Opinie o Dynpap Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dynpap Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dynpap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynpap Sp. z o.o. w Szczecin

Skończy się picie co nie którym. W ST3 nie było do pomyślenia żeby tak chlać jak tu. Powoli zrobimy porządek.

@Nowy

Możesz zrobić porządek ale ze sobą Jacuś. ST3 taka firma i padła , pewnie dzięki takim pracownika jak ty luju

Jjjjjjj

Szczególnie temu krzykaczowi.

Jakie wartości są cenione w Dynpap Sp. z o.o.?

WSPÓLPRACA Z SZEFEM

Żenada

Mistrz ogłupia i (usunięte przez administratora) właściciela, tokarki i wytaczarki roboty brak, udawane nadgodziny, soboty ściemy i gra pozorów... ludzie się w szatni śmieją. Żenada !

Czy po rozmowie w Dynpap Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Co jaki okres czasu w Dynpap Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

??

O co o podwyżkę haha chyba obowiązków !!!

X-MEN

Zgadzam się z przedmówcami. Współpraca z Mirkiem jeszcze jak cie mogę, ale z Piotrusiem - no comments. Jak by tu wpadła znienacka inspekcja pracy, sanepid, albo straż graniczna to mieliby żniwa. A ISO to chyba kupione pod stołem mają. Ludziom zabierają z wypłaty, żeby łapówy dawać. Maszyny serwisu nie widziały od czasów Gierka, ani nawet szmaty z płynem. Szukam innej roboty, czas spadać stąd.

Pancerniak

Rodzinna atmosfera oznacza tyle, że rodzina rządzi, ma się świetnie i prosperuje w dobrej atmosferze. Firma to relikt przeszłości, manufaktura, sprzęt stary, budynki wyglądają jak ruina. Tylko papier liczydło mydło i powidło. Premie uznaniowe znaczą tyle że jak stary uzna to da. Ale uznaje tylko swoje.

@Pancerniak

Dokładnie tak !

Przemysław

A jak teraz podczas pandemii wygląda praca w firmie Dynpap? Wprowadzili jakieś zmiany, lub pracę zdalną?

były spokojny
@Przemysław

Na bank nie - tam jadą dalej do zmęczenia po 10 na bank i soboty tam zawsze roboty po uszy - haha daje głowę obciąć ! Jaka pandemia uaaaaaaaa ! Pandemie to oni mają w głowie ;-) Młyny mielą ..........

już nieobecny
@były spokojny

Widzisz ,bo tak jest w takich firmach nie ma zlituj się jedziemy ile wejdzie ,moim zdaniem jak dzisiaj zamknięte granice ,brak dostaw itp itd powinno się ograniczyć pracę np. do 8 godzin dniówki i sterować potrzebami pracy w dni wolne jak sobota itd. Ale do tego potrzeba mądrych dowodzących !!!! A nie naciągaczy godzin !!!! Ale pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia w obecnej sytuacji !!!!

@już nieobecny

jest ok

@0

dużo pracy jest robota

...
@0

tak

stary stoczniowiec !

Mam nadzieję i z tego co widzę powoli nadejdzie taki dzień ,że przegonią tych wszystkich dorobkiewiczów - firmy i stocznia Szczecińska wróci do swojej chwały z przed lat i będzie zakładem pracy ,a nie terenami wyzysku i dorobku cwaniaków !

były już

Firma jako firma była by ok tylko w tej firmie potrzeba szkoleń ,a co za tym idzie szkoleń kierownictwa i ludzi na podobnym stanowisku w stosunku do zachowania się wobec podległych pracowników !!! Za dużo nerwówki i poganiania ! Większość kierujących są obsrani nie wszyscy ale są tacy i wprowadzają nerwówkę i zdezorientowanie pracownika , wówczas praca idzie gorzej człowiek nie wie co ma robić ,bo krzyczą , i nieraz klną sami wprowadzają stres w pracy przy nieraz dużych operacjach logistycznych to chore - jak ma spokojnie pracować na krzyczany i popędzany operator suwnicy w hali czy suwnicy bramowej na placu lub operatorowi sztaplarki , który wciska się dosłownie pomiędzy stanowiska pracowników !!! I musi bardzo powoli to zrobić ! Kłaniam się BHP mają duże pole do popisu - które powinno wprowadzić takie szkolenia stosunków międzyludzkich dla kierownictwa ! Wytonować ten chaos ! I zniweczyć te praktyki - poganiania i przyspieszania - pracy w dużym stresie , bo grozi właśnie wypadkami !

