RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Borys

A może ktoś mi podpowie czy nadal firma prowadzi rekrutacje i jak to przeprowadzają? Trudno dostać pracę w firmie?

Jakub
@Borys

Jeśli ktoś ma na myśli osoby na stanowiskach dyrektorskich w tej firmie, to byłem zniesmaczony. Zawsze sprawdzam kto do mnie dzwoni z ofertami, bo takich telefonów z agencji i różnych usług mamy pełno. Ale jak ktoś przedstawia się jako międzynarodowa dyrektorka w tej firmie, próbuje namówić na swoje usługi, a po wpisaniu jej nazwiska w wyszukiwarce widać głównie media społecznościowe i instagram przepełnione obscenicznymi lub półnagimi zdjęciami to dla mnie jest to niepoważne. Takie rzeczy powinno się zostawiać prywatnie, to nie USA. Nie polecam.

@Jakub

Dziwne, że przeglądasz konta społecznościowe osób, z którymi rozmawiasz to takie trochę stalkerskie i creepy. Szczególnie, że podajesz się za pracownika tej firmy.

RITS
@Borys

Jak najbardziej prowadzimy rekrutacje. Nasi rekruterzy cały czas aktywnie pozyskują kandydatów na konkretne stanowiska. Po rozmowie wstępnej proponują profile kandydatów klientom, którzy również spotykają się z kandydatami. Średnio prowadzimy 300 równoległych rekrutacji, które są dostępne na kluczowych portalach rekrutacyjnych (LinkedIn, pracuj.pl, justjoin.it) oraz w różnego rodzaju grupach tematycznych. Już niedługo aktywne rekrutacje będą też dostępne na portalu GoWork oraz na naszej stronie internetowej www.rits.center. Zapraszamy.

RITS
@Jakub

Przykro nam, że w taki sposób oceniasz aktywność naszych managerów, którzy czując się właścicielami danego kontraktu potrafią angażować się w procesy rekrutacyjne ponadprzeciętnie, aby zapewnić klientowi jak najlepszego kandydata. Takie zaangażowanie to dla nas plus, nie minus i było zawsze domeną naszej firmy. W kwestii aktywności w mediach społecznościowych zapewniamy, że dużą wagę przywiązujemy do tego, aby profile biznesowe naszych pracowników były prowadzone w sposób profesjonalny - nie budziły kontrowersji oraz złych skojarzeń. Uważamy natomiast, że prywatne konta są własnością naszych pracowników i nie mamy prawa w nie ingerować, choć podzielimy się Twoją opinią z naszymi pracownikami, aby zdawali sobie sprawę jakie skojarzenia może budzić ich aktywność online.

Jakub
@Niewidzialny człowiek:)

Dziwne to jest że gdy dzwoni osoba z ofertą, przedstawia się i podaje za dyrektora od międzynarodowego biznesu to, gdy chciałem sprawdzić kto to jest to pierwsze lub drugie co pokazał internet po wpisaniu nazwiska to instagram i rozebrane zdjęcia z łazienki czy wulgarne pozy. Dla mnie biznes wymaga rozgraniczenia pewnych rzeczy, bo nie wypada profesjonalnie. Rozumiem, że firma i pan mają inne zdanie niż ja. Mają do tego prawo, tak jak ja do swojej opinii.

@Jakub

Może to algorytm połączony z historią wyszukiwania i przeglądanych stron googla zadziałał;)

Ona
@Niewidzialny człowiek:)

Zgadzam się z Jakubem, widziałam to już dawno. Jak można nie pomyśleć, że zdjęcia z trzymaniem głowy koleżanki między nogami to dobry pomysł na promowanie siebie. Także to nie jest żaden błąd wyszukiwarki, a wysokie indeksowanie instagrama. Na szczęście już zdjęcia zniknęły i chłopaki nie zobaczą półnagiej dyrektorki;)

@Ona

Myślę, że to kwestia indywidualnej tolerancji na treści w Internecie. Ja sprawdzam tylko profile LinkedIn osób, z którymi rozmawiam i uważam, że facebooki i inne to miejsce prywatne tych ludzi i nie interesuję się ich życiem poza pracą. Rozumiem wasze poglądy, ale mam prawo się z nimi nie zgadzać. Pytanie czy finalnie oferta od firmy była ok, bo to mnie najbardziej interesuje?

