracę w Borys Monopolowy są świetne zarobki a co ważne płacony jest od tego podatek to nie są śmieciowe umowy to jest coś czego Pracownik od Pracodawcy oczekuję w Borysie możesz zarobić nawet 7 tys. brutto Julka Tczew

@Ana

Jesteś śmieszna dziewczyno,ktoś zachoruje ,albo kogoś zwolnią to rypiesz po dwa tygodnie bez wolnego ,a jeśli chodzi o urlopy to przepisowo dwa tygodnie urlopu nieprzerwalnego ci się należy ,natomiast w Borysie zapomnij!!!!!.

Julka 2,5 roku

Jasiu
@Julka 2,5 roku

Jesteś dziewczyno śmieszna, zarobki 7 tysięcy chyba za dwa miesiące haruwy i to wszystkie niedziele trzeba pracować to może byś dostała 3500. Pracują tam ludzie ,gdzie żadna firma ich nie chce.

Szczera
@Julka 2,5 roku

Jakbym czytała teksty P. Grzegorza hahaha już mało kto się nabierze na te smutne kawałki, że można zarobić 5tys czy 7tys. Kończycie się ale jak to mówią karma wraca ????

Ana Nowy wpis
@Julka 2,5 roku

Oczywiście też pracuję na 3/4etatu jestem zadowolona kiedy mam jakiś problem piszę do biura od razu dziewczyny pomocne czy nawet zadzwonię i nikt mi za to pieniędzy z wypłaty nie zabierze premię są adekwatne do tego co się robi bo.za siedzenie i nic nie robienie nikt premi ogromnej nie wypłaci pracodawca nagradza pracowników którzy się starają przynoszą świetne obroty mają podejście do klienta i cierpliwość także polecam jako pracownik jestem zadowolona i wolne mam kwestia dogadania kiedy chcę wolne i nikt nie dzwoni nie każe przyjść jest praca i jest odpoczynek urlopy też jak najbardziej zawszę się znajdzie taki co by miał 8-tysiecy i też by nie pasowało proszę iść do marketu i przerzucać 12palet dziennie towaru to ciekawe czy kręgosłup wytrzyma u nas jest inaczej lepiej i lżej Max dwie palety towaru do rozłożenia przez 8h kiedy jesteś na zmianie na spokojnie bez pośpiechu nikt nie gania nie popędza

Były pracownik Nowy wpis
@Ana

Przemo Nowy wpis

Odwiedziłem stronę firmy i trochę się zdziwiłem, bo zwykle podany jest jakikolwiek opis oferty pracy, a tutaj nie było, wymienione są tylko stanowiska, czyli: Sprzedawca Magazynier Kierowca kat. C Kierownik Regionalny Pracownik Biurowy określonych działów: – Handlowy – Fakturowania – Remanentów – Monitoring – Kadry -Księgowość i prośba o kontakt. Może ktoś dać znać jakie zarobki, umowa, ale i ogólna atmosfera na stanowisku Magazyniera?

Królewna Śnieżka Nowy wpis

Pani która pracuję w sklepie Malborku na łokietka bardzonie przyjemnie odzywa się do klientów z jej ust non stop lecą same wulgaryzmy cały czas lekceważy klientów rozmawiając przez telefon i często się zdarza że na zmianie u tej pani Magdaleny wisi kartka zaraz wracam sklep zamknięty porażka

!

Witam to co się dzieje w tym sklepie to jest śmieszne Nie dość że nie zarabia się tyle ile jest na umowie , za 2 min spóźnienia jest -100zl z wypłaty Bark przerwy zakaz palenia papierosów też jest kara -100zl Kierownicy regionalni nie mają o niczym pojęcia ! Cisna ludzi o duże utargi Za nie wyrobione całe też jest -200zl z wypłaty W niedzielę stoi się po 11 h Nie wspomnę jaki (usunięte przez administratora) tam jest Również trzeba uważać czy szczury się nie kręcą po sklepie ! Jak ktoś wypowie swoje zdanie to zaraz jest zwolniony !!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Janek, Elbląg

