Opinie o AMARE Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AMARE Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AMARE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMARE Sp. z o.o. w Warszawa

Członek zarządu

Pracownicy, którzy chcą odejść z firmy Salts, Amare, Med4Me mają wiele problemów. Pan Roman B. pseudo słup chyba nawet nie wie, że odpowiada za spółkę, która nie wydaje ludziom świadectwa pracy, nie płaci za urlopy, nie odprowadza składek etc. W sądach pracy odbyło się już kilka spraw oczywiście skazujących Romana, a owe babska siedzą i się śmieją, bo są nie do ruszenia. Łamanie praw pracowniczych w tym (usunięte przez administratora) to standardowe postępowanie na pożądku dziennym. Ta firma to jedna wielka machlojka, kupowanie danych pacjentów, opłacanie pielęgniarek przez fundację to tylko czubek góry. A dwie baby oficjalnie nie mające nic z tymi wspólnego zarządzają tym z ukrycia. Mam nadzieję, że niedługo szanowne zarządzające dostaną permanentnej obstrukcji. A były pan dyrektor Piotr C. "Awansował" na stanowisko przedstawiciela haha...

Obserwator Nowy wpis

Uwaga na nowe oferty pracy z firmy med4me l, stary zespół z firmy Amare/Salts zaczął się wykruszać i szukają nowych ludzi: nieświadomych, często bez znajomości rynku i branży. Omijajcie wielkim łukiem

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dawid

30.06.2023 03:06

Dawid ikona wywiad

Chcę powiedzieć o łamaniu praw pracowniczych.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Dawid ikona wywiad

Przedstawiciel medyczny i Product Menager.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Dawid ikona wywiad

Nie, taka jest specyfika tej pracy.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Dawid ikona wywiad

Odszedłem z powodu niepłacenia przez pracodawcę składek pracowniczych do ZUS-u. Dowiedziałem się o tym, że pracodawca zalega ze składkami, dzięki przypadkowej wizycie u lekarza. On poinformował mnie, podczas wypisywania recepty w systemie, że jestem nieubezpieczony. Wielokrotnie rozmawiałem z pracodawcą, ale zawsze wymigiwano się niewielkim opóźnieniem, które przeciągało się w nieskończoność. ZUS prowadzi w tej sprawie postępowanie egzekucyjne, jak dotąd nieskuteczne. Kolega który odszedł po mnie, do dziś nie otrzymał świadectwa pracy i sprawa została skierowana do Sądu Pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Dawid ikona wywiad

Nie mam pojęcia, jakie stawki panują w tej chwili w firmie, już w niej nie pracuję. W czasie mojej współpracy kwota ta wynosiła 3200 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Prawie 4 lata.

Dawid ikona wywiad

Żadne, firma ma płaską strukturę.

Dawid ikona wywiad

Nie było żadnych szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Dawid ikona wywiad

Krytycznie - donosicielstwo, kłamanie w kwestiach składek ZUS, urlopów, niewyrobionych targetów przez przełożonych w firmie było na porządku dziennym. Najlepsze słowo, określające tę atmosferę, to: toksyczność.

Dawid ikona wywiad

Przede wszystkim pracodawca łamał podstawowe prawa pracownicze - zaczynając od nieprzestrzegania czasu pracy i zakresu obowiązków wynikających z umowy, a kończąc na niepłaceniu składek, które były potrącane z pensji.

Dawid ikona wywiad

Nic bym im nie zasugerował - w firmie nigdy nic się nie zmieni, właściciele okradają pracowników.

Członek zarządu Nowy wpis

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Salts Polska Sp. z o.o.?

Kersz Nowy wpis

Nie idź nawet na rozmowę, nie warto. Nikomu nie życzę pracy w czymś takim.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie AMARE Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Igor

Idealnie to nigdzie nie jest ale uważam, że warto pracować żeby poprawiać, generalnie jest ok

Stomiś
@Igor

Warto to się od firm Med4Me, Salt, Amadeusz i innych podobnych tworów trzymać z daleka, no chyba, że chcecie się szarpać o składki, podatki i inne pierdolety. Szanujcie życie i swój czas, bo tu o tym zapomniecie.

@Igor

Igor jak lubisz być oszukiwany, (usunięte przez administratora)i traktowany przedmiotowo to tak zgadza się ta praca jest idealna dla Ciebie, aczkolwiek nikt żadnego Igora pracującego niby w Slats, Med4Me czy Amare nie zna, więc dla mnie jesteś małowiarygodny z tą Twoją opinią.

Jak szefostwo w Salts Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracujący

Beznadziejnie, jak swoją własność i ludzi, których można (usunięte przez administratora) bez końca (ZUS niepłacony od 5 lat, ale to tylko chwilowe będzie wyrównane) cały czas powtarzają to jak mantrę, chyba sama prezesowa (oficjalnie nie zarządza firmą) i pseudo kierowniczka w to wierzą, bo reszta pracowników już przestała.

