Opinie o Dynpap Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dynpap Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dynpap Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynpap Sp. z o.o. w Szczecin

technolog- stocznia szcecińska

Ta firma nie ma podstawowego działu kompletacji !!! to jest w większości firm problem wszyscy mają produkcję - magazyny a po środku jest potrzeba kompletacji !!! Dział bardzo ważny od 1999 powstały w Stoczni Szczecińskiej , usprawniający zaopatrzenie w materiały wydział kadłubowy K2 liczący 850 pracowników plus 250 firmy zewnętrzne - wówczas na dziale kompletacji było zatrudnionych 2 biurowych i 7 kompletatorów !!!

Solidarność !!!

Panowie nie dajcie się wykorzystywać u prywaciarza - on ma wszystko domy , auta nowe , a wy pracujecie na to jego i rodziny dobytki !!!! Pewnie synek ma może najnowsze auto za grube pieniądze , które na was zarobili na waszej wiedzy , umiejętnościach na waszej wiedzy i wykształceniu !!! Chłopy nikt z młodych dzisiaj nie da rady nie obsłuży tych maszyn !!! Nie dajcie się upodlić na kamerach !!!! Nie bądżcie więzniami - jesteście fachowcami macie pracę wszędzie !!!!!! Spoko tylko odświeżyć pamięć !!!!

OOOOO

Firma słaba nie polecam pracy na magazynier !!! Nic wspólnego z magazynem - to pracownik od wszystkiego !!! W tej firmie Magazynier powinien zarabiać na dzisiaj około 7 tys. netto na rękę , bo jest operatorem , suwnic , sztaplarek , dokonuje załadunki , rozładunki maszynami i również obsługuje suwnice na hali !!!! Pracuje na kilku zwodach !!!! Na tirach kierowcy mają po 9 tys. porównanie jest !!!!!

OOOOO pp

Ta firma Pappapu to firma nie rozwijająca się ,to firma nie szkoląca nowych pracowników młodszych ,bazująca na starszych pracownikach operatorach maszyn pozostałych bez pracy po upadku Stoczni Szczecińskiej Nowa i S.A. oraz nabytych do pracy po 10 godzin dziennie tzw. (usunięte przez administratora) czasu i małej kasy zarobku ;-) oraz posłuszni po godzinach ,bo muszą kierownicy szczególnie pseudo magazyn i logistyk od biedy haha to Panowie !!!!

Czy po rozmowie w Dynpap Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
normalny

Firma haha omijać z daleka nic więcej nie piszę tylko dodam staruchy zaakceptowani przez Mirka robią co chcą nowi orani przez akceptowanych staruchów i pseudo kierowniczków bez wiedzy !!! haha ;-0 i szacunku do pracownika !!!! Nie polecam tej firmy !!!

korona króla

W tej firmie to trzeba wołać jako parcownik magazynu , 50 zł na godz. - jako magazynier pracujesz na przynajmniej 4 etatach - magazynier , operator maszyn transportu bliskiego (sztaplarki) , operator suwnic na hali i pracownik na magazynie , a także jako sprzątacz wszystkich (usunięte przez administratora) i zaległości - bałaganu , oraz pakowacz wysyłek wolfa i załadunków oraz rozładunków kooperantów , a także zamykaniu i otwieraniu bram w związku z sytuacją (usunięte przez administratora) !!!! Robiłem i wiem !!!! Nowym powodzenia ;-) Na dzisiaj to za godz. 50 zł przy 176 godz. za miesiąc = 8.800 zł za takie usługi

Stoczniowiec stary !

Nadejdzie sprawiedliwość i dla stoczni w Polsce - powoli ,że te wszystkie tereny stoczni pseudo sprzedane i pseudo sprywatyzowane prze Tuska wrócą do Państwa Polskiego i będą produkować dla Polski jako Polskie stocznie pełnomorskie statki (okręty) jak za czasów Stoczni Szczecińskiej !!!! Tak nam dopomóż Bóg !!!!! I tak będzie !!!!! Jeszcze chwila !!!!

Rysiek

Bardzo dobry pracodawca. Kasa na czas. Płatne za urlop nawet dla tych którzy mają działalność. Pilecam

@Rysiek

Jak płacą za nadgodziny wg kodeksu pracy ,czy jak za godzinę zwykłą !!! Piszcie !!! uczciwi czy nie !!!

