Astromal Sp. z o. o.

Wilkowice

Opinie o Astromal Sp. z o. o.

Marta

@paolo dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że takie warunki zatrudnienia Ci nie odpowiadały. Jednak ważne, że pełną o nich informacje otrzymałeś już na rozmowie kwalifikacyjnej i mogłeś świadomie podjąć decyzję o podjęciu lub nie pracy.

Marta

@paolo z Twojego ostatniego zdania wnioskuje, że w firmie obecnie nie pracujesz. Skąd masz informacje na temat warunków zatrudnienia i pracy? Czy może kiedyś byłeś pracownikiem Astromal? Jeśli tak, to jak dawno temu to było? Czy możliwe, że od tego czasu zaszły w firmie jakieś zmiany? Chętnie dowiem się więcej od osób obecnie zatrudnionych u tego pracodawcy.

paolo
@Marta 24.08.2017 14:03

Ja tam byłem tylko na rozmowie rekrutacyjnej w czerwcu tego roku. Kierownik jasno powiedział jakie mają warunki odnośnie płacy, kar za źle wykonaną pracę i odzieży roboczej. Aż się za głowę załapałem. Już mniejsza o te śmieszne zarobki, ale czy to że pracodawca nie zapewnia odzieży roboczej i środków ochrony bhp nie podbiega pod jakiś paragraf? Tym bardziej, że jest tam praca w warunkach szkodliwych. Nikt o zdrowym rozsądku nie podejmuje się tam pracy. Znajomi też kiedyś tam pracowali i uciekali po paru miesiącach.

paolo

Najniższa krajowa, jeszcze jak się zatrudniasz to przez pierwszy miesiąc musisz sam zapewnić sobie odzież roboczą, śmiechu warte, później łaskawie dadzą ci rękawiczki, a jak se zasłużysz to może nawet spodnie. W dodatku praca w szkodliwych warunkach, a jak coś spartolisz to potrącają z pensji albo sobota za free. Dziwię się ludziom którzy tam pracują.

Marta

@Stalowyco masz na myśli mówiąc, że firma nie dotrzymuje obietnic, które padają podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Co takiego zdziwiło Cię po rozpoczęciu pracy? Czy ktoś z Was również miał takie doświadczenie z Astromal?

Stalowy

Jeśli myślicie o pracy w tej firmie to musicie mieć mocne/stalowe nerwy, trzymanie języka za zębami przed prezesem przez małe "p" to spory atut. Firma nie dotrzymuje obietnic podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Podwyżka 50 gr. śmiech.

ŁaŁ ŁaŁ

Jest podwyżka 50 groszy po 4 latach pracy w tym smrodzie. moja stawka 12.50 brutto , dzięki szefie yyyyyyyyyy sorki dzięki rządowi mamy lepsze zarobki. Nie polecam za bardzo tej pracy ( jest ciekawa wiele rzeczy można zrobić z żywicy , jak powstają różne elemęty ) ale dbanie o pracownika chodzenie o proszenie rękawiczek ochronnych masek. Prezes nie szanuje pracowników tak samo robi jego synek .

J-23

bn n chyba śmieszny jesteś każda sztuka to kasa szefa i nie ważne kto za na zapłaci dodam ze czary mary z towarem bo im tańszy tym lepszy i po co powiadomić pracowników o zmianach jak coś nie wychodzi to i tak wina fizola A panie prezesie takiej biurokracji to ja za Gierka nie widziałem na 1 produkcyjnego 1 administracyjny

bn n

@procownik a nie jest tak przypadkiem że jak zniszczysz wieksza ilość to dopiero wtedy płacisz ????

@bn n 19.06.2016 23:25

odpowiedź : coś wyjdzie chociaż na jednej sztuce, na małym kawałku to do razu płacisz za malowanie. To nie jest tanie malowanie ok 100zł a tyle to nawet przez jeden dzień pracy nie zarobisz, będą zaś ci kazali jeszcze za darmo w sobotę przyjść.

