AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
4 144

Opinie o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@Melisa Czy pieniądze udało Ci się odzyskać? Ponadto, czy próbowałaś po prostu w tej kwestii rozmawiać z firmą AUDIT? Jeśli tak, to z jakim efektem, tudzież co zostało Ci powiedziane? @Boy Jak wyżej - czy udało Ci się odzyskać pieniądze? Jak ponadto brak wypłaty tych pieniędzy był argumentowany przez firmę? Będę Wam wdzięczna za odpowiedzi. @Klaudia Forum jest właśnie po to stworzone, aby tutaj takie rzeczy pisać, jak słusznie użytkownik @Tymoteusz zauważył. Zachęcam zatem do wypowiedzi na forum, aby inni także mogli zobaczyć, co masz do powiedzenia w sprawie tej firmy.

RobotniczyKSH

5/5 na fejsie, 5/5 na Google, nic dziwnego skoro połowa opinii pisana przez pracowników, wyższy marketing :P

szukajaca

Słyszałam ze firma taka biedna ze nawet sprzataczki do biura nie maja zatrudnionej. Pewnie jest tak ze sprzataczka robi za rekruterke i na odwrot, to ja dziekuje za taki poziom pracownikow ktorzy zamiast zajac sie znalezieniem dla mnie pracy musza latac ze (usunięte przez administratora) po biurze. wiadomo ze jak się jest od wszystkiego to sie jest od niczego. no ale firma oszczedza a to chyba nie swiadczy o nich dobrze. Najpierw dzwonia z oferta pracy a pozniej cisza i zero odzewu co dalej. Pewnie panie zajete sprzataniem to nie maja czasu zadzwonic do pracownika hihi. ja juz przez ta agencje nie bede poszukiwac pracy.

Tymoteusz
@Klaudia 02.07.2018 22:06

A czy przypadkiem to nie jest portal służący do oceny? Wiec padają oceny i spostrzeżenia na temat firmy, po co ktoś ma marnować swoj czas i iść do Pani? Moze Pani tutaj odpowiadać. Pozdrawiam!

Gośka

Audit znalazł mi pracę w mgnieniu oka. Po macierzyńskim trudno było mi znaleźć pracę wysłałam do nich cv i na drugi dzień zadzwoniła Pani Klaudia że zaprasza na spotkanie i przedstawiła mi 2 oferty pracy, a po kilku dniach miałam rozmowę w jednej firmie i dzisiaj już prawie rok tam pracuje. Także wszystko szybko i konkretnie. A co do rotacji to nie zauważyłam żeby coś takiego było, a kilka razy bylam ostatnio w biurze bo Pani Klaudia pomaga znalezc prace dla mojego męża. teraz są wakacje więc Panie pewnie na urlopach. W końcu każdemu sie urlop należy :))

Boy

Potwierdzam opinię użytkownika melisa, brak pieniędzy za nadgodziny, nierozliczanie delegacji, nie wspomnę o telefonach po godzinach pracy czy na urlopach. Dziwię się zatrudnionym, że nie zgłaszają tych patologii do PIPu. ZENADA

Melisa

Miałem do czynienia z osobami pracującymi w audycie jako „doradca personaly”. Brak pieniędzy za delegacje, brak pieniędzy za nadgodziny, zmuszanie do nadgodzin. Tak ładnie prezentująca się firma nie dbająca o pracownikow- którzy naprawdę dają z siebie dużo. Człowiek nie wiedzący co dzieje się w środku widzi piękna i kolorową agencje pracy. Przykre.

Paulina

@Joanna, gratuluję! Co to za wspaniałe stanowisko? ;)

Joanna

Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania i wsparcia. Idąc na rozmowę do nowego pracodawcy czułam się naprawdę dobrze przygotowana. Poza tym zaproponowano mi pracę idealnie dopasowaną do moich oczekiwań. Duży pozytyw!

Damian

Z otwartością i wyrozumiałością podchodzą do każdego problemu, nawet jeśli wydaje się banalny i nieistotny. Zawsze można liczyć na pomoc i konsultację. Szybki kontakt i bardzo jasny proces rekrutacji, żadnych zastrzeżeń. Do tego wspaniała atmosfera w całej firmie. Tylko życzyć sobie więcej takich firm!

Mike

Najlepsi na rynku!!!

Ewa35

Profesjonaliści w każdym calu !!! Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Auditem, Panie dzwonią do mnie regularnie i informują o aktualnych ofertach:))) polecam

Abigail

Brak profesjonalizmu. Obiecano mi spotkanie, do którego oczywiście nie doszło. Po co w takim razie prosili mnie o kontakt!? Nie odpisują na wiadomości z zapytaniem o tę ich "rekrutację". Szczerze nie polecam, reprezentują bardzo niski poziom o ile w ogóle. Panie zajmujące się rekrutacja wydają się mieć wielkie umiejętności jeśli chodzi o HR, tak przynajmniej wydawało się myśleć na szkoleniach które prowadziły, a jak przychodzi co do czego, to można to nazwać tylko żenującym marketingiem.

zapytana

Nieźle to ile?

lucy

wicenty - gdzie Ty masz takie stawki? w Audicie?