Lili
@Rysiek

Co ty gadasz chłopie. Nie płaci za urlopy już drugi rok na działalności.

barbus
@Lili

jaki kodeks pracy i jakie 100 % nadgodziny haha - "Państwo w państwie" !!! chyba ,że się zmieniło od 2020 ;-) Wątpię zawsze było mało !!!!

Uczciwy
@a a a

Nie wiem jak dzisiaj , ale nie płacili za nadgodziny tylko stawkę na godzinę !!!!

kandydat !!!

Proszę napiszcie uczciwie co ta firma proponuje , czy umowy o pracę normalne , czy płacą za nadgodziny w/g kodeksu pracy na umowie o pracę ??? Jakieś zmuszanie czy przymus do pracy w dni wolne i święta , a nawet dni powszednie po 8 godzinach pracy !!!! Napiszcie ,bo to ważne dla każdego !!! Nie chcę pracować w firmie ,która pod przymusem lub grożbą zwolnienia z pracy będzie rujnowała moje życie prywatne !!!!! Bo jakiś kierowniczek ma kota prezesa w głowie !!!!

@kandydat !!!

Nikt z moim znajomych , który pracował w tej firmie nie chce już do niej wracać ani młodzi ,ani starsi !? Brak szacunku do pracownika i wyzysk !!!!

@kandydat !!!

Tak umowy o pracę normalne , a reszta się nie liczy - zero nadgodzin płatnych ,praca od świtu do zmierzchu po 10 godzin dziennie, bez gadania ,chora załoga - obserwatorzy ,kamerki itp. wielki brat czuwa ;-) nad Tobą ,żebyś się nie pogubił i nie robił złych rzeczy !!!!! A dopilnuje Cię każdy z pracowników nie martw się ;-)

Nie płacą zgodnie z kodeksem pomimo umowy o pracę - łamią prawo , a to (usunięte przez administratora) nie ma nadgodzin po 8 godzin pracy i dni wolne od pracy - soboty , przymus albo pracujesz , albo won z firmy - (usunięte przez administratora) !!!

Stocznia Stary !!!

Dzisiaj to wygląda słabo - To co dzisiaj się dzieje (usunięte przez administratora) powinień wywłaszczyć i to wszystkie te firmy tych prywaciaży na bruk ze Stoczni Szczecińskiej i Stoczni Gryfia i ze Świnoujścia - Ci dorobkiewicze mający dzisiaj te działy najważniejsze nigdy nie będą w stanie budować okrętów dużych pełnomorskich - dużych kontenerowców , chemikaliowców , papierowców ta era minęła ????? Bo co ???? Może wrócić ???? Jak słyszę ,że droga jest prywatna i parkowania na terenie Stoczni Szczecińskiej tylko ....... Łzy mi lecą !!!!! W każdym kraju porty i stocznie z dostępem do morza to obszary dla Państwa strategiczne ,żadne Państwo nie sprzedaje takich obszarów tylko za PO Polska !!! Uważam ,że powinna być rewizja zakupu aktywów stoczni Szczecińskiej , kto komu co i za ile !!!!!

@Stocznia Stary !!!

Dokładnie !!! Tak powinno być !!!!

Klient

Jak mozna byc tak podlym czlowiekiem zeby nie dac ludziom swiatecznej premii?Jak tak mozna...jaki pracodawca jest pan bardzo zltm czlowiekiem

a 20
@Klient

Można być po co dać pracownikom jak można sobie wziąć , a Panom wiecznie brakuje na uciechy , a pracownik ma święta przesiedzieć odpocząć i do roboty po 10 godzin , bo Prezesowi - prywaciarzowi po świętach w nowym roku zabraknie !!!! No zawsze podwyżki z nowym rokiem za wszystko , woda , prąd , gaz , a pałac trzeba , ogrzać , oświecić itp. itd. - pracownik tego nie rozumie ;-) Bardzo ,by pomogło jakby był na działalności i sam sobie wsio płacił i zdychał z głodu !!!!! a i pracował rzetelnie po 10 do 12 godzin na dobę tak lekko bez przesady !!!!!