Witam, nie polecam tej pracy. Pracuje już ok 4 lat, śmieszne pieniądze 1700 zł razem z premią 30 % ha ha ha. Przypadkiem popsujesz sztukę płacisz najmniej 200zł i każą Ci jeszcze przyjść w sobotę odrobić za darmo. Każą oszukiwać na matach i w technologi produkcji po to żebyś więcej zrobił a jak spierniczysz to się nie możesz potem wypłacić. Astromal to złodziejstwo dostaniesz kartkę to można zawału dostać. Nie szanują pracownika. Na hali latem jest ok 30 stopni powinna być klima w końcu nie żyjemy w średniowieczu.

Witam Prezesa, który pozwala na to co się dzieje w firmie. Już się dla nikogo nie liczy dobrze wykonana sztuka tylko ich ilość. Dziwie się że zagraniczne i polskie firmy kupują te sztuki. Pracuje 4 lata i zarabiam 1750 zł i w tym jest już premia 30%, śmiechu warte a i przeważnie jest tak że premii. Jak dostaniesz kartkę z wypłatą to można dostać zawał takie nędzne zarobki

były pracownik produkcja

Astromal to złodziejstwo, niby premia 30% a i tak zarabiasz 1700 na reke. pracowałem prawie przez 3 lata. Żadnych podwyżek tylko patrzą żeby dołożyć roboty, sami namawiają do oszukiwania na matach po to żebyś więcej zrobił, gdzie tu kontrola jakości ? Na halach produkcyjnych nie ma klimy, co to średniowiecze ? Latem jest ok 30 stopni przez te opary jesteś jak na haju. Pozdrawiam Pana Prezesa dla którego już się nie liczy jakość sztuki wyprodukowanej. Nie polecam tej pracy !

Odp.czempion

I ten ktoś ma szczeście że internet gwarantuje mu anonimowość bo tak jak pisałem łepetyną o forme z 3x i dla tego delikfenta na bank by się to zle skończyło.Można wiedzieć kto usunoł moją wczorajszą odpowiedz ?

kaja

oki, czyli po prostu mają wszystko co potrzebne jeśli chodzi o takie techniczne rzeczy, faktycznie chyba pod tym wzgledem to nie mają sobie równych. Mam nadzieje, ze teraz będzie wszystko w porządku tak naprawde, bo nie wiem już sama jak sie do nich dostać, czy teraz koniecznie będzie tak jak mówisz, czy warto inwestować w siebie.

Miźek

Zakres usług jaki świadczy Astromal naprawdę technologicznie przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Od różnego rodzaju laminowania po metodę wtrysku rtm czy frezowanie. Myślę, że klientów im nie brakuje, chociaż ciekawy jestem tego, czy to również przekłada się na stan konta pracowników. Dajcie znać, bo ciekawość mnie zżera.

Wania

Ten wasz Dyrektor...ehhh

Jest przerąbane pracuje już rok, na początku fajnie a potem coraz gorzej jest bo ciągle za mało robisz

Bajerant I stopnia

No comments. It's a fake. Ustawka ;)

Ej 2500 zł netto + ew premia (której częściej nie ma niż jest) dla inżyniera jakości z dobrą znajomoscią angielskiego, min 2 lata stażu i znajomoscią narzędzi jakości itd to jest kpina. Firma wygląda z zewnątrz przepięknie i te puchary ale tylko tu wygląda ładnie.

Maniek

Muszę wziąć kredyt 3tys, bo słabo mi płacą...gdybym zarabiał więcej tak chociaż z 370zł wiecej to bym odłożył, ale niestety to astromal

dziadowska firma, wymagają dużo a płacą jak wszędzie, a przecież ludzie pracują tam w chemikaliach. poza tym liczą się tylko sztuki, najlepiej jak najwięcej oczywiście a jak coś (usunięte przez administratora)to twoja wina i trza za to zapłacić, lub jeśli się da naprawiaj se za darmo po godzinach. brak słów i nie polecam nikomu

Zassany

Dobry koń to nie idota, po błocie nie pójdzie, złoży skarge na BHP.

white

Powiało lizusostwem a może jakieś konkrety o firmie zamist o rekrutacji ?

ktos

Jedna z najlepszych firm w regionie, ale dla osób ambitnych i pracowitych, a nie dla leni i pasożytów, którzy myślą, że manna im z nieba sama poleci. Polecam osobom, które doceniają stałość zatrudnienia i kasę na czas.