Konrad
@Ona

Myślę, że prywatne konta ludzi to ich własny użytek i nie podlegają regulacjom. Poznałem reżyserkę, o której mówisz i jej zdjęcia są w porządku ;) Myślę, że to wy ludzie macie problem.

SPECjalista

RITS mocno się reklamuje z ofertami dla specjalistów. Macie doświadczenia? Polecacie tę kontraktornie?

Ark
@SPECjalista

Absolutnie nie polecam, wręcz odradzam. Proszę przeczytać moją opinię (aktualnie pierwsza z góry): https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21681536

Konrad
@SPECjalista

Bardzo. Z RITS współpracuję już ponad dwa lata i nigdy nie było problemu.

Tomasz
@SPECjalista

Mają doskonałe pensje w wielu międzynarodowych firmach. Elastyczne umowy o pracę. Polecam.

@Tomasz

No jak widać ile ludzi tyle opinii. A ile to dokładnie ta ,,doskonała'' pensja?

@Ewa

pensje zależą od technologii i lat doświadczenia, ale na przykład programiści Senior C++ mogą zarobić od 32 000 do 38 000, zaczynając od RITS

Czy pracował ktoś jako Konsultant IT w firmie RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Mamy nadzieję, że pracujący z nami specjaliści podzielą się swoimi doświadczeniami ze współpracy z nami i będzie Pan miał okazję uzyskać informację z pierwszej ręki. W tym momencie pracuje z nami ponad 400 specjalistów i liczba ta cały czas rośnie. Na bieżąco sprawdzamy zadowolenie ze współpracy, a pod koniec ubiegłego roku przeprowadziliśmy Badanie Satysfakcji Specjalistów IT, które pokazało, że cieszymy się bardzo dobrą opinią, przede wszystkim ze względu na portfolio naszych klientów oraz projekty przy których nasi specjaliści mogą się rozwijać. Rzeczywiście, rozpoczęliśmy szeroką kampanię rekrutacyjną i zapraszamy do pozostawienia swojego CV. Dzięki niemu mamy szansę porozmawiać i dowiedzieć się jakie role czy stawki Pana interesują. Kontaktujemy się z Panem wtedy tylko w tych sytuacjach, kiedy mamy ofertę skrojoną na Pana potrzeby. Pracujący z nami specjaliści bardzo sobie cenią taki model rekrutacji. Zapraszamy!

Artur P

Zdecydowanie warto się zgłosić. Oferują dobre pensje i starają się uszczęśliwiać konsultanta, nie tylko swoich klientów

Przez przypadek trafiłem w sieci na ofertę rekrutacyjną do RITS. Do tej pory traktowałem tą firmę jako kolejną rekruternię nie oczekując zbyt wiele. Pierwsze miłe zaskoczenie było już w trakcie rozmowy z konsultantem - kiedy poznałem zasady panujace w firmie, jej cele i możliwości. Po kilku dniach otrzymałem pierwsze propozycje - zgodnie z umową oferowali faktycznie atrakcyjne i ciekawe warunki a co najważniejsze nie było żadnych haków. Dobrze jest obserwować jak firmy uczą się na swoich błędach i działają na klarownych, uczciwych zasadach.

pos_ejdon
@Michał

Też dostałem zaproszenie do tego programu na LD. Jeszcze tego samego dnia był kontakt z ich rekruterem i powiem, że ofert mają sporo. Jest w czym wybierać. Wolę tak niż przebijać się przez tony ofert codziennie.

Nie jest prawdą, że Profil działania RITS sprowadza się jedynie do działań rekrutacyjnych. Działaby też jako software house oraz spółka oferująca alternatywny support systemu ERP. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. To dlatego możemy zaoferować specjalistom zdecydowanie więcej niż tylko kontrakt u naszego klienta - co współpracujący z nami specjaliści bardzo sobie cenią.