Solidny !!!
@a 20

Dzisiaj to wstyd i upokorzenie , a nawet upodlenie - nasi dziadowie , ojcowie walczyli , ginęli za wolność - solidarność , pamiętam jak myśmy pracowali za (usunięte przez administratora) w soboty (usunięte przez administratora) - i co wywalczyliśmy wyzysk i robotę po 10 - 12 godzin na dzień wolny sobotę !!!!! Zarobisz ,albo nie ??? Po co zginęli Ci na tablicach przed bramą Stoczni Szczecińskiej !!!! Po to żeby dzisiaj pracować w soboty i może niedzielę ????? (usunięte przez administratora) prawda !!!!! Pieniądze to nie wszystko nie powinny być na pierwszym miejscu !!! 1.Rodzina 2.Pieniądze .Rozrywka odpoczynek !!!!!!!!!!!!

zero

Firma , w której zero logistyki załadunki , rozładunki , wysyłki - pakowanie , obsługa produkcji chłopcy zwani magazynierami haha !!! Nie ma działu logistyki , który obejmuje operatorów sztaplarek itp itd. tam jest jeden tzw. logistyk "mój Cię Boże" i goni magazyn itp itd kierowniczka razem z jego podwładnymi to ci pseudo magazynierzy haha ;-)

hubabuba
@zero

Tam logistyka to 1 osoba wolf , a wali po magazynie ,bo bierze grubo i nie ma ludzi tylko chłopców u tego kierowniczka pod wodą !!!!

były haha
@hubabuba

(usunięte przez administratora) szukaj normalnej jest warto szukać !!!!

Życzenia !!!

bubu

Ta firma to staruszki po (usunięte przez administratora) stare walące się hale , szatnie , brak inwestycji zero modernizacji i tylko zarobek po byłych wartościach stoczni Szczecińskiej w PL na starych maszynach !!! Nie ma tam nic nowego po wydziale W2 , W2m Stoczni Szczecińskiej - zero inwestycji !!!!

@bubu

Kupił i tylko zarabia nic nie inwestuje zero modernizacji i łazienki (usunięte przez administratora) i strach , szatnie i umywalki strach się bać !!!! pracowałem i widziałem !!!!

Jak długo czekaliście na odzew z Dynpap Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Daj sobie spokój z tym czymś , bo popracujesz i będziesz dalej szukał - nie upadlaj się !!!! Szukaj pracy a nie ......... ;-)

Wanda
@666

Piszesz, żeby autor pytania dał sobie spokój z pracą w firmie ale nic więcej nie wyjaśniasz. Dlaczego uważasz, że osoba pracująca tam 'upadla się' jak to napisałeś? Proszę abyś wyjaśnił o co Ci chodziło.

@Wanda

Popracuj tam chociaż jeden miesiąc Wando !!! ;-) to zobaczysz !!!! Nie ciąg za język !!! Nie polecam tam pracy i tyle a mam 30 letnie doświadczenie w pracy w ciężkim przemyśle - zero szacunku do człowieka - pracownika, o reszcie nie wspomnę !!! Spoko - narazie !

Lepiej nie czekaj szukaj pracy ,a nie ..... cyrku ;-)

@Wanda

Pracowałem w tej firmie , miałem umowę o pracę , byłem zmuszany przez przełożonych do pracy w dni wolne od pracy - soboty (nadgodziny) oraz dni tygodnia po 10 godzin (6-18) - czyli 8 godz. plus 2 nadgodziny ,za zwykłą ustaloną stawkę ! A według prawa należy się za sobotę 100% stawki w dni tygodnia pierwsze 2 nadgodziny 50% dwie następne 100% ! Pomarzyć nic z tego zero - w tej firmie prawo nie działa dlatego - dziękuję !!! Nie polecam !!!

@a a a

Przepraszam od 6:00 do 16:00 w dni od poniedziałku do piątku !!!

Domino
@a a a

Dlaczego kłamiesz? Ja pracuję i mam 50% za dwie pierwsze godziny w tygodniu a za soboty 100% i wszystko się zgadza. Wypłata zawsze na czas, mało tego, nawet wpływa na konto dwa dni wcześniej.

@Domino

Bo może Ci je wywalczyłem pajacu wpisami i zaczęli płacić wg kodeksu pracy na umowie o pracę !!!!! Spokojnie nie pyskuj !

Szczęśliwy były pracownik

Dynio mnie wywalił jakiś czas temu. Byłem strasznie wkur..... Niepotrzebnie, bo znalazłem zatrudnienie w super firmie - niby konkurencyjnej, ale nie do końca. Teraz pracuję w firmie, gdzie: - przestrzega się zasad BHP, - szatnia i łaźnia jest na poziomie XXI w. a nie PRLu, - materiały niebezpieczne są utylizowane przez firmę zewnętrzną a nie składowane jak w Bejrucie, - sprzęt nowy i stary, ale doprowadzony do zasad bezpiecznej pracy, - nie zatrudnia się na czarnucha i wszystko jest oficjalne, - a szef przede wszystkim jest człowiekiem, a nie tylko "szefem". Skoro Ci tu źle, to poszukaj po Szczecinie, bo naprawdę jest gdzie się zaczepić.