Walec
@ktos 23.07.2014 13:22

Dobry tekst, tylko ten wstęp ... bo region jest kiepski

Czołg

Te pieniądze co proponują w Astromecie to kpina, Panie Prezesie...potrzebujecie murzynów albo desperatów do pracy

Nu pagadi

Piłeś, kpisz, paliłeś maryche? Daj człowieka a znajdzie się na niego paragraf

Nu pagadi

Rekruter to taki filtr program antywirusowy co ma znależć na ciebie haki, wogóle to juz niech się nakryją obiema nogami. Jak gadać to tylko z Prezesem, właścicielem firmy...inaczej strata czasu

Nu pagadi

Rekruterzy udziwniają,bo chcą udowodnić ,że bez nich pracodawca nie znajdzie kandydata do pracy.

Nu pagadi

Zawsze, kiedy rozmowę kwalifikacyjną prowadziłem z prezesem firmy dostawałem pracę. Rzetelnie i na temat trwała rozmowa, nawet jeśli nie posiadałem kwalifikacji zawodowych. Kiedy jednak rozmawiam z rekruterami, to sytuacja wymyka się spod kontroli rekrutującego, i kończy rozstaniem.

Mini

Czemu nie mówi się o tym, że to pracodawcy/rekruterzy często nie stają na wysokości zadania? Okazywanie znudzenia, nieodpowiedni do sytuacji strój, brak rozeznania w temacie, spóźnianie się, czy odbieranie telefonu podczas spotkania. To wszystko prawda, z tym, że często robi to właśnie ta strona zapraszająca na rozmowę!! Czemu nie mówi się o tym, że kandydata, jego czas i przygotowanie też należy szanować? Byłam świadkiem sytuacji, w których te wszystki zasady były łamane właśnie przez pracodawców, więc aż mnie mdli z obrzydzenia.

Czołg

A mi ich nie szkoda, byłem, olał mnie a ja jego. Nie przejmuj się takie komenty bedą się pojawiać mysle coraz częściej. Obudzą się kiedyś z reką w nocniku.

Rekrut bubu

Firmy maja problem z działami HR, armia psychologów bez doświadczenia w biznesie,jak również w zawodzie psychologa, krótko mówiąc bez żadnego doświadczenia. Poza szukaniem problemów u ludzi bo tego uczy sie psychologów, zajmuje się rekrutacją na wysokospecjalistyczne stanowiska biznesowe. Jak ktoś kto nigdy nie był u klienta, nie prowadził projektu w skali regionu-kraju, nie negocjował umowy ma zrekrutować pracownika. Ta nowo moda typu "badanie pojemności umysłu", "psychometryczne metody oceny kandydata" to maskowanie braku kompetencji w zakresie biznesu i branży do której szuka się kandydata. Wystarczy odbyć kilka spotkań z "rekruterami". Młodzi, bezczelni, wszystkowiedzący tylko nic nie osiągneli w biznesie. Brak kompetencji wieje jak z otwartej stodoły.

Kierownik Cyrku

Powiem Astromal tyle, [usunięte przez administratora] sie tak z rekrutacjami ze lepiej poszukać sobie prace pod Poznaniem

Beer

Sedno korporacyjengo kitu: KAPITAŁEM FIRMY JEST JEJ ZAŁOGA. POSTAW NA SIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS! (usunięte przez administratora)

jobadvisor

Popieram mario. Trzeba trochę popracować by wiedzieć, że to firma gdzie można się zahaczyć ale nie zostawać.

pracuś

Tydzień temu podjąłem pracę atmosfera super, warunki pracy bardo dobre nie widziałem lepszych, gorąco polecam!

max

a można wiedzieć dlaczego Maras czujesz się intelektualnie (usunięte przez administratora) po rozmowie???

