Opinie o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
counter
3 214 66 5 1
Szkoda

Obserwowałem wysyp komentarzy na temat tej firmy, niestety część usunięto. Bliska osoba pracowała w nowosolskim oddziale tej firmy. Brak pieniędzy za nadgodziny, chora atmosfera kiedy ktoś wychodził o czasie. Oczywiście lista obecności podpisana na miesiąc wcześniej. To samo z delegacjami. Dodatkowo haotyczne zarządzanie, brak szacunku do własnych pracowników. Szkoda, bo praca sama w sobie fajna. Z zewnątrz wszystko wygląda pięknie, ale rotacja pracowników potwierdza, że to jedna wielka lipa. Atmosfera nie do wytrzymania.

Nie polecam. Podejście do pracowników tymczasowych jest tragiczne. Traktują ludzi lekceważąco.

3x nie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Audit to firmą rodzinną w dosłownym rozumieniu. Bez problemu spotkamy tak córkę, syna, matkę, kuzynkę przyjaciółkę Pani Prezes piastujących wysokie stanowiska. Są ok o ile się nie sprzeciwiasz i realizujesz ich chore pomysły. Urlop? Tylko z Auditem. Weekend? Jasne, z Auditem. Nadgodziny? Są, ale niepłatne. Można o nie poprosić, ale to się kończy wypowiedzeniem, więc lepiej mieć wcześniej nagraną pracę. Całkiem sporo ludzi pracuje tu parę ładnych lat (wszyscy blisko spokrewnieni z Panią Prezes), natomiast resztą to drogi dodatek, który trzeba wyeksploatować, poniżyć, pozbawić godności i później zwolnić. Do plusów można zaliczyć bardzo fajnych wspolpracownikow, którzy niestety rotują szybciej niż klienci McDonalda. Jeżeli jesteś bezdzietną, bezpłodną osobą, która chce pracować za miskę ryżu to polecam.

Lukas89 Nowy wpis
@Pracownik

Ja pracuję przez AUDIT i jestem bardzo zadowolony z obsługi i opieki. Panie są bardzo pomocne i miłe. Bardzo polecam :)))

Paulina Nowy wpis
@Pracownik

@Pracownik nie wiem czy to co piszesz jest tylko Twoim odczuciem, czy wielu innych osób również. Myślę, że każdy ma prawo do egzekwowania poszanowania swojej osoby. Ważne jest także podejście pracownika do innych osób i pracy. Jak było w Twoim przypadku, czy warunki umowy odbiegały od tego co ustalałeś?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 317 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Niestety NIE

Niestety to klasyczny polski pracodawca z lat 90, gdzie właściciel jest panem a pracownik drogim dodatkiem. Fałszywa atmosfera uprzejmości, sztuczny uśmiech, krówki, baloniki i cukiereczki... A za zamkniętymi drzwiami praca dużo ponad normę, zakres czynności obejmujący wszystko, włącznie z byciem damą dworu szanownej pani Prezes. Merytoryczna strona pracy mniej ważna, za to emocje sinusoidalne, każda minuta nieprzewidywalna, ciągłe napięcie i niepewność. Żadnego rozwoju pracowników i żadnych benefitów (no może poza pakietem Lux Med VIP dla zarządu). Zatrudnić, wykorzystać w określonym celu, zarobić i pozbyć się zbędnego kosztu. Wszyscy byli pracownicy wyrażają się negatywnie o Audicie. Przypadek??? Nie sądzę....

Szkoda

Ktoś
@Szkoda

Dokładnie tak jest!! Wszystko pozytywne cacy, milusie, przesłodzone tylko na pokaz. Atmosfera sztuczna, wymuszona. Oferty na stronie są w 90% wymyślone tylko po to aby zbierać CV do bazy danych, pozyskać kandydatów. Zarządzanie w zależności od aktualnego humoru Pani Prezes, który bywa bardzo zmienny. Rotacja pracowników i fakt, że nikt z tą firmą nie rozstaje się w zgodzie są dowodem.

Cool

Dobrze

Robert

@NiezadowolonyNS Może firmie nie odpowiadały Twoje kwalifikacje i nie odzywają się bo to dobra firma!!

REALISTKA
@Robert

To po co przyjmują CV?

Miła Pani
@REALISTKA

Przyjmują CV żeby później pochwalić się jaką są super firma w rekrutacji. W rzeczywistości to jedna wielka ściema. Wszystkich traktują jak gorszy sort.

RobotniczyKSH

5/5 na fejsie, 5/5 na Google, nic dziwnego skoro połowa opinii pisana przez pracowników, wyższy marketing :P

Wojtek
@RobotniczyKSH

181 opinii na facebooku, naprawdę uważa Pan że są napisane przez pracowników?

Wesola
@RobotniczyKSH

Większość opinii pisana jest przez pracowników. Liczy się pozycja w necie a nie prawdziwe podejście do kandydata.

Na jakie benefity można liczyć w AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.?

Mała mi
@Pytanie

Na żadne benefity nie można liczyć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 519 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

NiezadowolonyNS

CV oddane miesiąc temu, ani jednego telefonu- wspomnę że mam spore doświadczenie w branży automotive. „Wieje fałszywością”.