@Szczęśliwy były pracownik

Szatnie i łazienki w tej firmie to - (usunięte przez administratora) , kiła i mogiła " mam zdjęcia z tego bajzlu - tam nikt nie kontroluje powinien wjechać sanepid i ten bród zamknąć - żygać się chce w tych szatniach i prysznicach - myty stary bród !!!!!! Szafki brudne popsute !!!!

Czy nowo zatrudnione osoby w Dynpap Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

2 zero

Nic !!!! stawkę na godz. i robota od poniedziałku do soboty do bólu, może ciuchy robocze i szkolenie bhp takie sobie , a potem jazda do roboty !!!! jak się uda zjeść śniadanie to ok !!! ale to nie zawsze , bo trzeba robić ! a nie jeść!!!

kierownik !!!

Tu potwierdza się to co pisałem - patologia firmy nie można zjeść śniadania ,bo po 15 minutach jesteś pędzony do pracy !!!! Dzisiaj są mikrofalówki do podgrzania obiadu - przecież na 10 godzin pracy trzeba zjeść obiad ciepły - to nawet był problem z czasem żeby zjeść obiad na bramie kolejowej Stoczni ,bo nie zdążysz ,bo robota i 15 min..... My na magazynie pracowaliśmy od "deski do deski" po 10 godzin dziennie , a nas gonili nawet kierowcy w dynpapie razem z tym kierowniczkiem magazynu i wszystkiego na czele !!!! i Antoś - produkcja was przywita jak śmieci !!!! Mnie pracownika z 25 letnim stażem pracy po stoczni Szczecińskiej traktowali jak śmiecia i małolata !!!!

Kierownik !!!

Powiem wam ,że wróciłbym na stocznię do tej firmy i myślę ,że dużo bym pomógł tej firmie ale ta firma chyba nie potrzebuje normalnych pracowników tylko zaufanych - ja pracowałem 16 lat w stoczni mam uprawnienia na maszyny i suwnice - ale !!! Po 3 miesiącach pracy pod kierownikiem na magazynie Nurek czy Płetwonurek nie pamiętam nie wyrobiłem - nie jadłem śniadania i pracowałem po 10 - 12 godzin na dobę i nawet od rana do 22.00 !!! Soboty na przymus , bo jak nie robisz to problem może do zwolnienia !!! Dynpap to wyzysk i kolesiostwo !!!! Układ zamknięty !!!! Kiedyś sięgną po rozum do głowy !!!!!!

Hitman

Dynpap to najgorsza firma w jakiej pracowałem Nie polecam Konfidenty Monitoring na każdym kroku nawet jak idziesz się odlac Z pieniędzmi lecą w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Hitman

I to prawda masz rację ja też tak myślę !!!!

Ryszard
@Hitman

Gadasz człowieku bzdury. Mój mąż pracował tam kilka lat. Pieniądze zawsze były na czas. Był na działalności a za urlop nawet miał zapłacone. Premie też miał. Twierdzi że to jeden z jego najlepszych pracodawców. Bardzo szanuje właściciela firmy i uważa że to bardzo uczciwy człowiek. Pana Mirka może każdemu polecić jako pracodawcę i wie że się nidmgdy nie powstydzi. Skoro nie pracujesz to może poprostu się nie nadajesz do tej pracy. A monitoringi są wszędzie.

Seweryn
@Hitman

Jak mogą lecieć z pieniędzmi? Przecież jak masz umowę to nie mogą zapłacić mniej jak masz na umowie. Po drugie, jak ktoś pracuje a nie wali w(usunięte przez administratora) to mu monitoring nie straszny. Wiem, że ludzie chcieliby leżeć pod maszyną 8 godzin i najlepiej żeby nikt się nie czepiał a dziesiątego na konto żeby 8 tysi wpływało.

były !!!
@Ryszard

Bo się upadlał i nie było go w domu - podległy właścicielowi - (usunięte przez administratora)najważniejsze kasa była na czas ,a reszta to(usunięte przez administratora)!!!! a co na to mąż ????

Zostaw merytoryczną opinię o Dynpap Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Dynpap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynpap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynpap Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 20 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dynpap Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdańska 36
    70-952 Szczecin