@były już

Tacy ludzie jak kierownik musi panować nad emocjami !!!

Truteń

Nie polecam pracy na magazyniera ,dlaczego ,bo to chłopiec do bicia i do orania to pracownik upodlony ,oraz napiętnowany przez mieniących się jako ważniejszych kierowników i nawet pracowników itp. ciągłe żale i płacz ,że nie dostarcza tego co potrzeba za póżno itp , itd - jak coś to musisz latać jak pajac 10 godzin dziennie od 6 do 16 i to mało , brakuje i mało honorowany czas na posiłek jak sam nie wywalczysz to na głodnego 10 godz. smutne i chore - nie polecam żadnemu normalnemu pracownikowi !!! Praca na magazynie to nie praca na magazynie tylko wszystko co można załadunki - rozładunki obsługa hal pracowników ogólnie - to patologia pracy magazyniera !!!! Nie polecam normalnym pracownikom. Właśnie słyszałem ,że magazyn pusty odeszli chłopaki ;-(

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Dynpap Sp. z o.o.?

Q

Po prostu jak jest to jest i tyle :-)

może - kandydat !

Słabo tu piszecie o warunkach - co zastraszeni ;-) , czy słabo z netu potraficie korzystać ! Dzisiaj każdy ma prawo się wypowiedzieć mamy wolność w końcu Panowie !!!!

|||
@może - kandydat !

Nadal wolałbym usunąć opinię użytkownika. Jak to zrobić? Każdy użytkownik naszego forum Opinii o pracodawcach przed dodaniem opinii musi zaakceptować regulamin forum. Wskazuje on, które opinie kwalifikują się do archiwizacji „z urzędu”, a które nie. Należy pamiętać, że negatywna opinia, która nie narusza naszego regulaminu, nie zostanie przez nas usunięta, nawet na wyraźne żądanie pracodawcy. Byłoby to bowiem naruszenie konstytucyjnej swobody wolności wypowiedzi. Co innego tyczy się opinii naruszających regulamin. Opisując w skrócie, dowolna opinia nosząca znamiona pomówienia (a takie znamiona nosi m.in. zarzut o naruszanie praw pracowniczych – więcej: zob. pytanie 8) zostanie przez nas zarchiwizowana (nie usunięta). Archiwizacja opinii sprawia, że przestają one być widoczne na stronie, jednak pozostają w naszej bazie na potrzeby m.in. organów ścigania, które mogłyby w przyszłości nakazać naszej firmie ujawnienie dowodów popełnienia przestępstwa itp. Warto jednak pamiętać, że w naszej bazie znajduje się obecnie ponad 4 mln wpisów, a baza ta zwiększa się każdego miesiąca o kilkadziesiąt tysięcy. Tak duża ilość opinii sprawia, że trudno jest je wszystkie kontrolować, w związku z czym niektóre szkalujące wpisy mogą być widoczne na stronie przez dłuższy czas. Jeśli zauważą Państwo wpis naruszający Państwa dobre imię, radzimy natychmiast skontaktować się z nami, a my przeanalizujemy daną opinię pod kątem naszego regulaminu, a następnie zarchiwizujemy ją (w ciągu 21 dni), jeśli faktycznie będzie go naruszać. Nie zgadzam się, aby na GoWork.pl pojawiły się jakiekolwiek opinie o mojej firmie. Czy mogę usunąć cały wątek? Nie. Prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, każdy może dowolnie wypowiadać się – także w internecie – na dowolny temat, w tym na temat Państwa firmy. Oczywiście, żadna wypowiedź nie może naruszać praw osób trzecich, a to ostatnie podlega już konkretnej ochronie. Środki do niej zapewniane są także przez GoWork.pl (zob. pytanie 6).