„ Borys Monopolowy” ul. Lotnicza Elbląg. Doświadczenia z tym sklepem są powtarzalnie rozczarowujące i frustrują mnie jako klienta. Po pierwsze, magazyn regularnie dostarcza produkty, które nie odpowiadały moim zamówieniom jako klienta. Często otrzymywałem inne marki, które wybrałem. Ta niekonsekwencja w dostawach jest nie do przyjęcia i powodowała wiele niedogodności. Po drugie, obsługa klienta w przypadku reklamacji była nieadekwatna i tłumaczy brak właściwej dostawy towaru niekompetencją kierownictwa realizującego zamówienia.. Pomimo wielokrotnych próśb o poprawę jakości dostaw, sytuacja nie uległa poprawie, a reakcja personelu obarcza winą dostawców i kierownictwa. Zamiast rozwiązania problemu, napotykałem na niezrozumienie działania kierownictwa i brak skutecznego działania z ich strony. W rezultacie, będę zmuszony zmienić swoje plany zakupowe i szukać innych sklepów, co może być uciążliwe i czasochłonne. Zdecydowanie nie poleciłbym "Borys Monopolowy" jako miejsce zakupów ze względu na ich chroniczne problemy z dostawami i niewystarczające podejście do potrzeb klienta.

Chciałbym dołączyć do waszego zespołu na magazynie, akurat na stronie browaru piszą że jest wolne stanowisko. Problem w tym że podali tylko email do kadr. Wyślę cv ale może od was szybciej dowiem się jak płacą, zadowoleni jesteście z zarobków? Bo chyba umowa o pracę normalnie jest, a przynajmniej mam taką nadzieję. Thx i pozdro

Xxxxxxt

Zdecydowanie polecam zainteresować się co robią kierownicy regionalni! Szczególnie jedna An.. to co wyprawia można podciągnąć pod (usunięte przez administratora)

Pracownik wykwintnej firmy ????

@Pracodawca Witam serdecznie ???? Proponuję dla zarządu BORYS COMPANY bardziej zainteresować się Kierownikami Regionalnymi których zatrudniają,taki przykład jedna z nowych z kierowniczek Monika jest przyjaciółką Pauliny Z która ma sklepy alkoholowe u rudej to trochę dziwne aby KR przyjaźnił się z konkurencją podając jej informacje jakie są w Firmie BORYS.

Prosimy o dołączenie do ofert dla pracowników Dowolnego Grupowego Ubezpieczenia PZU.

Jestem pracownikiem i także proszę o dobrowolne ubezpieczenie pracownicze. Przecież taka składka byłaby dla chętnych i potrącana z naszego wynagrodzenia. Jako duża firma, nie ma żadnego ubezpieczenia dla pracownika.

Sporo tu przydatnych informacji o stanowisku sprzedawcy, ale z tego co mi wiadomo firma zatrudnia również kierowców. Nie ma przypadkiem jakiegoś wakatu aktualnie, chętnie bym się podjął pracy. Dacie znac czy wymagają duzego doświadczenia, i jakie pieniądze na starrt oferują.

Uprzedzony klient

Przykre

Jest to bardzo przykre, jestem bardzo zniesmaczona, mój kierownik regionalny poszedł na urlop i wracając z niego został pożegnany z firmą. Pod jego nie obecność, zostało zorganizowane zastępstwo za niego, rejony zostały podzielone na nowo. Szok i nie dowierzanie. Nawet nie miał okazji się z nami pożegnać jako zwykłymi pracownikami. Był super człowiekiem, empatycznym, miły i zawsze można było z nim o wszystkich problemach porozmawiać. Miał swoje zdanie i pewnie to się nie spodobało. Jest jedną z niewielu ludzi którzy pracowali w tej firmę, który może chodzić z podniesioną głową. Trzymaj się Krzysztof. P.s. wierzę że ten człowiek znajdzie fajną pracę w super firmie gdzie wykorzystają jego potencjał. Jest mega wartościowym człowiekiem i zawsze walczył o Nasze nie patrząc jakie konsekwencje mógł ponieść.