Andrzej Przecudny
@RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nie ma żadnego software house'u, chyba że software house'em nazywacie sprzedawanie klientom programistów na godziny lub wypożyczanie zespołów, ale to nie są usługi SH. Relyon IT Services czy też RITS po "rebrandingu" to była, jest (i pewnie będzie) agencja rekrutacyjna oferująca głównie contracting i realizująca rzadko rekrutacje stałe dla klientów - bo te kompetencje ma spółka-matka dla RITS - Relyon Recruitment. Utrzymanie czy też usługi na SLA wokół ERP są tylko dlatego, że Relyon zakręcił się wokół firmy Rimini Street - normalnie spółka nie ma i nigdy nie miała takich kompetencji.

@Andrzej Przecudny

RITS skupia wokół brandu spółki takie jak RITS Software House oraz Relyon Alternative Support, które są zarejestrowanymi podmiotami prawnymi, oferującymi swoim klientom usługi inne niż Staff Augementation czy Team Leasing, o których Pan wspomina. Początkowo rzeczywiście outsourcing był corce'ową działalnością RITS, ale na przestrzeni ostatnich lat spółka rozwinęła się. RITS Software House realizuje wiele projektów na systemy IT dla klientów, a Relyon Alternative Support jest dzisiaj oficjalnym partnerem amerkańskiej firmy Rimini Street na Polskę. Informacje, które Pan posiada są więc nieaktualne. Nasz rozwój oraz potencjał dostrzegła choćby Grupa Euvic, która zdecydowała się na zakup udziałów w RITS.

Andrzej Przecudny
@RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

A czy Euvic jako grupa zajmuje się czymś innym, bo nie sądzę? To jest to samo, tylko na szeroką skalę, globalnie i tyle. Nie udawajcie, że nie jesteście kontraktornią, bo byliście, jesteście i zawsze będziecie.

@Andrzej Przecudny

Andżeju nie denerwuj się... Tak gwoli ścisłości agencja rekrutacyjna robi usługi rekrutacyjne... no nie? A firma outsourcingowa robi contracting, albo outsourcing kwestia przyjętej nomenklatury... kto ma wiedzieć ten wie.

Ark
@Michał

Mam dokładnie przeciwne doświadczenia z firmą Rits. Co prawda rozmowa z konsultantką była bardzo przyjemna, ale ostateczna rozmowa z szefową Rits, już podczas omawiania kontraktu to porażka. Miałem wrażenie, że rozmawiam z poganiaczem (usunięte przez administratora) Chamska, arogancka i pomiatająca innymi kobieta. Przy okazji wyszło parę rzeczy, o których mi nie powiedziano na początku, np. background check prowadzony przez trzecią firmę, której nazwy mi nawet nie udostępniono. Po tak fatalnym doświadczeniu, nie chciało mi się już podpisywać UoP z tą firmą.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Data Engineer w firmie RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jestem zainteresowany pracą w RITS, ale czytając komentarze mam wrażenie, że pisze i odpowiada na nie jedna osoba. Czy są one wiarygodne?

@Kandydat

Zapraszamy do aplikowania i przekonania się osobiście jak wygląda współpraca z nami już na etapie rekrutacji. Jesteśmy pewni, że będzie to pozytywne doświadczenie niezależnie od tego czy finalnie zdecydujemy się na współpracę. Bardzo dbamy o dobrą atmosferę we wszystkich aspektach działania naszej firmy i być może stąd wrażenie, że poszczególne komentarze są tak do siebie podobne.

Czy Księgowa w firmie RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością można zmienić po czasie na inny?

W RITS nie ma księgowej, która rozlicza specjalistów. Współpracujemy z firmą ALFA Intelligence, której usługi oferujemy każdemu pracującemu z nami specjaliście ze względu na preferencyjne warunki. ALFA oferuje takie usługi jak rejestracja działalności, wystawianie faktur, kompleksowe prowadzenie księgowości czy rozliczenia okresowe z US i ZUS. Jej usługi cieszą się dużym zainteresowaniem naszych specjalistów i są całkowicie dobrowolne. W każdym momencie specjalista może zmienić firmę księgową na inną. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą poprosimy o kontakt bezpośrednio z księgową lub Twoim opiekunem w naszej firmie, który również wesprze Cię na tym etapie.

GGM

Niespotykana jakość rekrutacji. Serdecznie polecam (jak mnie przekonali to większą część z Was też przekonają).