Wojtek

Współpracowałem z firmą AUDIT kilka razy, jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i empatii pracowników firmy. Lubię atmosferę w AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. za: Zaangażowanie pracowników, kultura osobista, liczba ofert pracy.

MMAGDA

Ofert pracy mają mnóstwo, a współpraca przebiega wzorowo. Pani Justyna i panie z kadr zawsze chętnie pomogą rozwiązać każdy problem...

Przemysław
@MMAGDA

Zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o oferty rekrutacyjne. Na stronie https://www.audit.com.pl/pl/oferty-pracy/ jest dużo ogłoszeń o pracę w różnych lokalizacjach. Jesteś zadowolona ze współpracy. Napisz kilka słów o aspektach swojej pracy takich jak wynagrodzenie, rodzaj zawieranej umowy i atmosferze panującej w firmie. Tego typu opinie na pewno znajdą liczne grono zainteresowanych osób.

Ewa
@Przemysław

Polecam tą agencje kilka razy znalazła mi pracę i nie było żadnych problemów. Ja jestem zadowolona

Przemek L.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat miałem okazję korzystać z usług zarówno biura w Gorzowie Wlkp., jak i zielonogórskiego oddziału w Nowej Soli. W obu przypadkach Bardzo profesjonalne, a zarazem indywidualne i pełne zaangażowania podejście. Dodam, że równolegle podejmowałem współpracę z innymi agencjami pracy, działającymi w województwie lubuskim, jednak żadna nie sprostała oczekiwaniom, pozostając w cieniu Audit'u. Dzięki pełnemu zrozumienia podejściu Kierownika Działu Rekrutacji - Pani Emilii, po zmianie miejsca zamieszkania w pierwszej połowie 2018 roku, trafiłem w ręce Dyrektor nowosolskiego Oddziału - Pani Klaudii. Prężne działania doprowadziły nie tylko do szybkiego znalezienia pracy, ale przede wszystkim dopasowania odpowiedniego stanowiska do kompetencji, predyspozycji i aspiracji zawodowych. Obecnie, ponad pół roku realizuję się zawodowo w jednej z Firm działających w Zielonej Górze, idąc ścieżką rozwoju w obranym kierunku, który odnaleźć pomogła mi Organizacja AUDIT po wyczerpujących rozmowach i konsultacjach właśnie z takimi Profesjonalistami, jak Pani Klaudia, dla których doradztwo personalne jest pasją i zarazem misją udoskonalenia rynku pracy, a nie tylko zwykłymi obowiązkami służbowymi. Jeżeli chcesz nie tylko szybko znaleźć pracę, ale przede wszystkim objąć stanowisko dopasowane do Ciebie i spełniające Twoje oczekiwania to nie zastanawiaj się i zgłoś się do Audit - Doradztwo Personalne. Szczerze POLECAM!

mmagda

Audit to najlepsza agencja pracy z jaką miałam okazję znaleźć pracę w Nowej Soli. Panie bardzo miłe, chętnie pomagają, wszystko jak trzeba. Polecam...

zuzka91

Ja tam jeste zadowolona z pracy przez te agencje i mówie o niej wszystkim koleżankom. Panie z biura miłe i zawsze pomogą. Nawet siostrze pomogły życiorys spisać i idzie na rozmowe

Gośka

Audit znalazł mi pracę w mgnieniu oka. Po macierzyńskim trudno było mi znaleźć pracę wysłałam do nich cv i na drugi dzień zadzwoniła Pani Klaudia że zaprasza na spotkanie i przedstawiła mi 2 oferty pracy, a po kilku dniach miałam rozmowę w jednej firmie i dzisiaj już prawie rok tam pracuje. Także wszystko szybko i konkretnie. A co do rotacji to nie zauważyłam żeby coś takiego było, a kilka razy bylam ostatnio w biurze bo Pani Klaudia pomaga znalezc prace dla mojego męża. teraz są wakacje więc Panie pewnie na urlopach. W końcu każdemu sie urlop należy :))

Zocha
@Gośka

Goska dzieki za opinie, wlasnie tez szukamy pracy dla męża. Już wiem że swoje pierwsze kroki pokierujemy do Auditu.

Zdziwiona

Nie rozumiem tych komentarzy poniżej. Moja koleżanka jakiś czas temu pracowała w nowosolskim oddziale Auditu i gdyby nie to, że przeprowadziła się do innego miasta to nie zmienilaby pracy. Bardzo dużo dobrego słyszałam od niej o firmie, elastyczna szefowa, premie, dodatki na święta, fajna atmosfera w biurze. Nigdy nie zdarzalo sie lamanie kodeksu pracy. Dzięki jej opinii za kilka miesięcy jak skończę macierzyński to uderzam od razu do Auditu!

Jerzy

Pewnie firma wymaga od pracowników większego zaangażowania i to uważacie za brak szacunku?

Misza
@Jerzy

Panie Jerzy, szacunek do pracodawcy jest w momencie kiedy pracodawca nie wykracza poza kodeks pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.