By pracownik
@Przykre

Witam ile ten Pan pracował w firmie?To co robi ta firma to jest naprawdę przykre nie szanują pracowników, nie można się sprzeciwiać, bo zaraz wyrzucają

Ciekawska
@Uprzedzony klient

A dokładnie to którego sklepu nie polecasz?

Przykre
@By pracownik

Ten Pan pracował od sierpnia. Był super człowiekiem Wziął się za nich, za towar na sklepach. Wszystko było i chciało się pracować. Mają (usunięte przez administratora) w papierach i systemach. W systemie jest ze niby mamy coś na sklepie a fizycznie nie dojechało i później nie dojeżdżało dwa trzy miesiące. On wszystko sprawdził na miejscu domówił i w następnej dostawie było. Nie doceniają prawdziwych fachowców tylko (usunięte przez administratora) pracują takie jak Monika i Andrzejek. Słowem się nie odezwa bo ambicji nie mają aby się postawić Grzegorzowi bo gdzie oni znajdą inną pracę no gdzie ? Szkoda Pana Krzyśka fajnie jakby się pojawił gdzieś przy okazji. Wstydźcie się Borys team. Jesteśmy za przywróceniem tego Pana do pracy. Chyba że nie będzie chciał podjąć współpracy z osobami które Go tak potraktowały. Dla Nas pracowników był wporzadku.

Pracownica
@Przykre

Chciałabym odnieść się do tej złotej myśli ????i przechwalanek odnośnie tego Pana . Tak się składa, że przez krótki czas był również moim KR i mam dużo odmienne zdanie mianowicie: Niekompetentne podejście do obowiązków służbowych,żadnej wiedzy ten człowiek nie posiadał i nie chciał jej przyswajać , nie przeliczał kas , terminy go również nie interesowały. Jego kontrole wyglądały tak że wchodził opowiadał o swoim życiu prywatnym i wychodził ????????Gdy został zapytany o konkrety to nic nigdy nie wiedział, dużo by opowiadać... Także proszę nie pisać bzdur bo jeśli tak ma wyglądać osoba na stanowisku KR to firma dawno by upadła a jak tobie człowieku odpowiada taki kierownik to życzę powodzenia. Pozdrawiam kierownika Andrzeja i Kierowniczkę Monikę jesteście super i niczym się nie przejmujcie robicie dobrą robotę i ci normalni ludzie was szanują lub rozmawiają a nie obsmarowują w internecie ????????.

Wieloletni pracownik
@Przykre

Uwielbiam książki fantasy ???? Wydał już Pan już jakąś? Odnosząc się do Pana wypowiedzi to większej bzdury dawno nie czytałam, aż oczy bolą. Regionalni których wymienił pan w komentarzu są najlepsi w swoim fachu. Wysłuchają jeśli jest problem ale i również zwrócą uwagę jeśli jest coś nie tak. Szefostwo oraz personel z biura czy chłopcy z magazynu robią wszystko abyśmy byli zadowoleni z naszej pracy i płacy. To tylko od nas zależy czy chce się być członkiem tak superowej rodzinki team Borys. Wiadomo nie zawszę jest różowo i bajecznie zdarzają się kryzysy ale właśnie od tego są KR aby z nami rozmawiać i nas wspierać (szef też dorzuca uśmieszek jak jest taka potrzeba) Reasumując firma Borys jest naprawdę w porządku firmą jeśli ty jesteś w porządku. Pozdrawiam MS

Obecny Pracownik
@Uprzedzony klient

Podobają mi się opinie na temat zarobków. Jak wyglada praca w weekendy na stanowisku sprzedawcy? Oprócz premii są jeszcze jakieś dodatkowe benefity???

To jak brzmią te smsy? I w jakim celu on je pisze? Jak to zabierają połowę wypłaty? Są ku temu jakieś powody? Dlaczego tak się dzieje?

Ktoś

Powody?! Niska sprzedaż z roku ma rok o winny temu jest pracownik. Zrobią jakieś cele i musisz to do zera sprzedać W określonym krótkim czasie. Jak nie to Twoja wina i po premii masz.