Lukas
@GGM

Mnie też przekonali po 15 latach w jednej firmie. Zobaczymy jak będzie

A ja bardzo polecam współpracę z RITS! Naprawdę się starają żeby opieka nad programistami była na jak najwyższym poziomie. Po bałaganie jakim były zmiany w Nowym Ładzie dostępna była dedykowana osoba, która krok po kroku pomogła i rozwiała wszelkie wątpliwości. Nie narzekam na oferty pracy - są godne i atrakcyjne. Do mojej dyspozycji jest dedykowany konsultant, który pomaga mi z każdym problemem.

kontraktor ;)

A ja polece RITS bo widac, ze im sie chce. Pierwsze, ze organizuja spotkania razem ze swoimi ludzmi (teraz na swiatecznym byl Orlos, wiec nie byle kto), drugie ze pytaja jaksie pracuje , a trzecie, ze z Nowym Ladem tez wyszli z inicjatywa i nie tylko zrobili pdfa jak wiekszosc, ale nagrali wideo i nawet bylo spotkanie online z ksiegowa. To tak dla tych, ktorzy wahaja sie przed przejsciem do kontraktorni.

@kontraktor ;)

Bardzo dziękuję za tę opinię! Bardzo zależy nam na tym, aby współpracujący z nami specjaliście widzieli realne korzyści ze współpracy z nami. Działania o których Pan wspomina są zaledwie z ostatnich kilku tygodni, w ciągu roku było ich znacznie więcej. Jesteśmy dumni z tego, że udaje nam się łączyć biznesowo specjalistów z klientami i obie strony widzą z tej współpracy korzyści. Zawsze specjalizowaliśmy się i będziemy specjalizować nadal w usługach Staff Augmentation oraz Team Leasing, co nie przeszkadza nam rozwijać biznesu w nowych obszarach: Managed Services, Software House czy Alternative Support. Razem z naszymi klientami oraz specjalistami chcemy sięgać wyżej i tego również Panu życzymy!

Dodając opinie na profilu Gowork akceptuje Pan regulamin z którego jasno wynika, że podawanie informacji niezgodnych z prawdą jest przez serwis blokowane. Tak stało się w przypadku Pana wcześniejszej opinii, która zawierała nieprawdziwe informacje dotyczące oferty RITS Professional Services. RITS skupia wokół brandu spółki takie jak RITS Software House oraz Relyon Alternative Support, które są zarejestrowanymi podmiotami prawnymi, oferującymi swoim klientom także inne usługi niż Staff Augementation czy Team Leasing, o których Pan wspomina. Początkowo rzeczywiście outsourcing był core'ową działalnością RITS, ale na przestrzeni ostatnich lat spółka rozwinęła się. RITS Software House realizuje wiele projektów na systemy IT dla klientów, a Relyon Alternative Support jest dzisiaj oficjalnym partnerem amerkańskiej firmy Rimini Street na Polskę. Informacje, które Pan posiada są więc nieaktualne. Nasz rozwój oraz potencjał dostrzegła choćby Grupa Euvic, która zdecydowała się na zakup udziałów w RITS.

Niewidzialny człowiek:)

Widzę, że skumulowało się u Ciebie jakieś złe doświadczenie. Na ich stronie firma nie ukrywa, że zajmuje się outsourcingiem pracowników IT. Pewnie mają też inne aspiracje, które zrealizują lub nie, ale to co starasz się tu tak konspiracyjnie zdemaskować widnieje na ich stronie jak byk w dyktandzie trzecioklasisty. Trzymaj się ciepło i zdrowo w tych trudnych czasach!

kandydat

Czy ktoś wie jak pracuje się w RITS handlowcom? Jestem w branży IT i patrząc po tym jak idą do przodu zastanawiam się czy nie wysłać do nich CV.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Kierujemy się w naszej firmie zasadami, które pozwalają każdemu na satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze. Mamy kilku Business Unitów, których szefowie kreują charakter pracy zespołów, ale wszyscy są nastawieni na współpracę. Nasz zespół pracuje w przeważającej części zdalnie, dlatego koncentrujemy się na tym, aby wspierać taki model pracy, a nie jedynie na niego pozwalać. Organizujemy spotkania integracyjne zarówno online, jak i stacjonarnie i dbamy o dobrą komunikację wewnętrzną. Zapraszamy do współpracy, aby przekonać się osobiście o podejściu kierownictwa do pracowników.

