Opinie o JSW Ochrona Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JSW Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Ochrona Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Biedny emeryt.

Jedziemy !!!!!

Operator
@Biedny emeryt.

Wpadnij na Budryk to ci dopłacimy z naszej premii

Biedny emeryt
@Operator

Przeciez ty pajacu chcesz jechac do prezesa.

Operator

Można było by podjechać do prezesa żeby wzią wyciąg z premi i zobaczy kto ją dostaje i za co

Fajny

A na Knurowie jest premia tylko dzielą między sobą,dostają jedni i ci sami może by tak na święta nie przyszedł do pracy to dadzą wszystkim pomyślcie o tym

Grzegor z kopalni

MAMY NADZIEJE ŻE IDZIE DOBRA NOWA ZMIANA , TYM PANOM PSEŁDO KIEROWNIKOM I DOWÓDCA DZIEKUJEMY JUŻ ......

@Grzegor z kopalni

To niestety twoje pobożne życzenia a dobrych zmian jest na tyle że wystarczy

grzegor
@Pit

Pit, ale w ochronie jest to potrzebne a nawet wskazane , wiecej sie nie wypowiadamy ..pozdrawiam

grzegor
@Grzegor z kopalni

Popieram 100% Jastrzębie

@grzegor

Masz rację ale realia są inne teraz dostać kwalifikacje to żaden problem widzę na bieżąco kogo przyjmuje się do pracy najlepiej jak ma drugą bądź pierwszą grupę .Może ktoś mi to wyjaśni jak można mieć kwalifikacje i grupę?Paranoja pracowałem z człowiekiem po przeszczepie serca inni mają schizofrenie albo są aa i tak to wygląda jak były licencje i poważne badania to czegoś takiego nie było pozdrawiam

Ytu
@Pit

Było tak zawsze, teraz właśnie nie jest,ale amatorzy jeszcze wtedy nie pracowali w ochronie to nie wiedzą. Za to nie było dowódców z rocznym stażem pracy ani szefów, którzy szczekanie mi nadrabiają brak mądrości.

@Ytu

Zgadzam się z tobą ale ja miałem przypadek taki że na monitoring przysłali gościa z białą laską a po tel o dwóch pracownikach pod wpływem pytanie od dyrektora firmy było czy mają grupy bo jak mają to trzeba ich schować

Koko

W czym?????????

Zorro
@grzegor

Teraz też popieram . A w 2018 to była tragedia.

@Pit

Jeśli dobrze kojarzę to taki wazeliniaz jak ty zostanie na koksowni bo w dyrekcji nowej firmy zapewne już byłeś znając twoje metody

@Ytu

Kiedyś żaden z tych gości nie dostał by licencji ani nie przeszedł badań teraz pracuje z gościem po przeszczepie serca o astmatykach schizofrenikach nie wspomnę to tyle

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w JSW Ochrona Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Portier - Mosina i okolice?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
ktoś ......

wiecie kto wygrał przetarg jsw czy coś innego

Fajny

Co do spania i 24 przede wszystkim to jsw pozwala na pracę po 24 co drugi dzień przecież widzą jak ich pracownicy mają szychty rozpisane mają wgląd w oblozenie to czego oczekują od pracowników śmieszne to ich podejście

Komo

A pan grafikowy pracuje jeszcze na koksowni

Elżbieta
@Komo

Nie wiem, czy wspomniana przez Ciebie osoba jeszcze tam pracuje. Może ktoś inny Ci udzieli takiej informacji. Przeglądałam ostatnio stronę internetową firmy JSW Ochrona i natknęłam się na wiele ciekawych ofert pracy: https://www.jswochrona.pl/oferty-pracy/ogloszenia/ Może byłbyś zainteresowany podjęciem tam zatrudnienia?

@Elżbieta

Zależy gdzie to miało by być i jakie obowiązują teraz stawki ale na propozycje jestem otwarty

Komo

Kilku jeszcze napewno zostało .A jaką firma ma wejść na koksownie?Może wiesz

były pracwnik ochrony
@Komo

JSW Ochrona nie jest sama w sobie zła tylko ludzie którzy tam pracują. Nałapali ludzi z różnych zakładów pracy co po 10 etatów mają i w którejś pracy muszą odespać swoje bo ile idzie ciągnąć. Robisz z taką osobą na noce a ona jeszcze dobrze się nie wypakuje to pyta się kto pierwszy idzie spac, lub po 22 jest martwa. Po co zatrudniają ludzi z innych obiektów jeśli mają swoich na umowach. Ci co mają umowy a chcieli by dorobić na zleceniu nie mają szans bo grafiki układa się pod kolesi z innych zakładów pracy. Prosty przykład stawka umowa o prace np: 12,20 a na zlecenie 14,00zł to on wybierze 14 zł a reszta na umowe i gdzie ty mamy sprawiedliwość. Pozdrawiam i życzę miłej pracy w JSW Ochrona.

przyszły pracownik
@były pracwnik ochrony

A te stawki to na rekę tam mają ? Tzn 12,20 i 14,00 . A ogólnie to są tam niepełnosprawni?. Bo nie wszedzie nas chcą za taka kasę

Seba 40
@przyszły pracownik

witam to zależy na jaka umowę przyjdziesz i jakie kwalifikacje na budryku dają 17 netto

Spokojny
@Komo

Kto to wie, jest przetarg może wygra go JSW OCHRONA i dalej będzie ok a może lepiej

@Spokojny

Podobno 23 ma być otwarcie kopert z tego co się orientuję koksownia chce żeby to był zakład pracy chronionej bo potrzebne są im ulgi z tego tytułu więc JSW ochrona nie ma żadnych szans .Pozdrawiam