@Ktoś

W jak krótkim czasie trzeba zrealizować wspomniane cele? Jeżeli jednak uda się osiągnąć tę premię, to w jakiej wysokości ona jest? Chcę tu zaaplikować, dlatego podpytuję. :)

Pracownik Aktualnie zmęczony

Są jeszcze potrącenia za inwentaryzację, palenie, towar po terminie, premie ci zabiorą jak nie wykonasz planu sprzedaży i tzw. Celów sprzedaży, okres rozliczeniowy u nich jest od 1 do 10 następnego miesiąca, żeby otrzymać premie, jeżeli walniesz L4 przed 10tym, nie dostaniesz premi za poprzedni miesiąc ani przyszły. Co chwilę (usunięte przez administratora) że za mało robimy i się nie staramy sprzedawać, że niskie obroty sprzedaży i niezaliczone cele to nasza wina. Braki w Inwentaryzacjach z (usunięte przez administratora) wymyślone, nawet jak masz wszystkie braki i towar po terminie rozliczony z Przedstawicielami, to wymyślają byle braki, żeby pracownicy za to płacili, i każą wskazywać osoby, które rzekomo kradną brakujący towar. Wytyczne się nie liczą, zdarza się, że pracujesz 10-14 dni z rzędu lub z popołudniowej zmiany na następny dzień masz na rano, bo nie ma nikogo do pracy, jak ktoś nagle się zwolni albo weżnie l4, czasami zdarza się, że robisz po 15h, jak nie ma kto stanąć i tego firma nawet nie doceni

Ktoś

1 cel - plan sprzedaży (kwota miesięcznego zarobku sklepu) 200zł brutto per sklep 3 cele danych produktów np wina, wódki, słodyczne 0 celi - zabierają 200zł z premi per sklep 1 cel nie zabierają i nie dawają nic 2 zaliczone cele 200zł premi na cały sklep 3 cele 200zł x2 premii per sklep

Aneta

Czy w Borysie jest umowa o pracę??

@Aneta

Jest ale nie podpisuj. Jak nie chcesz płacić za przeterminowane rzeczy , uszkodzenia i (usunięte przez administratora) Dodatkowo jak jesteś chorowita i masz dzieci to nie będziesz miała premii bo nawet jak przepracujesz od 1-30/31 to jak zachorujesz jeszcze od 1-10 następnego miesiąca nie dostaniesz premii uznaniowej. I jak to Grzegorz mówi to jest premia uznaniowa nie musisz jej dostać ????

@Nic nie mów

Dodatkowo pracujesz i jak jest remanent to płacisz jak za zboże, zatrudniają byle kogo ,aby ktoś stal za lada nieważne czy (usunięte przez administratora) ,bo szef nic nie traci tylko pracownicy pokrywają wszystko

@Ola

Reasumując zarabiasz najniższą krajową: Pamiętajcie że to kwoty brutto Premia za bycie kierownikiem sklepu Plus premia za niedzielę Plus premia za nadgodziny Plus premia za frekwencję od 1-10 następnego miesiąca Premia za sprzedaż powyżej ustalonego planu ale rzadko który sklep osiągnie tą premię akurat. To wszystko to premię uznaniowe możesz ale nie musisz dostać Zabierają za remanent, inwentaryzację, l4, za palenie w pracy, za wolne na żądanie, za wolne na dzieci, jak czapka stoi KRA, za kradzieże klientów, za uszkodzenia, za przeterminowane produkty, Wybierz sama czy chcesz podjąć współpracę.

@Nic nie mów

Śmieszne jest to ,że za niedziele dają tylko 150 zł, gdzie musisz pracować 11 godzin,cele jak zrobią to żaden sklep nie jest w stanie wykonać,więc zabierają z wypłaty 200 zł,a za frekwencję dają tylko 200 zł żenada

@Nic nie mów

Te wszystkie kary finansowe są wpisane w umowę? Jak są braki w towarze to chyba można na kamerach ustalić odpowiedzialnego a nie że pracownik za wszytko płaci. Za palenie też? Nie ma ustalonej przerwy żeby spokojnie zjeść śniadanie albo właśnie zapalić poza sklepem?