Czytam, że RITS został kupiony przez Euvic - czy można się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat?

Dziękujemy za zainteresowaniem informacjami na temat fuzji RITS z Grupą Euvic. Wszystkie szczegółowe informacji są dostępne pod linkiem: https://rits.center/fuzja-rits-professional-services-z-grupa-euvic/ .

Małgorzata M.

Odpowiadam za rekrutację w firmie, szukam informatyków do zespołu i sprzedaż RITS znalazła mnie sama. Bardzo profesjonalny kontakt handlowca, który od razu umówił mnie na spotkanie, szybko dopięliśmy umowę i po kilku dniach dostałam pierwsze propozycje naprawdę sensownych kandydatów. Jestem zaskoczona jakością obsługi. Polecam!

Tadeusz

Z firmą RITS współpracujemy od blisko 2 lat i wynajmujemy specjalistów IT - wszystko na plus.

Karolina H

Jestem pracownikiem RITS od Września 2020. Mam tylko pozytywne opinie na temat zespołu z którym współpracuje. Atmosfera jest bardzo przyjacielska i widać, że wszyscy są nastawieni na sukces. Pomaga w tym jasno określona wizja i misja samego zarządu. Jest duża możliwość rozwoju i awansu.

Aktualność
Szanowni Państwo,
informujemy, że 25 października 2021 roku nastąpiło przekształcenie firmy Relyon IT Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Spółce został nadany nowy numer wpisu w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym - 0000928715. Nie ulegają zmianie NIP, REGON, adres oraz numery rachunków bankowych.
Zmiana nazwy oraz formy prawnej nie mają wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych wcześniej umów. RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przejęła wszelkie prawa i obowiązki spółki Relyon IT Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.
W związku z powyższym prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach oraz wystawianie wszelkich dokumentów księgowych (faktur), a także kierowanie wszelkiej korespondencji z uwzględnieniem następujących danych spółki:
Nazwa: RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres: Ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa
Nr KRS: 0000928715,
REGON: 146267218,
NIP: 5213635475
SĄD REJESTRACJI: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
W wypadku gdyby pojawiły się z Państwa strony jakiekolwiek pytania lub zaistniała potrzeba udzielenia dodatkowych informacji związanych ze zmianą nazwy lub formy prawnej przez RITS PS prosimy o przesłanie wiadomości na adres: contact@rits.center

Adam B.

Czy ktoś wie coś więcej o programie poleceń Ritsa? Zaprosili też mnie i zastanawiam się nad zostawieniem swojego CV. Sam pozytyw za pomysł i formę!

@Adam B.

Dzień Panie Adamie, Program Poleceń RITS wystartował w naszej firmie w październiku. Zapraszamy do niego wszystkie osoby, mające wśród swoich znajomych specjalistów IT, których mogą polecić nam do pracy, aby przy tej okazji zdobyć bonus za polecenie (2, 4 lub 6 tys. zł). Każdego miesiąca prowadzimy kilkadziesiąt aktywnych rekrutacji na wiele różnych ról. Polecenie znajomego to dla niego okazja, aby przestawić się z trybu poszukiwania projektów dla siebie, w tryb bycia informowanym o projektach, które spełniają jego warunki. Oczywiście cały czas zachęcamy też samych specjalistów, aby przesłali nam swoje CV - również mają wtedy szansę, aby skorzystać z tego udogodnienia! Cieszymy się, że Program Poleceń spotkał się z tak dużym zainteresowaniem i zapraszamy do poleceń na https://rits.center/system-polecen gdzie znajduje się więcej szczegółowych informacji.

Katarzyna

Bardzo polecam RITS! To moja pierwsza kontraktornia - przekonali mnie do siebie podejściem do tematu - i nie żałuję. Kontrakt się skończył i od razu dostałam kolejną propozycję, w zasadzie jeszcze lepszą. Nie mam na co narzekać.

Kient

Jesteśmy klientem RITS, niewielkim, ale od dawna, a po tym też widać z jakim partnerem ma się do czynienia. Polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Warszawa

• Jak się pracuje w RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością