counter
1 1 4 5 1
Były pracownik Nowy wpis

Daremna firma. Nie idzie odzyskać swoich pieniędzy. Wymagają dużo, ale nawet zarobionej kasy nie wypłacają i nawet nie potrafią odebrać telefonu. Stary gruby (usunięte przez administratora) a drugi nie lepszy

Zły Nowy wpis

Trzeba sie prosić o swoje pieniądze kontakt utrudniony. Nie polecam najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zero szacunku dla pracownika

zły Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 147 dni.
 Problem

Witam, radze omijać tę firmę szerokim łukiem, obiecują "gruszki na wierzbie" a w rzeczywistości szefostwo cały czas ściemnia, z umowami,z zapleczem sprzętu budowlanego (brak przykładowo porządnych łopat, ale obietnice od szefów są dziennie,a sami się wożą audicami) a gdy się już trochę popracuje to człowiek o pieniądze musi się prosić. Tak samo wygląda to jeśli maja zapłacić komuś kto wykonywał na ich zlecenia jaką prace. Miałem do czynienia z nimi i wiem że długo podwykonawca prosił się o zwoje zarobione pieniądze. (usunięte przez administratora)

Czekamy na informacje od nowych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Napiszcie jak wygląda praca w firmie Jalpol Sp. z o.o. w mieście Sosnowiec i czy mieliście z nią doświadczenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Jalpol Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad