AUDIT HR Sp. z o.o.

Opinie o AUDIT HR Sp. z o.o.

Krzysztof Świdziński Nowy wpis

Mój kontakt z firmą zaczął się od wiadomości na LinkedIn od pani Klaudii gdy byłem otwarty na nowe stanowiska pracy. Bardzo rzetelnie wypytała mnie o moje preferencje, lokalizację i umiejętności aby pomóc mi w rekrutacji na odpowiednie stanowiska. Przeszedłem już kilka rozmów o pracę w firmach, które zostały mi polecone i zawsze było to to czego szukałem. Zawsze towarzyszyła bardzo dobra oraz szybka komunikacja i znakomita przyjacielska atmosfera. Bardzo polecam!

KM Nowy wpis

@AUDIT HR: Profesjonalna i skrupulatna obsługa. Co bardzo ważne w dzisiejszych czasach; terminowość oraz rzetelna i obiektywna ocena z należytą troską i opieką nad "klientem". Zdecydowanie polecam!

Mati Nowy wpis

Zdecydowanie polecam agencję pracy Audit w Poznaniu. Miłe Panie w biurze, zawsze slużą pomocą.

Niedźwiedź Nowy wpis

Bardzo miła obsługa bardzo profesjonalna obsługa klienta

W Audicie pracowałam kilka lat i zawsze będę z wielkim sentymentem wspominać pracę tam. Chyba największym plusem pracy była super atmosfera w dziale. Zawsze mogłam też liczyć na pomoc i wsparcie od koleżanek, które były dłużej stażem. Zdobyłam w pracy ogromne doświadczenie zawodowe, dzięki któremu mogę się teraz rozwijać. Z kierowniczką Kasią zawsze można było się ze wszystkim dogadać, nigdy nie było problemu z urlopem itd. Jest mega empatyczną osobą, bardzo zaangażowaną w zespół, zawsze znalazła rozwiązanie, gdy istniał jakiś problem. Potrafi docenić pracownika, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Można też było liczyć od Kasi na feedback, co też jest istotne, zwłaszcza na początku swojej ścieżki zawodowej. Na prawdę, życzę każdemu takiego kierownika, jak Ona. :) Fajnym benefitem w pracy są przepyszne obiady pracownicze w stołówce za symboliczną kwotę oraz Multisport, żeby później spalać te wszystkie kalorie. ;) Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam współpracować z Auditem i pozdrawiam najlepszą kierowniczkę - Kasię i cały zespół! ❤️

Dzień dobry :) Bardzo dziękujemy za opinię! To miód na nasze Auditowe serca! Życzymy samych sukcesów na drodze zawodowej i przede wszystkich dalszego rozwoju! My również dziękujemy za kilkuletnią współpracę!

Nataliia

Polecam. Profesjonalna obsługa

Ania M.

Serdecznie polecam, bardzo dziękuję profesjonalne i życzliwe podejście :)))

Michał N.

Panie bardzo pomocne. Uśmiechnięte. Dzięki Paniom mam dzisiaj świetną pracę, dopasowaną do moich predyspozycji i umiejętności. Robię to co lubię, a to jest najważniejsze!! Jestem im na prawdę wdzięczny. Pełen profesjonalizm. Życzę samych sukcesów

Konrad

Polecam! Super agencja! Panie bardzo pomocne! Pomagają znaleźć pracę, dostosowaną do umiejętności i kompetencji. Cały czas można liczyć na wsparcie i pomoc! Super !

Gaja

Bardzo sympatyczna, miła jak i profesjonalna pomoc. Dały mi wsparcie jakiego potrzebowałam w szukaniu pierwszej pracy, szczerze polecam nie mam zarzutów.

Bardzo polecam dziewczyny z Audit. Bardzo profesjonalne i rzetelne. Sympatyczne, wyrozumiałe dla każdej osoby. Serce na dłoni. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i wyrozumiałość

Dzięki pomocy Pań z AUDITu od 2 lat pracuje w firmie która docenia moją pracę i spełnia wszystkie moje wymagania. Profesjonalne podejście do kandydata i miła atmosfera podczas spotkania w biurze.

Serdecznie polecam tę firmę. Pomogła mi znaleźć świetną pracę, dostosowując moje umiejętności do odpowiedniego stanowiska. Panie z Nowej Soli wspierały mnie od początku w procesie rekrutacyjnym, co pomogło mi przezwyciężyć strach przed zmianą pracy. Pomimo upływu czasu, nadal dbają i pytają o to jak mi się pracuje.

@Piotr

Dzień dobry Panie Piotrze, bardzo dziękujemy za opinię. Takie opinie są najlepszą "nagrodą" dla rekruterów i potwierdzeniem, że to co robią, robią dobrze :)

Magda

Polecam tą agencje. Profesjonalna obsługa, wypłaty na czas,odcinki z wypłat na meila. Pani Malwina cudowny człowiek-serdeczna, empatyczna.pomogla mi znaleźć pracę szybciutko.Po paru tygodniach nawet interesowała się jak się pracuje, czy wszystko ok. A po 6 tyg przeszłam na firmę. Naprawdę wszystkim poleceń. Nie żaluje a byłam sceptycznie nastawiona do agencji bo tyle się słyszy....pozdrawiam cały zespół.