były

Teraz to tak uczciwie pracując po 10 godzin to ciężko zakupy do domu zrobić ,bo kończąc o 16 od 6 rano to w sklepach kolejki są takie ,że w domu jesteś około 18 - 19 ,a przecież trzeba jedzenie kupować ,żeby jeść - żyć !!!! Nie wspominam co będzie w sklepach przed świętami - nawyk nie zmienił się !!! To już po niedzieli ! Dlatego u nas w firmie gdzie pracuję nie pracujemy po 10 tylko po 8 żeby ograniczyć kontakt i zrobić zakupy i jeszcze odpocząć , bo trzeba być wydajnym - haha na kolejny dzień na zmianie ;-) od rana 6.00 !!! ostanie obostrzenia rządzących są już mocne - haha !!! (usunięte przez administratora)!

??
@były

Dokładnie teraz po 10 to walą uzależnieni i dorobkiewicze , a i ci co muszą życiowi zadłużeni straceńcy - haha !!!

były

To czekam na info po wypłacie czy będzie tak kolorowo jak obiecują. Proszę o prawdziwe odpowiedzi.

Truteń

Ale do naszego papu papu dynpapu ludzie ciągną jak muchy. Jest tu nawet u nas taki jeden mucha :). z St3 dużo kolegów przyszło. sami robotni - nie to co zasłużeni (usunięte przez administratora)i kapusie na produkcji. stary (usunięte przez administratora)tylko przymyka oczy na swoich wieloletnich kamratów, bo się kasa u niego w portfelu zgadza i gitara jest :)

(usunięte przez administratora), zmuszają pracownika do ciągłej pracy w nadgodzinach, mała stawka,

...
@pracownik

A jak rozliczają te nadgodziny normalnie w/g kodeksu pracy , prawa - czyli 50 i setki czy po stawce zwykłej ile masz na godz tyle masz i w nadgodzinach ??? Np. soboty itd. ? Bo są takie firmy - jeszcze ! ,że robisz do bólu i masz łamanie zasad kodeksu pracy i zarobisz 5 tys.miesięcznie za 300 godz. ,a robisz dwa miesiące na miesiąc - haha. Ponieważ pracując 10 godzin dziennie , powinno to być 8 godz, po stawce , a dwie kolejne w tygodniu to nadgodziny czyli pięćdziesiątki tak przynajmniej na umowie o pracę. Bo piszesz mała stawka to coś jest chyba inaczej ,ale jak się mylę to spoko !!! Bo nie wiem.

Nierealne tempo, b.słabe warunki, bałagan nieład.????

qw

..i jeszcze dużo konfidentów..

?

Nierealne tempo dokładnie wszyscy zesrani ,bo nie ma żadnego planowania tylko na "łeb na szyję" dlatego tak jest !!! W tej firmie nikt nie potrafi nic przewidzieć i zaplanować wszyscy tylko patrzą na własną (usunięte przez administratora)i co mogę zrobić żeby mi było dobrze i moje sprawy załatwione !!! Zero wyprzedzenia i planowania dlatego się zarzyna pracowników !!! Jazda na wariata i straszenie bo się szef dowie - (usunięte przez administratora)!!!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dynpap Sp. z o.o.?

?

Takie ,że pracujesz po 10 godzin dziennie , a jak potrzeba to od 6.00 do 22.00 !!! rodzinę widzisz w niedzielę !!!

nick

Spawaczu, jeśli dasz się "zakuć w kajdany" to będziesz prace miał stabilną. Pamiętaj o tempie. Bądź błyskawicą. Daj sobą pomiatać. Bądź tylko robotem. A przy wypłacie najlepiej nic się nie odzywaj, bo nie ważne że stawka miała być np 25 zł, a jest 22. Zgódź się dla swojego dobra. I najlepiej jak będziesz chciał kapować ludzi... ooo to dużego plusa dostaniesz. Tylko w tej sprawie skontaktuj się ze spawaczem Tomkiem tzw "kwiatek". To główny konfident, azor, pastuch, który ma swoje pieski. Takich dwóch niskich, szczupłych ukraińców... i ogólnie w tej firmie "każdy każdego"... aha i jeszcze jedno.. zdarzają się kradzieże..

Zostaw merytoryczną opinię o Dynpap Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Dynpap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynpap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynpap Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynpap Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdańska 36
    70-952 Szczecin