Nic nie mów

Słuchaj umowa jest najniższą krajową plus premia uznaniowa jak sama nazwa wskazuje premii nie musisz dostać więc to co możesz wyrobić dodatkowo mogą sobie z tego zabierać. Mają prawniczkę na etacie i sobie robią co chcą. Tylko jestem ciekawa jak to jest że od 1-30/31 kończy się okres rozliczeniowy a jak jeszcze zachorujesz między 1-10 następnego miesiąca zabierają Ci od razu za 2 msc premię uznaniowa. Także słabo. Dodatkowo 11 h pracy w niedzielę 150 brutto jak najniższą stawką Netto za przepracowaną godzinę to 27.70 to wychodzi za niedzielę 304,70 zł brutto także tym pip mogła by się zająć również To jest firma sto lat za (usunięte przez administratora) Kiedyś trafi kosa na kamien.

Ludzie pisali coś o tym ze pobierają wam z wypłaty za braki czy zniszczony towar. A to firma nie jest ubezpieczona od takich sytuacji i musza potrącać wam z wypłaty? Jakie to są kwoty ktoś może napisać ? Bo zastanawiam się ile w takim razie można zarobić miesięcznie po potrąceniach? „Im dłuższy staż pracy tym więcej potrąceń” a to nie powinno być tak, że im dłuższy staż tym większa pensja ?xd

X

Jeśli cokolwiek zbijasz musisz zapłacić za to sam. Pracuje jeszcze w tym góqnie to wiem Cokolwiek, premie odbiorą za towar po terminie chyba że się sprycisz i go wystawisz w promocji kilka dni przed. Teraz musiałam zapłacić za 4 skrzynki piwa po terminie które stały nie wiadomo gdzie. A pracuje od miesiąca.

@X

A z jakiej racji ty masz płacić? Skoro pracujesz od miesiąca?

@były pracownik
@X

Uciekaj z tamtąd jak najszybciej pracowałam tam do końca grudnia i nie dostałam premii,bo nie przedłużyłam umowy,a co najlepsze, że na kwicie mam 600 zł premii dlatego nie rozumiem gdzie te pieniądze są

Samanta
@X

chwila...czyli pracownik płaci za nieprzeterminowany towar? ile odtrącają z pensji za to? powiesz ile Ci obcięli z wypłaty?

Sprzedawców faktycznie szukają tak jak na stronie tam znalazłam że jest podane? Dajcie znać, od kiedy jest początek pracy i jak długo cały ten proces przyjęcia może trwać. Zwolnili mnie z poprzedniej firmy i muszę znaleźć coś jak najszybciej rachunki same się nie zapłacą

X

Najgorszemu wrogowi nigdy nie polecę tej pracy w Borysie, ucinane wypłaty nie wiadomo za co, niedzielę robisz praktycznie za darmo Nie polecam!!!

Kama
@X

Jak za darmo robi się niedziele? Na jakiej umowie się tu pracuje, przy uop to nielegalne, nie powinno być więcej nawet? Firma nie tłumaczy, za co te wypłaty ucięte? Ile potrafią zabrać z wynagrodzenia? No a w drugą stronę to też działa? Są jakieś dodatki, żeby zmotywować pracownika, a nie zdemotywować tym ucinaniem pensji?

@Kama

Rzekomo 150 zł premii za niedziele. Dowiem się gdy dostanę wypłatę

Borys

(usunięte przez administratora) na wypłatach nie polecam najgorszemu wrogowi tej pracy.pracujesz od poniedziałku do niedzieli i brak premi i wszystkiego i narzucanie góry promocje zapalniczek i alkoholi kary itp

@Borys

Pracuje od dłuższego czasu i nigdy nie pracowałam 7 dni pod rząd.

X

Super ja pracuje 6 dni w tygodniu po 9 godzin dziennie a w niedziele pracuje 11 godzin. :)

Hej. Widzę że szukają kierowcy kat C. Studiuje i myślałem żeby sobie dorobić właśnie rozwożąc ale tę opinie tutaj są dosyć niepokojące.. faktycznie jest tak dużo pracy ? Tutaj raczej piszą osoby stojące na sklepie a jak jest z osobami które właśnie rozwożą, praca też jest 8 godzinna ?