Ewelina

Ja też nie polecam, bo zwyczajnie nie mają szacunku do rozmówcy. Byłam u nich rok temu na rozmowie. Pani obiecała,że kolejnego dnia zadzwoni, aby sprawdzić znajomość języków obcych,bo zapewne sama nie znała żadnego, więc czekałam aż jej koleżanka wróci. Oczywiście zero kontaktu. Po ponad roku nagle dzwonią do mnie, aby zapytać, czy poszukuje pracy,bo mają ofertę i mówią o tej ofercie tak jakby same nie wierzyły w to, że to dobra firma w stylu "oczywiście w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd.". Takie słowa i tak dalej... Zachęcające nie ma co! No i oczywiście mimo tego,że Pani obiecała wysłać mi te ofertę na maila- cisza tak jak poprzednio.

Krystek
@gruba 24.10.2016 09:34

Poważne firmy dbają o umiejętności pracowników, bo dzięki temu się rozwijają. Ja dostałem pracę dzięki Audit i też na początku wiedziałem tylko, że: "w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd." Tylko nie fochowałem, a spiąłem się, żeby tą pracę dostać, a nie marudzić...

DaMa

Jak pracodawca - nie polecam. Z pozoru wszystko ładnie pięknie, w rzeczywistości: długa, żmudna, stresująca, wieloelementowa rekrutacja zakończona: przyjęciem - milczeniem - wycofanie z decyzji. Brak profesjonalizmu i klasy.

zośka

nie polecam...oceniają po wyglądzie...nie miłe doświadczenie...

kazia

trochę nie rozumiem tu dyskusji, na tej stronie oceniamy AUDIT jako pracodawcę a nie jako agencję, a nikt się na ten temat tu nie wypowiedział....

mario1984

Polecam. Panie doradziły mi jak poprawić CV żeby było interesujące dla przyszłego pracodawcy. Pomogły przygotować się do rozmowy. Zawsze chętnie porozmawiają i przedstawią oferty pracy.

ada

Polecam w 100%!! Profesjonalne doradztwo i super obsługa!

Thomas

Miałem wielokrotnie kontakt z obu stron tj. osoby poszukującej jak i szukałem pracowników przez firmę Audit. Super profesjonalna firma polecam każdemu z korzystania z usług. Zawsze są "szyte na miarę"

agneziaa

Polecam :)

Ela_1979

Pracuję przez Audit już drugi raz i jestem zadowolona.Kasa na czas,panie w biurze miłe,oddzwaniają kiedy coś potrzebuję i wysyłam sms-a.Pozdrawiam panią Justynkę w sekretariacie,zawsze można z nią porozmawiać i chętnie pomoże.

Jaro

Ja jestem zadowlony. To moja druga praca załatwiona przez tą agencję. Pieniądze na czas, wiec warto dla nich pracować

krzysiek

Mega Pozytyw. Dzięki firmie AUDIT znalazłem super pierwszą pracę. Pracuje już 5 rok.

natka

Firma w ktorej praca jest dla kazdego.wielki plus za staly kontakt i ogromna pomoc na kazdym kroku i w kazdej sytuacji. A osoby pracujece kompetentne i pomocne.polecam kazdemu kto poszukuje pracy.Goraco pozdrawiam Firme Audit.

mati25

ja pracuje juz 3 miesiac przez Audit i jestem mega zadowolony z pracy pani justynka zawsze pomoze i wyslucha mega pozytyw !!!

jessak86

Nie polecam zadnych odpowiedzi brak telefonow od nich i nie maja szacunku do innych.

irmina

Jestem w połowie zadowolona z pracy przez tą agencję. Jedynym i to poważnym minusem jest to, że wiele pracownic to niedoszkolone i niekompetentne studentki, które nie mają pojęcia o prawach pracownika oraz o pracy w takiego typu agencji. Dzwonią po dostaniu CV i odrazu kierują do pracy, bez jakiegokolwiek spotkania i wyjaśnienia, co więcej sprawiają wrażenie jakby nie wiedziały o tym jak wygląda praca, do której kierują ludzi.

Mariusz

Nie polecam. Zero kompetencji. Składasz CV, dzwonisz po dwóch miesiącach aby się coś dowiedzieć, Pani oczywiście zajęta-info że oddzwoni i tak mija kolejne 2-mce.

Zostaw opinię o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.