Iris

W rawickim Rawagu nawet lepiej płacą....

dolina

Jestem świeżo po rozmowach z firmą. Praca w biurze z 10 letnim stażem i językami obcymi to 2 500 netto plus premia uznaniowa, której nigdy nie zobaczę. Praca dla stażystów po studiach, ale pani prezes za te pieniądze próbuje zdobyć fachowców. (usunięte przez administratora). Odradzam ludziom aplikowanie, bo proces rekrutacyjny to 3 etapy... tak jakby się znali na psychologii... (usunięte przez administratora)

Praca

Jak musisz gdzieś pracować to ok ale w innym przypadku stanowczo odradzam.

fix

Witam jeśli chodzi o etapy rozmowy to 3 etapy to teraz standard, a co do kwoty 3 tys netto to według mnie jest dobra stawka We Wrocławiu ludzie po studiach magisterkso-inżynierskich zarabiają niecałe 3000 brutto więc nie widzę tu złego.

Maras

Po rozmowie w Astromalu czuje sie intelektualnie zgwałcony. Pozdrawiam ich HR bitch, od razu zwolnić ;

radek

Pozdrawiam środkowym palcem szefa i pana z BHP którzy mnie obrażali i zwolnili przez to ze niby paliłem papierosy na nocnej zmianie chociaż ja nie palę.I(usunięte przez administratora) z RTM jesteś zwykłym konfidentem (usunięte przez administratora)

Rogacz

Nawet nie wysyłam CV bo szkoda mojego czasu na ich śmieszny HR. 3 etapy: I-wysłanie CV, II-rozmowa, III-propozycja pracy za 3tys netto

MaxiKing

Czyli jezeli trafiają się wolne stanowiska pracy nawet w biurze, to dlatego ze ludzie uciekają z tej firmy

deut

A nie prościej zadzwonić i zapytać? Dane kontaktowe do kadrowej są na stronie www.

ja

Soboty setki a malo teraz sobut sie robi. To co sie robilo w 6 dni teraz trzeba zrobic w 5

xxx

Około 1400-1500 netto zależy ile sobót się pracuje, teraz nie ma w ogóle sobót.Proponuję szukać czegoś innego.

byly pracownik

Witam (usunięte przez administratora) pracowala jeszcze za tzw dobrych czasow jak nachapales sobót i niedziel to zarobiłeś. Teraz chaamstwo wyzwiska przez pseudo prezesa od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp... Nie polecam. Osoby które przeszły z produkcji do administracji już sie pozwalniały. Pozdrawiam

były obozowiec
@byly pracownik 06.06.2013 09:05

Trzeba zaznaczyć, że tam nie ma szkodliwych warunków. Jak wiadomo było, że będzie kontrol to przez dwa dni było wietrzenie. Na dziennej zmianie zostawało kilka osób a reszta won na popołudnie. Jak przychodziło do badań okresowych to nie jeden, zaznaczam nie jeden nie potrafił przejść SPIROMETRII!!!

xxx

Do Andrzeja - jeżeli chcesz pracować w SZKODLIWYCH warunkach za najniższą krajową w stresującej atmosferze gdzie nieważne ile byś wyprodukował to ciągle będzie mało to, możesz przyjść . A zepsuj coś choćby nieświadomie to płacisz od kilku dziesięciu zł do kilku tysięcy w zależności od wagi wyrobu i bez odwołania chyba że się zwolnisz. Umowa pierwszy miesiąc śmieciowa pużniej na czas określony. Popytaj osobiście pracujących tam. Jedyny plus to pieniądze na czas a raczej "zapomoga".(usunięte przez administratora)

Niunia

Witam,jestem byłym pracownikiem tej firmy. Mogę powiedzieć tylko tyle,że praca owszem jest ciężka i nie dla każdego,na pewno nie dla leniwych,którzy myślą,że kasa sama z nieba spada.Można uzyskać naprawdę fajną pensję,ale trzeba chcieć i się wykazać.Gdyby nie fakt,że wyprowadziłam się na tyle daleko,ze mi się nie kalkulowały dojazdy nadal bym tam pracowała. Serdecznie polecam :)) A szefostwo jest super!!!! Zawsze interesują się pracownikami i gdy potrzeba a się do nich zgłosisz pomogą.

Zostaw opinię o Astromal Sp. z o. o. - Wilkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astromal Sp. z o. o.