Opinie o Spinko Moto Sp. z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spinko Moto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spinko Moto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spinko Moto Sp. z o.o. w Leszno

Renata

Mój mąż myśli nad zatrudnieniem się do nich na stanowisko Operatora CNC, czy jest ktoś tutaj, kto pracuje na tym stanowisku i jest w stanie podać widełki płacowe? :) W jaki sposób można u nich podnosić kwalifikacje, przez awans? Czy operator tez pracuje na trzy zmiany, tak jak ktoś niżej napisał o godzinach pracy?

Zabielony dyfuzor.
@Speed

Gekon, ale Ty to nawet szansy wybicia byś nie miał bo kiepsko sobie radziłeś. Byłeś sabszy nawet od Rafcia... A to już spora umiejętność. Jak ktoś ma Łeb, potrafi się wykazać i jest zaangażowany a nie tylko chodzi ui gada co by tu zmienił tak jak Ty to się wybije i awansuje. Mamy mistrzów, technologów i innych którzy wywodzą się z produkcji.... No ale Ty wolałeś "rozwiązywać problemy jakościowe" łażąc po hali i wyrabiając normę na krokomierzu.

Piszą w ogłoszeniu na magazyniera, że 3 zmiany są. Rozumiem, że nocki też obowiązkowo? Powiedzcie jak tak, czy często się zdarzają, no bo ogółem to mi średnio pasują, ale jak mus to mus. Najlepiej, żeby za często nie były...

@LdCnC

To spoko, a macie jakieś inne dodatki płacowe, typu premie itp.. Polecasz się tu przyjąć za operatora, czy lepiej szukać czegoś innego może. Ktoś tu pisał, że na produkcji stawki nie są satysfakcjonujące i zastanawiam się co to znaczy. Przybliżyłbyś widełki? Pozdro:)

Taxi Nowy wpis

Nocki masz co dwa tygodnie :) I zdarzają się przez cały rok... co dwa tygodnie... 1 zmiana, 2 zmiana, 3 zmiana potem 1 zmiana, 2, 3, 1 itd

@Taxi

Haha, a dodatek za pracę w nocy jest? Ile PLN, kolega podpowie. Może jak podpowie, to nie będą narzekać, że nocki też trzeba robić ;)

LdCnC Nowy wpis

Dodatek według kodeksu pracy 20%

@LdCnC

Przyjęli kogoś na to stanowisko Specjalistka ds. BHP? Myślałam, że jak ogłoszenie z października, to będzie jeszcze aktualne. A to mi pokazuje, że wygasło. Ogólnie nadal taka presja, jak pisali tam w tym ogłoszeniu? Ciekawe skąd taki stres miałybyć na takim stanowisku, o co chodzi? Nie miałam takich problemów na poprzednich posadach

Marik1234

Mnie to rozśmiesza tylko autoprezentacja firmy jako: "produkująca precyzyjne odlewy aluminiowe". Jedyne co jest precyzyjne w tej firmie to wyliczenia aby zabrać ci premie lub fundusz socjalny XD No, jakby co to socjal w firmie jest zamrożony od 2020 roku i zostanie odmrożony dopiero jak wszyscy zainteresowani się pozwalniaja XD

Co? Kto to jest? Tzn. nie interesują mnie ich prywatne sprawy, tylko stanowiska, bo skoro odeszli, to pewnie są wakaty do obsadzenia?

Rozmowę kwalifikacyjną w Spinko Moto Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Magazynier - Logistyk?

Jakie godziny pracy obowiązują w Spinko Moto Sp. z o.o.?

Kazio

3 zmiany. 6-14 14-22 22-6 Biurowe chodzą jak chco...

Okular
@Kazio

Popularne również zdalne nic nie robienie.

