Opinie o JSW Ochrona Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JSW Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Ochrona Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Ochrona Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Przepustkowy

Zależy jak na to patrzeć. Odezwij się pod koniec lutego, bo jak wiesz, jeszcze jestem zatrudniony w JSW OCHRONA.

Bonifacy
@Przepustkowy

Odezwę się

Łysy

Mam pytanie jakie są teraz stawki godzinowe w ochronie kopalni?

Dred

Jak to jest że koordynator,kidrownik i niektórzy dowódcy opuszczają posterunek nr8 i sobie w czasie pełnienia służby jadą na kawę na Fosz lub Bojków a normalnemu pracownikowi nie wolno Trzeba będzie nakręcić filmik ile czasu posterunek jest opuszczony i wysłać nie do JSW OCHRONA tylko DYREKTORA KOPALNI w nagłówku jak jest pilnowana kopalnia i żeby nie myślał o podwyżkach z nowym rokiem przynajmniej dla tych wyższych bo za co tu płacić za to że do pracy przychodzi się kawy napic

@Dred

Dobrze piszesz bo jak nie jadą to siedzą cały czas na ps 2 i czekają jak ktoś im coś do jedzenia da trzeba będzie im to ukrócić i podesłać filmik bo innego sposobu nie ma

Nnn
@Dred

Jest lepszy sposób wystarczy sprawdzić kamery o której wchodzą i wychodzą z dwójki i będzie wiadomo ile czasu posterunek opuszczony Dyrektora tylko trzeba naprowadzić na to żeby miał podgląd na dwójkę tak jak ma na jedynkę

@Nnn

A może wynająć Rudkowskiego to będzie ich śledził.

Emerytka
@Emeryt

Nie trzeba bo wszyscy wiedzą gdzie się udają

@Dred

Dać im czytniki i będą mieć co robić jak im się nudzi i szukają towarzystwa

swojak
@Dred

Wal dalej w swoje gniazdo!

Czy urlop w JSW Ochrona Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Ssss

Jaki płatny tam pracujesz 24 na 12

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w JSW Ochrona Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Portier - Mosina i okolice?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jsw szuka oszczędności to niech pozwalnia trochę kierowników i koordynatorów bo tych darmozjadów pełno

Truskawek

Są już zapisy na truskawki na Budryku na Starej dyrekcji ?

Orzech laskowy

A na Budryku dalej konwoje bez asekuracji z Chudowa jadą bo konwojent na delegacje że starej dyrekcji czeka?

Dred

Na Knurowie dalej samowolka dniówki ludzie chcą robić ale nie dadzą bo mówią że nie ma wolnych etatów ale po 24 to mają dla swoich (usunięte przez administratora)włącznie z kierownikiem chyba czas wymienić znowu kierownika na innego z poza firmy żeby nie było spoufalania

????
@Dred

To prawda też się robiło po 24 jak była możliwość to znaczy w przenośni że się robiło bo prawda taka że idzie się wtedy spać a dlaczego (usunięte przez administratora) chodzą na 13 bo tam ich nie widać jak śpią też to się robiło

Biedni pracowici emeryci.

@Dred

DRED NA KIEROWNIKA ale musisz się ujawnić a strach Ci nie pozwoli.

Zmienił wam się system pracy?

Borys

jaki jest system pracy ? 8/12/24 ?

Simon81

Chciałbym się zatrudnić, posiadam orzeczenie o niepelnospranosci

Optymista.

Witam , mam pytanko jakie są warunki i jaka jest atmosfera w ochronie na Jas -Mos Jastrzębie . Ludzie w ochronie są spoko czy jest nerwówka .

Ona
@Optymista.

Atmosfera git

XYZ

Ochrona nie potrafi wyrzucić wandali z parkingu

Strażnik Teksasu

Witam mam pytanko do pracowników ochrony. Posiadacie tam może aneks kuchenny i jak wyglądają u was patrole i czy macie też tam ludzi którzy mają bujną wyobraźnię.