@były pracwnik ochrony

Trochę się mijasz z prawdą moim zdaniem gdyby zarabiali godziwe to nie pracowali by na 10 etatów a tak sytuacja zmusza ludzi do takiej pracy i jak słusznie zauważyłeś gdzieś trzeba odespać

Seba 40

witam dorabiam na budryku napisze krótko tam się liczą tylko biedni emeryci co robią po 300 godz i psiarnia która przez 25 lat grała w ch... i przyszła do jsw dalej grać pseudo dowódcy którzy nie potrafią podjąć decyzji bo się boją własnego cienia. Po każdej katroli wymyślanie czegoś nowego np co godz zgłaszanie się stanie przy zaladunku złomu przez kilka godz gdzie wszystko można zobaczyć w kamerach

Komo

Jak słusznie zauważyłeś miało być a wyszło jak zwykle

Robotny

Miało być spokojnie, pewnie i stabilnie... a skończyło się jak zawsze. Oszczędności skończą się na stawkach dla pracowników. Lipa.

Komo

Panowie z JSW są ograniczeni mogli słuchać dobrych rad rok temu a nie wierzyć w opowieści z mchu i paproci

@Komo

Trudno mówić o ograniczeniu jak decyduje polityka. Ale masz rację nie powinno tak być. Goście nie przygotowani do realizacji zadań i pan udając fachowca (milicjant, śpioch i (usunięte przez administratora) paliwa)

Polo

Przykre, nie firma jest zła lecz zarządzający. Wydawało się Panu z Przyjaźni, że został mistrzem i mentorem a nie ma pojęcia o tym co robi. Panowie z JSW Koks pokazali mu gdzie jego miejsce i podobnym jemu. Umowa wypowiedziana. Rok czasu wystarczył aby położyć obiekt. Adios... Już po firmie

Elżbieta
@Polo

Dziękuję Ci za tę opinię, jednak myślę, że dla osób, które rozważają podjęcie pracy w JSW Ochrona może być ona niezrozumiała. Napisz proszę, co masz na myśli pisząc, że już po firmie? Na swojej stronie JSW Ochrona szuka pracowników (w kolumnie po lewej): https://www.jswochrona.pl/oferty-pracy/ogloszenia/ Czy warto składać dokumenty i jak oceniasz warunki pracy? Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź.

@Elżbieta

Na Jsw Koks umowa wypowiedziana. Nie wiem gdzie chcesz pracować ja bym nie wiązał przyszłości z tą firmą.

Witam, a ja tam nie narzekam. Znając życie to narzekają jacyś donosiciele co im wszystko nie pasuję i stanowisko mają za małe co się wiąże z zazdrością i żeby komuś minę najlepiej podłożyć (niestety taka jest prawda zawistny naród). Robota jak robota swoje trzeba zrobić i wypłata zawsze na czas. Pozdrowienia dla Pracowników Zespolonej.

@Andrzej

Tak jak (usunięte przez administratora)napisałeś popieram w 100%

Juzefina

Jeżeli chodzi o Knurów cóż dodać (usunięte przez administratora) ma swój folwark na bojkowie gdzie przesiaduje(śpi) po 24 godz no i swojego pieska tam wypuszcza czyli prawą rękę - gdzieś muszą spać skoro ich dom to posterunek na bojkowie siedzą w pracy 24godz na dobę i tak nie umia pozałatwiać umundurowania lazimy jak fleje a oni się czują jeden ważniejszy od drugiego Po co nam tacy szefowie co nic nie umia załatwić chyba że sobie posadę na bojkowie do spania bo kto uwierzy w to że jeden z drugim robi po 35 dniowek i nie śpi haha przykład idzie z góry to my też śpimy w nocy fajnie u nas co nie ???? Przyślijcie nam szefa z J S W z prawdziwego zdarzenia Dowódcy są spoko tyko piesek szefa głośno szczeka No cóż mogło być przyjemniej ale władza do głowy uderza Pomocna? Tak32 Nie7

Fajny

Teraz będzie troszeczkę lepiej wrócił zastępca kierownika on jest bardziej obyty z wszystkim

ZADOWOLONY

Pracuje na KWK Knurow i uwazam ze wszystko jest w porzadku a Ci co narzekaja to przewaznie smierdzace lenie co sami nic nie robia tylko siedza po budach i obrabiaja wszystkim tylki.Nikt nikogo nie zmusza do pracy po 24 godziny a to ze ktos chodzi ubrany ja fleja to swiadczy o nim samym bo mundury zostaly z poprzedniej firmy i mozna w nich chodzic tylko trzeba je wyprac co niektorzy zapominaja.

Operink
@ZADOWOLONY

Ale kipi od Ciebie to zadowolenie dowódco, widać po składni pisania, nie ładnie ,nie ładnie .

ZADOWOLONY
@Operink

Nie zgadles.Ale ja wiem ze Ty jestes biednym pokrzywdzonym przezlos emerytem .

@ZADOWOLONY

Super

Fajny

Prawda jest taka że pseudo szef Knurowa na urlopie a zastępca jest bardziej obyty tym co trzeba zrobić i przynajmniej załatwia sprawy jak pracownik coś chce

Franek

@Agnios Ale ten wątek dotyczy Jastrzębia Zdroju a nie Knurowa!

Stary Górnik

Nikt nie dodał, że w ochronie trzeba jeszcze posiadać umiejętność dobrego fotografowania i wiedzieć gdzie te zdjęcia przekazać aby się podlizać. Robić zdjęcia przy szybie a przrdstawiać, że przygotowane do sprzedaży jako złom.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Ochrona Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW Ochrona Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Armii Krajowej 39
    44-330 Jastrzębie-Zdrój