@Kazio

Nocki lepiej są płatne? Bo w mojej poprzedniej firmie to za nocki 100% dawali. To co biurowi pracownicy o której chcą to przychodzą? :D

Sabina
@Kazio

chodzą jak chcą, czyli mają elastyczne godziny pracy? Rozumiem, że na produkcji lub na magazynie to trzeba pracować stacjonarnie, ale właśnie jak biuro? Czy mają możliwość pracy hybrydowej/zdalne, orientujesz się może? Bo ja bym aplikowała do biura właśnie gdyby kogoś poszukiwali :)

Renata

Niezabielony_dyfuzor
@Renata

To stanowisko jest tylko z nazwy. Powinno nazywać się Oglądacz detali z CNC. Jeżeli mąż ma trochę doświadczenia to niech się nie kłopocze, bo nie ma szans że uzyska satysfakcjonująca stawkę, a sama praca jest irytująca. Nie polecam doświadczonemu, szanującemu się operatorowi, ewentualnie studentowi, który szuka czegoś do wpisania w CV na start.

Speed
@Renata

Hej, jeśli mąż ma aspiracje żeby stać i oglądać dzień w dzień te same detale, poprawiać za innych bo ktoś czegoś wcześniej nie doczyścił to praca dla niego, ale jeśli jest ogarnięty w obróbce CNC to lepiej niech tam nie idzie bo się zmarnuje, rozwój w tej firmie jest zerowy jedyne co tam można podnieść to normy na maszynie. Tak żeby nawet nie można było odejść do toalety no jak pójdziesz a ktoś Cię nie zastąpi to już nie wykonasz. Pracowałem tam od samego poczatku i naszczęście opuściłem to miejsce i teraz chodzę do pracy z uśmiechem na twarzy ???? powyższe opinie o tej firmie to czysta prawda

@Speed

To po jakimś czasie pracy już na tym stanowisku nie ma szansy awansować wyżej i już trudniejsze zadania wykonywać tylko ciągle dzień w dzień oglądanie tych detali? Ja akurat szukam firmy, gdzie mógłbym liczyć na rozwój, dlatego trochę mnie zaniepokoiło to co napisałeś. No dobra a w przypadku podniesienia norm na magazynie to czy wzrośnie też pensja, czy dalej będzie stawka słaba tak, jak było tu już pisane w tym wątku?

CNC
@Karol

Jeżeli się zaangażujesz i będziesz dążył do tego czego chcesz i pokażesz że jesteś warty to ugrasz wszystko ;d

Zabielony dyfuzor.

Samanta

Ostatnio widziałam ogłoszenie Lider CNC. Jakie ma obowiązki? I co się dzieje z poprzednimi skoro jest bądź było zapotrzebowanie? Czy to zgrany zespół?

Z(a)łamany Wypychacz

Przewinęło się kilka mend przez ten zakład. Na szczęście podchodziły i za każdym razem praca była przyjemniejsza, bardziej zorganizowana i porządna. Może warto się zastanowić czy problem tej firmy nie tkwi w toksycznych przełożonych? Aktualnie kierownicy technologii są niekompetentni, nierzetelni, nieodpowiedzialni i bez jakiejkolwiek umiejętności organizacji pracy. Mniej szczekania, palenia papierosków i bezsensownego łażenia po zakładzie, a może jeszcze ktoś zostanie w tej firmie do roboty poza wierchuszką.

Zdewastowana

Rozwój? Brak Socjal? Brak Atmosfera? Brak? Narzędzia? Brak lub złom. Jasny podział obowiązków? Brak, możesz odpowiadać za wszystko i musisz wszystko wiedzieć. Wykwalifikowana kadra na produkcji? Nie ma jak wyszkolić, pracownicy zmieniają się bez przerwy. Zaangażowanie? Cześć pracowników biurowych ma ogólnie wszystko w (usunięte przez administratora) i bez pomocy sobie nie radzi. Stres? Jak najbardziej! Motywacja? Zerowa Wsparcie? Zerowe Ilość rzeczy do zrobienia za innych? Mnóstwo Nikomu nie polecam, zastanówcie się dwa razy nad zatrudnieniem. Ja się zwolniłam i odżyłam, mam nadzieję że inni też pójdą po rozum do głowy.