Pracowniczek

(usunięte przez administratora) Na rozmowie złote góry i super fury. W rzeczywistości marny ford focus z przebiegiem większym od ego pseudo Pana dyrektora Piotra C. tzw Całuska, który z wiedzą i kompetencjami zatrzymał się w epoce (usunięte przez administratora) Zarobki średnie, premia wypłacana z potrąceniem składek, które oczywiście do ZUSu nie trafiają. Z benefitów to: nierealne plany do wykonania, brak składek, brak ubezpieczenia, żadnej ekstra opieki zdrowotnej, kółko wzajemnej adoracji i samouwielbienia wśród starych pracowników (nie licz na pomoc raczej na obrobienie czterech liter za plecami), dużo stresu itd. Jeśli jesteś dość twardy jak Chuck Norris to śmiało startuj, natomiast jeśli cenisz sobie spokój i życie prywatne oraz szukasz normalnej firmy to tę omiń. (usunięte przez administratora)

@Pracowniczek

Opinia w pełni obrazuje sytuacje w firmie, jeśli ktoś chce w czymś takim pracować to śmiało polecam.

Be safe
@Pracowniczek

Potwierdzam, opinia w pełni zgodna z prawdą. Dyrektor całus, okraszony dwoma kobietami właścicielko-menadżerami znającymi się na wszystkim w szczególności na biznesie.

Lidia
@Be safe

Wow, powiem Wam, że nie brzmi to zbyt optymistycznie. Czyli ciężko się jakkolwiek wbić w starą ekipę? Można liczyć chociaż na jakieś szkolenia lub zdobycie doświadczenia?

Zgadza się ze wszystkimi opini
@Pracowniczek

Które mówią o niepłaceniu składek, kolesiostwie, (usunięte przez administratora)ludzi i kłamaniu etc. Mam nadzieję, że kiedyś pójdą za to co wyprawiają siedzieć do więzienia.

......

Pracodawca nie płaci składek ZUS - uważajcie. Jest bezkarny. Namawia pracowników bo wykonywania zadań które wykraczają poza ich umiejętności i kompetencje. Brak dodatkowych świadczeń, szkoleń. Przełożony Pan C. bez większych kompetencji

Paulina
@......

I wszyscy wiedzą tutaj o tym rzekomym niepłaceniu składek i wciąż tu pracują?

Były

Żenująca firma, nie stawiła się w sądzie i przegrała z kretesem, wyrok ogłoszony w 15 minut. Komornik zajął konta i czekam na przyznane odszkodowanie. Nikomu nie życzę pracy w czymś takim, bo dobrym pracodawcą nie można czegoś takiego nazwać. Nie idź tą drogą jak powiedział klasyk, NIE APLIKUJ!

Tom

Patrząc na opinie o tej firmie, to chyba nie ma co marnować czasu.

@Tom

Nie popełniaj tego błędu, odradzam i nikomu nie polecam. Wszystkie opinie są prawdziwe.

Helena

Możesz dodać jeszcze coś od siebie? Każda opinia tutaj się liczy i jest istotna.

Maverick

Potwierdzam, wszystkie opinie prawdziwe. Nie polecam pracy w tym czymś, kompletna amatorka i brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika. Omijajcie szerokim łukiem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Salts Polska Sp. z o.o.?

Operator stomii

A kiedy chcesz dostać? Dużo zależy od tego jakim jesteś d..owłazem i czy wkupisz się do kliki. Osobiście nie polecam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Salts Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były Pracownik

Są dwa etapy rekrutacji ale żywot PM w tej firmie bardzo szybko się kończy. Nie polecam.

Lepszy model

A kogo to obchodzi? Rekrutacja to farsa z testami psychologicznymi, dopiero potem przychodzą realia pracy w tym kołchozie. Darujcie sobie jeśli nie chcecie ciągać się po Sądach.

Obserwator

Wszystkie komentarze są prawdziwe. Jako przedstawiciel jeździsz wszędzie począwszy od pacjentów po pielęgniarki. Firma Salts , Med4me oraz Amare to jeden i ten sam fyrtel prowadzony przez A. i M. z wykształcenia po jakiejś szkole policealnej - brawo a maja się za nie wiadomo kogo, typowa warszawka. Wyżej s…ą niż d..ę maja. W ofercie stary Ford ,telefon i zepsuty laptop. Pracując z dyrektorem Panem C. jesteście w kółko narażeni na seksistowskie opowieści ,gdzie to pan c. Nie był i po jakim bur…. Się nie woził - współczuć żonie. Co chwile rotacja wśród pracowników ,szczególnie w województwie pomorskim - co roku nowy przedstawiciel ,który nie może wyrobić wymyślonego planu - niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ze sprzęt nie jest w stanie przebić Coloplastu ani tym bardziej Convatecu , sklep medyczny również niczym sie nie wyróżnia szczególnie nowa pracownica ,która w trakcie pracy szydełkuje i nie wykazuje zainteresowania czymkolwiek a w szczególności praca . Jeśli o ZUS i us w pełni sie zgadzam , na pytania szefostwa kiedy opłaca składki pomijają to milczeniem.