Paulina

Chłopaków z dostaw również okradaja z wypłat i jedzą więcej jak 8h

Była pracownica

Najgorsza praca na jaką mogłam trafić. Potrącenia z wypłat, płacenie za towar który się nie sprzedał. Zamazywanie dat ważności i sprzedawanie produktu dalej. Chore co tam sie dzieje. Ostatni miesiąc kiedy tam pracowałam. Czekając na wypłatę dostałam 2800 miałam 175 h nie dostałam premii która mi sie należała napisałam do szefa. Wiadomość zwrotna cytuje: okres który biorę pod uwagę jest od 1 do 10 dnia miesiąca. Jak (usunięte przez administratora) od 1 do 10? Skoro wypłatę sie liczy do 1 do ostatniego dnia miesiąca. Chore… napisał też że mam spojrzeć w lustro i podziękować że nie dostałam tej wypłaty. Spojrzeć to jedynie on może w lustro i zobaczyć ile ludzi okradł. I jak traktowani są pracownicy jak (usunięte przez administratora) Przerwy nie ma, zapalisz papierosa 100 zł pobierają z wypłaty, kamer tyle jakby nie wiadomo co to było. Pracowników mają za psów i nic więcej. Wypłaty co chwile inne człowiek nawet nie wiedział ile ma na godzinę ani jak liczyć tą wypłatę żeby zobaczyć czy sie zgadza. (usunięte przez administratora) nie polecam pracy w tym sklepie !

Nie polecam pracy w tej firmie, wrecz odradzam! Pracownik nie doliczy sie swojej wyplaty. Co miesiac inna stawka potracen. Odpowiedzialnosc materialna, nie tylko za uszkodzenie towaru czy kradziez ale takze za inwenteryzacje,ktora w ogole sie nie odbyla! Pobieraja z gory z wyplaty po czym po fakcie informują ile i za co, co jest nie zgodne z prawem! Nie niejednokrotnie zgłoszone do PIP lecz ze wzgledu na plecy i kase min z pracownikow sklepy dalej persperuja... Im dluzszy staz pracy , tym wieksze potracenie z wyplaty! Jedyny atut to umowa o prace. Chorowac nie wolno! Przy zwolnieniu L4 etat zmniejszaja do polowy! Nawet pracowity i uczciwy pracownik jest okradany !

Mieczysław

Jak mogą z góry potrącać wypłatę nie wiedząc nawet czy będą jakie braki. W umowie jest to zapisane? Zdarza się że jest cała pensja czy co miesiąc coś zabierają?

Już były pracownik
@Mieczysław

Nigdy nie zdarzyło się aby pensja była cala, co miesiąc są odtrącenia. Bóg wie tak naprawdę za co. Inwentaryzację są przeważnie co trzy miesiące i za to są odtrącenia w całości z pierwszej pensji po inwentaryzacji. Więc nikt nie wie za co są inne odtrącona i to nie są małe sumy.

Iwo
@Już były pracownik

Ale jak dowiadujecie się z czego wynikają te rozbieżności to przeważnie, co finalnie wychodzi? Umowy z pracownikami na jak długo są zawierane? Jeszcze mnie ciekawi, czy każdy automatycznie ma zmniejszony etat, jak chociaż raz skorzysta z l4? Bo wiadomo czasami zdarza się, że człowiek choruje.

Ola

Ja będąc na l4 3 tygodnie dostałam dyscyplinarkę...a najlepsze jest to że przed dyscyplinarka dzwoniła do.mnie była już KR że cały właściciel Borysów nie akceptuje tego że ktoś chodzi na l4 i zapytała mnie czy wracam czy nie bo ona niewie co robic, ja niestety nie wróciłam bo strasznie chorowałam Że strony KR BYLO WIELE dziwnych docinków że mogę stracić pracę itd itd BRAK SŁÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. - Mokre

• Jak się pracuje w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 24 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 3D
    86-302 Mokre

Borys Monopolowy Polska Sp. z o.o.