Rocket fuel
@Zdewastowana

Ciężko się nie zgodzić z tą opinią. Robienie roboty za innych, brak podziału obowiązków, brak zaangażowania i niesamodzielność biurowca to zmora tej firmy.(usunięte przez administratora)

Jan
@Rocket fuel

Czyli jednym słowem bałagan organizacyjny? Nie ma choć jednego prężnego kierownika który ogranie to wszystko? Szefostwo nie widzi że robota stoi i nie ma zysków? Nie ma niczego co by zmotywowało ludzi do pracy?

Jon
@Jan

Przecież dostaliście nowego prężnego kierownika.

Prawda
@Zdewastowana

Jak najbardziej zgadzam sie z tym co piszesz. Szef produkcji powinni wybrać się na szkolenia jak zarządzać ludźmi ponieważ wgl sobie z tym nie radzi. Firma za cel ma chyba demotywowanie ludzi do pracy niż dbanie o dobry zespół. Oby inni się dobrze zastanowili zanim tam się zatrudnią. Dobrze to już w tej firmie było, teraz jest tylko co raz gorzej.

hej, widziałam na stronie migające ogłoszenie na operatorkę maszyn. :) W ogłoszeniu piszą o stabilnym zatrudnieniu a tu na forum jeszcze parę miesięcy temu pisali o tym nieco inaczej. Z czego wynikają te rozbieżności, był jakiś gorszy okres? Czy przed tą długotrwałą uop jest jeszcze jakaś na okres próbny? Ile mógłby trwać?

Wiem bo pracowałem
@Anna

Umowę dostaniesz na 3 miesiące probna. Jak się sprawdzisz to na 6 miesięcy lub od razu na 2 lata.

Spinko Moto Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

UDT

Gdzie jest ogłoszenie o rekrutacji

Czy nowo zatrudnione osoby w Spinko Moto Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Xxx

Umowy dają. Ale jak nie ma pracy, to nawet pracując dwa lata potrafią zwolni, no chyba że masz na stałe. Firma pod tym względem niestabilna.

Tak

@Xxx

Co ty za glupty wypisujesz nie kojarzę takiej sytuacji a pracuje tam prawie od początku

Czy firma Spinko Moto Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zadowolony

Kieruje się zasadą kto bliżej koryta ten więcej dostanie

@Zadowolony

Aha. :( A co zrobić, żeby być w razie czego bliżej tego całego korytka?

Czy zdarzają się nadgodziny w Spinko Moto Sp. z o.o.?

Romper

Zdarzały się przed pandemią

Romeusz
@Romper

Najgorsze 2 rury remik i Adam odradzam z doswiadczenia

Kuku
@Romeusz

Witam, możesz rozwinąć i podsumować pracę Adama? Bo z tego co się orientuję to zawitał właśnie do nas Adaś ze spinko. Gość bardzo antyspołeczny. Wprowadza bardzo kiepską atmosferę na zakładzie. Chciałbym się co nieco o jego "osiągnięciach" dowiedzieć. Będzie bardzo wdzięczny.

Rocket fuel
@Kuku

Tego typu komentarze piszą farmazony, z kolei farmazony też dopytują o kogoś zamiast poznać i wystawić własną opinię. Zajmij się praca, nie plotkami kukunamuniu... Wstyd

Czy Spinko Moto Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Dziku

Nic nie zapewnia tylko wymaga

Witold
@Dziku

Jak to wymaga? Przecież to jest dobrowolne, prawda? Nie spotkałem się z sytuacją żeby pracodawca wymagał tego od pracowników. ;o

Janusz
@Witold

Może mają być wysportowani i trzeba ćwiczyć he he

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Spinko Moto Sp. z o.o.?