@Magda

Pani Magdo, bardzo dziękujemy za opinię. Profesjonalne podejście do naszych kandydatów to dla nas najwyższy priorytet. Cieszymy się, że udało nam się zmienić Pani opinię o agencjach pracy. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów zawodowych!

Karo

Hej. zauważyłam na stronie dostępną ofertę dla asystenta w dziale rekrutacji. nim się skontaktuję trudno jest ustalić o jaką firmę w praktyce chodzi. Czy na stronie znajdują się też oferty bezpośrednio do biura tej firmy?

@Karo

Dzień dobry :) Bardzo dziękujemy za wiadomość. Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z branży produkcyjnej na różne stanowiska. Posiadamy również oferty pracy do naszej firmy, Audit HR (Gorzów Wlkp, Nowa Sól, Poznań). Zapraszamy do kontaktu!

Ola

Z całego serca polecam firmę AUDIT HR. Dzięki Pani Emilii udało mi się dostać na praktyki studenckie do międzynarodowej korporacji. Po odebraniu dyplomu nie musiałam już zastanawiać się co dalej, bo mogłam rozpocząć karierę zawodową w tym samym miejscu!

Polecam oddział w Nowej Soli. Fachowo i bardzo przyjaźnie. Firma bardzo solidna, pomocna i wspierająca przy poszukiwaniu pracy. Bardzo pozytywne podejście, szczególnie wsparcie otrzymałem od Pani Klaudii. Najlepszą wizytówką niech będzie opinia firmy, do której byłem skierowany z AUDIT HR na rozmowę: jak Audit HR przysyła kandydata na rozmowę to jesteśmy pewni kwalifikacji. Nic dodać, nic ująć.

Jula

Bardzo polecam współpracę z Audit HR – oddział w Nowej Soli. Od początku współpracy czułam, że jestem w dobrych rękach. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym podejściem, pełnym zaangażowaniem i indywidualnym traktowaniem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w znalezieniu nowej pracy i za całe okazane mi wsparcie podczas procesu rekrutacyjnego. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak pozytywnym nastawieniem i tak miłą atmosferą. Z całego serca mogę polecić :)

Bardzo serdecznie polecam współpracę z Audit HR, w szczególności Panią Klaudię z oddziału w Nowej Soli. Dostałem każdą możliwą pomoc o jakiej mogłem sobie zamarzyć. Podczas samodzielnego szukania pracy przez około 8 miesięcy nie mogłem znaleźć żadnej posady, jednakże Pani Klaudia pomogła mi napisać nowe, przejrzyste i skuteczne CV oraz przedstawiła mi kilka trafnych ofert. W zaledwie dwa tygodnie znalazłem zatrudnienie i jestem mega zadowolony!!! Gdy w przyszłości będę szukał nowej pracy, pewnym jest, że pierwsze co zrobię to wykonam telefon do wspaniałej Pani Klaudii :) Zalety: - Przyjemna, pozytywna atmosfera podczas spotkań i telefonów, - Uczucie, jakby szukanie pracy dla mnie było najwyższym priorytetem, - Gdy miałem jakiekolwiek pytanie, zawsze spotykałem się z odpowiedzią, - Pełna dostępność i chęć do rozmów, - Pomoc w napisaniu świetnego CV, - Szybki i skuteczny plan działania, - Pełny update o każdych krokach i decyzjach, - Wspólne omówienie każdej rozmowy rekrutacyjnej, - Wyczuwalna chęć pomocy w znalezieniu perfekcyjnej posady. Wady: - Brak :)

@Adam

Dzień dobry Panie Adamie, bardzo dziękujemy za opinię :) Taka opinia to największy motywator do pracy! Cieszymy się, że jest Pan tak zadowolony ze świadczonych usług. Pozdrawiamy!

Kacha

Hej. w ogłoszeniu dla spawacza pisano o wymaganym doświadczeniu i tym, że pracuje się na jedna zmianę. To ile lat stażu trzeba mieć, żeby na spokojnie byli chętni kogoś przyjąć? orz w jakich godzinach chłopak docelowo będzie pracował?

@Kacha

Witaj, na to stanowisko najlepiej jeśli kandydat posiada minimum dwuletnie doświadczenie. w kwestii godzin pracy: 8 godzin dziennie godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku ????

@Kacha

Witaj, na to stanowisko najlepiej jeśli kandydat posiada minimum dwuletnie doświadczenie. w kwestii godzin pracy: 8 godzin dziennie godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku :)

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIT HR Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w AUDIT HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIT HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIT HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AUDIT HR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AUDIT HR Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AUDIT HR Sp. z o.o.