Darek Gołyś

Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom ochrony z KWK Budryk za wspólne spędzone chwile na służbie i życzę Wam powodzenia w dalszej pracy. Dziwi mnie fakt że NIKT nie udzielił Mi konkretnej odpowiedzi jaka była przyczyna zwolnienia jak i siedzibie firmy, czy na Budryku. Może byłem dla kogoś zagrożeniem NIE WIEM. Po wczorajszej rozmowie z jednym z panów prezesów poczułem się jak śmieć tak NAS traktują a to my zarabiamy na nich. Może ktoś wie jaka była przyczyna mojego zwolnienia to proszę o wpis lub telefon.

K.s
@Darek Gołyś

nie Ciebie pierwszego tak patraktowali jesteś spoko gość życzę wszystkiego dobrego i wszystkim normalnym pracownikom ochrony.

@K.s

Dzięki za miłe słowa i powodzenia

Wersja
@Darek Gołyś

Darek teraz jak robiłeś dodatki to możesz z nimi wojowac oddaj sprawę do sądu o nadgodziny przecież miałeś grafik przełożonego i jeździli cię kontrolować to podlega pod umowę o pracę spełniasz wszystkie kryteria umowy

@Wersja

NIE CHCE BYĆ TACY JAK ONI. Ale zastanowię się

Może masz racje

A który to prezes?

Urszula
@Darek Gołyś

Dobrze rozumiem, że zostałeś zwolniony z JSW Ochrona i pracodawca nie podał powodu zwolnienia? Jeśli tak, to bardzo mi przykro. A na jaką umowę byłeś zatrudniony?

@Urszula

Umowa o pracę na czas określony do 31.maja 2020

Drsgon
@Darek Gołyś

Darek widzisz Ciebie zwolnili tłumacząc że to Polityka Firmy a na Knurowie na spaniu złapali Panią-P jak o 20 godz spała wyciągnięta na podłodze i nic jej nie zrobili oprócz zdjęć ????

@Drsgon

Może o taką politykę firmy chodzi. Poprawiają swój wizerunek firmy ???????????? takimi zagrywkami

Bolo
@Drsgon

Pani P to najlepsza pani p w ochronie super ochraniarka

Gościu

(usunięte przez administratora) zawsze pomoże pochwali pocieszy wesprze rozładuje atmosferę promieniuje pozytywną energią ładuje pozytywnie innych zawsze pomoże itd

sserty
@Darek Gołyś

nikt nie ma prawa tak o to zwolnic kogos z pracy nawet prezes musial byc powod

sserty
@Darek Gołyś

chlapales czy nie to moze byc jedyna przyczyna

Górnik

Na Zofiowce super ekipa tylko jedna stara wredna baba psuje całą atmosferę na bramie ,nóż w kieszeni się otwiera ...

Dred

Co to za polityka Kłapouchy ludzi zwalnia przyjmować nie chce a nam na siłę wpycha teraz Nie idzie tego zrozumieć gdzie tu sens gdzie logika jak się ma takich koordynator... . To ta firma długo nie pociągnie

York.

Witam , czy w obecnej chwili jest szansa na przyjęcie do ochrony z papierami kwalifikowanego ochroniarza na kopalnie Borynia , Pniówek czy też Zofiówka .

Czy zdarzają się nadgodziny w JSW Ochrona Sp. z o.o.?

Odpowiedź

No co Ty jakie nadgodziny zapomnij

Hams

Co to spowrotem przydupasa od klapouchego za szefa nam chcą dać, po co ta zmiana skoro teraźniejszy kierownik wyprowadził wszystko na prostą i jest fajnie. Znowu chcą zamieszanie zrobić na oddziele ZA DŁUGO BYŁ SPOKÓJ

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Ochrona Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSW Ochrona Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Armii Krajowej 39
    44-330 Jastrzębie-Zdrój