AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Paulina

@Joanna, gratuluję! Co to za wspaniałe stanowisko? ;)

Joanna

Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania i wsparcia. Idąc na rozmowę do nowego pracodawcy czułam się naprawdę dobrze przygotowana. Poza tym zaproponowano mi pracę idealnie dopasowaną do moich oczekiwań. Duży pozytyw!

Damian

Z otwartością i wyrozumiałością podchodzą do każdego problemu, nawet jeśli wydaje się banalny i nieistotny. Zawsze można liczyć na pomoc i konsultację. Szybki kontakt i bardzo jasny proces rekrutacji, żadnych zastrzeżeń. Do tego wspaniała atmosfera w całej firmie. Tylko życzyć sobie więcej takich firm!

Mike

Najlepsi na rynku!!!

Ewa35

Profesjonaliści w każdym calu !!! Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z Auditem, Panie dzwonią do mnie regularnie i informują o aktualnych ofertach:))) polecam

Abigail

Brak profesjonalizmu. Obiecano mi spotkanie, do którego oczywiście nie doszło. Po co w takim razie prosili mnie o kontakt!? Nie odpisują na wiadomości z zapytaniem o tę ich "rekrutację". Szczerze nie polecam, reprezentują bardzo niski poziom o ile w ogóle. Panie zajmujące się rekrutacja wydają się mieć wielkie umiejętności jeśli chodzi o HR, tak przynajmniej wydawało się myśleć na szkoleniach które prowadziły, a jak przychodzi co do czego, to można to nazwać tylko żenującym marketingiem.

zapytana

Nieźle to ile?

lucy

wicenty - gdzie Ty masz takie stawki? w Audicie?

Ewelina

Ja też nie polecam, bo zwyczajnie nie mają szacunku do rozmówcy. Byłam u nich rok temu na rozmowie. Pani obiecała,że kolejnego dnia zadzwoni, aby sprawdzić znajomość języków obcych,bo zapewne sama nie znała żadnego, więc czekałam aż jej koleżanka wróci. Oczywiście zero kontaktu. Po ponad roku nagle dzwonią do mnie, aby zapytać, czy poszukuje pracy,bo mają ofertę i mówią o tej ofercie tak jakby same nie wierzyły w to, że to dobra firma w stylu "oczywiście w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd.". Takie słowa i tak dalej... Zachęcające nie ma co! No i oczywiście mimo tego,że Pani obiecała wysłać mi te ofertę na maila- cisza tak jak poprzednio.

gruba
@Ewelina 22.09.2016 12:01

Pewnie wzieli osobę, która miała najmniejsze oczekiwania finansowe. Kto by tam dbał o umiejętności :]

Krystek
@gruba 24.10.2016 09:34

Poważne firmy dbają o umiejętności pracowników, bo dzięki temu się rozwijają. Ja dostałem pracę dzięki Audit i też na początku wiedziałem tylko, że: "w prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju itd." Tylko nie fochowałem, a spiąłem się, żeby tą pracę dostać, a nie marudzić...

DaMa

Jak pracodawca - nie polecam. Z pozoru wszystko ładnie pięknie, w rzeczywistości: długa, żmudna, stresująca, wieloelementowa rekrutacja zakończona: przyjęciem - milczeniem - wycofanie z decyzji. Brak profesjonalizmu i klasy.

zośka

nie polecam...oceniają po wyglądzie...nie miłe doświadczenie...

kazia

trochę nie rozumiem tu dyskusji, na tej stronie oceniamy AUDIT jako pracodawcę a nie jako agencję, a nikt się na ten temat tu nie wypowiedział....

mario1984

Polecam. Panie doradziły mi jak poprawić CV żeby było interesujące dla przyszłego pracodawcy. Pomogły przygotować się do rozmowy. Zawsze chętnie porozmawiają i przedstawią oferty pracy.

ada

Polecam w 100%!! Profesjonalne doradztwo i super obsługa!

Thomas

Miałem wielokrotnie kontakt z obu stron tj. osoby poszukującej jak i szukałem pracowników przez firmę Audit. Super profesjonalna firma polecam każdemu z korzystania z usług. Zawsze są "szyte na miarę"

agneziaa

Polecam :)

Ela_1979

Pracuję przez Audit już drugi raz i jestem zadowolona.Kasa na czas,panie w biurze miłe,oddzwaniają kiedy coś potrzebuję i wysyłam sms-a.Pozdrawiam panią Justynkę w sekretariacie,zawsze można z nią porozmawiać i chętnie pomoże.

Jaro

Ja jestem zadowlony. To moja druga praca załatwiona przez tą agencję. Pieniądze na czas, wiec warto dla nich pracować

krzysiek

Mega Pozytyw. Dzięki firmie AUDIT znalazłem super pierwszą pracę. Pracuje już 5 rok.

natka

Firma w ktorej praca jest dla kazdego.wielki plus za staly kontakt i ogromna pomoc na kazdym kroku i w kazdej sytuacji. A osoby pracujece kompetentne i pomocne.polecam kazdemu kto poszukuje pracy.Goraco pozdrawiam Firme Audit.

mati25

ja pracuje juz 3 miesiac przez Audit i jestem mega zadowolony z pracy pani justynka zawsze pomoze i wyslucha mega pozytyw !!!

jessak86

Nie polecam zadnych odpowiedzi brak telefonow od nich i nie maja szacunku do innych.

irmina

Jestem w połowie zadowolona z pracy przez tą agencję. Jedynym i to poważnym minusem jest to, że wiele pracownic to niedoszkolone i niekompetentne studentki, które nie mają pojęcia o prawach pracownika oraz o pracy w takiego typu agencji. Dzwonią po dostaniu CV i odrazu kierują do pracy, bez jakiegokolwiek spotkania i wyjaśnienia, co więcej sprawiają wrażenie jakby nie wiedziały o tym jak wygląda praca, do której kierują ludzi.

Mariusz

Nie polecam. Zero kompetencji. Składasz CV, dzwonisz po dwóch miesiącach aby się coś dowiedzieć, Pani oczywiście zajęta-info że oddzwoni i tak mija kolejne 2-mce.

A ja polecam szczerze tą agencje kilka razy znalazła mi pracę i nie było żadnych problemów.

Stefan

Nie polecam,wyglada na to jakby te ich cale oferty byly wymyslone.

Waldek

Nie polecam.

Zostaw opinię o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.