PO

Popsute

Prac

Firma nie wyposaża pracownika w narzędzia. A obecne są najczęściej wyjechanie bądź ich po prostu firma nie posiada.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Spinko Moto Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Neo

No... Jak się umiesz sam szkolić bo tam tylko pokazują w 10 min to jest szkolenie

Neo

W toalecie tylko 1 pisuar działa podnoszą normy a zarobki brak słów obiecują góry a popracujesz zobaczysz katastrofa nie polecam

Dragal

Mariuszku... Ale po co te obelgi, idz dziabnij wódy przed robota bo zaczynasz gwiazdorzyc i trzeźwy nie jesteś sobą.

Alex

Witam roszady roszadami pracowników dlaczego pan Prezes nie widzi co wyrabia kierownik działu odlewnia okrawania idąc do toalety patrzy na zegarek i co tak długo robiłeś między sobą nie może a się porozumieć na temat pracy co jak z czym idąc do niego z detalami to odpowiedź brzmi on się na tym nie zna ważne normy i rubryki dla niego byle schować się za skrzyniami i premie zabierać brawo aby tak dalej to sam pójdzie na wszystkie maszyny pracownicy sami będą się zwalniać póki on bedzie nadmistrzem

PO
@Alex

Przecież to co się teraz dzieje zakrawa o farsę. Kryzys krysysem ale te prześladowania są niesmaczne. Potrafią się schować za filarem i liczyc Ci czas pracy, kto co i ile zrobił. Potem ciągłe pretensje. Kryzys się kiedys skończy, ale tutaj już nie będzie mial kto pracować, mnie też pewnie wywalą, umowa mi się kończy zaraz. Dziękuję Panie Napoleon za słowa otuchu na zebraniu, lubicie się przyczepić za głupotę, zacznijcie od siebie i od wychowania, bo rozmawiac z pracownikami nie potraficie

@Alex

Kto jest kierownikiem odlewni?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Spinko Moto Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Czakram

Zapomnij o tym. W Spinko Moto nie potrafią mówić poprawną polszczyzną a co dopiero po angielsku.

@Czakram

W takim razie skoro język angielski nie jest wymagany, to chciałbym ustalić jakie inne warunki trzeba spełniać, aby móc zostać pracownikiem tej firmy? Mam nadzieję, że będziesz umieć odpowiedzieć.

@Karol

Trzeba mieć osiągi niczym bolid F1 Pracownik z najlepsza wydajnością ma zaszczyt stania przy maszynie, reszta tylko pomaga i robią dobre wrażenie.

Tip top
@Karol

Musi byc ladna ukrainka, atedy ty mozesz pracować. Jednemu miszczowi bardzo sie spodobasz Jak brzydka nawet nie przychodzi.

mikołaj

pracowałem w spinko moto w zielonej ponad rok czasu i przyznaje że jest zakład który potrafi dać zarobić za rzetelną pracę jednak kosztem nerwów. Najlepsze w tym zakładzie jest to że jest tam młody choć często niedoswiadczony zespół. uczy sie on na bieżaco jednak dzieki temu jest mozliwosc szybkiego awansu lub rozwoju wiedzy. szkolen brak jednak wiedzy nie trzeba daleko szukac., wystarczy spytac pracujacych tam dłuzej ludzi. wielkim minues , wrecz karygodna postawa "dowództwa" jest to ze lekka reka potrafia zrezygnowac z doswiadczonych pracownikow przez co bardzo cierpi jakosc produkcji i hierarchia pracowników. z dyrektorem idzie sie dogadac w wielu sprawach jednak zeby do niego dojsc trzeba zmierzyc sie z wysokim Panem ktory lubi "blokać" pomysły i rozwój pracowników. jesli lubisz prace na etacie i nie przeszkadza ci monotonia pracy to odnajdziesz sie w niej. hajsy sie zgadzają a i nadgodziny czesto sie pojawiaja takze zarobic tam powyzej 3 tys nie stanowi wiekszego problemu nawet dla mlodego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Spinko Moto Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Spinko Moto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spinko Moto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spinko Moto Sp. z o.o.?

Spinko Moto Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Okrężna 20
    64-100 Leszno