Eurojob - Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Eurojob - Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Eurojob - Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.

zażenowana

Witam wszystkich, interesantów chcących podjąć pracę w firmie EuroJob. Jak widze są komentarze pozytywne i negatywne,co nie da się ukryć że pozytywne to chyba piszą jedynie tępe baby z biura, które nic nie robią oprócz picia kawy i śmiania się z pracowników. SZCZERZE nie polecam tej firmy, jest to dla człowieka zatrzymanie się w jego rozwoju, nie ważne czy idziesz na sklepy, na ziemniaki, jakieś kwiatki.. Żadna praca tu nie rozwija, a cofa człowieka, bo nic tu nie wymaga myślenia... PRACOWAŁAM NA SKLEPACH, co jest porażką, ja powyżej zostało napisane w komentarzach, nikt nie zwraca na to uwagi czy jesteś kobietą czy mężczyzną dzwigasz i robisz to samo, możesz iść i wykładać 5 wózków mleka,a facet w tym czasie będzie wykładać kanapki.. Wszyscy rozliczani są z kazdego produktu ktorego muszą wyłożyć na czas, żadko otrzymasz pomoc od innej osoby, a jak jesteś nowy, to bedziesz gnębiony i wyśmiewany z pracowników stałych(mam na myśli polaków) przeciez i tak nikt stazu nie przechodzi, to i ty nie przejdziesz, porobimy sobie jaja. Z dnia na dzien dostajesz sms, na temat czy idziesz do pracy czy masz wolne, potrafią też wysłać sms 3-4 godziny przed nocką. Jest coś takiego jak " dziś jesteś rezerwową/ym" czyli masz dzien wolny ale mogą zadzownić w kazdym momencie, dnia czy nocy i natychmiast trzeba odebrać! iść do pracy! nie ważne że nie ma cię np w domu, czarterem masz przyjść bo kierowca będzie po Ciebie jak nigdy za 10 minut! Praca rewelacyjna nie jest, zarobki też, mieszkania, zależy na jakie się trafi , są o normalnym standardzie, a są też zdziadziałe z myszami i grzybem, zazwyczaj jak nie przyjeżdzasz jako para mieszkasz w 2 lub 3 osobowym pokoju, w domku gdzie minimum jest 7-8 osob na kupie. Solaris trzeba sprawdzać co miesiąc, bo oszukują na wszystkim co się da, zadko kiedy zgadza się wszystko. Dla chętnego Eurojob stoi otwarty, można spróbować i przekonać się samemu jak człowiek jest upokarzany i traktowany , przez swoich rodaków..

Zostaw opinię o Eurojob - Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurojob - Agencja Zatrudnienia Sp. z o.o.