4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ardna Sp. z o.o.

Witek

Czytam te komentarze i nie wierzę bo ja jestem zadowolony że współpracy z tym pośrednictwem .pracuje za pośrednictwem tej firmy już 3 lata i bardzo solidna firma bo mam porównanie z innymi posrednictwami.takie warunki jak mi zapropwano na początku takie są na nimieckij umowie u niemieckiego pracodawcy z wszystkimi świadczeniami.panie w biurze bardzo kompetente zwłaszcza szefowa bo potrafi załatwić sprawę nawet w nocy bo miałem taki przypadek i nie było problemu.polecam wszystkim.

Maniek

Ja wsółpracowałem ni było żadnych problemów.Kasa się zgadzała zgodnie z umową.zaliczki bez problemu wszystko na czas.Kontakt z koordynatorem 8-16 bez problemu

Pytanie Nowy wpis

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Malarz w Ardna Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Marek Nowy wpis

Dzień dobry. Proszę odbierać telefony. Dziękuję. Potencjalny klient

Nowy wpis

@Marek

Dzień dobry, obecnie jest okres przedświąteczny pracujemy mniej w biurze ale w naszych ogłoszeniach jest podany również numer komórkowy- proszę wówczas o kontakt 500 826 150 lub proszę przesłać nam swój numer ( np na maila : biuro@ardna.pl)

Pytanie Nowy wpis

Czy Ardna Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Patryk Stasiak

Było w porządku do czasu aż niemiecka firma z którą podpisałem z kolegą umowę nie zapłaciła pieniędzy za przepracowany miesiąc. Wtedy polska firma ardna umywa ręce oni muszą poprostu zarabiać a nie pomagać

@Patryk Stasiak

Cała sytuacja miała miejsce ponad dwa lata temu... Jako pośrednictwo pracy staramy się pomagać pracownikom we wszystkich możliwych sferach: zgłaszamy zaliczki,pomagamy zorganizować transport, dzwonimy do noclegu, pomagamy wypełniać dokumenty, wyjaśniamy rozliczenia miesięczne, tłumaczymy, o co chodzi w pismach, stąd pracownicy myślą, że jesteśmy w stanie wszystko załatwić i wszystko zorganizować. Niestety nie jesteśmy prawnikami i nie wystąpimy za kogoś do sądu- a z tego co nam wiadomo nie wkroczył Pan na drogę sądową a więc zaakceptował Pan nałożoną przez firmę karę umowną... A takową Pan otrzymał za naruszenie obowiązków pracowniczych - nie pojawił się Pan w pracy, mimo, że potwierdzał Pan przybycie, później zgłaszał, ze się Pan spóźni, następnie, że przyjedzie za 2-3 godziny, bo miał Pan problemy z autem, a na końcu wysłał Pan zwolnienie lekarskie( a nie wspominał Pan wcześniej, że się źle czuje). Firma przez Pana zachowanie straciła ważnego klienta- dlatego też otrzymał Pan karę.. Jako pośrednictwo skontaktowaliśmy się z Pana pracodawcą, wyjaśniliśmy Pana punkt widzenia, niestety nie byliśmy w stanie zmienić jego decyzji. Po rozmowie z pracodawcą skontaktowaliśmy się z Panem, przekazaliśmy informacje otrzymane od Pana pracodawcy oraz przekazaliśmy, co może Pan zrobić w takiej sytuacji(skontaktować się z prawnikiem) także nie nazwałabym tego umywaniem rąk i w sumie nie wiem , co jeszcze mogliśmy zrobić w takiej sytuacji

Agnieszka
@Ardna Sp. z o.o.

To fajnie że w sumie staracie się wyjaśnić takie sprawy :)) To jak się u was ludzie zatrudniają to muszą przestrzegać waszych zasad pracy czy tej drugiej firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk– Würzburg w firmie Ardna Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Czy w Ardna Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Nie. Ardna Sp. z o.o. jako pośrednictwo pracy do Niemiec, nie zatrudnia pracowników. Za naszym pośrednictwem pracownicy wyjeżdżają do pracy u naszych niemieckich kontrahentów, z którymi podpisują od początku umowę o pracę na czas nieokreślony( pierwsze 6 miesięcy jest okresem próbnym)

Grażyna
@Pracodawca

Dzień dobry, a jak obecnie wyglądają wyjazdy do Niemiec? Chodzi mi o pandemię i różne obostrzenia. Jak to jest? Czy trzeba być zaszczepionym lub zrobić testy? Jakie formalności trzeba dopilnować? Czy zajmujemy się tym sami czy Ardna pomaga?

Adrian92
Kandydat

Witam można jakiegoś e-maila do Państwa abym mógł wysłać CV itp.

@Adrian92

biuro@ardna.pl

Wiecho

Ta ,,aby złapać klienta a później ratuj się kto może aby oni mieli reszta mięso armatnie

dordarek

PROSZE UWAZAC NA TE WALSZYWA FIRME .CHCESZ MIEC SAME KŁOPOTY OMIJAC WIELKIM ŁUKIEM

@dordarek

Ciężko mi się ustosunkować do tego wpisu, ponieważ nie jest wyjaśnione, dlaczego jesteśmy fałszywi i dlaczego należy nas omijać szerokim łukiem. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jesteśmy rzetelną firmą, od wielu lat na rynku. Jesteśmy dostępni dla pracowników, zawsze odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości w godzinach pracy biura jak również praktycznie cała dobę w sytuacjach pilnych. Dodatkowo nawet po zakończeniu współpracy staramy się wyjaśniać i pomagać. Jako pośrednictwo pracy, nie jesteśmy osobami decyzyjnymi i oprócz wstawienia się za pracownikiem- niewiele możemy zrobić. A jako, że to my przekazujemy wszelkie informacje, często pracownicy łączą te sytuacje z nami i nam przypisują rożne negatywne opinie.

mag
@Ardna Sp. z o.o.