@Obserwator

Dzięki za Twój czas. Auto ma GPS czy brak limitów? Nawet nie chodzi o użytek prywatny, ale skoro oczekują jazdy do pacjenta to chyba nie narzucają śmiesznych limitów? Jakiś marketing mają czy lecisz do pielęgniarek z pustymi rękami?

@Adam

Nie masz gps ,ale co chwile jesteś narażony na telefony i głupie uwagi ,ze za mało , ze zle.. dostajesz zaliczkę . Na dzień stomika stoisz z róża na ulicy i rozdajesz przechodniom oraz jeździsz po oddziałach w ten dzień . Na walentynki w postaci gifa dajesz zapakowane ciasteczka albo pierniczki, generalnie robisz z siebie błazna prosząc piguły o rozdawanie Twojego sprzętu a de facto prym wiedzie coloplast . Zero pomocy ze strony kierownictwa .

@Obserwator

Po oddziałach tylko w dzień stomika? Kto decyduje o planie dnia? Jak wygląda typowy dzień? W poprzedniej firmie miałem szefa, który nie dość, że rozliczał GPS to jeszcze potrafił uciąć premię za nieekonomiczna jazdę. Do tego dochodziły wizyty lustrzane i dzwonienie do klientów z prośbą o opinię, stąd ciężko mnie przerazić czy zniechęcić.

B.pracownik
@Obserwator

W stu procentach prawda. Brak kompetencji do ntej potęgi u osoby, która szumnie zwie się dyr. sprzedaży. Polska firma, polski poziom.

Forester

Firma pozostawia wiele do życzenia, ludzie nią zarządzający nadają się do grillowani kaszanki, niż kierowania ludźmi i poważną organizacją. Nie polecam, dramat!

Medyk
@Forester

Grillowana kaszanka wygrała internety! :D Popieram! Lepiej nie można określić poziomu kadry zarządzającej :)

Czy zdradzi ktoś informacje na temat ilości wizyt, samochodu i zasad rozliczania km oraz szkoleń? Szukają pm w kilku lokalizacjach. Z góry dzięki!

Nie idź tam ,nie warto

PMV
@Adam

Szkoleń brak, ilość wizyt dowolna teoretycznie, ale rzeczywiście praca kilkanaście godzin dziennie łącznie z weekendami, zarówno u pielęgniarek, lekarzy, jak i wizyty domowe u pacjentów na bardzo dużym terenie, samochód to stary poobijany Ford, sprzęt medyczny marny w stosunku do konkurencji i ogólnie firma na bardzo niskim poziomie postrzegana jako obciachowa w świecie medycznym. Nie polecam.

Doriano

@Makil dlaczego amatorka? pod jakim względem?

@Doriano

Pod każdym zaczynając od zarządzania po wałkach na ZUS, US itd. Kto pracował to dobrze wie o czym piszę.

Art
@Doriano

Nie otwierają aplikacji

Medyk
@Art

Uciekaj!

Stomiks

Nikomu nie polecam, kompletny dramat nie szanujący ludzi pseudo fundacja. ODRADZAM!

Makil

Kompletna amatorka, nie szanująca ludzi. Kto aplikuje niech się 10 razy zastanowi.

Yanek
@Makil

Proszę powiedzieć coś więcej o firmie, warunki zatrudnienia, flotą, premie, jaki klimat

Obserwator

Firmy Med4me, Salts, to ta sama grupa ludzi (firma). W pionie przedstawicieli ciągła rotacja, twój ostatni miesiąc sprzedaży w zasadzie decyduje o tym czy zostaniesz. A zajmować się będziesz (usunięte przez administratora)dosłownie. W swojej pracy oprócz zwyczajowych wizyt u pielęgniarek i promocji worków stomijnych, do wieczora będziesz jeździł po pacjentach na swoim terenie i w ramach obowiązków pełnił rolę pielęgniarki. Taki pacjent świeżo po operacji, będzie przez ciebie umyty z (usunięte przez administratora)dobierzesz mu worek, założysz świeży i przeszkolisz w zakładaniu nowego. W firmach konkurencyjnych (bardzo agresywnych) robi to dedykowana pielęgniarka, ale nie tu. Rozliczany jesteś głównie z ilości nowych pacjentów na twoim sprzęcie stomijnym. Niech każdy sobie odpowie czy warto.

PIP
@Obserwator

Możesz coś więcej napisać o tym niepłaceniu ZUSu? Czy firma może nie płacić Zusu?

@PIP

Jak widać może i mam na to konkretne dowody.

Zostaw merytoryczną opinię o AMARE Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AMARE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AMARE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMARE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AMARE Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Domaniewska 47 lok. 10
    02-672 Warszawa