Proszę o jaśniejsze wytłumaczenie bo te kupy się nie trzyma i mija się z prawdą

Czy Ardna Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Michał

@tomasz podasz ten telefon?

@Michał

Telefon stacjonarny do biura: 95 735 00 50, po godzinie 16 jesteśmy na telefonie dla tych osób, które wyjechały za naszym pośrednictwem do pracy:)

Tomasz

Polecam! Panie dostępne pod telefonem o każdej porze. Zawsze mogę liczyć na pomoc w wielu sprawach. Wspolpraca uklada się bardzo dobrze juz dlugi czas i nie zamierzam zmieniać pośrednika. Wszystko dopilnowane jak należy. Pozdrawiam

Piotr

Ja nie narzekam.

Witek

Patryk Hamburg
Kandydat

Witam,czy firma Ardna ma zlecenia na Hamburgu? czy tylko Berlin i okolice? Dziękuje z góry za odpowiedz.

@Patryk Hamburg

Dzień dobry, Tak pojawiają nam się również oferty pracy w Hamburgu. Jeżeli szuka Pan pracy tylko w Hamburgu również chętnie pomożemy- zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@ardna.pl lub tel. 519 835 655

Rafał Krawczyk

Krótko,nie polecam proszę uważać,jest wiele lepszych firm,kontakt z Pania z biura na poziomie,szkoda gadać,omijać z daleka

@Rafał Krawczyk

Panie Rafale, Szanuję Pana, że swoją opinię podpisał Pan imieniem i nazwiskiem, a nie skrył się Pan pod wymyślonym nickiem. Jednakże, zapewne zdaje Pan sobie sprawę z tego, ze Pana sytuacja była specyficzna. Za naszym pośrednictwem wyjechał Pan do pracy w Berlinie i przepracował tam... półtora dnia. Drugiego dnia pracy w połowie wyszedł Pan z budowy, nie informując nas o tym. Udał się Pan do lekarza, któremu powiedział Pan, że miał wypadek w pracy...Na budowie nikt nie wiedział o żadnym wypadku. Proszę wybaczyć, ale trochę wyglądało to tak, jakby chciał Pan naciągnąć firmę ( nie nas- my Pana nie zatrudnialiśmy) na płatne chorobowe...

Katastrofa

Pani A z tej śmiesznej agencji potrafi martwić się tylko czy jesteś w pracy nic więcej. Żadnych diet u nich nie ma brak możliwości pobrania zaliczki jednym słowem wielka duża kupa. Nie polecam a innych ostrzegam nie dajcie się tam wkręcić. Kupa kupa jeszcze raz kupa.

@Katastrofa

W każdej z firm, dla których poszukujemy pracowników jest możliwość otrzymania zaliczki. W tej, do której panowie Krzysztof i Arkadiusz pracowali - również taka możliwość jest- problem polegał na tym, że jedynie na konto, a nie do ręki, o czym panowie byli informowani przed rozpoczęciem pracy, jednak permanentnie "zapominali zabrać" ze sobą kart do bankomatu i liczyli, że firma zrobi wyjątek i w tym celu opuszczali budowę w połowie dnia, a po jednej z takich sytuacji zostali odmeldowani i musieli wracać do Polski. Innym razem, mimo otrzymania informacji także pisemnej o zmianie budowy, zamiast na nową, pojechali na starą budowę i w związku z takimi sytuacjami, byliśmy zobligowani do sprawdzenia, czy ci panowie rzeczywiście do pracy docierali.

Gosc
@Ardna Sp. z o.o.

Bzdura obiecujecie że pracodawca płaci zaliczki, później mówicie że są możliwe czyli może dac A nie musi. A już nie wspomnę o przelewach za wykonaną pracę. Totalna klapa. (usunięte przez administratora)

Katastrofa

Tragedia z ta agencja pracy. Ludzie nie słuchajcie co oni tam obiecuja!!! Przez telefon zapewniają kokosy a w zeczywistosci jest inaczej. (usunięte przez administratora) i żal mi tych co tam pójdą do pracy. Najgorsza agencja jaką znam.

@Katastrofa

Wszystko, co oferujemy potencjalnym pracownikom w czasie rozmów rekrutacyjnych, znajduje się w zawieranych z pracodawcami umowach o pracę- gdyby było inaczej pracownik nie podpisałby umowy o pracę.

Monika

@katastrofa a co obiecywali?

Maniek

Adrian
@Maniek

Jesteś zadowolony z współpracy z tą agencją pośrednictwa. Napisz jakie warunki mieszkaniowe zastałeś na miejscu i czy obejmowało Cię ubezpieczenie zdrowotne? Chętnie dowiem się szczegółów.

Czy pracownicy w Ardna Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Rafał Krawczyk
@Pytanie

Tam z niczym nie da się dogadać,tragedia na maksa ta fitma

Adrian
@Rafał Krawczyk

Możesz coś więcej napisać o panującej tam atmosferze? Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca stara się w jakiś sposób poprawić ten element i np. organizować wyjścia integracyjne, aby osoby pracujące w tej firmie zintegrowały się ze sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardna Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ardna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Ardna Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Ardna Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!